Şimdi Ara

Samsung Galaxy S4 Performans Değerlendirmesi 'HTC One, iPhone 5 ve Xperia Z'ye karşı' (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
426
Cevap
9
Favori
18.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

ben sunu söyeleyim samsung galaxy s4 aldım ve hiç memnun değilim pili yarım gün yetmiyor ve telefon aşırı ısınma yapıyor. 1080p videolarda takılma yapıyor. alacaksanız ya htc one ya da sony xperia z alın derim. saygılar

Kimse kusura bakmasında mevzu telefon falan bu tiplerin boynunu kırıp çöpe atacaksın resmen yalan dolan konuşup milletin kafasını karıştırıyorlar, hayır sanki para veriyorlar bir markayı kötüleyince okuma yazma öğrenen donanım habere giriyor, misafir yorumlara kapatılsın ve 18 yaş sınırı gelsin artık
  • Yeni inceleme zannettim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende S4 almayı düşünüyorum piyasadaki telefonlarını çoğunu kullanan arkadaşımda var iphone 5'i satıp aldı 1 hafta falan oldu alalı ekrana film taktırmış,Radyo uygulaması falan çoğu yeni şey almış Japonya'ya gitmesi gerektiği için satmak istiyor samsung bayi garantili 1.850tl ye satacak napayım arkadaşlar ?
  • Keşke LG optimus G`yi de katsaydınız karşılaştırmanıza.

• Ahahah abi ne zevkli oluyo fanboyların kapışmalarını okumak :D Hangisi ihtiyacınıza uygunsa onu alıcaksınız işte,bu kadar basit...

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.