Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU] (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.996
Cevap
109
Favori
614.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bycan3r

Evet doğru onlar ancak root dosyasını yeni sürümü var onu indirirsen daha garanti olur 1.de hata varmış demekki 2.yi yapmış :)

https://app.box.com/s/iv58pkxz4zt795x28eaf

Geri kalan herşey aynı

http://forum.donanimhaber.com/m_79605624/f_/key_s4%252Bmini%252Broot//tm.htm#79605624

BEN BURDA YAZILANLARI UYGULAYACAĞIM. İNŞALLAH OLUR :)

• http://lionking853.blogspot.com/2013/08/how-to-root-unroot-samsung-galaxy-s4.html

Ben burdan bakmıştım resimlerde olduğu için daha kolay oluyo
  • quote:

http://lionking853.blogspot.com/2013/08/how-to-root-unroot-samsung-galaxy-s4.html

ingilizce olduğu için pek birşey anlamıyorum :(
  • Sorumu tekrarlıyorum; Kullandığınız ya da önerdiğiniz uygulamaları işlevi ile birlikte yazar mısıniz? Ayrıca birkaç oyun da önerirseniz sevinirim.

Umarım bu sefer cevap alabilirim.
  • Arkadaşlar bu aralar telefonu alacağım aldıktan sonra yapmam gereken bir şey ya da önerdiğiniz bir şey var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

http://lionking853.blogspot.com/2013/08/how-to-root-unroot-samsung-galaxy-s4.html

hocam rootladım cihazı ama recovery menüsündeyken direk modu yükledim sorun çıkarmı acil yanıtlayın
    telefonu açtım cyanogenmod 'da yaklaşık 2-3 dakikadır bekliyor.

@bycan3r
    Bu pil simgesini nasil duzelticez? Birde bunda ongorucu yaziyi nasil aktif hale getiriyoruz varsa eger

bunun açılışta beklemesi daha uzun sürermi hocam

edit: cwm menüsünden wipe data cache reset ile düzelttim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exterminatee -- 21 Eylül 2013; 19:04:23 >

• Wipe data/Factory reset yaptiktan sonra romu yüklemen gerekir yoksa sorun çıkarır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bycan3r -- 21 Eylül 2013; 19:06:47 >
  • quote:

Wipe data/Factory reset yaptiktan sonra romu yüklemen gerekir yoksa sorun çıkarır.

Cikarmadi hocam sorunsu calisiyor?

Hocam root explorer programi root izni yok dedi halbuki ben rotlamistim?
    @bycan3r

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exterminatee -- 21 Eylül 2013; 19:36:12 >
  • Arkadaslar bnde galaxy s4 mini alacam sizce alim mi bide bu sarj sorunu her 10 kisiden 7 sinde var midir?

• Bu paraya bu telefon a-lin-maz benim gozumde ederi 850-900 uzerine biraz da koy lg g2 al yeni yila kadar dusucek fiyatlar

• quote:

Orijinalden alıntı: cem16

Bu paraya bu telefon a-lin-maz benim gozumde ederi 850-900 uzerine biraz da koy lg g2 al yeni yila kadar dusucek fiyatlar

yanlış yerdesiniz siz. burası;
    quote:

(Ana Konu) Samsung Galaxy S4 Mini Kullanıcıları Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exterminatee -- 21 Eylül 2013; 20:41:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem16

Bu paraya bu telefon a-lin-maz benim gozumde ederi 850-900 uzerine biraz da koy lg g2 al yeni yila kadar dusucek fiyatlar

İsteyen istediği telefonu alır kaça alırsa alsın senin burada bunu söylemen hata. Biz senden telefon tavsiyesi falan istemiyoruz git isteyenlere tavsiye ver. Burası kullanıcılar kulübü

• telefonda flash player varmı arkadaşlar
  • Vatandas alim mi diye sormus bende uzun zamandir dusundugum fakat sonradan g2 ye asik olan biri olarak alma dememmi yanlis! Bu paraya 2 cekirdek telefon alinmaz yeni yila kadar ne model cikacak artik bu telefon s3 mininin yerine gecicek.isteyen tabikide alir kucuk ekran severler alabilir para sizin cep sizin.

• quote:

Ben de rootladım batarya hemen bitiyodu dayanamadım.Bütün gereksizleri silen script vardı xda'da onu yaptım 5 dk.dır kullanıyorum %1 bile inmedi bakalım beklemede nasıl olcak :)

Ben de rootladım ama batarya iyileşeği yere kötü oldu gibi hangi programları sildiğini ve bunun için neyi kullandığını yazabilir misin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliofage

quote:

Ben de rootladım batarya hemen bitiyodu dayanamadım.Bütün gereksizleri silen script vardı xda'da onu yaptım 5 dk.dır kullanıyorum %1 bile inmedi bakalım beklemede nasıl olcak :)

Ben de rootladım ama batarya iyileşeği yere kötü oldu gibi hangi programları sildiğini ve bunun için neyi kullandığını yazabilir misin.

Bende rootladim yarin kesin bi bilgi yazicam sarj konusunda.

• aliofage A kullanıcısına yanıt
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2406637
    Burdaki dosyayı recoveryden flashladım sildi gereksizleri.

Güncel Şarj durumu ;
    SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU]
    SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bycan3r -- 21 Eylül 2013; 23:46:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: frhtckr

quote:

Orijinalden alıntı: aliofage

quote:

Bende rootladim yarin kesin bi bilgi yazicam sarj konusunda.

iyi olur valla. dikkatimi çekti rootlu cihazlarda "Android Sistemi"nin kullandığı şarj yüzdesi yüksek.

• quote:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2406637
    Burdaki dosyayı recoveryden flashladım sildi gereksizleri.

Unroot yapacaktım bi de bunu deneyeyim işe yarar belki
  • -Hiroshima- kullanıcısına yanıt
    dostum kendi telefonumu sana kötülemek istemezdim ancak gel gör ki, ben 1200 tlyi bu telefona verdiğim için pişmanım. hatta bu parayı androide verdiğim için pişmanım. eğer oyun delisi değilim diyorsan, aldıktan en fazla 3 ay sonra kasmaya başlayacak android bir telefon yerine çook daha uygun fiyata çook daha stabil windows phone ları bi araştır derim sana. aklını karıştırmak istemem tercih senin ancak 1 sene sonra çılgınlar gibi kasıma yapacak telefon. bunu kabullenirsen, benim için oyun çok önemlidir telefonu virüs kaynayan ve bir sürü uygulamanın neyin nesi olduğu belli olmayan google play store için alıyorum zaten diyorsan, tercih senin. Akıllı telefonda en önemli özellik stabilitedir. bunu bilir bunu söylerim ben bundan sonra. ha s4 mininin güzel tarafları yok mu ? var. ama ben genel olarak androidden pişmanım. 1.5 gb ram diyor. telefonda maksimum 5 tane uygulama yüklü oldugu halde 800 900 mb ram kullanıyor. ne anladık ? kardeş sen de bu kadar kötü diyorsun da niye aldın dersen, yaptık bi hata derim. tabi yine söylüyorum tercih senin.

ha bir de, burası s4 mini kullanıcılar kulübü taaaamm mıı burda telefonu kötüleyeemezzssiinnn havasına girecek olan arkadaşlarım, ben sadece fikrimi söylüyorum. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kanarya51 -- 22 Eylül 2013; 1:32:24 >

• 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.