Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU] (505. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.996
Cevap
109
Favori
614.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 503504505506507
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar sarj sorununu çözdüm. Google play hizmetlerinin guncellemesini kaldirdim. Youtube calismiyordu. Onun da guncellemesini kaldırdım. Eskisinden kat kat iyi gidiyor sarj. Birde veri kullanimindan google play store ve google play hizmetlerinin verisini kisitladim. Şarj suan gerçekten çok iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jager. J kullanıcısına yanıt
    temalarda biraz aşağı inin orada görürsünüz.
  • %39 da gerçek değil sembolik onu da belirteyim hangi kitkat yüklü telefona wld yüklediysem awake %39 dedi :)
  • uygar141 U kullanıcısına yanıt
    Kitkatta çalıştirmanin yolunu biliyormusunuz hocam ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sehzadebey538

Kitkatta çalıştirmanin yolunu biliyormusunuz hocam ?

gsam battery monitor u kullanabilirsiniz
  • Telefonu rootlamanız gerek çalıştırabilmek için.

• arkadaşlar, cihazı 1 seneyi aşkındır kullanıyorum. fakat dün ilk kez tam anlamıyla batarya sorunu yaşamaya başladım. şöyle ki, gece %100 şarj ettikten sonra 1-2 saat nette vs. takıldım ve sonra neti kapatıp yattım, sabah telefon kapanmıştı. tekrar %100 şarj ettim ve yoğun bir şekilde kullanmasam da 4-5 saat sonra şarjı tamamen bitti. özetle, eskiye oranla 3-4 kat daha hızla bitiyor şarjım ve bu bir anda böyle oldu. soruna dair görüş ve çözüm önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ljurgalf

arkadaşlar, cihazı 1 seneyi aşkındır kullanıyorum. fakat dün ilk kez tam anlamıyla batarya sorunu yaşamaya başladım. şöyle ki, gece %100 şarj ettikten sonra 1-2 saat nette vs. takıldım ve sonra neti kapatıp yattım, sabah telefon kapanmıştı. tekrar %100 şarj ettim ve yoğun bir şekilde kullanmasam da 4-5 saat sonra şarjı tamamen bitti. özetle, eskiye oranla 3-4 kat daha hızla bitiyor şarjım ve bu bir anda böyle oldu. soruna dair görüş ve çözüm önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Telefonu sifirlayabilme ihtimalin varsa wipe yaparak sifirla.Ve pil bilgilerini atar misin ayarlardan

• Selamlar,
    S4 ile S4 mini arasında 400TL civarı fiyat farkı var. Sizce bu telefon aradaki fiyat farkını karşılar mı?
    Oyun oynamayı seven biri değilim. Yani 4 çekirdeğe 2GB RAM e ihtiyacım olduğunu düşünmüyorum.
    Yani diğer özellikler açısından arada uçurum var mıdır?
  • -Hiroshima- kullanıcısına yanıt
    telefonu sıfırlama imkanım yok şu an maalesef. 2 saat önce şarja takmıştım, doldu gösterdi, çıkardım şarjdan direkt %97'e düştü. şarjdan yeni çıkardığım için pil bilgileri de birkaç dakikalık veriyi yansıtıyor. ekran %66, android os %12, hücre askıda %12 vs gibi.. cihazda rom, root hiçbirşey yok.
  • Pil cihazin pili de mi?
    Hocam şimdi cihaz batarya doldu uyarisi verince ellemeyin 30 dk daha şarj olsun.Tam sarj olmuyor çunku.
    Birde cihazda virus felan olabilir islemciyi hep kullaniyordur.
    Cihaz her şarjini doldurdugunuzda yeniden baslatin.Ram felan rahatlasin.

• Hocam S4 Büyük Ekran Avantaji/Dezavantaji var ama şarji pek iyi değilmiş.
    S4 Mini 1-1.5 Yıl daha dayanir.Zaten oyun amacli kullanmiyacaksaniz ömür boyu yetebilir :).Kamera performansi idare eder.Pik durumu bazı ayarlamalari yapinca çok iyi dayaniyor.1.5-2 Gün dayanabilir.
    400 TL fark diyorsaniz paraniz bolsa S4 Diyebilirim.Ama önerim Note 2 Sarji en iyi giden telefonlardan biriydi.
    Güncelleme konusuna gelirsek S4 Android L(5.0) Alabilir.S4 Mini buyuk ihtimal 4.4te kalacaktir ama belkide alir tahmimk söylüyorum.Ama S4ün guncelleme alma oranindan daha düsüktur.
    S4 ve Note 2 Konularina bakın bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Hiroshima- -- 7 Ekim 2014; 23:52:36 >
  • Htc 8x'e alıştım derken şimdi s4 mini çıktı karşıma çıldırmak üzereyim. 3 ayda bir telefon değiştiriyorum kullanmadığım telefon kalmadı

Selamlar

• Arkadaşlar benim sarj aleti ile bir sıkıntım var. yaklaşık 1 haftadır telefonu şarja takiyorum 6-7 saatte yüzde 100 şarj ediyor. Neden kaynaklandığı hakkında hiç bir fikrim yok. Şöyle ki telefonu ayni volt ve amper değerinde s3 ün ki ile şarj ettim onda herhangi bir sıkıntı olmadı. Bir fikri olan var mı acaba bu sorun ile alakalı?

• -Hiroshima- kullanıcısına yanıt
    evet, cihazın pili.
    o dediklerini de genelde uyguluyorum, hocam. şimdiye kadar hiçbir sıkıntı yoktu. çok kurcalamazsam rahat 1 gün gidiyordu şarj.
    virüs olacağını da sanmıyorum. eset kurulu birkaç aydır, bi yerden promosyon lisans vermişlerdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefa58

Arkadaşlar benim sarj aleti ile bir sıkıntım var. yaklaşık 1 haftadır telefonu şarja takiyorum 6-7 saatte yüzde 100 şarj ediyor. Neden kaynaklandığı hakkında hiç bir fikrim yok. Şöyle ki telefonu ayni volt ve amper değerinde s3 ün ki ile şarj ettim onda herhangi bir sıkıntı olmadı. Bir fikri olan var mı acaba bu sorun ile alakalı?

şarj cihazınız bozulmuş olabilir hocam sizin şarj cihazı ile s3 ü şarj etmeyi deneyin mesela onuda geç dolduracak mu bakalım
  • quote:

Arkadaşlar benim sarj aleti ile bir sıkıntım var. yaklaşık 1 haftadır telefonu şarja takiyorum 6-7 saatte yüzde 100 şarj ediyor. Neden kaynaklandığı hakkında hiç bir fikrim yok. Şöyle ki telefonu ayni volt ve amper değerinde s3 ün ki ile şarj ettim onda herhangi bir sıkıntı olmadı. Bir fikri olan var mı acaba bu sorun ile alakalı?

Önce şunun ayrımına varmak lazım, acaba şarj adaptörü mü sıkıntılı yoksa kablo mu?Önce sizin afaptörle başka kabloyu deneyin, sonra sizin kablo ile başka adaptörü deneyin.

• bsliali kullanıcısına yanıt
    Hocam denedik aynı şekilde geç sarj ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: THEATTRE35

quote:

Önce şunun ayrımına varmak lazım, acaba şarj adaptörü mü sıkıntılı yoksa kablo mu?Önce sizin afaptörle başka kabloyu deneyin, sonra sizin kablo ile başka adaptörü deneyin.

Hocam yarın senin dediğini bir deneyeceğim. Kabloda da olabilir sıkıntı. İçerideki kabloların kirilmasindanda kaynaklanabilir.

• Evet 4.2 yükledim .o zaman beklemek lazım odine girmeyin ben kies le yüklerim .tabi gelirse kitkat

• 
Sayfa: önceki 503504505506507
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.