Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU] (502. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.995
Cevap
109
Favori
614.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 500501502503504
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: andorgates

Gecen gun birinin elinde s5 mini gordum o gun bu gundur s4 minimle aramizda bir sogukluk oldu eskisi kadar birbirimizi sevmiyoruz :(. Saka bi yana s5 minin pek bir ekstra ozelligini goremedim, hatta benim cok sevdigim sesli komutla fotograf cekme ozelligi koymamislar cok ilginc geldi bana

s5 minide parmak izi özelliği de varmış o bilet yeterli herhalde soğukluk için
  • s5 mini incelemişlerhttp://www.youtube.com/watch?v=zPOkOD7kTyA&list=UUzNu79N8Lq1wUY52MkhWKSA

ama s4 mini ile arada pek fark yok demişler sadece ekran ve parmak izi varmış
  • bsliali kullanıcısına yanıt
    Bence çok fark var S4 mini performans olarak önde çünkü :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    S5 Mininin işlemcisi kötü usta.Ekstradan Adreno 305 540x960ta daha performansli pil olarakta daha üstün olacak.

• Önerdiğiniz stabil çalışan launcher varmı ?

• Next Launcher full sürüm ve Dodol launcher.

• Güncellemeden haber var mı acaba kies yüklü olan arkadaşlar bi zahmet bilgilendirebilir mi bazı güncellemeler sadece kies ile geliyo bu da belki öyledir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turkish_Union-687

Güncellemeden haber var mı acaba kies yüklü olan arkadaşlar bi zahmet bilgilendirebilir mi bazı güncellemeler sadece kies ile geliyo bu da belki öyledir.

güncellemeden haber yok malesef hocam iptal edileceğinden korkuyorum bende rusyaya geleli 3 ay oluyor bize hala yok bizi geçtim eylül ayında sadece 1 ülkeye verildi güncelleme bu gidişle gelmeyecek sanırım resmi olarak bize
  • Güncelleme filan yok gelse gelirdi simdiyece

• Arkadaşlar s4 miniden zenfone 6 ya gecilirmi

• Dodol Launcher öneririm :)
    SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU]

• samsung türkiye canlı destek kısmında farklı müşteri temsilcileri ile görüştüm hepsi güncelleme yayınlanacağını testlerin yapıldığını tarih verilmediğini söylüyor yani güncelleme resmi olarak planlanıyor Türkiye için daha önceleri böyle bir bilgi yok diyorlardı şimdi testler yapılıyor diyorlar inşallah en kısa sürede yayınlanır güncelleme
  • quote:

Orijinalden alıntı: bsliali

samsung türkiye canlı destek kısmında farklı müşteri temsilcileri ile görüştüm hepsi güncelleme yayınlanacağını testlerin yapıldığını tarih verilmediğini söylüyor yani güncelleme resmi olarak planlanıyor Türkiye için daha önceleri böyle bir bilgi yok diyorlardı şimdi testler yapılıyor diyorlar inşallah en kısa sürede yayınlanır güncelleme

Kaç aydır bitiremediler mi aylar öncede facebook samsung türkiyede öyle diyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: THEATTRE35

Next Launcher full sürüm ve Dodol launcher.

azizim merhaba yine ben sende olmasan ne olacak bizim bu halimiz :) sana zahmet varsa eğer next Launcher full sürüm yada Dodol Launcher için link verebilirmisin varsa bi de nasıl kuracağımı anlatırsan makbule geçerşin ...
    Bu telefon güncellemeyi fazlasıyla hak ediyor zaten daha önce bildiğim kadarıyla güncelleme almadı en azından 1 tane alması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uygar141

Dodol Launcher öneririm :)
    SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU]

Baya güzelmiş bu ya nerden indirebilirim ve nasıl kurabilirim yardımcı olursan sevinirim :)
  • knynmz38 kullanıcısına yanıt
    Bence geçilmez.

• Güncelleme önümüzdeki yaz gelir diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: sioner

Güncelleme önümüzdeki yaz gelir diye düşünüyorum.

Bu gidişle gelmez

• quote:

Orijinalden alıntı: mamatabi

quote:

Orijinalden alıntı: THEATTRE35

Next Launcher full sürüm ve Dodol launcher.

azizim merhaba yine ben sende olmasan ne olacak bizim bu halimiz :) sana zahmet varsa eğer next Launcher full sürüm yada Dodol Launcher için link verebilirmisin varsa bi de nasıl kuracağımı anlatırsan makbule geçerşin ...

Dodol Launcher markette var free zaten :) Temaları da var bir sürü indirilebilir.Next Launcher full sürüm indirdiğim siteyi unuttum.Bazı full sürümlerin cracleri iyi yapılmamış uygulama yapımcıları durumu farkediyor :)
    Bende 3.08 sürüm yüklü.
    Link bulunur kolay ama çalışma garantisi veremem :)

• 
Sayfa: önceki 500501502503504
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.