Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU] (501. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.996
Cevap
109
Favori
614.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 499500501502503
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: frux

Son güncellemeyi yapmıştım.
    Baktım, UBNA1 yazıyor.
    Edit: eski iphone 4S adaptörle şarj ediyorum, kendi adaptörüne göre daha iyi şarj ediyor bence..
    Orjinal samsung adaptörle ancak 5 saat ekran kullanım süresi oluyor.
    Adaptör fark ediyor sanırım?!

Şarj konusuna yeni bir bakış açısı hocam :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar s4 almayı planlıyorum telefondan menun musunuz? yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: player07

arkadaşlar s4 almayı planlıyorum telefondan menun musunuz? yardımcı olursanız sevinirim

Daha önceki sayfalari oku herkes memnun sayilir

• quote:

arkadaşlar s4 almayı planlıyorum telefondan menun musunuz? yardımcı olursanız sevinirim

S4 mini düşünüyorsanız, 5 inç altı ekran olarak, tek elle kullanımı rahat bir telefon..
    Stabilitesi iyi bir telefon.. Fiyat olarak da, şu an için gayet uygun..

• quote:

Orijinalden alıntı: THEATTRE35

Benchmark test puanlarına baktın mı hiç hocam?Bence T50'yi Moto G ile kıyasla ama S4 Mininin dengi değil.
    Ha ekonomiktir her işini görüyordur o ayrı ama aynı classmanda değiller.

samsung gibi bir firma var zaten s4 minin arkasında

ben
    ekonomik ve iş görmesi sebebiyle karşılaştırdım. telefonu normal kullananlar için fena değil t50. benim bir telefondan beklentimi karşılıyor mesela. e-mailime, faceime, dhye girmek bana yetiyor. müzik dinliyorum süper kaliteli sesi var dolby sayesinde. film, dizi izlemesi zevkli büyük ekranda.
    anlatabilmişimdir umarım neleri neye göre karşılaştırıp t50yi daha çok beğendiğimi.
  • Benim yazdiklarim Moto G için
    T50de fena degil buyuk ekran avantaji var.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Hiroshima-

Benim yazdiklarim Moto G için
    T50de fena degil buyuk ekran avantaji var.

biliyorum hocam anladım da ben 3 telefonu karşılaştırdım sen birini eledin ben de kalanları karşılaştırdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rad-diculous -- 5 Ekim 2014; 13:50:05 >
  • Kullanıcısının ihtiyaçlarını karşılayıp üzmüyorsa fazla söze gerek yok :) İlle karşılaştırmak da gereksiz, aralarındaki fark ağır grafik içeren oyunlarda ortaya çıkar sadece.
    Sizin kullanımınıza göre S5 de olsa konfor ve performans anlamında çok bi extrası olmayacaktır.İşte burda ihtiyaçlar devreye giriyor.Keşke herkes ihtiyaçlarına göre telefon alsa :)

• quote:

Yanlışlık olmasın hocam, burası S4 mini konusu siz S4 yazmışsınız ama yorum yapmadan önce emin olalım, model konusunda mutabık mıyız? :)

• quote:

quote:

Yanlışlık olmasın hocam, burası S4 mini konusu siz S4 yazmışsınız ama yorum yapmadan önce emin olalım, model konusunda mutabık mıyız? :)

aynen dostum yanlış yere yazmışım ama kararımı verdim sayılır büyk ihtimalle s4 alcam bizde uygundan 979 tl çok iyi bence
  • THEATTRE35 T kullanıcısına yanıt
    +1 baska soze gerek yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Kullanıcısının ihtiyaçlarını karşılayıp üzmüyorsa fazla söze gerek yok :) İlle karşılaştırmak da gereksiz, aralarındaki fark ağır grafik içeren oyunlarda ortaya çıkar sadece.
    Sizin kullanımınıza göre S5 de olsa konfor ve performans anlamında çok bi extrası olmayacaktır.İşte burda ihtiyaçlar devreye giriyor.Keşke herkes ihtiyaçlarına göre telefon alsa :)

hocam s4 mini performans olarak hangi cihazlarlar ile denk acaba hiç benchmark testi yapmadım siz daha iyi bilirsiniz s3 den iyi mi ? discovery 2 ile kıyaslasak mesela çok mu geride kalır hangi cihazlar ile denk gider
  • quote:

quote:

quote:

aynen dostum yanlış yere yazmışım ama kararımı verdim sayılır büyk ihtimalle s4 alcam bizde uygundan 979 tl çok iyi bence

Evet fiyat cidden çok iyi, kaçmaz o fiyata.

Edit: Ama bizdeuygun ne kadar güvenilir bir site, sattığı cihazın garantisi nerden ona da bakmak lazım.Muhtemelen paralel ithalat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THEATTRE35 -- 5 Ekim 2014; 16:32:37 >
  • bsliali kullanıcısına yanıt
    Samsung olarak bakarsak, S3 ve S5 miniden iyi.Note 2 ile performans olarak çok yakın.Note 2 diğer özellikleri ile daha iyidir tabi o ayrı.Puan olarak Sony Xperia Z'ye de çok yakın, note 2 gibi.
    Bütün markaların minilerinden iyidir, Sony compact modelleri hariç tabi.
    Discovery 2 kağıt üzerinde daha iyi olsa da puan anlamında, kullanım olarak çok fazla ısındığı için tercih edilmemeli bence.55 derecelere çıktığını söyleyenler var.
    Bana sorarsanız samsung bu telefonu yanlışlıkla üretti :) Yoksa bilerek ve isteyerek S3'ten iyi Note 2'ye çok yakın performansta bir mini modelini üretmeyeceğini, S5 mininin antutu puanlarından anlamış olduk :)

• andorgates A kullanıcısına yanıt
    S5 mininin Antututan 18000 aldığını görsen telefonunu daha çok severdin :)

• Arkadaşlar aklıma gelmişken son sürüm Antutu ile az önce test yaptım.Telefon şarjda %30 doluluk, batarya sıcaklığı 42 derece ile başladım test bittiğinde 45 derece olmuştu.
    Gelelim test sonucuna 22450 net :)
    Android 4.2.2 UBNA1 sürüm.
    S4 mini hala çok iyi telefon bence.

• quote:

Samsung olarak bakarsak, S3 ve S5 miniden iyi.Note 2 ile performans olarak çok yakın.Note 2 diğer özellikleri ile daha iyidir tabi o ayrı.Puan olarak Sony Xperia Z'ye de çok yakın, note 2 gibi.
    Bütün markaların minilerinden iyidir, Sony compact modelleri hariç tabi.
    Discovery 2 kağıt üzerinde daha iyi olsa da puan anlamında, kullanım olarak çok fazla ısındığı için tercih edilmemeli bence.55 derecelere çıktığını söyleyenler var.
    Bana sorarsanız samsung bu telefonu yanlışlıkla üretti :) Yoksa bilerek ve isteyerek S3'ten iyi Note 2'ye çok yakın performansta bir mini modelini üretmeyeceğini, S5 mininin antutu puanlarından anlamış olduk :)

teşekkürler hocam cevabın için
  • bsliali kullanıcısına yanıt
    Rica ederim :)

• 1 senedir s4 mini kullanıyorum. 2 sene daha bu telefonu kullanmayı düşünüyorum. Sizce az mı dedim çok mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redunay -- 5 Ekim 2014; 22:03:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sioner

1 senedir s4 mini kullanıyorum. 2 sene daha bu telefonu kullanmayı düşünüyorum. Sizce az mı dedim çok mu?

Şikayetiniz yoksa ve ihtiyaclarinizi karşılıyorsa kullanmaya devam edebilirsiniz. Güzel telefon :)

• 
Sayfa: önceki 499500501502503
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.