Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU] (292. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.996
Cevap
109
Favori
614.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 290291292293294
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    girinft olduğuna eminmisin google playde greenift var yanlış olmasın
  • THEATRE35 T kullanıcısına yanıt
    kardeşim söylediğn uyg. uyuta basıyorum uyutulursa birdaha kullanılamıyacak diyr. bu nedemen oluyor biraz bilgi verirmisin ?
  • Bi ara konuşulmustu. Sms on izlemesi tus kilitli iken olur mu diye. Mesaj ayarlarının içinde sms önizleme si aktif edilsin mi diye bi seçenek var. Aktif edin sms görünsün. ;)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalgoksu1905

kardeşim söylediğn uyg. uyuta basıyorum uyutulursa birdaha kullanılamıyacak diyr. bu nedemen oluyor biraz bilgi verirmisin ?

ismi yanlış yazmışım, Greenify olacak doğrusu.Uyutulan uygulama sen tekrar kullanana kadar arkada sistemi meşgul etmiyor.Kendi kendine uyanan bazı ıygulamalar hariç.Ekrana uyutma Kısayolu ekleyip bazen basıyorsun uyananlar tekrar tek tuş ile uyutuluyor.Rootlu telefonlarda sistem uygulamalarını uyutmak da mümkün.Hatta ücretli versiyonda otomatik tekrar uyutma var.Ama ben ücretsiz ve rootsuz kulanıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • note 2 s4 miniden kötüdür değilmi :))))

• quote:

Orijinalden alıntı: egemen_e

note 2 s4 miniden kötüdür değilmi :))))

Şaka değil mi?
  • Fifa 14 guncellemesini tekrar 1 kusur gb olarak extra yer kaplayarak yukledi. Boyle bir sacmalik nasil olur. Fifa 14 dedigimiz oyun spiker ses dosyasi ile 3 kusur gb den fazla yer kapliyor. Ayrica bu siralar telefon cok isinmaya basladi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar s4 mini alacağım da black edition mu alayım yoksa normal mi önerileri bekliyorum.
  • Note 2 de kitkat aldı şimdi sıra s4 mini de.Ayrıca note 2 kullanıcıları kitkatı beğenmiş sorunsuz diyorlar.Bakalım hazirandaki kitkatla bizim telefonlar ne olacak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: uygar141

Note 2 de kitkat aldı şimdi sıra s4 mini de.Ayrıca note 2 kullanıcıları kitkatı beğenmiş sorunsuz diyorlar.Bakalım hazirandaki kitkatla bizim telefonlar ne olacak...

Uzun süredir test aşamasında diyolar ne kadar doğru bilmiyorum.Ama doğruysa geldiğinde sıkıntısız olacaktır.
  • Arkadaşlar telefona koruyucu bir kılıf almak istiyorum, düşer camı falan çizilir kırılır diye çok korkuyorum, ne tarz bir kılıf önerirsiniz?
  • bagavir kullanıcısına yanıt
    öncellikle alırken hoperlör kısmını masaya koyduğunda kapatmayacak bir kılıf al yoksa gelen aramaları duyamıyabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemen_e

note 2 s4 miniden kötüdür değilmi :))))

Büyük telefon sevmeyenler için S4 mini tam ideal boyutta..
    Özellikle yazın büyük telefonu, tuğla gibi cepte taşımak eziyet oluyor.
    Ben 4S'ten sonra, S4 mini'den oldukça memnun kaldım..
    Telefonu tek elle kullanmak çok pratik ve ayrıca hafif olması çok iyi..

• S4 mininin sesi gerçekten bu kadar kötü mü? Hadi kamera performansı neyse de sesi de kötüyse hiç çekilmez.
  • mert25 kullanıcısına yanıt
    ses kötü değil kılıfla kullanınca zil sesi cok az çıkıyor kılıfsız iyi sayılır ama bir s 3mini gibi çıkmıyor sesi
  • Boyutuna, şekline bakınca bence en alınası telefon bu, fakat kamerasının ve sesinin istenilen seviyede olmaması nedeniyle alamıyorum işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert25

Boyutuna, şekline bakınca bence en alınası telefon bu, fakat kamerasının ve sesinin istenilen seviyede olmaması nedeniyle alamıyorum işte

Nokia filan bak

• Zaten Lumia 1020 kullanıyorum
  • Ben bunun black edition ini aldim.Arka kapak disinda fark varmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ŞevketMarco -- 24 Mayıs 2014; 20:48:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞevketMarco

Ben bunun black edition ini aldim.Arka kapak disinda fark varmi?

Tek fark renk ve arka kapak.Yazılım ve donanım olarak aynı.

• 
Sayfa: önceki 290291292293294
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.