Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU] (289. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.996
Cevap
109
Favori
614.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu derin uyku problemini nasıl hallederiz gece teli tam dolu bıraktım sabah yüzde 85 lerde oluyor normal olmasa gerek sizinkinde nekadar kalıyor acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fotomorfoz

Arkadaşlar bu derin uyku problemini nasıl hallederiz gece teli tam dolu bıraktım sabah yüzde 85 lerde oluyor normal olmasa gerek sizinkinde nekadar kalıyor acaba

Ara sıra birçok arkadaşta olan bir durum bu.Ben de bi kere uçak modunda bile oldu :) Sabah bi baktım %76, şaşırdım kaldım.Ama her zaman olmuyor tabi.Sizin sürekli mi oluyor?

• bende Qualcomm Snapdragon 400 olması gerekirken cpu z de

qualcomm snapdragon s4 1.73 ghz ? yazıyor bu demek oluyor ki bu telefon çakma öyle değil mi?

biri lütfen cevaplasın çok önemli
  • quote:

Orijinalden alıntı: THEATRE35

quote:

Orijinalden alıntı: ahmtsnyl

Arkadaşlar merhaba,
    Çok sıkıntılı durumdayım. Yaklaşık 3 hafta önce aldım cihazı.Cihaza Eski 2 gblık sd kartımı takmıştım bir problem yoktu. Evde 4 gb lık bir kart buldum, dedim kullanayım. Sonrasında hafıza kartına attığım fotoğrafları falan göremez oldum. Bilgisayardan karta atıyorum ( sd girişten ) attıktan sonra resim içeriği bozuluyor. Dedim bu bozuk, haftasonu 8 gb lık kart aldım. Eski dosyalarımı aynı şekilde attım müziklerimi de, ama telefona taktığımda müzik çaları açıyorum görmüyor. Dosya yöneticisinden baktığım zaman görünüyor. Aynı şekilde hafıza kartında images diye bir klasörde 257 fotoğraf görünüyordu ama galeriye girdiğim zaman 17 fotoğrağ görünüyor. Bir forumda okudum, telefonu formatladım ama yok. Yine de olmuyor. Yardımşarınızı acil beklemekteyim.

Çok yavaş hafıza kartlarında sorunlar çıkabilir.Class 10 ve iyi marka bir kart ile denedin mi?

Başka kart ile demedim, kimse cesaret edemedi kartını vermeye. Ama şöyle bir durum var hocam;
    yukarıda bahsettiğim evde bulduğum o 4 gb lık karta dosyaları attıktan sonra kendi kendine dosyanın ilk harfini değiştirip (μ) işaretini ekliyordu. Virüs mü acaba dedim, telefonu fabrika ayarlarına çevirdim yine olmadı. İşin tuhaf tarafı, x klasörüm de 84 fotoğraf var. Galeride görüyorum, y klasörüm de 257 fotoğraf var, galeride sadece 16 tanesi görünüyor. Gerçekten anlamadım, denemediğim yöntem de kalmadı. Bu arada hafıza kartı class 4 müş;
    linki de;

http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/TOSHIBA-8-GB-Micro-SDHC-Class-4-Adapt%C3%B6rl%C3%BC-Haf%C4%B1za-Kart%C4%B1,103452,465694,868054.html?langId=-14#kullan_C4_B1c_C4_B1-yorumlar_C4_B1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmtsnyl -- 21 Mayıs 2014; 18:10:31 >

• bu model telefonu kullanan arkadaşlardan biri eğer cpu z programı varsa ekran görüntülerini benimle paylaşabilir mi sistem bilgileri doğru mu yani aynı mı bilmek istiyorum da bir de işlemci olarak sizde cpu z programında işlemci olarak ne yazıyor biri benimle lütfen paylaşsın lütfeeen
  • omgomg kullanıcısına yanıt
    Buyur
    SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Hiroshima- -- 21 Mayıs 2014; 18:59:18 >

• hiroshima çok teşekkür ederim gerçekten çok iyisin

peki antutu benchmark testi yaptın mı bende çok kötü çıkıyor :( sende kaç çıkıyor ?
  • Telefonu çok fena yere düşürdüm sert zeminde 2-3 takla attı sayamadım sonra etrafında falan döndü baya fenaydı çok şükür ekran kırılmadı ve fiziksel bir hasar göremedim umarım oluşmazda ama şu sorun olmaya başladı müzik çalar açıkken kilit ekranında widgeti çıkar ya o çıkmıyor bazen illa müzik çaları sonlandırıp başlatmam lazım müzik çalmaya devem ediyor sadece kilit ekranında widget çıkmıyor ara ara
  • antutu benchmark testi yapanlar bir yazıversin lütfen
  • -TheDoctor- kullanıcısına yanıt
    Onun dusme ile ilgili oldugunu sanmiyorum acikcasi baska bir muzik uygulamasi dener misiniz sonuc ayni mi bakalim? eger ayni ise telefonu sifirlama durumunuz varsa sifirlayin.

• quote:

Orijinalden alıntı: omgomg

antutu benchmark testi yapanlar bir yazıversin lütfen

Dostum internete s4 mini antutu yaz cikar

• arkadaşlar antutu benchmark score bende 5000 filan çıktı şok olmuştum resmen

sonra güç tasarrufu modunu kapattım telefonu resetledim puan normale yakın çıktı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AhmetD*

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AhmetD*

Merhaba arkadaşlar bende bugün bir s4 mini alıp sizlerin arasına katıldım aslında s3 ile s4 mini arasında çok gittim geldim ama büyük telefon sevmediğim için s4 mini de karar kıldım. Özellik olarak s3 ile karşılaştırıldığında hangisi daha iyi sizce?

Öncelikle Hayırlı Olsun :)
    S4 mini daha iyi.Performans testleri de bu yönde.

Teşekkür ediyorum hocam :) sizden bi ricam daha olucak bana tavsiye ettiğiniz uygulama , oyun vs var mı acaba yükleyip kullanmak isterim veya performans güçlendirici şeyler vs

Sen program türü söyle ben tavsiyede bulunayım :)
    Yoksa android markette en az 700.000 uygulama var :)
    Mesela bizim telefonda bildirim led'i yok, gelen giden arama mesajları ekranı açmadan görmek istiyorsan NOLED uygulamasını tavsiye ederim.Müzik çalar olarak ücretsiz istiyorsan Jetaudio iyidir.Foto için power cam olabilir.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar s4mini ilk çıktığı dönemlerde asphalt ve nfs most wanted oyunlarında bariz donmalar/takılmalar görülüyordu ve bu sorun genelde siyah renkli s4 mini'lerde oluyordu. son güncellemeler ile bu sorun ortadan kalktı mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercan1980 -- 21 Mayıs 2014; 20:46:07 >

• Bu arada antutu denilen uygulamayı indirdim. 2025 harika yazıyordu. İyi mi kötü mü anlamadım. :)
  • ercan1980 E kullanıcısına yanıt
    Evet artik hicbir oyunda kasma yok.Rahatca oynayabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ercan1980

arkadaşlar s4mini ilk çıktığı dönemlerde asphalt ve nfs most wanted oyunlarında bariz donmalar/takılmalar görülüyordu ve bu sorun genelde siyah renkli s4 mini'lerde oluyordu. son güncellemeler ile bu sorun ortadan kalktı mı acaba?

arkadaşlar yarın bir note3 neo, s4 mini veya note2 alma arefesindeyim. ekonomik ve ergonomik olması açısından s4 mini düşünüyorum ama şu takılmalar konusu kafamı karıştırıyor. lütfen yardımcı olur musunuz?
  • quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba,
    Çok sıkıntılı durumdayım. Yaklaşık 3 hafta önce aldım cihazı.Cihaza Eski 2 gblık sd kartımı takmıştım bir problem yoktu. Evde 4 gb lık bir kart buldum, dedim kullanayım. Sonrasında hafıza kartına attığım fotoğrafları falan göremez oldum. Bilgisayardan karta atıyorum ( sd girişten ) attıktan sonra resim içeriği bozuluyor. Dedim bu bozuk, haftasonu 8 gb lık kart aldım. Eski dosyalarımı aynı şekilde attım müziklerimi de, ama telefona taktığımda müzik çaları açıyorum görmüyor. Dosya yöneticisinden baktığım zaman görünüyor. Aynı şekilde hafıza kartında images diye bir klasörde 257 fotoğraf görünüyordu ama galeriye girdiğim zaman 17 fotoğrağ görünüyor. Bir forumda okudum, telefonu formatladım ama yok. Yine de olmuyor. Yardımşarınızı acil beklemekteyim.

Çok yavaş hafıza kartlarında sorunlar çıkabilir.Class 10 ve iyi marka bir kart ile denedin mi?

Başka kart ile demedim, kimse cesaret edemedi kartını vermeye. Ama şöyle bir durum var hocam;
    yukarıda bahsettiğim evde bulduğum o 4 gb lık karta dosyaları attıktan sonra kendi kendine dosyanın ilk harfini değiştirip (μ) işaretini ekliyordu. Virüs mü acaba dedim, telefonu fabrika ayarlarına çevirdim yine olmadı. İşin tuhaf tarafı, x klasörüm de 84 fotoğraf var. Galeride görüyorum, y klasörüm de 257 fotoğraf var, galeride sadece 16 tanesi görünüyor. Gerçekten anlamadım, denemediğim yöntem de kalmadı. Bu arada hafıza kartı class 4 müş;
    linki de;

http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/TOSHIBA-8-GB-Micro-SDHC-Class-4-Adapt%C3%B6rl%C3%BC-Haf%C4%B1za-Kart%C4%B1,103452,465694,868054.html?langId=-14#kullan_C4_B1c_C4_B1-yorumlar_C4_B1

Class 4 yavaş bi kart.Akıllı telefonlara çok uygun değil.Ama yine de yeterli bir kart.Bu tarz sorunlar çıkarmaması gerekiyor.Telefona format atmışsın ama virüs kartın içinde de olabilir.Bana sorarsan içindekilerin yedeğini al ve kartı ve telefonu ayrı ayrı formatla.

• quote:

Orijinalden alıntı: omgomg

antutu benchmark testi yapanlar bir yazıversin lütfen

Bu telefonun antutu puan ortalaması 20000 civarıdır.

• Merrhaba arkadaşlar ben s3 kullandım şimdi ise s4 mini almayı düşünüyorum. Fakat kullanıcılara birkaç sorum olacaktı. yanıtlarlarsa sevinirim.

1- Sim kart yuvası için kesmek mi gerekiyor sim kartı? Yoksa aynen s3 minilerdeki gibi kesmeden de kullanabiliyor muyuz?
    2- Orijinal ile replika arasında kamera kalitesi açısından çok bir fark var mı?
    3- Şarjı normal kullanım için ne kadar gidiyor.?
    4- Ekran boyutu tam olarak kaç " ?
    5- Ekran kalitesi açısından s3 ler ile aynı mı yoksa daha yüksek renk kalitesine mi sahip?
  • quote:

quote:

arkadaşlar yarın bir note3 neo, s4 mini veya note2 alma arefesindeyim. ekonomik ve ergonomik olması açısından s4 mini düşünüyorum ama şu takılmalar konusu kafamı karıştırıyor. lütfen yardımcı olur musunuz?

Telefonun 3D oyunlarda bir problemi yoktu zaten.Subway Surf gibi bazı 2D oyunlarda saniyelik takılmalar olduğunu söyleyen arkadaşlar vardı.Yalnız 4.2.2 kararlılık güncellemesinden sonra bu konuda kimseden bir daha şikayet gelmedi.Yakın zamanda gelecek 4.4.2 güncellemesinden sonra da bu tarz sorunlar olmaz diye düşünüyorum.

• 
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.