Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
19.116
Cevap
116
Favori
582.420
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU]
Giriş
    1127 Mesaj

Bir fikir vermiştir sanırım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ali ömer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

evet teşekkürler :)
    |
    |
    THEATRE35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Agorian

Arkadaslar browserda uzun bir yazi okurken sayfanin en ustune cikmanin kisa yolu var mi?

opera mobilde var.

özel mesajları okuyamıyor ve gönderemiyorum. özel mesaj göndermeyin bana.
  • Yüzbaşı
    404 Mesaj

Isletim sistemi ile gelen standart browserda oyle bir sey yok yani.

ios da ekranin ust kismina dokununca otomatik sayfa basina gidiyordu acaba bilmedigim bir ozellik varmidir diye sordum. Tesekkur ederim

|
    |
    Öner kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Güncelleme den haber varmı ?

Haziranda 4.4.2 gelecek.
    |
    |
    Sehzadebey538 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

güncellemeyi boş ver gelse bile ikinci 442 ye kadar yükleme ilk sürüm sıkıntı olacaktır. TR için ikinci rom kolay çıkmaz bekle 422 gayet iyi zaten

|
    |
    Sehzadebey538 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    T100, 3120, D900i, K850i, E66, N86, İnnov8, 6700, N79, İ8910, N82, S8300, E52, S8500, N8, İ9000, İ9100, N8 Turuncu, N7000, İ9100 (tekrar), HTC WP 8X, Lumia 920, 4S, İ9300, Lumia 1020, LG G2,4S, S4 Mini BE, S4 BE, S4 İ9505, OPTİMUS G PRO, i9500, LG G4, Note 5, Note 4 N910CQ, j7 pro 2017
  • Binbaşı
    1324 Mesaj
    Merhaba arkadaslar.S4 mini telefonumda acil durum kisileri ozelligi kapali oldugu halde telefon cebimdeyken nasil oluyorsa aktif oluyor.Manuel olarak acmaya kalktigimda olmuyor ama nedense cebimdeyken bir sekilde aciliyor.Yardimci olursaniz sevinirim.

kılıf falan var mı tuşlar takılı kalıyor olabilir mi?

|
    |
    uA_emir07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    T100, 3120, D900i, K850i, E66, N86, İnnov8, 6700, N79, İ8910, N82, S8300, E52, S8500, N8, İ9000, İ9100, N8 Turuncu, N7000, İ9100 (tekrar), HTC WP 8X, Lumia 920, 4S, İ9300, Lumia 1020, LG G2,4S, S4 Mini BE, S4 BE, S4 İ9505, OPTİMUS G PRO, i9500, LG G4, Note 5, Note 4 N910CQ, j7 pro 2017
  • Binbaşı
    1324 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: egemen_e

kılıf falan var mı tuşlar takılı kalıyor olabilir mi?

Kilif yok haci.

|
    |

Orijinalden alıntı: 4d3m1r

quote:

Orijinalden alıntı: 4d3m1r

Arkadaşlar nette bazı kodlar geziyor, yok bilmem ne testi, yok ses artırma için falan, kimisi işe yarıyor ama bu ses artırma olayı olmuyor bir türlü, cihazın rootlu olması falan mı gerek bu işlere girmek için acaba. Kulaklık ses çıkışı çok yetersiz geliyor bana
    İkincisi de kamerada fotoğraftan videoya ya da ana kameradan ön kameraya geçerken bazen 2-3 saniyelik kasmalar oluyor, benzer bişey tecrübe eden var mı acep

???

Daha önce Avrupa birliği standartlarından dolayı (max 95dB) kulaklık sesinin yetersiz olmasıyla ilgili yardım istemiştim fakat mesaj kılıf seçme muhabbetlerinin arkasında cevaplanmadan eridi gitti. Problemi kendim hallettim, ses şu an gayet yüksek. Benim gibi kulaklık sesinin düşük olduğuu düşünen arkadaşlr için
    -Önce telefonu rootluyoruz
    -etc/snd_soc_msm/snd_soc_msm_2x dosyasını herhangi bir sorun olasılığına karşın yedekliyoruz
    -Dosyayı açıp aşağıda verdiğim satırlardaki 62.9% olan kısımları 70% yapıyoruz ve kaydediyoruz
    Aynı dosyadan hoparlör sesi vb yükseltme imkanı da mevcut. Ayrıca kolay bir şekilde kamera seslerinden de kurtulmak mümkün.

SectionDevice
    Name "Headset"
    Comment "Headset Rx device"

EnableSequence
    'PRI_RX Channels':0:Two
    'SLIM RX1 MUX':0:AIF1_PB
    'SLIM RX2 MUX':0:AIF1_PB
    'RX1 MIX1 INP1':0:RX1
    'RX2 MIX1 INP1':0:RX2
    'HPHL DAC Switch':1:1
    'HPHR DAC Switch':1:1
    'HPHL Volume':1:100%
    'HPHR Volume':1:100%
    'RX1 Digital Volume':2:62.9%
    'RX2 Digital Volume':2:62.9%

'COMP1 Switch':1:1
    EndSequence
    |
    |

• Teğmen
    197 Mesaj
    Arkadaşlar bu kamera çekim sesini bi şekilde sessiz yapmak mümkün mü acaba Sony lerde sessiz çekim mümkün ama bunda yapamıyorum

Orijinalden alıntı: fotomorfoz

Arkadaşlar bu kamera çekim sesini bi şekilde sessiz yapmak mümkün mü acaba Sony lerde sessiz çekim mümkün ama bunda yapamıyorum

Telefonu sessize alınca olur.

|
    |

Orijinalden alıntı: -TheDoctor-

quote:

Orijinalden alıntı: All Father

quote:

Telefonunu hoparlöründen ses gelmiyor , telefonu etkiliyor , alarmı etkiliyor haliyle ve can sıkıcı oldu iki gündür. kulaklık takınca ses geliyor fakat öteki türlü yok gelmiyor. sebebi nedir neden olmuştur bile nvarsa acil yardım istiyorum

Kulaklık girişine kulaklığı takıp çıkarttım forumda okuduklarıma göre , pilide çıkarıp taktım ses geldi fakat telefonu ters çeviriyorum müzik duruyor donanımda mı sorun var anlayamadım gitti

o hareket sensörü yüzünden ayarlar/cihazım/hareketler ve işaretler/hareket/avuç içi hareketini devre dışı bırakın sorun düzelecektir

Sağolun hocam oldu , daha önceden aktif değildi fakat şuan sorun yok birde arada ana ekrandayken ekranı sağ sol oynatırsınız ya bütün olarak o kendiliğinden hızlı bir şekilde oluyor.

telefon için hafıza kartı önerecek var mı max. boyut ve marka olarak

teşekkürler

• Yarbay
    2017 Mesaj
    Bende müzik açıkken ters çevirince müzik durmuyor hareket algılayıcısı açık olduğu halde birde akıllı bekleme mi ne var ya oda çalışmıyor bakıyorum ön kameraya başka yere çeviriyorum telefon kapanmıyor.hareketle alakalı tüm ayarlar açık.
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Teknisyeni -- 14 Mayıs 2014; 22:36:29 >

Ebay vs dışında.

quote:

Orijinalden alıntı: -TheDoctor-

quote:

quote:

Telefonunu hoparlöründen ses gelmiyor , telefonu etkiliyor , alarmı etkiliyor haliyle ve can sıkıcı oldu iki gündür. kulaklık takınca ses geliyor fakat öteki türlü yok gelmiyor. sebebi nedir neden olmuştur bile nvarsa acil yardım istiyorum

Kulaklık girişine kulaklığı takıp çıkarttım forumda okuduklarıma göre , pilide çıkarıp taktım ses geldi fakat telefonu ters çeviriyorum müzik duruyor donanımda mı sorun var anlayamadım gitti

o hareket sensörü yüzünden ayarlar/cihazım/hareketler ve işaretler/hareket/avuç içi hareketini devre dışı bırakın sorun düzelecektir

Sağolun hocam oldu , daha önceden aktif değildi fakat şuan sorun yok birde arada ana ekrandayken ekranı sağ sol oynatırsınız ya bütün olarak o kendiliğinden hızlı bir şekilde oluyor.

telefon için hafıza kartı önerecek var mı max. boyut ve marka olarak

teşekkürler

Toshiba 32 GB Micro SDHC Exceria Type HD UHS-1 Class-10 (95Mb/sn)

bugün aldım. sanırım en hızlısı bu

• Yarbay
    12712 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz YK

Arkadaslar cihazı ısınan varmı cihazı biraz karıştırınca video filan izlerken

bu sorunu yasayanlar var mı arkadaslar
Canlı Tv izle
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.