Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU] (281. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.996
Cevap
109
Favori
614.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ses yukseltmek icin adapt sound kullan kulaklikla ise yariyor ama hoparlor icin sanirim ucuncu taraf yazilimlari kullanman gerekecek ve bende bilmiyorum maalesef. Illaki bilen biri cikar ama

EDIT: Bende baktim simdi banada uyumlu değil diyor sebebini merak ettim ben 4.1.2 yuklu olan tablette oynamistim bunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AhmtMlh -- 10 Mayıs 2014; 9:29:14 >
  • Telefondan kulaklıkla birşeyler dinleyebiliyorım fakat kulaklıksız ses çıkmıyor tamamen sıfır , nedeni nedir çözümü nedir bilen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmtMlh

Ses yukseltmek icin adapt sound kullan kulaklikla ise yariyor ama hoparlor icin sanirim ucuncu taraf yazilimlari kullanman gerekecek ve bende bilmiyorum maalesef. Illaki bilen biri cikar ama

EDIT: Bende baktim simdi banada uyumlu değil diyor sebebini merak ettim ben 4.1.2 yuklu olan tablette oynamistim bunu

Bunun bir kodu falan vardi ama neydi hoparlor sesi icin bilmiyorum ordan yuksettiyorlardi

• s4 mini blackedition internette gördüğümüz wallpaper telefonun içinde mevcut geliyormu?
    aldığım üründe çıkmadı.. o siyah arka planı nereden bulabiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliry52

quote:

Orijinalden alıntı: AhmtMlh

Ses yukseltmek icin adapt sound kullan kulaklikla ise yariyor ama hoparlor icin sanirim ucuncu taraf yazilimlari kullanman gerekecek ve bende bilmiyorum maalesef. Illaki bilen biri cikar ama

Bunun bir kodu falan vardi ama neydi hoparlor sesi icin bilmiyorum ordan yuksettiyorlardi

Arkadaslar ne olur yardim edin ses yukseltmenin bir yolu yokmu bizim telefonlarda kodla falan olmuyormu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliry52 -- 10 Mayıs 2014; 13:39:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: snl_

s4 mini blackedition internette gördüğümüz wallpaper telefonun içinde mevcut geliyormu?
    aldığım üründe çıkmadı.. o siyah arka planı nereden bulabiliriz?

arkadaşlar resimleri buldum.. isteyen indirip kırpma işleminden sonra kullansın..
    SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU]

• selam.e postaların oldugu yere yalnızca mesajlar geliyor.mesajları iptal edip yalnızca e mailleri nasıl ayarlayabilirim.
  • ya arkadaşlar watchon kumanda programına goldmaster uydu alıcısını ekleyebilen varmı yada calıstıran
  • sefa58 S kullanıcısına yanıt
    Rica ederim sağolasın :) Mennun olmana sevindim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz YK

ya arkadaşlar watchon kumanda programına goldmaster uydu alıcısını ekleyebilen varmı yada calıstıran

varmı yapabilen
  • quote:

Orijinalden alıntı: diosfer

quote:

Orijinalden alıntı: THEATRE35

quote:

Orijinalden alıntı: diosfer

3g yi nasıl kapatırım ?

Şebeke Modunu "Yalnızca GSM" yaparak ve ya "Mobil Verisi" ni komple kapatarak yapabilirsin.İlkinde interneti 2G yani EDGE olarak yavaş kullanırsın, ikincisinde komple kapatmış olursun.

Eski telefonlarda ki gibi 2g/3g ayarı arıyordum. Teşekkürler

Rica ederim :)

• quote:

quote:

ya arkadaşlar watchon kumanda programına goldmaster uydu alıcısını ekleyebilen varmı yada calıstıran

varmı yapabilen

benim kendinden uydulu smart samsung tv ye olmadı sen goldmaster diyosun.
  • DESPE85 kullanıcısına yanıt
    hocam kendinden uyduluyu bilmiyom ama normal lg LCD tv rahat çalıştırıyor sorunsuz ama goldmaster uydu alıcısı yok birde sizin pro güncell mi geçenlerde güncelleme geldi
  • quote:

hocam kendinden uyduluyu bilmiyom ama normal lg LCD tv rahat çalıştırıyor sorunsuz ama goldmaster uydu alıcısı yok birde sizin pro güncell mi geçenlerde güncelleme geldi

Güncel, tv bu tuşa basıp açın diyor açmıyo ikiside samsung olacak bide

ilginç benim LCD tv 5 yıllık ama sorunsuz kumanda ediyor
  • quote:

ilginç benim LCD tv 5 yıllık ama sorunsuz kumanda ediyor

Sorma ya ikiside yeni ve samsung gıcık etti beni

peki tv demi çalışmıyor
  • quote:

peki tv demi çalışmıyor

Program çalışmıyo cihazlar sağlam

bende sorunsuz enin kızılötesinde sorun olmasın hocam
  • 
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.