Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU] (277. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.996
Cevap
109
Favori
614.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • S4 mini black edition deri kapak buldum. baya pahalı ama aldığıma değdi.
    s4 minime cuk diye oturdu. bi bakın isterseniz.
    ben zaten 70-80 i gözden çıkarmıştım. üstüne bide 1 ay kargo beklicektim yurtdışından. en azından aynı gün elden aldım.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-aksesuar-s4-mini-black-edition-orjinal-arka-kapak-163665422/detay?hideSearchFilter=false&showViewPreferences=true

• quote:

Orijinalden alıntı: clericuzieo

S4 mini black edition deri kapak buldum. baya pahalı ama aldığıma değdi.
    ben zaten 70-80 i gözden çıkarmıştım. üstüne bide 1 ay kargo beklicektim yurtdışından. en azından aynı gün elden aldım.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-aksesuar-s4-mini-black-edition-orjinal-arka-kapak-163665422/detay?hideSearchFilter=false&showViewPreferences=true

Nasıl bir milletiz ya, Allahın plastiğine 100 lira istiyorlar. Bi özelliği bişeyi olsa, hani aktif kapak falan olsa anlayacamda, ayıp valla.

Şimdi anladığım kadarıylan sizde koyu renk yani lacivert cihaz var, laciverte siyah ne kadar uydu. BE nin önü de, yan bantlarıda siyah çünkü.

Aslında madem aksesuar olarak satılacak, laciverte lacivert, beyaza beyaz deri görünümlü kapak üretseler daha şık olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Öner

quote:

Orijinalden alıntı: 2smoke

quote:

[simage]http://i.imgur.com/SDxZOav.png

Bunu yapınca tireme olmuyor ki talkback i açmak gerekiyor bu seferde alet sürekli konuşuyor. Ayrıca herşey titriyor. Ya da ben yapamadım. Arkadaşınkini bilmem de benim istediğim sadece menu ve geri tuşuna basınca titreme yapması. Bunu da yapmıyor.

Murat abi ben denemesini yapmadım.
    sadece öyle bir menü olduğunu hatırlıyorum.
    arkadaş "dokununca titreşim istiyorum" deyince o menüden olabileceğini düşündüm.
    ben zaten kullanmıyorum titreşim.
    belki de haklısındır, çalışmıyordur bile.

Aynen öyle Öner'ciğim. Fiziksel tuşlarda titreşim yok bu cihazda.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: clericuzieo

S4 mini black edition deri kapak buldum. baya pahalı ama aldığıma değdi.

Nasıl bir milletiz ya, Allahın plastiğine 100 lira istiyorlar. Bi özelliği bişeyi olsa, hani aktif kapak falan olsa anlayacamda, ayıp valla.

Şimdi anladığım kadarıylan sizde koyu renk yani lacivert cihaz var, laciverte siyah ne kadar uydu. BE nin önü de, yan bantlarıda siyah çünkü.

Aslında madem aksesuar olarak satılacak, laciverte lacivert, beyaza beyaz deri görünümlü kapak üretseler daha şık olur.

Yok hocam lacivert değil. Benim telefonda siyah. o yüzden aynısı oldu ve cidden telefon oldukça güzel oldu.
    black editionda da yan metal çerçevede bizimkinin aynısı . o yüzden herhangi bir fark yok.

• slm arkadaşlar telefonla gelen sarjı tamamen bitirip telefon kapanınca sarja taktım tam dolu dedi yarım saat bekletip çıkardım telelfonu açtım bir 2 güncelleme yaptım 1 dk içinde yüzde 99 düştü suan yüzde 98 duruyor 2. sarjı nasıl yapmalıyım tamamen bitirip mi yoksa yüzde 15 altına düşünce takıp tamamen dolu deyince cıkarayımmı bunuda mı kapalı olarak yapıyım 2. sarjı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz YK

slm arkadaşlar telefonla gelen sarjı tamamen bitirip telefon kapanınca sarja taktım tam dolu dedi yarım saat bekletip çıkardım telelfonu açtım bir 2 güncelleme yaptım 1 dk içinde yüzde 99 düştü suan yüzde 98 duruyor 2. sarjı nasıl yapmalıyım tamamen bitirip mi yoksa yüzde 15 altına düşünce takıp tamamen dolu deyince cıkarayımmı bunuda mı kapalı olarak yapıyım 2. sarjı

Kafana göre takıl. S4 mini de sanırım iki farklı üretim var. Birinin şarjı stabil diğeri Allah a emanet. Forumu oku eski mesajlarda şarj sorunları dile getirilmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • berxx B kullanıcısına yanıt
    benimki beyaz ve china üretimi hocam okudum herkes bir sey diyor üste bir resim paylaştım o sorun sendede varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: THEATRE35

quote:

Orijinalden alıntı: elondel

Beyler babamin s4 mini de bazi sikintilar var. Cogu zaman 3g yerine edge ile baglaniyo. Durup durunken de bazen sebeke gidiyo (avea) bugun aldigi yere goturunce ordaki akilli arkadas şebeke modunu gsm yapip yollamis. Tavsiyeniz var mi bu sorunlar icin ?

Hattını kestirmiş mi?Kesilerek yapılan mikro simlerde ve genelde avea hatlarda böyle bir sıkıntı oluyor.Bende sonradan geçici bir süreliğine olmuştu.Sorunu çok da mantıklı olmayan garip bir yöntemle aşmıştım.Sim kartı çıkarıp Nokia N70'e taktım, ilk taktığımda 3g yoktu, biraz bekleyince geldi.Sonra Nokia'dan çıkarıp tekrar S4 Miniye taktım hattımı ve sorun düzelmişti.Mantığını anlamadım ama sırf sorun hatta mı acaba diye yaptığım bu deneme sonucu sorun çözülmüştü.Teşekkürler Nokia N70 :p

Aynı sorun bende de var. Şebeke modu otomatikken asansöre fln binsem şebeke sıfırlanıyor bir daha gelmiyor. Oyüzden gsm modunda kullanıyorum. Hattım avea. Belki kitkat bu teli adam eder. Gerçi s4 kullanicilari kitkattan baya şikayetçi. Bekleyip görecez

• quote:

Orijinalden alıntı: elondel

Beyler babamin s4 mini de bazi sikintilar var. Cogu zaman 3g yerine edge ile baglaniyo. Durup durunken de bazen sebeke gidiyo (avea) bugun aldigi yere goturunce ordaki akilli arkadas şebeke modunu gsm yapip yollamis. Tavsiyeniz var mi bu sorunlar icin ?

Bu arada eskiden kestirilmiş sim kullanıyordum. Sonra sıfır mikrosim aldım sorun aynı dewam ediyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

[simage]http://i.imgur.com/SDxZOav.png

Bunu yapınca tireme olmuyor ki talkback i açmak gerekiyor bu seferde alet sürekli konuşuyor. Ayrıca herşey titriyor. Ya da ben yapamadım. Arkadaşınkini bilmem de benim istediğim sadece menu ve geri tuşuna basınca titreme yapması. Bunu da yapmıyor.

Murat abi ben denemesini yapmadım.
    sadece öyle bir menü olduğunu hatırlıyorum.
    arkadaş "dokununca titreşim istiyorum" deyince o menüden olabileceğini düşündüm.
    ben zaten kullanmıyorum titreşim.
    belki de haklısındır, çalışmıyordur bile.

Aynen öyle Öner'ciğim. Fiziksel tuşlarda titreşim yok bu cihazda.

Arkadaşlar bu orta tuştaki titreşimi ve tuş klidini açarkenki titreşimi kapatanın bir yolunu biliyormusunuz?

• Arkadaşlar yorumlardan anladığım kadarıyla Samsung galaxy s4 mini telefonunda şarj sorunu var.Bu telefondan daha almadım ancak yorumları okuduğumda şikayet sayısı memnuniyet sayısından hayli fazla(şars süresi konusunda).Peki telefondaki tüm uygulamalar kapatılsa dahi telefonun şarjı sadece 1 gün gidiyormuş değil mi? Benim için şarj çok önemli...bilgi verirseniz sevinirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Araştırmacı608 -- 7 Mayıs 2014; 18:46:02 >
  • Araştırmacı608 A kullanıcısına yanıt
    tüm her ey kapatılsa 2 gün gider en az kronik ne gibi sorunlar varmıs acaba kardeşimde de var o oynadıgı halde 2 gün gidyor bende yeni aldım batarya daha performansa girmedi daha
  • Kronik derken şarj konusunu ifade ettim :) birçok forumda özellikle şarj konusunda sıkıntı olduğu söyleniyor.Tüm uygulamaları kapattığı halde şarjı 1 gün gidiyor diyenler var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Araştırmacı608

Kronik derken şarj konusunu ifade ettim :) birçok forumda özellikle şarj konusunda sıkıntı olduğu söyleniyor.Tüm uygulamaları kapattığı halde şarjı 1 gün gidiyor diyenler var...

nick mesaj uyumsuzluğu biraz araştırsaydınız kronik olmadığını farkederdiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araştırmacı608 A kullanıcısına yanıt
    yokya onların telefon sorunludur eski konular sanırım bu konun baslarındada var kardeşimde 3g kapalı diger hersey acık rahat 2 gün kullanıyor face book internet konusma whatssap oyun oynamıyor yanlız
  • Uncharitable U kullanıcısına yanıt
    Teknoloji konusunda çok şansızım.Bundan dolayı soruyorum.Bu sayfada sayfa başlarında ortalarında sonlarında sürekli "şarj "konusu tartışılmış.Resimler yüklenmiş(batarya konusuyla ilgili).
  • Telefonum Black Edition. Bi arkadaş Black Edition arka kapağını normal s4 mini de sorunsuz kullanmış sanırım. Acaba normal s4 mini arka kapağı birebir uyar mı ? ( Tırnakları, v.s. )
  • quote:

Orijinalden alıntı: braveheart3

quote:

Orijinalden alıntı: uygar141

quote:

Orijinalden alıntı: THEATRE35

quote:

Orijinalden alıntı: uygar141

arkadaslar benim telefon bugun otobuste ekran uzerine dustu telefonun kenarlarinin bazi yerlerinin boyasi sokuldu samsung servis bunu yapar mi? herhangi bir ucret alir mi? cihaz samsung turkiye garantili

Düşürme sonucu oluşan hasarlar garanti kapsamı dışındadır.

Peki sizce kac liraya mal olur yapilmasi ekranda herhangi bir sorun yok sadece sol cercevede bazi yerlerde boya sökülmesi var...

Yaptırmenı tavsiye etmem. Orjinali için çok para harcarsın. Al bi spada slikon kılıf kullan, soyulmuş yerler gözükmez. Ben spada kullanıyorum kılıf olduğu belli bile değil çok ince

Dediğiniz kılıfı siz nereden aldınız? Teknosa,bimeks gibi mağazalarda var mı ?

• Arkadaşlar sammobile sitesindeki açıklamada final testi yapılıyormuş haziran 2014 4.4.2 güncellemesi veriliyor
  • hadi hayırlı bence testin uzun sürmesi iyi yoksa s4 gibi 4.4.2 yükleyince sorun lar çıkmasın demin baktım final testinde sanırım harinda büyük ihtimal verilir haziran ayı yazıyor yayınlanma tarihi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Teknisyeni -- 7 Mayıs 2014; 20:27:48 >
  • 
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.