Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU] (276. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.996
Cevap
109
Favori
614.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 274275276277278
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.aliexpress.com/snapshot/6084063935.html
    http://www.aliexpress.com/snapshot/6083578496.html

Bu 2 ürünün siparişini vermiş bulunmaktayım.

Sizce nasıl ürünler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz YK

slm arkadaslar resimdeki işaretleri yer telefonun ahizesininoldugu yer gri metal yeri yukarı asagı yaptıgımızda hafif oynuyor sizdede oynu yormu bu kısım kardeşiminkindede oynuyor onun kvk benimki basarı

SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU]

baska arkadaslarınkide oynuyormu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: THEATRE35

quote:

Orijinalden alıntı: uygar141

arkadaslar benim telefon bugun otobuste ekran uzerine dustu telefonun kenarlarinin bazi yerlerinin boyasi sokuldu samsung servis bunu yapar mi? herhangi bir ucret alir mi? cihaz samsung turkiye garantili

Düşürme sonucu oluşan hasarlar garanti kapsamı dışındadır.

Peki sizce kac liraya mal olur yapilmasi ekranda herhangi bir sorun yok sadece sol cercevede bazi yerlerde boya sökülmesi var...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

arkadaslar benim telefon bugun otobuste ekran uzerine dustu telefonun kenarlarinin bazi yerlerinin boyasi sokuldu samsung servis bunu yapar mi? herhangi bir ucret alir mi? cihaz samsung turkiye garantili

Peki sizce kac liraya mal olur yapilmasi ekranda herhangi bir sorun yok sadece sol cercevede bazi yerlerde boya sökülmesi var...

Yaptırmenı tavsiye etmem. Orjinali için çok para harcarsın. Al bi spada slikon kılıf kullan, soyulmuş yerler gözükmez. Ben spada kullanıyorum kılıf olduğu belli bile değil çok ince

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi braveheart3 -- 6 Mayıs 2014; 17:22:51 >

• yahu çok saçma bir sorum var
    dokunmatik tuslarda titreme yokmuydu? ben kapattım diye hatirliyorun ama şimdi nerden acacagimi bulamadim

• quote:

Orijinalden alıntı: egemen_e

yahu çok saçma bir sorum var
    dokunmatik tuslarda titreme yokmuydu? ben kapattım diye hatirliyorun ama şimdi nerden acacagimi bulamadim

"dokunmatik geri bildirim" diye ara.
    o şekilde adı olması lazım
  • Bu cihazda dokunmatik geri bildirim yok arkadaşlar.
  • Kardeşime almayı dşünyorum, önerir misiniz ? Olumsuz bi tarafı var mıdır cihazın?

• quote:

slm arkadaslar resimdeki işaretleri yer telefonun ahizesininoldugu yer gri metal yeri yukarı asagı yaptıgımızda hafif oynuyor sizdede oynu yormu bu kısım kardeşiminkindede oynuyor onun kvk benimki basarı

bu sorun baskalarındada var mı acaba
  • S4 mini de kronik bir hata var mı? Şarjı nasıl gidiyor?

• quote:

quote:

quote:

Tam bişey söylemem zor.Ama eğer kasa tamamen değişiyorsa, dokunmatik panel ile falan baya para tutar.Yaptırmaya değmez.Yine de en doğru bilgiyi servisten alabilirsin.Bence çok takma kafana kılıfla kullan görünmez zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: 2smoke

Bu cihazda dokunmatik geri bildirim yok arkadaşlar.

vay anasını vardı kapattım diye yemin edebilirdim. hangi telefondan aklımda kaldıysa.....

ama geri tuşu hassasiyeti çok kötü. bir yamukluk var. onun için açmak istemiştim.

@öner
    yok diyorlar...
  • Beyler babamin s4 mini de bazi sikintilar var. Cogu zaman 3g yerine edge ile baglaniyo. Durup durunken de bazen sebeke gidiyo (avea) bugun aldigi yere goturunce ordaki akilli arkadas şebeke modunu gsm yapip yollamis. Tavsiyeniz var mi bu sorunlar icin ?

• SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU]

• egemen_e kullanıcısına yanıt
    Eğer cm rom yüklediysen o zaman tuşlara basınca titreme özelliği geliyor.Normal romda yok sanırım.
  • rom felan yok sadece geri tuşunda titreşim aramıştım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Öner

Bunu yapınca tireme olmuyor ki talkback i açmak gerekiyor bu seferde alet sürekli konuşuyor. Ayrıca herşey titriyor. Ya da ben yapamadım. Arkadaşınkini bilmem de benim istediğim sadece menu ve geri tuşuna basınca titreme yapması. Bunu da yapmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: elondel

Beyler babamin s4 mini de bazi sikintilar var. Cogu zaman 3g yerine edge ile baglaniyo. Durup durunken de bazen sebeke gidiyo (avea) bugun aldigi yere goturunce ordaki akilli arkadas şebeke modunu gsm yapip yollamis. Tavsiyeniz var mi bu sorunlar icin ?

Hattını kestirmiş mi?Kesilerek yapılan mikro simlerde ve genelde avea hatlarda böyle bir sıkıntı oluyor.Bende sonradan geçici bir süreliğine olmuştu.Sorunu çok da mantıklı olmayan garip bir yöntemle aşmıştım.Sim kartı çıkarıp Nokia N70'e taktım, ilk taktığımda 3g yoktu, biraz bekleyince geldi.Sonra Nokia'dan çıkarıp tekrar S4 Miniye taktım hattımı ve sorun düzelmişti.Mantığını anlamadım ama sırf sorun hatta mı acaba diye yaptığım bu deneme sonucu sorun çözülmüştü.Teşekkürler Nokia N70 :p

• quote:

Orijinalden alıntı: 2smoke

quote:

Orijinalden alıntı: Öner

Bunu yapınca tireme olmuyor ki talkback i açmak gerekiyor bu seferde alet sürekli konuşuyor. Ayrıca herşey titriyor. Ya da ben yapamadım. Arkadaşınkini bilmem de benim istediğim sadece menu ve geri tuşuna basınca titreme yapması. Bunu da yapmıyor.

Murat abi ben denemesini yapmadım.
    sadece öyle bir menü olduğunu hatırlıyorum.
    arkadaş "dokununca titreşim istiyorum" deyince o menüden olabileceğini düşündüm.
    ben zaten kullanmıyorum titreşim.
    belki de haklısındır, çalışmıyordur bile.

• quote:

bu sorunu yasayan baska arkadaslar varmı acaba
  • 
Sayfa: önceki 274275276277278
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.