Şimdi Ara

Samsung Galaxy S4 Lansmanı Canlı Yayın Tekrarı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.094
Cevap
7
Favori
34.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 417
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 14 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 7
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • DH Misafiri (70 mesaj) RockMafia (25 mesaj) Cloud Nine (22 mesaj) K4PTAN (20 mesaj) Sedat. (18 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (769 mesaj) Mobil (125 mesaj) Tablet (32 mesaj) (198 mesaj) (5 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Samsung Galaxy S4 Lansmanı Canlı Yayın Tekrarı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3761 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Dünyanın en büyük akıllı telefon üreticilerinden biri olan Samsung, Android işletim sistemli Galaxy serisinin en güçlü ve en yeni modelini bugün New York'ta yapacağı lansman ile teknoloji severler ile tanıştıracak. Donanımhaber olarak New York'ta da yerinde takip edeceğimiz bu önemli lansman için yerel saat 02:00'da Donanımhaber.com stüdyosundan sizlere gelişmeleri canlı olarak aktaracağız.

Android işletim sistemli Galaxy serisinin en yeni üyesi Galaxy S4'ü sizler için değerlendireceğiz.

|
    |

• Binbaşı
    1293 Mesaj
    Çok ters saatte yapıyorlar şu tanıtımı,Avrupa'yı da düşüp şunu 3-4 saat daha öne alsalardı ne güzel olurdu.
    |
    |
  • Onbaşı
    34 Mesaj
    Heyecanla bekliyoruz.
  • Yüzbaşı
    967 Mesaj
    önlerden
  • Binbaşı
    1646 Mesaj
    Lansmanın pek anlamı kalmadı.
    arka kapak tasarımı iğrenç
    kenar çıtaları alüminyum görünümlü plastik değil gerçek alüminyum olması sevindirici.
    DH yayın boyunca sürekli çöktü,kullanıcı girişi yapmak için kanser olacaktık neredeyse.
    Herşeye rağmen yine en güçlü android telefon. Ben samsung'a değil rakiplerine kızıyorum.Keşke daha performanslı telefon üretseler de bizde onları tercih etsek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erci501 -- 18 Mart 2013; 15:55:37 >
  • Binbaşı
    1215 Mesaj
    hadi bakalım.
    |
    |
  • Binbaşı
    1050 Mesaj
    02 de mi iki satta konuşma olsa saat olur 04 en iyisi sabah namazı dan sonramı izlesem :-(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Şu an kulandıgım: iPhone 5s Huawei Ascend G7 Önceki kulandıklarım:LG G2 iPhone 5 iphone 4s 16GB ve iPad 3 Galaxy S3 iphone 4 16GB. İpad 2 16gb wifi beyaz htc desire ipad 32 gb wifi iphone 4 32GB. 3G, 3GS , galaxy s nakia 5800 , n95 8GB.
  • Yarbay
    5701 Mesaj
    Tek Kelime İle Helal olsun ! Türkiyeden Canlı Yayını Tv Kanallarından Cnntürk Yapacakmış! Donanimhaber Ne Kadar Etkili Hala Anlamayanlar Var...

|
    |

|
    |

Atatürkçü Düşünce Topluluğu
  • Yarbay
    3184 Mesaj
    tasarım bu ise değmez o saati beklemeye...
    |
    |

Özetle izlemeyi düşünen varsa cihazi 03.00 den önce görme sansiniz yok haberiniz olsun.

|
    |
    |
    |
  • Binbaşı
    1646 Mesaj
    cnnturk canlı vermeyecek.internet sitesi üzerinden canlı verecek yarın aksama ise tvden yayınlayacaklar lansmanı.
    |
    |
  • Yarbay
    5271 Mesaj
    Bu tasarım ve işlemci ile (Tegra 4 karşısında boynu bükük, gpu su SGX 544) hiç bir heyecan yaratmıyor. Hiç bir yeniliği yok, tasarımı GS3 den biraz daha iyi görünsede (GS3 Smartfonların Ayşen gurudasıdır, gelmiş geçmiş en çirkin tasarım) yinede çok çirkin. Çin malı telefonlar bile daha güzel. Nerde Jiayu G3 / G4 nerde bu? Göz var nizam var arkadaş.
    |
    |
  • Yarbay
    6734 Mesaj
    önden yerimi alayımda gece izlerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frobisher -- 14 Mart 2013; 17:04:20 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: haymatloshan

Çok ters saatte yapıyorlar şu tanıtımı,Avrupayı da düşüp şunu 3-4 saat daha öne alsalardı ne güzel olurdu.

sen avrupadamı sanıyorsun kendini :D ....

Hadi dh nin yanını çökmeden bu canlı yayını yaparlar umarım
  • Yarbay
    2561 Mesaj
    sabah izlerim
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
kripto para haberleri
Cancer Clinical Trials
Sohbet
Radyo Dinle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,906
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.