Şimdi Ara

_.:SAMSUNG GALAXY S4 (I9500/I9505) ANAKONU:._ (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
228
Cevap
7
Favori
30.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonun iphone 5 'ten hatta s3 ten daha kırılgan bir yapıda oluşu hakkında fikri olan var mıdır ?
    Kaynak :http://www.stableytimes.com/news/why-does-galaxy-s4-still-use-cheap-fragile-sub-iphone-5-plastic/
    Bu arada telefonu detaylı inceledim bugün ve malesef telefonun elde yarattığı hissiyat gerçekten oyuncak tutuyormuş hissi veriyordu. Ucuz plastik kendini hissettiriyor kesinlikle :(...) Yine de 32 gb'ı bekleyelim bakalım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sissente

Arkadaşlar 2 gün önce S4 ümü aldım. Rengi Black MisT. Kesinlikle beyazdan daha iyi duruyor. Görmeden direk beyaza yönelmeyin. Cihaz tek elle çok rahat kullanılıyor. S2 den sonra hiç zorluk çekmedim. Herkesin merak ettiği şarja gelince, Bu sabah saat 08:30 da şarjdan çıkardım.Gün içinde mobil verisi sürekli açık zaman zaman twitter ve facebook a bakarım. Sabahtan şu ana kadar 63 tane telefon görüşmesi yapmışım.Her görüşmeye ortalama 3 dk. deseniz toplam 180 dk. bu da neredeyse 3 saat. + - olabilir. 20dk. falan Samurai vs. Zombies Defense 2 oynadım. 1 saat kadarda yürürken radyo dinlemişliğim var. Şu an da saat 21:17 ve cihazın şarjı %39 u gösteriyor. S2 kullanıyor olsaydım saat 14:00 gibi telefonu arabada kesin şarja takmış olurdum. Şu an da şarj konuşu beni oldukça mutlu etti.

Temassız kontrolü hala kullnabilmiş değilim. Ya ben beceremiyorum. Araştırmam lazım. Akıllı bekleme ve akıllı kaydırma başarılı. Sorunsuz kullanıyorum. Arka kapak plastik bu yüzden leğen falan deniyordu ama söylendiği gibi değil. Renk olarak, malzeme olarak ve kalite olarak kesinlikle aklınıza öyle basit arka kapaklar gelmesin. Cihazı elinize aldığınız da siz de farkeder siniz.

Çok tereddüt etmiştim. Xperia Z yi elime alıp ilk incelemem de vazgeçmiştim zaten. HTC firması ile ikili ilişkilerimiz geçmişe dayalı olarak problemli. O yüzden HTC One isteyenin olsun. O yüzden S4 aldım, ardıma bakmadım.

yorumunuza kesınlıkle katılıyorum. şarj olayınıda sevdım ayrıca :)
  • S3 teki yaşadğım şarj sorunu ,kasa soyulması vs den sonra s4 e tereddütte kaldım.S4 ün şarjı karışık kulalnımda ne kadar gidiyor tecrübe den biri kesin söylerse bilgimiz olur.Şu kadar kullanımda bukadar vs diye

Videoya bakın:

https://www.youtube.com/watch?v=toLru__FTis&feature=youtube_gdata_player

Edit:İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cybersoft -- 12 Mayıs 2013; 11:18:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: slayer_00

Çok Korkarak S4 aldım s3 ile kasa benzerliğinden korktum fotograflar videoları incelerken fark yokmuş hissi vermesinden korktum ancak dün itibari ile media markt dan 1899 lira karsılıgında aldım ve 1 yılda kasko yaptırdım... Kasanın inceliği ve artık samsungun kasa kalitesine önem verdiğini görmek o kadar güzel ki 4.2.2 ye eklenmiş güzel ara geçişler cihazın hızı ısınmaması 2600 mah lık pili :) herşeyi ile artık s4 cüyüm...

Samsungdan beklemediğim bir kalite ile karşılaştım alacak arkadaşlara rahatlıkla tavsiye edebilirim

Bende note 2 almayı düşünüyorumda Media Markt'ta kasko kaç lira ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dodomoco

quote:

Orijinalden alıntı: sercitekin66

quote:

bu trolu alın burdan

yazık size yazık :D paranızı çöpe attınız resmen :D

Bu arada senin tel bunu yapiyor mu
     _.:SAMSUNG GALAXY S4 (I9500/I9505) ANAKONU:._

Hocam multitasking'i sadece s4 yapmıyor. O uygulama Note II ile başladı bilginize. Ama s4 mükemmel bir telefon. Biraz daha sağlam olabilirdi diye düşünüyorum. Bende Kayseri'de oturuyorum ben nerde suya düşürebilirim onu araştırıyorum şimdi

• biliyorum yav ababmda note 2 var ama bu xperiada yok
  • quote:

biliyorum yav ababmda note 2 var ama bu xperiada yok

Xperia Z'de multitask yok mu ? Ben bugün 1600 liraya quad core 2gb ram android alacam multitask olmayacak ? Abi isterse üstünden tır geçince kırılmasın bir halta yaramaz !

• quote:

Orijinalden alıntı: ozeceze

quote:

Orijinalden alıntı: slayer_00

Çok Korkarak S4 aldım s3 ile kasa benzerliğinden korktum fotograflar videoları incelerken fark yokmuş hissi vermesinden korktum ancak dün itibari ile media markt dan 1899 lira karsılıgında aldım ve 1 yılda kasko yaptırdım... Kasanın inceliği ve artık samsungun kasa kalitesine önem verdiğini görmek o kadar güzel ki 4.2.2 ye eklenmiş güzel ara geçişler cihazın hızı ısınmaması 2600 mah lık pili :) herşeyi ile artık s4 cüyüm...

Samsungdan beklemediğim bir kalite ile karşılaştım alacak arkadaşlara rahatlıkla tavsiye edebilirim

Bende note 2 almayı düşünüyorumda Media Markt'ta kasko kaç lira ?

Hocam ben 170 liraya yaptirdim ancak cihazin fiyayltina gore degisir sigorta fiyati

• florida"da 800 dollar tax yok s3 ile ayni kasa hemen hemen ayni gorunum 13 pixel camera vs

iphone 5 kullanicisi olarak samsung s4 deniycem isteyene eylul ekim gibi donuste telefon getiririm
    hava alanindan teslim ederim %20 fark aliyorum fiyattan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T.M.C -- 13 Mayıs 2013; 19:30:42 >
  • arkdaşlar telefonu aldım ekranı nasıl ikiye bölcez anlayamadım arkardaşımda s2 çalışan programları durduran kendinden bir program nerede ol
  • şarjı gün içinde telefonu aktif kullananlar için yeternince kuvvetli.akşama kadar aktif kullanan biri olarak en rahat ettiğim özelliği bu.telefonun ısındığı doğru ama öyle yandı bitti durumu hiç olmadı beni rahatsız edecek boyutlarda sıcaklık artışı gözlemlemedim hiç.telefonun başına henüz bişi gelmedi ama htc onela ikisini aynı anda elinize aldığınız zaman sağlamlık konusunda bir tedirginlik yaratmıyor değil telefon :D.tek elle kullanmaktan yana sıkıntı çekeceğinizi sanmıyorum eliniz cok cok ufak değilse idare edebilirsiniz.bazı şeyleri keşfetmek zaman alıyor çok teknik olmasada genel olarak bunları söyleyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sercitekin66

yazık ya :D bu cihaza telefon felan demeyin bence :D tuvalet taşı yerine felan kullansanız daha iyi olur :D alanlara şimdiden acıyorum :D

Arkadaş senin derdin ne? Biz genelde bu cihazları telefon olarak kullanıyoruz, sen kenef mühendisi falan mısın? Hangi telefonu kullanıyorsun bilmiyorum ama (muhtemelen 'ayyfon' kullanıyorsundur) onun kenef taşı olma özelliği olabilir, muhtemelen patentinide almıştır. O yüzden sen kenef taşı araştırmana 'ay kenef 'uygulamasıyla devam et.

• Beyler bişey sorucam ben dün kvk aldım telefonu telefonun arkasında made in china yazısını görünce moralim bozuldu sizce bunu kafama takmalımıyım ?

Hayır samsung garanti diye o kadar para veriyoruz bu konu canımı sıktı sizce ne yapmalıyım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: [Mb]

Beyler bişey sorucam ben dün kvk aldım telefonu telefonun arkasında made in china yazısını görünce moralim bozuldu sizce bunu kafama takmalımıyım ?

Hayır samsung garanti diye o kadar para veriyoruz bu konu canımı sıktı sizce ne yapmalıyım ?

kardeş için rahat olsun iphone 5 lerinde çoğu made in china yazar. çinde fabrikasyon ve iş gücü daha ucuz olduğu için orada üretiliyor. ama hiç bir parçaçsını çinden ithal edip kullanmıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: atabey444

quote:

Orijinalden alıntı: [Mb]

Beyler bişey sorucam ben dün kvk aldım telefonu telefonun arkasında made in china yazısını görünce moralim bozuldu sizce bunu kafama takmalımıyım ?

kardeş için rahat olsun iphone 5 lerinde çoğu made in china yazar. çinde fabrikasyon ve iş gücü daha ucuz olduğu için orada üretiliyor. ama hiç bir parçaçsını çinden ithal edip kullanmıyorlar

Teşekkürler kardeşim geç olsa bile içimi rahatlattın

Ama ben genede gün içersinde gittim siyahını aldım daha farklıdır diye baktım onda da aynı yazıyı görünce rahatladım zaten hep siyah istiyordum bahane oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozeceze

quote:

biliyorum yav ababmda note 2 var ama bu xperiada yok

Xperia Z'de multitask yok mu ? Ben bugün 1600 liraya quad core 2gb ram android alacam multitask olmayacak ? Abi isterse üstünden tır geçince kırılmasın bir halta yaramaz !

ne diyorsunuz kardeşim saçmalamayın. 200 liralık android telefonunda bile multitask vardır

• quote:

Orijinalden alıntı: sissente

Arkadaşlar 2 gün önce S4 ümü aldım. Rengi Black MisT. Kesinlikle beyazdan daha iyi duruyor. Görmeden direk beyaza yönelmeyin. Cihaz tek elle çok rahat kullanılıyor. S2 den sonra hiç zorluk çekmedim. Herkesin merak ettiği şarja gelince, Bu sabah saat 08:30 da şarjdan çıkardım.Gün içinde mobil verisi sürekli açık zaman zaman twitter ve facebook a bakarım. Sabahtan şu ana kadar 63 tane telefon görüşmesi yapmışım.Her görüşmeye ortalama 3 dk. deseniz toplam 180 dk. bu da neredeyse 3 saat. + - olabilir. 20dk. falan Samurai vs. Zombies Defense 2 oynadım. 1 saat kadarda yürürken radyo dinlemişliğim var. Şu an da saat 21:17 ve cihazın şarjı %39 u gösteriyor. S2 kullanıyor olsaydım saat 14:00 gibi telefonu arabada kesin şarja takmış olurdum. Şu an da şarj konuşu beni oldukça mutlu etti.

Temassız kontrolü hala kullnabilmiş değilim. Ya ben beceremiyorum. Araştırmam lazım. Akıllı bekleme ve akıllı kaydırma başarılı. Sorunsuz kullanıyorum. Arka kapak plastik bu yüzden leğen falan deniyordu ama söylendiği gibi değil. Renk olarak, malzeme olarak ve kalite olarak kesinlikle aklınıza öyle basit arka kapaklar gelmesin. Cihazı elinize aldığınız da siz de farkeder siniz.

Çok tereddüt etmiştim. Xperia Z yi elime alıp ilk incelemem de vazgeçmiştim zaten. HTC firması ile ikili ilişkilerimiz geçmişe dayalı olarak problemli. O yüzden HTC One isteyenin olsun. O yüzden S4 aldım, ardıma bakmadım.

radyosu olmayan telefonda sen radyo dinlemeye devam et kardeşim sana yetişemiyoruz biz

• Yine yanlı yorumlar basmış forumu :D

Hala S4'ü karalamaya çalışanlar var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dR.ElessaR -- 19 Mayıs 2013; 9:35:43 >
  • Bu android'e geçtik hayırlısı olsun bir kaç sorum olacak iphone'da jailbreak ile yada 25pp ile jailbreak yapmadan bir çok şey yükleyebiliyorduk bir kaç sorum olacak;
    -Bu android sisteminde root yapmadan bir şey yüklenebiliyor mu ?( bir arkadaş marketten bir program göstermişti ama çok uzun süre önce oldugundan hatırlamıyorum)
    -Mutlaka yüklemem gereken önemli programlar nelerdir?
    -Telefonun pilinin daha çok gitmesi için neleri kapatmam gerekli?
    Telefonum samsung galaxy s4 cevaplayacak arkadaşa şimdiden teşekkür ederim,
  • konusunu açtım, bizim ülkeye 4g olmayan modeli yolluyorlar,

http://forum.donanimhaber.com/m_75330584/tm.htm
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.