Şimdi Ara

_.:SAMSUNG GALAXY S4 (I9500/I9505) ANAKONU:._ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
228
Cevap
7
Favori
30.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • valla 100.yıldayım burda yağmur yağar en fazla ondada teli atıyım yola yine su geçirmez
  • bence s3 ve s2 si olanlar hiç almasınlar. samsung yazılımlarıyla fark yaratıyor ancak kaliteden ödün veriyor. samsungun daha sağlam ve elinize aldığında fiyatını yansıtan telefon üretmesi lazım. kırılmaz ekranlı bir telefon üretseler satış patlaması yaparlar. s3 te ne kadar dikkat ederseniz edin düştüğü an kırıldığını gördük.
  • Bu arada chrome da ayri youtube da ayri 2 videoyu ayni anda izleyebiliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: revelax

quote:

Orijinalden alıntı: astegon

Yazık. Ön siparişi 1999 TL. Bu kadar para bir telefona, bir PDA'ya verilir mi ...

bence verilmez...

2 GB ram'de geldi. Yakında standart olur.

Fanlı (ki yakında ihtiyaç olacak bu gidişle) 6" S5 ya da S6 çıkarsınlar bari.

gelişen ve büyüyen bir ülkeyiz biz artık ekonomi aldı başını gidiyor bu paralra telefon satılması gayet normal

biz turkiyedeyiz kardes. sen nerede yasiyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dodomoco

Bu arada chrome da ayri youtube da ayri 2 videoyu ayni anda izleyebiliyorum

tuvalet taşı olarak da kullan kardeşim :D işe yarıyor zaten telefonun nerde gereksiz uygulama var onları koymuşlar :D beni gördüğünde açıl :D zuhahahah
  • s4 kullanan arkadaşlardan pil durumu hakkında bilgi bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _kartal_07

s4 kullanan arkadaşlardan pil durumu hakkında bilgi bekliyoruz.

Dostum bilincli kullanırsanız , parlaklığı az indirerek ben 1 gunu rahat çıkarıyorum telefon elimden zor düşüyor .

• @sercitekin66: Kardeşim adamlarla neden uğraşıyosun anlayamadım bu kadar fanlık iyi değil bende sony çok seviyorum ama abartmanın anlamı yok bak daha dün xperia s s3 ten şöyle iyi böyle iyi dedik s2 ile aynı kategoride kaldı şuna eminim ki xperia z de s3 ile aynı kategoriye düşecek
  • Dayanıklı ve su geçirmez modelin ne zaman geleceği hakkında fikri olan var mı

• Dün bende galaxy s4 sahibi oldum arkadaşlar. HTC One almak istiyordum ama gelmesini bekleyemeyip S4 aldım. S4 ile çektiğim bir kaç fotoyu paylaşmak istedim. Şuan için telefondan memlunum.

HDR siz çekim.
    https://www.dropbox.com/s/nqnmztyot9riaw0/2013-05-06%2017.22.14.jpg

HDR li çekim.
    https://www.dropbox.com/s/wu3zyne1tpw3mwe/2013-05-06%2017.21.39.jpg

Makro çalışması gibi bişi yaptım :)
    https://www.dropbox.com/s/24iyp1irm84hy7x/2013-05-06%2017.20.21.jpg

Ve benim canavar
    https://www.dropbox.com/s/0wvqou0oiye5n95/2013-05-06%2017.17.05.jpg

• arkadaşlar telefon çok güzelm,ş ya bütün özellikler var. boyut olarak abartı oluyor ama cep bilgisayarından farkı yok. önceden ericson marka telefonların en küçüğünü alırdık küçük telefon kullanımı moda idi, şimdi ise kocaman telefonlar moda oldu, insanoğlu sağı solu belli olmuyor.

www.depogaranti.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: dodomoco

32gb beyaz aldım çarşamba gunu geliyor on siparişle almıştım gelir gelmez inceleme yapacağım

32 gb lık nereden aldınız acaba? Turkcellde 20sınde gelecektı sız yurt dısından mı aldınız?
  • Hangi micro sd yi önerirsiniz iş çığrından çıkmış class lar ultra pro serileri falan...
  • Arkadaşlar 2 gün önce S4 ümü aldım. Rengi Black MisT. Kesinlikle beyazdan daha iyi duruyor. Görmeden direk beyaza yönelmeyin. Cihaz tek elle çok rahat kullanılıyor. S2 den sonra hiç zorluk çekmedim. Herkesin merak ettiği şarja gelince, Bu sabah saat 08:30 da şarjdan çıkardım.Gün içinde mobil verisi sürekli açık zaman zaman twitter ve facebook a bakarım. Sabahtan şu ana kadar 63 tane telefon görüşmesi yapmışım.Her görüşmeye ortalama 3 dk. deseniz toplam 180 dk. bu da neredeyse 3 saat. + - olabilir. 20dk. falan Samurai vs. Zombies Defense 2 oynadım. 1 saat kadarda yürürken radyo dinlemişliğim var. Şu an da saat 21:17 ve cihazın şarjı %39 u gösteriyor. S2 kullanıyor olsaydım saat 14:00 gibi telefonu arabada kesin şarja takmış olurdum. Şu an da şarj konuşu beni oldukça mutlu etti.

Temassız kontrolü hala kullnabilmiş değilim. Ya ben beceremiyorum. Araştırmam lazım. Akıllı bekleme ve akıllı kaydırma başarılı. Sorunsuz kullanıyorum. Arka kapak plastik bu yüzden leğen falan deniyordu ama söylendiği gibi değil. Renk olarak, malzeme olarak ve kalite olarak kesinlikle aklınıza öyle basit arka kapaklar gelmesin. Cihazı elinize aldığınız da siz de farkeder siniz.

Çok tereddüt etmiştim. Xperia Z yi elime alıp ilk incelemem de vazgeçmiştim zaten. HTC firması ile ikili ilişkilerimiz geçmişe dayalı olarak problemli. O yüzden HTC One isteyenin olsun. O yüzden S4 aldım, ardıma bakmadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: aburhanb

Hangi micro sd yi önerirsiniz iş çığrından çıkmış class lar ultra pro serileri falan...

Class 10 aldım. 16 Gb. 39 tl. Markasını hatırlamıyorum bile Problem yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sissente

Arkadaşlar 2 gün önce S4 ümü aldım. Rengi Black MisT. Kesinlikle beyazdan daha iyi duruyor. Görmeden direk beyaza yönelmeyin. Cihaz tek elle çok rahat kullanılıyor. S2 den sonra hiç zorluk çekmedim. Herkesin merak ettiği şarja gelince, Bu sabah saat 08:30 da şarjdan çıkardım.Gün içinde mobil verisi sürekli açık zaman zaman twitter ve facebook a bakarım. Sabahtan şu ana kadar 63 tane telefon görüşmesi yapmışım.Her görüşmeye ortalama 3 dk. deseniz toplam 180 dk. bu da neredeyse 3 saat. + - olabilir. 20dk. falan Samurai vs. Zombies Defense 2 oynadım. 1 saat kadarda yürürken radyo dinlemişliğim var. Şu an da saat 21:17 ve cihazın şarjı %39 u gösteriyor. S2 kullanıyor olsaydım saat 14:00 gibi telefonu arabada kesin şarja takmış olurdum. Şu an da şarj konuşu beni oldukça mutlu etti.

Temassız kontrolü hala kullnabilmiş değilim. Ya ben beceremiyorum. Araştırmam lazım. Akıllı bekleme ve akıllı kaydırma başarılı. Sorunsuz kullanıyorum. Arka kapak plastik bu yüzden leğen falan deniyordu ama söylendiği gibi değil. Renk olarak, malzeme olarak ve kalite olarak kesinlikle aklınıza öyle basit arka kapaklar gelmesin. Cihazı elinize aldığınız da siz de farkeder siniz.

Çok tereddüt etmiştim. Xperia Z yi elime alıp ilk incelemem de vazgeçmiştim zaten. HTC firması ile ikili ilişkilerimiz geçmişe dayalı olarak problemli. O yüzden HTC One isteyenin olsun. O yüzden S4 aldım, ardıma bakmadım.

Cihazınız hayırlı olsun. Bende htc one ile Samsung galaxy 4 arasinda gidip geldim. Sonunda S4 almaya karar verdim. Sizin seçtiginiz siyah rengi bende seçmis bulunuyorum. Siyah renk tel bekleme konumundayken tek parca gibi gösteriyor. Malzeme kaliteside S3 den daha iyi ekranin genisligine ragmen S3 ile ayni boydalar.

Aldıgım fiyat 625 euro.

• Çok Korkarak S4 aldım s3 ile kasa benzerliğinden korktum fotograflar videoları incelerken fark yokmuş hissi vermesinden korktum ancak dün itibari ile media markt dan 1899 lira karsılıgında aldım ve 1 yılda kasko yaptırdım... Kasanın inceliği ve artık samsungun kasa kalitesine önem verdiğini görmek o kadar güzel ki 4.2.2 ye eklenmiş güzel ara geçişler cihazın hızı ısınmaması 2600 mah lık pili :) herşeyi ile artık s4 cüyüm...

Samsungdan beklemediğim bir kalite ile karşılaştım alacak arkadaşlara rahatlıkla tavsiye edebilirim
  • Cihaz muhtesem yav bayildim da cok pahali arkadas,560 Euro burda
  • ilk güncellemeside geldi ve cihaz şimdi o takılmalardanda kurtuldu asıl şimdi s4 s4 oldu :)
  • Rizorvid değerlenir buralar

--REKLAM ALINIR--
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.