Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 İ9500 DOKUNMATİK TUŞLAR ÇALIŞMIYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
2.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • konuya hakim olan teknik uzman arkadaşlar galaxy s4 i9500 lollipop güncellemesi yaptım ota dan ilk başta sorun yoktu üstüne bir güncelleme daha gelinde fiziksel tuşların ışığı söndü ve dokunmatik de çalışmadı ama ortadaki home buton sorunsuz çalışıyor. forumlarda araştırdığıma göre bazen yazılımla da ilgili bir sorunmuş bu vesileyle lollipop üzerine ale95 note5 port v7.1 rromunu flashladım ama sorun aynen devam ediyor. bunun üzerine bu kez de rusya romunu kurdum home butonu çalışıyor ama fiziksel dokunmatik tuşlar hala çalışmıyor kendim tuş bordunu değiştrebileceğimden emin değilim zor bir bölgede gibi çözüm olarak ne yapılabilir? bu sorunun yazılımsal olma ihtimali hala varmıdır

• Sorun donımsal gibi duruyor,bozuldu galiba o kısım.çozum olarak bi uygulama onerebilirim.Ekran deisene kadar veya yazilsal ise sorun cozulene kadar idare edersiniz.https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kimcy92.navigationbar&hl=tr&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Dnavigation+bar+soft+keys&pcampaignid=APPU_1_vxd-WbepEILEwQKVhIWwDA

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.