Şimdi Ara

Samsung Galaxy S4 GT-I9506 Snapdragon 800 Bekleyenler Kulübü (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
7.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kaanturk

nerde yazar bilmiyorum ki ama kutudan cıkan kucuk saman rengi kağıtçıkta vietnam yazırodu sanki @memo402

Batareyanın (Siz pil diyorsunuz galiba, hani şu 2600mAh olan hisse) altında yazıyor olmalı, dikkat edersen orada "Made in Vietnam by Samsung" bir yazı görebilirsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: memo402

quote:

nerde yazar bilmiyorum ki ama kutudan cıkan kucuk saman rengi kağıtçıkta vietnam yazırodu sanki @memo402

Batareyanın (Siz pil diyorsunuz galiba, hani şu 2600mAh olan hisse) altında yazıyor olmalı, dikkat edersen orada "Made in Vietnam by Samsung" bir yazı görebilirsin...

vietnamdı sanırım.
    sammobile ın sitesinde girip firmware indirdim. orda hani *#1234# yapınca 3 tane seri no cıkıyo. orda karşılaştırma yaptım telefon singapur diye cıktı.
    amerikadan aldım ama sealed box. kutusunda sıfır. ilk arkadasım actı orda. amazondan alındı daha dogrusu.
    güç tasarrufunda 24000 antutu benchmark notu verdi, normal modda jelly bean 4.3u kurduktan sonra 36.000 civarlarında veriyo hep notu. note 3 un bile ustunde gosteriyo. ve cok sukur gercekten memnunum. laptopa giresim gelmiyor: ama işte sadece pasaporta işletmek kaldı

• bir de kardesimde i9500 var mesela onu da kullanmıstım bir sure. onla bile arada baya bi fark var kullanıken.
    amerikadan alma aldırma imkanı olan varsa hiç dusunmesin derim. kesinlikle pişman olmazsınız. bir de gps bulma hızından bahsetmk istiyorum gps i en 5sn. bilemediniz 10.sn.de buluyor. digerlerinde durum ne bilmiyorum. bu denemelerde hep odada. acık havada bi kac sn sonra geliyor gps. zaten snapdragon 800 ün kendi orjinal sitesini ziyaret edip okursanız işlemci hakkında baya bi yenileştirme var bu cekirdek modelinde.
  • quote:

quote:

quote:

Made in Koreamı, Vyetnammı? Yoksa Çinmi?

imei de gecen 6.ve7. rakamlar "05"

6 ve 7. rakamlarmı? Ülkeni anlatan rakamlar 7. ve 8. olmamalıydımı? :)

:) evet 7.ve 8. duzeltme icin tesekkur ederim
  • Arkadaslar bu modeli turkiyede nerde kimden bulabilirim acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bulamazsın Avrupadan ya da Amerikadan getirteceksin
  • O zaman g3 beklemeye devam yada direk g2

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: semih4444

Arkadaslar bu modeli turkiyede nerde kimden bulabilirim acaba ?

Merhaba dostlar. yurtdışına haftada bir gidip gelen bi akrabamız var siparişi verdim ben. biraz bekleyin bulabilirse getirtecem sonra isteyen olursa onada getirtiriz. ;)
  • ohen kullanıcısına yanıt
    Gerek kalmadı g3 yada g2 almayı planlıyorum

• quote:

Gerek kalmadı g3 yada g2 almayı planlıyorum

ben sırf hafıza kartı takılmıyo diye vazgeçtim g2 den. ama bu model gelirse on numara olacak ;)
    32 veya 64 alırsın olur biter :):)

• quote:

32 veya 64 alırsın olur biter :):)

yok hocam ya bide ben onu çabuk kırarım çerçevesi ince malum. bide 5.2 inç te büyük ya çok büyük tel de olsun istemiyom benim için sınır 5 inç.
    s4 ile aynı boyut ama çerçevesi ince telefonlar daha güzel duruyor bence g3 dahada ince çerçeveli olak büyük ihtimal o zaman sen s4 ile devam edebilirsin hocam

• an itibariyle kuzey ırakta fiyat 500 dolarmış arkadaşlar bugün sordurttum.
  • Nerede bekliyoruz?

Active LTE-A ve bunu beğendim ama satan yer yok. hatta google edition da baktım ama o da yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zet3 -- 11 Mayıs 2014; 18:41:30 >
  • Arkadaşlar bu model Türkiye'ye geldi mi bilgisi olan var mı acaba?
  • beklemeye devam mı şaka bir yana bunu bekleyen var mı s5 çıkmışken
  • s5 te hoşuma gitmedi, öyla baba bir artı da yok o fiyat farkı kadar
  • merhabalar, bu telefondan getireblecek var mı?
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiramusta -- 5 Nisan 2020; 14:46:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.