Şimdi Ara

Samsung Galaxy S4 GT-I9506 Snapdragon 800 Bekleyenler Kulübü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
7.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar amerikadan mart sonu gibi arkdasım gelecek. i9506 lte-a (2.3 ghz) getirtireceğim kendime 1 adet.merak ettikleriniz olursa bana yazın. burdan cevplarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaanturk -- 1 Nisan 2014; 0:45:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaanturk

Arkadaslar amerikadan mart sonu gibi arkdasım gelecek. i9506 lte-a (2.3 ghz) getirtireceğim kendime 1 adet. 1 adet de isteyen olursa getirtebilirim. hakkım 2 tane. fiyat konusunda veya başka merak ettikleriniz olursa bana yazın. burdan cevplarım.
    orjinal samsung galaxy s4 i9506 lte-a. 2.3 ghz. renk siyah-beyaz. kutusunda sıfır olacak tabiki.acılmış veya kullanılmış paket değil

Hocam fiyat nedir 32gb olur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de bu telefondan almak istiyorum Xperia Z kullanıyorum yaklaşık 7 aydır fakat hiç içim ısınmadı hele hele görüntülü konuşmayı desteklemediğini sonra öğrenince yıkıldıkk acaba bu 3g üzerinden destekliyor mu görüntülü konuşmayı i9505 modeli şu an gittigidiyorda 1350 ye satılıyor it. firma garantili diyor 2 yıl ama bu model yok piyasada. Bilen arkadaş 3g görüntülü konuşma hakkında bilgi verse çok iyi olurdu
  • kaanturk K kullanıcısına yanıt
    Hocam 16 gb olanın fiyatı neymiş acep? Birde bu cihazlar sim kilitli olarak gelmeyecek degil mi arkadasım
  • http://www.mervemobile.com/Samsung-Galaxy-S4-i9506 TR garantili diyor i9506 site ne ayaktır bilemedim de 2 bin tl çekiyor bir de:S
  • Sen zamaninda kore uretimi s4 arayan adam degilmiydin

• telefon uzun zahmetler sonucu geldi.
    samsung gt-i9506. 2.3 ghz. snapdragon 800. sim kilit yok. garanti yok. antutu bencmark 34500 not verdi ilk.
    foto ve video eklemeye calışacagım
    pasaport arıyorum işletmek için. ilk sarj hakkkında bilgisi olna var mı acaba?
     Samsung Galaxy S4 GT-I9506 Snapdragon 800 Bekleyenler Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaanturk -- 27 Mart 2014; 18:14:42 >
    Hayırlı olsun kardeşim, iyi haberler eşidirsin inşAllah. Kötü türkceme göre özür dilerem, kaça ala bildin, 16mı, 32mi bu? Gömrükte her hangi bir sorun yaşamadın ki? Made in Koreamı? Sizin mobil operatörlerle işde her hangi bi problem yok ki? S4 i9500 ile çokmu büyük bi fark var (mesela oyunlarda, internet sitelerine girmede ve s.)?

Hörmetle, Mehman Elxanoglu
  • G2 yi bir de bu canavarla karşılaştırsınlar bakalım yiyorsa :).

• quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

G2 yi bir de bu canavarla karşılaştırsınlar bakalım yiyorsa :).

Neyini karsilastiralim? Ekran, batarya, kamera, arayuz, malzeme? Islemci degisince çöp olmaktan kurtulamiyor malesef. Eşeğe altın semer vursalar eşek yine eşektir.

kardeş 3g görüntülü görüşmeyi dener misin? sahibinden.com da bir arkadaş i9505 için 3g görüntülü görüşmeyi desteklemiyor demiş. benim için bu özelliği çok önemli Herkes var diyor ama o arkadaş i9505 için yok deyince kafam karıştı emin olmam lazım
  • tamam sormuştum o arkadaşa rom atmış ondan sonra öyle olmuş
  • Beyler şebeke problemi var. Arkadaşım fransa da yaşıyan bir ailenin çocuğu bu problemi yaşadı.
    Daha fazla ısınıyor, tarayıcı 9500'e göre ağır. Oyunlar için alıyorsanız alın ama 9500'den bir artısı yok, oyun hariç. Arayüzde aynı hızdalar ama 9506 google uygulamalarına nedense daha hızlı giriyor. Tarayıcı da 9500'ü z1 kadar takip ediyor. Krait çekirdeklerin browserında bir problem var.

• memo402 M kullanıcısına yanıt
    Selam arkadaşlar, S5 satışa sunuldukdan sonra i9506 modelinin değerinin inmesini umuyordum, henüz satışa çıkmadı ama şu an için i9506 modelinin kıymeti artık 1000TL-nin altında, şu an crazydeals.ae-de bu model satışa 1649AED diye çıkarılmış, bu da neredeyse 983TL ediyor. Umarım 11 Nisandan sonra model 900TL-nin altında bir değere sahip ola bilecek...
  • quote:

Orijinalden alıntı: memo402

Hayırlı olsun kardeşim, iyi haberler eşidirsin inşAllah. Kötü türkceme göre özür dilerem, kaça ala bildin, 16mı, 32mi bu? Gömrükte her hangi bir sorun yaşamadın ki? Made in Koreamı? Sizin mobil operatörlerle işde her hangi bi problem yok ki? S4 i9500 ile çokmu büyük bi fark var (mesela oyunlarda, internet sitelerine girmede ve s.)?

Hörmetle, Mehman Elxanoglu

daha once i9500 kullanmıstım. arasında hız bakımından biraz fark var diyebilirim. ama ucurumlar yok.takılma suanda saatlerce denememe ragmen yok. daha once kullandıgım i9500 anında tepkime vermiyordu. gerci daha 3-5 gun oldu biraz daha denemek lazım. bu arada daha pasaporta işletemedim o yuzden tel. ozelliğini kullanamadım. goruntulu gorusme denemedim. bana 1350lere mal oldu. bi kaç oyun denedim goruntu i9500e gore daha iyi.hıx ds oyle ucurum fark yok oyunda sanki.
    gumrukte niye sorun olsun ki? arkadas amerikadan aldı getirdi yanında. kargo olarak geçiremezsiniz tabiki de. gümrük 100euro ya kadar gecişlerden vergi almıyor diye biliyorum. sonrası vergili.bi anlamı yok yani.+shipping bi dunya olur parası. amerikadan falan gelecek akrabanız varsa ona aldırıp getirtebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaanturk -- 30 Mart 2014; 2:29:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BAYEZID61

kardeş 3g görüntülü görüşmeyi dener misin? sahibinden.com da bir arkadaş i9505 için 3g görüntülü görüşmeyi desteklemiyor demiş. benim için bu özelliği çok önemli Herkes var diyor ama o arkadaş i9505 için yok deyince kafam karıştı emin olmam lazım

imei attırınca, yada pasaporta işletince deneyip yazarım. ama niye desteklemesin ki? burda destekleyemeceği tel sey lte yani 4g. 3g desteklemesinde bir sorun yok. o ,o tele ozgu bi sorundur bence
    Made in Koreamı, Vyetnammı? Yoksa Çinmi?
  • memo402 M kullanıcısına yanıt
    nerde yazar bilmiyorum ki ama kutudan cıkan kucuk saman rengi kağıtçıkta vietnam yazırodu sanki @memo402
  • quote:

imei de gecen 6.ve7. rakamlar "05"
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaanturk

quote:

imei de gecen 6.ve7. rakamlar "05"

6 ve 7. rakamlarmı? Ülkeni anlatan rakamlar 7. ve 8. olmamalıydımı? :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.