Şimdi Ara

Samsung Galaxy S4 Ekran Kırılması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Düşürme sonucu telefonun iç camı kırıldı, görüntü kaydı dokunmatik işlemiyor şu anda. Garanti bittiği için teknik servislere götürdüm, 350-400 arası fiyatlar hep. Sorularım şu ki;

1) Değiştirdikleri panelin orjinal olduğunu söylüyorlar. Orjinaller paneller cidden bu civarda mı?
    2) Sahibinden.com'da vs orjinal, sıfır s4'lerin satış fiyatı 575-650 tl civarında. Hepsiburada'da vs ise 1200. Bu sahibinden satıcıları ithalatçı firma garantili ürün satıyordur ondan fiyat uygundur dicem, arada yarı yarıya fark olması mümkün mü gene de? Ya da doğrudan doğruya gümrükten kaçırma mı? Misal şu linkte var;

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-575-tl-samsung-i9500-s4-orjinal-sifir-kutulu-yurtici-kayitli-164855420/detay

Esas olay ise, sizce 400 lira verip ekranı mı yaptırayım, 600 lira verip bu ürünlerden mi alayım? Güvenebilir miyim?

Not: Telefon işler durumda, sürekli bildirim, mesaj vs geliyor, arayan olunca çalıyor ama ekran pert olduğu için içeriklerini göremiyorum, aramalara cevap veremiyor veya reddedemiyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.