Şimdi Ara

Samsung Galaxy S4 detaylı ön inceleme 'Bütün detaylar bu videomuzda' (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
474
Cevap
14
Favori
23.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nokia 5800 dan buna mı geçsem yoksa one mi bilemedim..:S ikiside aynı para ikiside üst düzey..kafam karıştı valla...

• usatalar yağdırmış yorumları. keyifli oluyor böyle inceleme videosu yorumları okumak. herkes biyerinden tutup övmeye ya da kötülemeye çalışıyor. tasarım görecelidir kişiden kişiye değişir. performans esas ise en yeni en performanslıdır. öte yandan bu vakitten sonra kimse devrim niteliğinde değişimler beklemesin firmalardan. evet 50 milyon satmış tasarımı değiştirmenin manası yok. galaxy serisi vw golf olma yolunda ilerliyor :)..

• çok güzel bir inceleme olmuş.

• İlk izlediğimde video bitrate inden sandım ama farklı bilgisayarlarda bir sürü inceleme izledim ve gördüm ki s4 stabilizasyonu en kötü s serisi cihazı olmuş ve kimse de bundan incelemeyi yaparken bahsetmemiş..
    Çok kasmayan uygulamalarda hafifte olsa takılmalar oluyor.. dokunmatik algılaması bazen tepki vermiyor.. uygulamalar dokunur dokunmaz açılmıyor (özellikle S-health), air view çok geç tepki veriyor..
    Bir de octa lı versiyonun incelemesini bulanlar Allah rızası için link atsın..

• Normal bir telefon olmuş beklemediğimiz ilginç bir şey yok ortada.

• yine sinirlari zorlamissiniz :) ön inceleme için tesekkürler..

• Tasarım çok çok kötü değil, daha önce ki konularda da belirttiğim gibi; S2 den S4 e geçmek gayet iyi olabilir ve mantıklıdır da fakat S3 den S4 e geçmek pek bir şey hissettirmez bence. Dış yüzeyde ki desenler ise biraz karbon fiber kaplama havası vermiş.

• İnceleme iyi oldu...baya iyiymiş telefon fiyat konusunda katılıyorum.. Pazarlama taktiği milleti heveslendiriyorlar. 1900 tl asa olmaz çok zor.. Fiyatı s3 zaten 1750 civarı fiyatı..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S4 ün üç hafıza seçenekli modelide gelir mi acaba türkiyeye ? 16gb 32gb 64 gb , s3ün 32 gb olanı bile her yerde yok zor bulunuyor. Herkes hangi fiyat aralığından girecek diye soruyor. İphone gibi 100$ lık fark mı koyucaklar her kapasite artışına yoksa daha mı fazla olur fark ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

quote:

Orijinalden alıntı: Poinoo

Erdi abinin sağ gözünde sorun var gibi

Gece 2:30 da video çek seninde öyle olur emeğe saygı

reklamsal inceleme yaptigindan kaynaklaniyor o :)
  • erdi reyiz nie tek başına gitmiş onu anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: cestvrai

quote:

Orijinalden alıntı: Mike Tyson

Daha once sirf performans icin telefon aldim pisman oldum.Artik tasarima gore alacagim.S4`un tasarimini begenmedim.Bir sonraki telefonum Sony Xperia Z olacak gibi duruyor.

Ben dun inceledim telefoncuda xperia z yi cok kaliteli degil malzemesi vr arka kapak feci parmak izi miknatisi. Incelemeden karar vermeyin derim

Ben daha inceleyemedim.Incelemeden almam zaten.Arka kapaga ekranlara cizilmemesi icin yapistirilan jelatinlerden yapistirsak faydasi olur mu sizce
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mc.:.MaRVeL

samsung gerçekten performans konusunda özellikle işlemci olarak ve ek özellikler olarak kendini açmış. ama tasarım konusunda xperia z ile yarışamayacak düzeyde ve tabi suya dayanıklılık konusu da öyle. yani iki telefonun da cazip yönleri var. ama erdi abi siz ayrım yapıyosunuz xperia z de adreno 320 aynısı sanırım aynı hız aşırtılmış version demediğinizi bırakmadınız yetmiyo normalde 720p için yapılmış filan bi sürü laf ettiniz ezdiniz ama buna şimdilik yeterli diyosunuz neden samsunga karşı böyle bi ilgi var anlamadım.

Hocam sen telefonlami dus aliyorsun?

bence su geçirmezlik çok önemli bi özellik kim suyun altında video veya resim çekilmek istemez

• Tasarımı daha iyi yapacaklarını hayal edenlerden biride bendim keşke daha güzel olabilseydi ama daha çok hafif ve ergonomik yapmaya çalışmışlar birde ekranı büyütürken telefonu büyütmemek sonra bunu inanılmaz çok ve sorunsuz üretmek her firmanın kolayca yapabileceği bi iş değil
    sonuçta bu telefonda ne kadar çirkin olsada baya satacak (en az 50milyon bence)
    1-S4 tasarım kötü,hafıza artırımı ekran pil yazılım gibi özellikleri iyi
    2-Sony gerçekten güzel ve sağlam duruyor keşke ekran başarımı daha iyi olsaydı
    3-Htc one tasarım çok iyi ancak hafıza konusunda yine saçmalamışlar beats audio ile ortak iş yapıyosun telefonu müzik çalar gibi doldurmamıza izin vermiyosun ! Tv ye ekranı aktarmada süper bu arada media link !
    4-İphone bu standartlarda değil zaten usb yok hafıza derdi çok jaillbreak siz sıfır ve ekran ufak her ne kadar elde iyi dursada az daha büyük olmadığı için ve elimdeki iphone 4 ten güzel olmadığı için o paraya değmez
    5-asus padfone infinity içlerinde en iyisi gibi görünüyor en önemli fark tablet olabilmesi sokaktaki verilerin evde yada istediğin yerde aynı cihazda büyük ekranda olabilmesi . Eskimeden gelirse kesin asus alırım .
    Artık bu cihazların tv ye bağlanması gerekiyor Htc gibi buda çok gerekli bence . Erdi Özüağ a ve donanımhaber ailesine tşkk. süper ön inceleme
    okuyanlara da tşk . İLLÜMİNATİ nin uşağı olmayın ne yeni hemen onu almayın ihtiyacınız olanı alın bombalara ve siyonizme destek her yeni cihaz ve kredi kart kullanımı unutmayın .
    SAYGILAR

• quote:

Daha once sirf performans icin telefon aldim pisman oldum.Artik tasarima gore alacagim.S4`un tasarimini begenmedim.Bir sonraki telefonum Sony Xperia Z olacak gibi duruyor.

aynen özellikler bir süre sonra geri planda kalıyor, önce tasarım.

• Snapdragon 600'lü modeli incelemeniz çok saçma olmuş, ülkemize gelecek olan Octa'lı modeli inceleseniz daha iyi olurdu. Octa'lı model yok muydu teşhirde?

Bir de artık şu vakit olayını bir ayarlayın yahu, ön incelemeleriniz 20 30 dakika, incelemeleriniz en az bir saat sürüyor. Daha kısa sürede de gerekli bilgiler verilebilir izleyicilere. Bunu ikinciye yazıyorum ama dikkate almıyorsunuz, herkes 1 saat inceleme veya 20 30 dakika ön inceleme izlemek istemeyebilir, ya videoların hem uzun hem de kısa ve öz versiyonlarını yayınlayın isteyen istediğini izlesin, ya da artık sadece daha kısa süren videolar yayınlayın lütfen. Amerika'lı büyük sitelerin yaptıkları incelemeleri izlemenizi tavsiye ederim, örnek olarak da Phonedog, Tehcnobuffalo, Pocketnow diye uzar gider liste.

Ekleme: Dual Camera özelliğini aslında Mobil Dünya Kongresi'nde tanıtılan LG Optimus G Pro modelinde görmüştük, ismi de Dual Recording idi. Ancak Samsung'un etkili reklam ve tanıtım anlayışı sayesinde bu özelliği onlar ilk olarak sunmuşlar gibi algılanacak ve G Pro'da olduğunu bile çoğu kişi bilmeyecek. Samsung gerçekten reklam ve pazarlama konusunda çok iyi. Bu arada Erdi Özüağ'ın da Dual Camera'dan çok yeniymiş gibi bahsetmesi hoş değil, sanki o da tanıtımın başarısına kapılmış gibiydi bu konuda. Bu özelliğin G Pro'da da bunun bulunduğunu belirtmesini beklerdim zira Donanımhaber ekibi de G Pro'yu incelemişti zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lepanto -- 16 Mart 2013; 13:41:14 >

• quote:

quote:

Ben dun inceledim telefoncuda xperia z yi cok kaliteli degil malzemesi vr arka kapak feci parmak izi miknatisi. Incelemeden karar vermeyin derim

Arka Kapağa yerleştirilen mat koruyucu ile sanırım bunun önüne geçiliyor hocam.Yani dert değil.
  • Yazık valla samfanboyculara hep reklama kanıyorlar bi iki program özelliklerine ki çabuk sıkılınacak özellikler bide onlar nereye kadar kullanıcaklar nese dün bi abi s3 ün camının patladığını söyledi bide o kadar uyardım dedim sakın düşürme bak ben çok gördüm düşürenlerin nekadar çaresizce kaldığını bide 600 tl ekran için maaşını biriktiriyorlar yazık valla onunda başına geldi üzüldüm 550 tl istemişler çok pişman şuan bana tel öner dedi bende XPERİA Z yi gözün kapalı al dedim bi kaç video izlettim durumuda çok çok iyi ama böyle olmasına çok üzüldü oda reklama kanmış çünkü nese ki Xperia Z yi alıcak oda bende iyi günler herkese.

• quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

quote:

Orijinalden alıntı: Poinoo

Erdi abinin sağ gözünde sorun var gibi

Gece 2:30 da video çek seninde öyle olur emeğe saygı

Ben zaten emeğine saygı duyuyorum. Sadece mikrop felan kapmışdır diye söyledim bir tuhaf duruyordu. Haklısın ama uykusuzluktan olabilir

• ön inceleme epey detaylı olmuş, başka sitelerdeki videolarda görmediğim özellikleri bile bu videoda görmüş oldum, teşekkürler :)

artık telefonun piyasaya sürülmesini ve gerçek inceleme videolarını bekleme zamanı ;)

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.