Şimdi Ara

Samsung Galaxy S4 detaylı ön inceleme 'Bütün detaylar bu videomuzda' (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
474
Cevap
14
Favori
23.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • S5e kadar s3 ile devam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sfr+10

S5e kadar s3 ile devam

Aynen oyle hocam ben sahsen S3u birakip S4 e gecmem Note lll ya da SV
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Özellikler: Vasatın altında

Tasarım: Vasatın altında

Fiyatı: Vasatın altına

Ekranı: Vasatın altında

Kamerası: Vasat

İşletim sistemi: Android yani vasatında altında

Ön kamerası: vasat

Bu telefonun nesi iyi?

Bunu söyleyen kişi : Vasatın Altında

• arkadaşlar radyo yok diye duydum tam bir bilgisi olan olup olmadığı hakkınca bilgi verebilir mi?

• Z ile gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ninnnja58

quote:

Özellikler: Vasatın altında

Tasarım: Vasatın altında

Fiyatı: Vasatın altına

Ekranı: Vasatın altında

Kamerası: Vasat

İşletim sistemi: Android yani vasatında altında

Ön kamerası: vasat

Bu telefonun nesi iyi?

Bunu söyleyen kişi : Vasatın Altında

tasarım vasatın altında demişsiniz.

aldığı telefonu kılıf olmadan kullanan yok gibi,

kılıflar telefonların tasarımı değiştiriyorlar,

bende s2 var o kadar güzel bir kılıfı var ki gören hayran kalıyor,

bi arkadaşın ip5 i var, iğrenç bir kılıf almış, zannedersin adi bir şey.

bilmem anlatabildim mi?

• http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s4-review-914p7.php

Menuler çok basit,ne arayüz,ne tasarım, saman gibi.

Tema seçimi falan yok mu acaba,bilen varmı
  • Galaxy S4 ile Samsung yeni bir bomba telefona imza atmış. Bu arada Erdi ÖZÜAĞ senin bilgi dolu sunumlarını da seviyoruz.

• abimden kalan galaxy s kullanan biriyim, s3 ün aynı tasarımı bunda da var, s3ün tasarımını sevmemiştim haliyle bunuda beğenmedim, telefona para vermem ama htc one güzel görünüyor ama yine de para vermem. ama ek olarak belirtmeden edemeyecem, ingiliz ya da başka bir yabancı bankadan aldığımız borçla korelilerin telefonunu alıyoruz, allah sonumuzu hayretsin. koreliler kar ediyor, ingilizler faiz alıyor peki biz napıyoruz? gerçekten merak ediyorum ne üretip satıyoruz da denge sağlıyoruz? sağlayamıyor muyuz acaba, o yüzden mi benzin bu fiyatlarda, vergiler bu kadar yüksek acaba... nasıl olacak bilmiyorum. neyin kavgası bu onu da hiç anlamıyorum zaten.

• hiçbir kabahat aramayın bence mükemmel bir cihaz olmuş.. ben Sony taraftarı olarak samsung'un bu cihazına hayran kaldım... Octa 5'in performansı kötü diyen dostlar oldu.. şunu söyleyeyim.. S4'ün diğer modelinde kullanılan Snapdragon 1.9, Octa 5 yanında yavaş kalıyor.. Octa 5 Performansını siz düşünün. Kaldı ki bu telefonu HTC One ile kıyaslayan arkadaşlar var.. Gereksiz şeyler yapmayın yazık.. HTC'yi gözümde düşürmüş oluyorsunuz :D

• Nexus 4 kullanıcısı olarak arayüzünü begendım ozellikle kamerayı actıgınzda on kameranında acılması galerideki degişikler iyi olmus ha tasarım derseniz çok iyi değil ama çokta kötü değil bi arkadaş demiş bi süre sonra dış görünüşünden sıkılıcaksınız zaten diye bence cok haklı yaklaşım. Genel olarak farklı bi tarzı var telefonun ama şunuda unutmayın kimse bunu alıcaksınız diye gırtlağınıza yapışmıyor.Saygılar

• asırı güzel bi telefon ama size bi tavsiye bnce suan almayın bekleyin apple iphone 5s ve iphone 6 için çalışıyor.bence onlar daha harika olacak gerek tasarım gerek işletim siz bilirsiniz ama. bnce sabredin apple herzaman pişman edecek telefonlar çıkarıyor. aklınnızı buna vermeyin sadece abredin 6 yı beğenmezseniz yine bunu alın ama ben iphone 5 kullanıyorum gerşekten çook muhteşem ya:) acaba 6 nasıl olcak bakalım 33

• telefonun hız ve performansına diyecek soz yok ama bi onun kadar hızlı ondan daha iyi bir ekran kalıtesıne sahıp ve bi o kadarda tasarım harikası olan lg optimus 4x hd hem ucuz hemde kalite anlamında mukemmel bir telefondur s4 mü lg mi bence lg optimus 4x hd

• samsung galaxy s3 alıyorsun 2000 liraya sonra s4 bi çıkıyo hopp telefon direk 1000 liraya düşüyor satıyosun zarar ediyosun.Hatta telefon elinde kalıyor ama iphone da durum öyle mi telefon her zaman değerli.

• S4 zaten teknik olarak açık arayla rakipsiz, satış olarak başarılı olacağı da gelen aleyhte yorumlardan anlaşılıyor.
    Yorum yaparsın beğenmediğin yönlerini yazarsın, ama yorumlar sadece S4 almak isteyenleri caydırmaya yönelik. Elinizdeki telefonların değeri düşecek diye korkmayın, şu an para ederken satın S4'e geçin rahatlayın, bir müddet sonra satamayacaksınız.
  • Merhaba ben Galaxy S4 Aldım hızından , kamerasından , sensörlerinden memnunum ama
    1.Çok Isınıyor 2.Şarjı Çabuk Bitiyor... Şarjdan Kastım %80'de iken İnternette Dolaşıyorum 50 - 60 DK arasında şarj %70'e düşüyor. Kısacası Her saat başı %10 Kaybediyor. Bunu Güne Vurursak 10 Saatde Telefonun Şarjı 0'a Ulaşır. Belki benim yaptıgım bir hata var tam bilmiyorum ama durum bu.

• quote:

Merhaba ben Galaxy S4 Aldım hızından , kamerasından , sensörlerinden memnunum ama
    1.Çok Isınıyor 2.Şarjı Çabuk Bitiyor... Şarjdan Kastım %80'de iken İnternette Dolaşıyorum 50 - 60 DK arasında şarj %70'e düşüyor. Kısacası Her saat başı %10 Kaybediyor. Bunu Güne Vurursak 10 Saatde Telefonun Şarjı 0'a Ulaşır. Belki benim yaptıgım bir hata var tam bilmiyorum ama durum bu.

Neyazık ki yapacak bişiyo donanım on numara ama yazılım güzelim cihazı pokediyo android kendikendini yiyen bisistem S3 kulandım ordan biliyom şarz%100 bir saat sonra bakıyom 90 düşmüş kediligimden wm den umutluyum ilerde belki marketi çözerse iyi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: abdullahors84

Arkadaş çocuk gibisiniz ya. Biri eleştirir gereksiz gereksiz öteki üzerine alınır Yav he he denen saçma bir video koyar. Size ne kazandırıyor bu davranış onu anlamıyorum. Öncelikle Cihaz özellik olarak güzel ki ben Xperia Z yi beklememe rağmen güzel. Bunun yanında ekran oldukça canlı gözüküyor. Eksisi ne derseniz bazı programlarda Tr desteği olmaması. Tasarıma değinecek olursak S3 ten çok güzel ancak yinede malzeme kalitesi olarak bir albenisi malesef yok. Görünüş olarak iyi ama dayanım olarak sanırım yine pek tatmin etmeyecek. Millet telefonu düşürünce dünya para verecekse ekrana yazık derim. Kullanım olarakta ele rahat oturması ilk intiba olarak güzel bir görüntü verdi. Yinede Xperia Z bu kadar dayanıklı bir cihaz yapınca samsungdan su geçirmezlik değilsede S2 dayanıklılığında bir cihaz beklerdim. İnşallah ilerleyen zamanlarda daha net videolar görürüz. Ayrıca lütfen artık gereksiz holiganlığınızı bırakın heryerde her yorumu yapmak zorunda değilsiniz. Samsung dünya kadar para ödemiş olabilir makemelerde ortaya koyduklarıda ortada bırakın kim ne isterse onu kullansın. Gelişi güzel eleştirmeyin lütfen...

Merhaba Xperia Z yi araştırmışsınız galiba birşey sormak istiyorum yüzeysel olarak özelliklere baktım kamera felan gerçekten S4 ile eşdeğer duruyor fiyat olarak pahalı olsada hoş bi telefon Sormak istediğim ise Xperia x8 Var 550 tl ye almıstım ancak Flash destegı felan hıc bırsey yok ınternet uzerınden vıdeo ızleyemıyorum Sony e olan on yargım degıstı bu sebepten sımdı Z almayı dusunuyorum ancak Flash destegı felan varmı bunun uzerınden ınternetten vıdeo felan ızlene bılırmı + yanlarının yanı sıra - leri neler sımdıden yorum ıcın tşk

• quote:

Orijinalden alıntı: VIPERBOLD

quote:

Orijinalden alıntı: abdullahors84

Arkadaş çocuk gibisiniz ya. Biri eleştirir gereksiz gereksiz öteki üzerine alınır Yav he he denen saçma bir video koyar. Size ne kazandırıyor bu davranış onu anlamıyorum. Öncelikle Cihaz özellik olarak güzel ki ben Xperia Z yi beklememe rağmen güzel. Bunun yanında ekran oldukça canlı gözüküyor. Eksisi ne derseniz bazı programlarda Tr desteği olmaması. Tasarıma değinecek olursak S3 ten çok güzel ancak yinede malzeme kalitesi olarak bir albenisi malesef yok. Görünüş olarak iyi ama dayanım olarak sanırım yine pek tatmin etmeyecek. Millet telefonu düşürünce dünya para verecekse ekrana yazık derim. Kullanım olarakta ele rahat oturması ilk intiba olarak güzel bir görüntü verdi. Yinede Xperia Z bu kadar dayanıklı bir cihaz yapınca samsungdan su geçirmezlik değilsede S2 dayanıklılığında bir cihaz beklerdim. İnşallah ilerleyen zamanlarda daha net videolar görürüz. Ayrıca lütfen artık gereksiz holiganlığınızı bırakın heryerde her yorumu yapmak zorunda değilsiniz. Samsung dünya kadar para ödemiş olabilir makemelerde ortaya koyduklarıda ortada bırakın kim ne isterse onu kullansın. Gelişi güzel eleştirmeyin lütfen...

Merhaba Xperia Z yi araştırmışsınız galiba birşey sormak istiyorum yüzeysel olarak özelliklere baktım kamera felan gerçekten S4 ile eşdeğer duruyor fiyat olarak pahalı olsada hoş bi telefon Sormak istediğim ise Xperia x8 Var 550 tl ye almıstım ancak Flash destegı felan hıc bırsey yok ınternet uzerınden vıdeo ızleyemıyorum Sony e olan on yargım degıstı bu sebepten sımdı Z almayı dusunuyorum ancak Flash destegı felan varmı bunun uzerınden ınternetten vıdeo felan ızlene bılırmı + yanlarının yanı sıra - leri neler sımdıden yorum ıcın tşk

Xperia z kullanıyorum açamadığım video yok.
    En kötü mozilla vs yükleyip üstüne adobe flash ı yüklediniz mi hiç bir şey kalmaz

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.