Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
78.220
Cevap
387
Favori
3.225.186
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)
Giriş
    186 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: zaff666

quote:

Orijinalden alıntı: ibrhm34.

Slm arkadaşlar 2 hafta önce s4 almştm 30 cm den yere düştü ve ekranı parçalandı malesef ki garanti kapsamınada girmyormuş.. Sadece ekran için 550 tl istediler mecbur verdik.. Yeni alacak arkadaşlar bence kesinlikle sigortasını yaptırın.. Elinde S4 olanlarda korumasız kullanmasınlar yazıktır valla 550 tl az değil..

9 haziran pazar gunude ben dusurdum telefonumu. On cam parçalandı. Servise gönderdik 480 tl istediler. Şimdi düşünüyorum da sigorta şart.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: zaff666

quote:

Orijinalden alıntı: ibrhm34.

Slm arkadaşlar 2 hafta önce s4 almştm 30 cm den yere düştü ve ekranı parçalandı malesef ki garanti kapsamınada girmyormuş.. Sadece ekran için 550 tl istediler mecbur verdik.. Yeni alacak arkadaşlar bence kesinlikle sigortasını yaptırın.. Elinde S4 olanlarda korumasız kullanmasınlar yazıktır valla 550 tl az değil..

9 haziran pazar gunude ben dusurdum telefonumu. On cam parçalandı. Servise gönderdik 480 tl istediler. Şimdi düşünüyorum da sigorta şart.

Geçmiş olsun, serviste yaptırmayın telefonunuzu, yurtdışından cam getirtin çok yetenekli telefon tamircileri var götürün yapsınlar size 200 tlye falan mal olur, ama s4ün camı henüz yurtdışı piysaya da düşmemiş olabilir ben s3ü o şeklde yapıp yaklaşık 150 tlye mal etmiştim herşeyiyle, garantisi gider diye düşünmeyin zaten garantisi yok, 30 cm den düşen şeye bile garanti vermiyorlar, hatta neredeyse hiçbir şeyi garanti kapsamına sokmuyorlar, zamanında s2 min mikrofon teli kopmuş ses gitmiyordu o günün parası 400 tl mi ne istediler düşmüş falan dediler ki düşmemişti, kızıp evde içini açıp kopuk teli lehimlemiştim, zaten o sigortalar da bin dereden su getiriyor ödemiyorlar zorla ödüyorlar, resmi servise göndermiyorlar falan, nerden baksanız 150 tl vardır sigorta, bence en iyisi self servis

@Anıl27
    Bence gerek yok tam oturmamıştır kasaya, benimkinde de vardı söktüm kasayı tekrar taktım açıklık kalmadı, çok önemli birşey değil bence, basit bir tamirci bile halleder aslında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iciguven -- 13 Haziran 2013; 0:46:02 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Anıl27

• Yüzbaşı
    599 Mesaj
    O Değilde şu Samsung Sinema ne komik bir program olmuş

Programın yayıncısı sensin,telefonda bulunan hiçbir video özelliğini taşımıyor.(Akıllı durdurma,videoyu küçültüp altından işlem yapmaya devam etme,Tuş kilidine basınca tuşlara dokunulsa bile hissetmeme)
    |
    |

Orijinalden alıntı: haydaralper

Çok teşekkür ederim. Yarın teknosa veya medi marketten almayı düşünüyordum. Şimdi bunu da düşünmem gerekecek kararsız kaldım. Ayrıca teknosa da ki 50tl tekno garanti kullanıcı hatasını kapsamıyormuş herhalde. Mediamarketteki 170 tl değerindeki garanti ötesi paketi kullanıcı hatasını %100 karşılıyormuş. Ulan ne zorlandım ya bir telefon alacağım diye. Ama sonuçta 2000tl para veriyoruz ve her sene telefon değiştiren birisi de olmadığımız için kılı kırk yarıyoruz.
    quote:

Çok teşekkür ederim. Yarın teknosa veya medi marketten almayı düşünüyordum. Şimdi bunu da düşünmem gerekecek kararsız kaldım. Ayrıca teknosa da ki 50tl tekno garanti kullanıcı hatasını kapsamıyormuş herhalde. Mediamarketteki 170 tl değerindeki garanti ötesi paketi kullanıcı hatasını %100 karşılıyormuş. Ulan ne zorlandım ya bir telefon alacağım diye. Ama sonuçta 2000tl para veriyoruz ve her sene telefon değiştiren birisi de olmadığımız için kılı kırk yarıyoruz.

Telefonun maliyeti 250 $ ın biraz altında ama gel görki satış fiyatı TÜrkiye de katlanmış. Düşürme gibi ekstra garanti paketlerini düşünüyorsanız garanti sözleşmesinde eksiksiz telfon IMEI si modeli tarihi kaşesi ve imzası olmalı sonradan bir sorun olduğunda sırf usulen eksik diye kırılma düşürme özel garantisi geçersiz kalmakta.

• Çavuş
    48 Mesaj

Hocam beni büyük bir endişeden kurtardın valla, teşekkür ederim Aslında teknoloji cahili de syaılmam, ilgiliyimdir baya ama demek ki daha öğrenecek çooooook şey var. Teşekkür ederim tekrar.
    |
    |
    aydink_1903 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ekstra garantiyi düşünüyorum aslında da bakalım ya. Yarın ne diyecekler teknosadakiler. Bu garanti koşullarını çıkarttım teknosa ve mediamarketin onu göstericem.
    |
    |
    smart1978 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ekstra garantiyi düşünüyorum aslında da bakalım ya. Yarın ne diyecekler teknosadakiler. Bu garanti koşullarını çıkarttım teknosa ve mediamarketin onu göstericem.
    quote:

Dediğim gibi kaşe imza ımei noosu tarih vs.. eksiksiz ayrıca doldurun aksi halde özel garanti geçersiz kalır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Tamam çok teşekkür ederim 1 saattir kesintisiz cevap atıyorsunuz yanıtsız bırakmıyorsunuz. Bir de nette bulduğum siteyi size göndereyim birde siz göz atın. http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/samsung-i9500-galaxy-s4-16gb-cep-telefonu-87311845
    |
    |
    smart1978 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    İki haftaya yakındır kullanıyorum.
    Bazı arkadaşlar inatla tutturmuş, bütün s4 lerde sorun var diye.
    Rahat edemiyor zavallim ne yapsın.
    İlk olarak Kasa açıklığı benim telefonda yok. İlla ki sende de olmalı diye msj yazma arkadaşım. Yok arkadaş yok. Isınma da yok.
    2 saat ekran açık nerdeyse(internet ile) ısınma yok. Yok diyorum yok sana. bütün s4 lerde bu tür sorunlar var diye msj yazma buraya. Benim kullandığım s4 de yok arkadaş.
    Kamera reset olayı. Kameradan girince bir defa bile reset atmadı telefon.
    Bir kere Whatsap dan kameraya girince reset attı. Whatsapla alakalı demek ki.
    Pil olayı. S2 eve getiremiyordu yine de sağolsun. Çok işim gördü. S4 ise rahat bir gün yetiyor bana.
    Ekran açık kalma süresi ortalama 4 saat civarı. 2 saatten fazlası internettir.
    Pil performansını ben başarılı buldum ama güncellemelerle daha başarılı olacak biliyorum.
    Wifi çekim gücü s2 den daha iyi. Aynı yerlerden s2 ile bağlanamazken s4 rahatça bağlanıyor.
    Telefonun ekranı , kamerası çok güzel. kaliteli fotolar çekiyor telefon ki almamdaki en büyük etken kameraydı.
    Tasarım. Diğer telefonları elime almadım ama s4 ün tasarımı beğenerek aldım ben. Plastik söyle sen yine. Benim moralimi bozamayacaksın. Çünkü telefonu oldukça şık buluyorum ben. Bak arkadaşım diğerleriyle kıyas yapmıyorum ben. Ben kendi telefonumun tasarımını da kendisini de beğeniyorum.
    Çok uzun süredir sayfaları takip eden birisiyim. Almadan önce ve aldıktan sonra da.
    Bazı kişiler var. Ne adamlar diyorum ya. Adam s4 ü sevmiyor. Belirtiyor bunu. İlla bütün s4 lerde sorun var diye zorla kabul ettirmeye çalışıyor buradakilere. Yine de gitmiyor bu sayfadan.
    Senin kullandığın htc de olsa sony de olsa apple de olsa. İstemiyorum arkadaş
    Senin telefonunu istemiyorum. İsteseydim onu alırdım ben. zorla almadım s4 ü. Kimseyi engelleyemeyeceksin s4 almaktan zaten. Bari gelip sayfayı tartışma yerine çevirme.
    Mesaj yazmayacaktım ama bazı kişiler öyle bir hale getirdi ki sayfayı periyodik olarak- ağzına sağlık arkadaşım iyi dedin-girip telefonda sorun yok dememiz gerekiyor gibi bir durum oldu.
    --Adam tutmuş telefonu sallıyor sonrada kameradan ses geliyor diyor.
    Helal ya. Kim telefonunu öyle sallar ki. Tabi ki acaba benimkinden de ses geliyor mu diyen birisi.
    Evet sallayınca benimkinden de ses geliyor. Telefon niye sallanır ki!!
    Telefon için gördüğüm olumsuz şeyleri söyleyeyim arkadaşlar.
    Birincisi ve en önemlisi fiyat ı. Kısa sürelerde düşüşler yapması benim moralimi bozuyor. Çünkü bakıyorsun aynı cihaz. O da almış –mesela-1600 e garantili.
    İkinci gördüğüm olumsuz şey. Kamerada hafif oynama var. Arka kapağa göre oynadığı gözüküyor bende. Yani parmağınla itelersen az bir şey oynuyor sanki (iteleme yapmıyorum sorundan kurtuluyorum). Çok da sorun değil. Yani rahatsız etmiyor .ama olmasaydı daha iyiydi.
    Üçüncü olumsuz. Ahizede çızırtı sesi. Böyle telefona yakışmıyor gerçekten. Ama pratik olarak ekrandan net ses yapınca düzeliyor durum. Daha iyi bir ses geliyor. Birisi adapt sound falan dedi ama, o ne bilmiyorum.
    Şarjı iyi ama daha iyi olsa çok güzel olur du.. yedek bataryamı kesin alacağım. Çok işime yarıyor.
    Başka bi sorunum ya da telefon hakkında olumsuz bir şeyim yok arkadaşlar. En azından şimdilik. Çok çok memnunum telefonumdan. Kasa açıklığı gerçekten hoş gözükmüyor. Değiştirmelerini tavsiye ederim var olan arkadaşlara. Benimki beyaz bende yok.
    ben ön planda kamera ve internet için aldım. bu tür isteği olan arkadaşlara tavsiye edeceğim telefondur s4

• Onbaşı
    34 Mesaj
    Arkadaşlar yeri burasımı bilemedim değilse affola eski telefonumdaki rehberimi kayıt ettiğim samsung new pc studio programından s4 düme nasil kopyalarım hattı kestirdiğim için eski telefona takıp sime kopyala diyemiyorum bilen varmı
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: calibre0

Hic vine uygulamasi yukleyeyip sorun yaşayaniniz var mi?
    quote:

Orijinalden alıntı: calibre0

Hic vine uygulamasi yukleyeyip sorun yaşayaniniz var mi?

sesler bozuk gidiyor görüntü kalitesi abartısız 5 mp ön kamera geçişi yok,sürekli bulanık gösteriyor

iphonedeyken bir vinecıydım ama bu telefonda 15 dk dan fazla kalmadı o uygulama,sildim hemen :)
    Merhaba arkadaşlar sorunsuz cihaz istiyorsanız i9505 alin tek sorunu garantisi yok. Artıları ise ısınma yok kasa açıklığı yok donma yok ekran pembe olmuyor ahizede cizirtisi yok en son guncellenmeyi almis fiyatı ise 1300 ile 1400tl arasi imei atılıyor.kendim kullanıyorum bana kapali kutu kvk garantili i9500+500 tl para verseler vallahi değişmem kafam rahat olsun.gidip 2000 tl verecem ondan sonra stres sıkıntı paramla rezil olacam ne gereği var önemli olan sıkıntısiz cihaz kullanmak.adamlar Avrupa'ya sağlam cihaz yapar atık ezik bozuk. Parçaları tr.iran.irak ver gitsin.

quote:

Orijinalden alıntı: tr_61_hasen

1 sene wave, 1 sene s2 ve sonrasında s4 ile yola devam.
    İlk olarak Kasa açıklığı benim telefonda yok. İlla ki sende de olmalı diye msj yazma arkadaşım. Yok arkadaş yok. Isınma da yok.
    2 saat ekran açık nerdeyse(internet ile) ısınma yok. Yok diyorum yok sana. bütün s4 lerde bu tür sorunlar var diye msj yazma buraya. Benim kullandığım s4 de yok arkadaş.
    Pil olayı. S2 eve getiremiyordu yine de sağolsun. Çok işim gördü. S4 ise rahat bir gün yetiyor bana.
    Pil performansını ben başarılı buldum ama güncellemelerle daha başarılı olacak biliyorum.
    Wifi çekim gücü s2 den daha iyi. Aynı yerlerden s2 ile bağlanamazken s4 rahatça bağlanıyor.
    Telefonun ekranı , kamerası çok güzel. kaliteli fotolar çekiyor telefon ki almamdaki en büyük etken kameraydı.
    Tasarım. Diğer telefonları elime almadım ama s4 ün tasarımı beğenerek aldım ben. Plastik söyle sen yine. Benim moralimi bozamayacaksın. Çünkü telefonu oldukça şık buluyorum ben. Bak arkadaşım diğerleriyle kıyas yapmıyorum ben. Ben kendi telefonumun tasarımını da kendisini de beğeniyorum.
    Çok uzun süredir sayfaları takip eden birisiyim. Almadan önce ve aldıktan sonra da.
    Bazı kişiler var. Ne adamlar diyorum ya. Adam s4 ü sevmiyor. Belirtiyor bunu. İlla bütün s4 lerde sorun var diye zorla kabul ettirmeye çalışıyor buradakilere. Yine de gitmiyor bu sayfadan.
    Senin telefonunu istemiyorum. İsteseydim onu alırdım ben. zorla almadım s4 ü. Kimseyi engelleyemeyeceksin s4 almaktan zaten. Bari gelip sayfayı tartışma yerine çevirme.
    Mesaj yazmayacaktım ama bazı kişiler öyle bir hale getirdi ki sayfayı periyodik olarak- ağzına sağlık arkadaşım iyi dedin-girip telefonda sorun yok dememiz gerekiyor gibi bir durum oldu.
    Helal ya. Kim telefonunu öyle sallar ki. Tabi ki acaba benimkinden de ses geliyor mu diyen birisi.
    Birincisi ve en önemlisi fiyat ı. Kısa sürelerde düşüşler yapması benim moralimi bozuyor. Çünkü bakıyorsun aynı cihaz. O da almış –mesela-1600 e garantili.
    İkinci gördüğüm olumsuz şey. Kamerada hafif oynama var. Arka kapağa göre oynadığı gözüküyor bende. Yani parmağınla itelersen az bir şey oynuyor sanki (iteleme yapmıyorum sorundan kurtuluyorum). Çok da sorun değil. Yani rahatsız etmiyor .ama olmasaydı daha iyiydi.
    Üçüncü olumsuz. Ahizede çızırtı sesi. Böyle telefona yakışmıyor gerçekten. Ama pratik olarak ekrandan net ses yapınca düzeliyor durum. Daha iyi bir ses geliyor. Birisi adapt sound falan dedi ama, o ne bilmiyorum.
    Şarjı iyi ama daha iyi olsa çok güzel olur du.. yedek bataryamı kesin alacağım. Çok işime yarıyor.
    Başka bi sorunum ya da telefon hakkında olumsuz bir şeyim yok arkadaşlar. En azından şimdilik. Çok çok memnunum telefonumdan. Kasa açıklığı gerçekten hoş gözükmüyor. Değiştirmelerini tavsiye ederim var olan arkadaşlara. Benimki beyaz bende yok.
    ben ön planda kamera ve internet için aldım. bu tür isteği olan arkadaşlara tavsiye edeceğim telefondur s4
    quote:

Orijinalden alıntı: tr_61_hasen

1 sene wave, 1 sene s2 ve sonrasında s4 ile yola devam.

s4 e çamur atmaya çalışan arkadaslar okusunlar :) samsung markasını sevmiyor olabilirsiniz, s4 modeli hoşunuza gitmemiş olabilir hatta telefondan nefret ediyor olabilirsiniz bile. size önerim telefonu almayın s4 hakkında konusulan forumlara girmeyin olsun bitsin. bizde burda bizbize birbirimize yardımcı olalım sorunlarımızı halledelim neyi nasıl yaparsak daha iyi olur bunun hakkında konusalım
    |
    |

• Yüzbaşı
    599 Mesaj
    Son günlerdearka kapak çok kolay açılmaya başladı arkadaşlar,normal kapalı yerlerden bile açılıyor,başka bu sorunu yaşayan biri oldu mu?

• Çok mu kapağı açıp kapatıyorsun yalama mı oluyor yoksa
    |
    |
    ErenA. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

benim anlamadıgım bu telefonu ben 1 ay once 2000 tl saydım nasıl 1800 tl ye düşüyor. Telefonumdan memnunum bahsedilen sıkıntıları yaşamadım ama buda bi sıkıntı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi punter24 -- 13 Haziran 2013; 1:51:41 >

Orijinalden alıntı: punter24

http://www.hepsiburada.com/liste/samsung-i9500-galaxy-s4/productDetails.aspx?productId=telcepsami9500&categoryId=371946

benim anlamadıgım bu telefonu ben 1 ay once 2000 tl saydım nasıl 1800 tl ye düşüyor. Telefonumdan memnunum bahsedilen sıkıntıları yaşamadım ama buda bi sıkıntı.
    quote:

Orijinalden alıntı: feriyy

http://www.hepsiburada.com/liste/samsung-i9500-galaxy-s4/productDetails.aspx?productId=telcepsami9500&categoryId=371946

benim anlamadıgım bu telefonu ben 1 ay once 2000 tl saydım nasıl 1780 tl ye düşüyor. Telefonumdan memnunum bahsedilen sıkıntıları yaşamadım ama buda bi sıkıntı ınsan kendını keriz hissediyor.

KDV'siz fiyatı o.

• Teğmen
    104 Mesaj

aynen kdv siz fiyatıymıs düzelttim :D ama olsun 200 tl de az degil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi punter24 -- 13 Haziran 2013; 1:49:46 >
    |
    |
    tanreall kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: mehmetolmez

Merhaba arkadaşlar sorunsuz cihaz istiyorsanız i9505 alin tek sorunu garantisi yok. Artıları ise ısınma yok kasa açıklığı yok donma yok ekran pembe olmuyor ahizede cizirtisi yok en son guncellenmeyi almis fiyatı ise 1300 ile 1400tl arasi imei atılıyor.kendim kullanıyorum bana kapali kutu kvk garantili i9500+500 tl para verseler vallahi değişmem kafam rahat olsun.gidip 2000 tl verecem ondan sonra stres sıkıntı paramla rezil olacam ne gereği var önemli olan sıkıntısiz cihaz kullanmak.adamlar Avrupa'ya sağlam cihaz yapar atık ezik bozuk. Parçaları tr.iran.irak ver gitsin.
    quote:

Orijinalden alıntı: mehmetolmez

yanıldığınız yerler var, kasa açıklığı bariz olanlar hariç bir sorun değil kullanma kılavuzunda bile cihazın yapısı gereği belli ölçülerde boşluk olabileceği bunun bir sorun olmadığı yazıyor sorun ekran camında açıklık olması toz girmesi açısından böyle durumda olanlarıda sanırım değiştiriyorlar artı ben kasa açıklığı denilen durumu i9505 cihazda gördüm yani buda biraz şans işi ancak yine diyorum çoğundaki açıklık problem değil kullananlar öyle sanıyor bence, ekran pembe olma sorunuda çoğunda yoktur, amacım seni eleştirmek değil ancak bize kötü cihaz avrupaya iyi cihaz veriliyor önyargınız oldukça yanlış kaldıki i9500 modeli birçok konuda i9505 ten üstün birçok örneği var siz sanırım biraz tavsiye birazda kendinizi tatmin etme niyetindesiniz bunada saygı duyarım ancak farkında olmadan belkide yanlış yönlerdirme yapıyorsunuz, cihazınızın sorunsuz olması sizin adınıza çok güzel ancak sizdeki öyle diye hepsinin öyle olduğunu sanmayınki yanlış yönlerdirme yapmış olmayasınız...

Reklamlar
Mobilya Takımları
SEO
Orjinal Laptop Yedek Parça
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,063
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.