Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (863. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 861862863864865
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar bende S4'ume kavustum. Bu mesaji oradan yaziyorum. Cihaz harika. Ilk sarjim birazdan bitiyor. Cihaz ilk sarjindayken oynamaya devam etsem bir sorun olur mu? Malum cihazı elimden bırakamıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertantana

quote:

Orijinalden alıntı: acunluturk

Wipe cache yapmaya çalışıyorum ama wipe cache partition a tıkladığımda ekranda "hata" yazıyor ve cihaz kapanıp normal olarak açılıyor. bunun sebebi ne olabilir?

Ayni sorun bende de var.cozumu nedir?

aynen uğraşıyor sonra cihaz yeniden başlıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dacmingoos

quote:

Orijinalden alıntı: behcet98

quote:

sırf bunları söylemek için üye oldum; o kadar para verdim bin pişman oldum s4 aldığıma, bıktım bitmeyen sorunlarından satıyorum ilk fırsatta. bende hiç sorun yok o yok bu yok diyen arkadaşlar olacaktır haliyle cihazının kötülenmesini kimse istemez ama bu kadar rezil telefon kullanmadım daha önce. bende sorun yok diye atlayacak arkadaşlar hiç niyetlenmesin herkeste sorun olduğunu adım gibi biliyorum, üşenmeyinde şu kulüpte 4 5 sayfa okuyun rezalet içinde herkeste sorun var, arkadaşımla beraber aldık komşumda görünce kendisi iade etti ilk fırsatta bende iade ediyorum. allaha emanet

Bu tür insanlar ortaya bir laf atıp, milletin birbirine düşmesini izler, sevinirler. Allah'ın bir uyanığı kendilerdir.

Telefon nefis, Elhamdulillah en ufak sorunu yok. Dslr makinam var onu bile ilk fırsatta satacağım.
    niyeti olan arkadaşlar alsınlar, ancak fiyatın biraz daha düşmesini bekleyebilirler.

" en ufak " sorun yok öyle mi? Kimseye yalan borcum yok telefon daha yeni çıktı herkezin elinde kızılay dağıtmış gibi var ve tanıdığım 3 kişi iade etti, burda 5 6 kişinin bende hiç sorun yok demesi cihazı sorunsuz yapmaz şu kulüpte adam akıllı bişey yok sorunlardan başka bi oku kulübü komple ondan sonra konuş en ufak sorunu yokmuş buna sen inandın mı? Telefonu aldığımdan beri ne yüklesem çalışmıyor kasa açıklığı yüzünden telefondan soğudum pembeleşme var ekranda 20 cm yükseklikten düştü arka kapak kırıldı hemen. güncelleme desen yaptım bu samsung bu kadar beyinsiz olamaz, bir firma düşünün milyar dolarlık masraf yapıp telefon üretiyolar 1 2 saat incelememişler mi telefondaki sorunları görmüyorlar mı? telefonları gibi kendi beyinleride plastik bunların. forumda herkes deli gibi kılıf arama derdinde, 2 milyar verip telefonu kılıfa sokmak kadar saçma bir duygu yok küçük bir yükseklikten düştü arka kapaktan oldum. note 2'mde elimden düşüp camı kumla buz olmuştu ama samsunga bi daha tövbe gidip sağlam kasası olan bir telefon alıcam aklınıza hangi markadan bahsettiğim gelmiştir zaten. 2 milyar vericeksiniz kasa açıklığı olucak,insani bir durumda elimizden düşse hemen kırılıcak,ekran desen alt taraf pembe olucak,sayfaları kaydırdığımda bile ısınıcak yazılar kayarken okunmicak,herhangi bir dayanıklılığı olmicak, sensörler zaten hikaye adam akıllı çalışmıyor bile. bunları boşverip bi kulübünüzdeki mesajlara bakın zaten anlarsınız demek istediğimi ben milleti birbirine düşürmeye çalışmıyorum, google'a s4 sorunları yazın anlarsınız zaten kamyonlarca çıkan sonuçtan. Hadi onuda geçtim cihaz 2 milyardı şimd 1450 liraya tanıdıklarım aldı. neden bu kadar düştü fiyatı bi düşünün, sadece yazılımsal sorunları yok bir sürü sorunu var zamanla görüceksiniz zaten, donanım özellikleri daha kötü olan telefonların fiyatları bile hala bu kadar hızlı düşmedi şimdi örnek verip mevzuyu uzatmak istemem. nasıl iğrenç bir telefon olduğu zaten ortada, ki hemen birebir çin malları çıktı piyasaya. o kadar para verdim adam akıllı kullanamadım bile bu yüzden bu kadar nefretim var, inanın değmez bu telefonu almaya, yazılımsal yazılımsal diye kimse telafi etmesin kendini sorunsuz kullananlarda vardır ama gidip s4 alındığı zaman büyük ihtimal sorunlu çıkıyor, başka bir model almayı düşünüyorum markasını söylemek istemem, zaten tasarım harikası dediğimde aklınıza gelir direk.gidinde diğer telefon kulüplerini inceleyin bu kadar sorunu olanlar varmı.iyi forumlar

Hocam sen alma o zaman s4.beğenmeyen almaz ne yapmaya calisiyosun ki.yok illa herkesde sorun varmis yok bilmem ne?ben ve çevremde 3 kişide s4 var.ne ben nede cevremdeki arkadaslarimda bu forumda yazilan sıkıntıların hiçbiri yok.bendeki ve bi arkadasimdaki model 9500 diğer ikisi 9505.hicbirinde problem yok.ben vatandan aldim ilk samsung telefonum ve harika bi cihaz yapmis adamlar.sıkıntıların cogu bu ve ileride gelebilecek guncellemelerle giderilecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ec865

Arkadaslar bende S4'ume kavustum. Bu mesaji oradan yaziyorum. Cihaz harika. Ilk sarjim birazdan bitiyor. Cihaz ilk sarjindayken oynamaya devam etsem bir sorun olur mu? Malum cihazı elimden bırakamıyorum.

Hocam telefonu kapatın oyle sarj edin 8 saat ilk sarj boyle yapilacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: oturkmen

NFC Tag alıp da kullanan var mı?

valla hocam aliexpress de 0,36 dolar sticker olanlar alıp denemek lazım aslında
  • Şu son çıkan Nepal sürümünü kurdum. Cihaz daha stabil oldu. Browser biraz daha kendine gelmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: ugrcan1

Arladaslar alalı 13 gün oldu kamera acınca hiç reset atmadı ama sarjı bazen hemen bıtıyo gıbı hıssedıyorum bıde sarj sonlara dogru daha zor gidiyo full douca hemen yuce 90 a falan ınıyo anlamadım gitti neden bole acaba bılen arkadaslar yazabilirlermi ?

İslemci degistirmis tasarruf modu gibi.
  • Arkadaşlar, ben zaman ayarlı priz aldım güzel birşey dijital ayarlamalı ve zaman ayarlayıp telefonu 2.5 saatlik şarj yaptırıyorum sonra priz gücü kapatıyor herkese tavsiye ederim 10-15 tl birşey zaten, kimisi zarar vermiyor desede telefonun şarjda fazla durması iyi birşey değil bir kimya mühendisi ve lityum pilleri üzerine araştırma yapmış biri olarak söylüyorum.

Ayrıca arkadaşlar ilk aldığımda batarya gece wifi ve mo bil veri kapalı modda %1 azalıyordu ama şimdi iki gündür %4-5 azalıyor pil kullanımından bakınca telefonun aralıklarla 2-3 kez uyku modundan çıktığını görüyorum ama ekran açılmamış.
  • ugrcan1 kullanıcısına yanıt
    benimki de öyle arkadaşım bi sıkıntı yok yani 100 den 90 a biraz hızlı iniyor gibi sanki ayrıca kullandığın hattın 3g performansı ekranının açık kalma süresi vs. bunlar çok etkili sonuç olarak ben kendi kullanımıma göre gayet makul bir pil ömrü olduğuna eminim cihazın
  • arkadaşlar telefonum geldi ama elimde wireless modem yok.Bende laptopun wireless ile galaxy s4'ü bağlamaya çalışıyorum internet için ama laptopun wirelessini görmüyor neden olabilir?
  • türkiye güncellemesi bu hafta içi gelecek gibi görünüyo. sammobile de yeni güncellemenin geldiği ülkeler çoğalmış
  • Cihazda sorun yok diyen arkadaşlara imreniyorum çünkü 2 adet galaxy s4 cihazım şuanda serviste.
    Cihazın birisi kasa açıklığı,kamera reseti nedeniyle ücret iadesi bekliyor
    Diğer cihazımda ise fotoğraf çkiminde sorun vardı.Yan yana 2 s4 ile yaptığım çekimler sonucu fotoğrafları yakınlaştırdığımda cihazın birisi görüntüyü bulanıklaştırıyordu.Bu cihazda bu nedenle ücret iadesi aldı.
    İkisi de muhasebe aşamasında yakında ücretlerini alırım diye ümit ediyorum.
    Dayanamadım biraz önce kliksa dan 1799-100tl bonus ile yine s4 aldım.
    Korku ve heyecanla bekliyorum bir sorun çıkmaz umarım diye.
    Sanırım tüm sorunlu cihazlar bana denk geliyor :S
    bu arada servisteki iki cihazın da vietnam üretimi olduğunu belirtmek isterim.
  • samsung widgetleri çalışmaya devam ediyor mu? ben nova yı yüklediğim de çalışmıyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Free WiLL -- 12 Haziran 2013; 19:02:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

quote:

Orijinalden alıntı: ugrcan1

Arladaslar alalı 13 gün oldu kamera acınca hiç reset atmadı ama sarjı bazen hemen bıtıyo gıbı hıssedıyorum bıde sarj sonlara dogru daha zor gidiyo full douca hemen yuce 90 a falan ınıyo anlamadım gitti neden bole acaba bılen arkadaslar yazabilirlermi ?

İslemci degistirmis tasarruf modu gibi.

smart1978 kardeş bizim forumdan kovuldun ekim ayına kadar adminlerimiz sağolsun, burdada exif mexif diyomusun millete sen kovuldun ya partiye gidicektik yemin ederim işte ne güzel bak s4 sorunlarıyla ilgileniyosun hep böyle ol akıllanırsın belki diğer tüm kulüplere gidip ergen gibi milletin telefonunu kötülemezsin bidaha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prof.exx -- 12 Haziran 2013; 19:06:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ravenous

Cihazda sorun yok diyen arkadaşlara imreniyorum çünkü 2 adet galaxy s4 cihazım şuanda serviste.
    Diğer cihazımda ise fotoğraf çkiminde sorun vardı.Yan yana 2 s4 ile yaptığım çekimler sonucu fotoğrafları yakınlaştırdığımda cihazın birisi görüntüyü bulanıklaştırıyordu.Bu cihazda bu nedenle ücret iadesi aldı.

Sizin ki baya bi şanssızlık olmuş, ben teknosadan aldım çin üretimi ve çok şükür 0 hata. Sadece kamerada reset problemi vardı son güncelleme ile oda gitti.

• quote:

Orijinalden alıntı: tnrskr

quote:

Orijinalden alıntı: TuRaN.z

internetten alınca iadede zaten sorun yok, ancak cızırtıdan ben rahatsız değilim yada rahatsız edici bir durumla karşılaşmıyorum, ısınmada bende bir sorun yada anormal bir durum yok, ben genel olarak cihazdan çok memnunum sizin görüşünüzede saygım var...

Diğer telefonklarda ses biraz boğuk geliyor mesela öceki xperia neomda ve hatta htc onex de ama bunda ses sanki yanındaymış gibi net ama bazen hafif bir cızırtı oluyor ve dikkat edersen anlıyorsun.Root falan attım bu günde rom atacağım ben artık cızırtısıyla fıkırtısıyla yaşayacağım :)

Yillarca bir cok telefon kullanmis biri olarak mumkun degil kusursuz telefon bulmak eskiden bende daha cok dikkat ederdim cizirtiya ufak tefek ayrintilara v.b. ararken kusur bulmamak imkansiz zaten, o yuzden cok bariz seyler haric ufak tefek seylere takmamak buna ufak tefek kasa acikliklari, cizirti, renk tonu v.b. yoksa hangi marka olursa olsun idda ediyorum kimse icine sinerek mumkun degil tel kullanamaz...

• quote:

Orijinalden alıntı: erkutamca

quote:

Orijinalden alıntı: sirius_black

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sirius_black

quote:

Şuan için Bimekste KDV kadar indirim Var.www.bimeks.com.tr de 1999 TL üzerinden indirim. Fiyat Gayet Cazip. 32 GB olan gelmedi gitti Bimeks yada Bu tür mağazalara..

Fiyat hic cazip degil ki, yanlis anladiniz galiba...
    Onceden 1999+kdv iken simdi kdv'yi atmis kdv dahil 1999 diyor. Kafasindan fiyat sallamis. En pahali yerse bile o fiyat zaten. Adam kandiriyorlar resmen...

Hayır Hocam Fiyat 1695 tl ye geliyor artı 5 tl de kargo (Yurt İçi Kargo). 2 tane arkadaşım sipariş verdi dün. Kredi kartına taksitle aldılar.

Evet ben yanlis anlamisim..
    Peki bu fiyat web icin mi yoksa magazalarda da ayni mi?

Bazen normal avmlerde ki satıcılar diyor o kampanya web için vs vs ama ben çok aldım aynı fiyata normal mağazadan.Zamanım olsaydı bugün gidip sorabilirdim ama zaman konusunda sıkıntım var.Bence Dist. garantili fiyat çok uygun şuan için.32 GB versiyonlarıda çıksaydı Turkcell hariç diger mağazalarda düşünecektim ama birtürlü çıkmadı. 16 gb da almak istemiyorum. Bakalım artık dayanamazsam mecbur 16 gb alacağım.

Dun sepete ekledim urunu ama kdv dahil 1999 diyor, karttan 1999 cekilecekmis, arti kargo bedeli. Nasil is yine anlamadim. Hem kampanya devam ediyor hem de world kartim var ama durum bu

• quote:

Cihazda sorun yok diyen arkadaşlara imreniyorum çünkü 2 adet galaxy s4 cihazım şuanda serviste.

Gecmis olsun, umarim bu sefer sorunsuz bir cihaz gelir, belki yeni versiyon falan denk gelrse dahada iyi olur, bu arada nacizane tavsiyem ufak tefek seyler cikarsa fazla takmayin, bu sefer bu guzel ve kaliteli cihazin keyfini cikartin...

• quote:

Orijinalden alıntı: TuRaN.z

quote:

Gecmis olsun, umarim bu sefer sorunsuz bir cihaz gelir, belki yeni versiyon falan denk gelrse dahada iyi olur, bu arada nacizane tavsiyem ufak tefek seyler cikarsa fazla takmayin, bu sefer bu guzel ve kaliteli cihazin keyfini cikartin...

Ufak tefek sorunlar olsa sesimi çıkarmayacağımda kasa açıklığı olanda gece telefonun yanları ışıl ışıl oldu :D
    Kamera sorunu olanı ise servise götürdüğümde *#3 ile başlayandı sanırım bir şey yazıp kameraya baktılar,sony kamera varmış sanırım telefonlarda,benim o telefonda başka bir şey yazıyordu,ben bir şey demeden doa kapmasında bu cihaz dediler,bende parasını istedim

• quote:

Orijinalden alıntı: anil7474

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: behcet98

quote:

sırf bunları söylemek için üye oldum; o kadar para verdim bin pişman oldum s4 aldığıma, bıktım bitmeyen sorunlarından satıyorum ilk fırsatta. bende hiç sorun yok o yok bu yok diyen arkadaşlar olacaktır haliyle cihazının kötülenmesini kimse istemez ama bu kadar rezil telefon kullanmadım daha önce. bende sorun yok diye atlayacak arkadaşlar hiç niyetlenmesin herkeste sorun olduğunu adım gibi biliyorum, üşenmeyinde şu kulüpte 4 5 sayfa okuyun rezalet içinde herkeste sorun var, arkadaşımla beraber aldık komşumda görünce kendisi iade etti ilk fırsatta bende iade ediyorum. allaha emanet

Bu tür insanlar ortaya bir laf atıp, milletin birbirine düşmesini izler, sevinirler. Allah'ın bir uyanığı kendilerdir.

Telefon nefis, Elhamdulillah en ufak sorunu yok. Dslr makinam var onu bile ilk fırsatta satacağım.
    niyeti olan arkadaşlar alsınlar, ancak fiyatın biraz daha düşmesini bekleyebilirler.

" en ufak " sorun yok öyle mi? Kimseye yalan borcum yok telefon daha yeni çıktı herkezin elinde kızılay dağıtmış gibi var ve tanıdığım 3 kişi iade etti, burda 5 6 kişinin bende hiç sorun yok demesi cihazı sorunsuz yapmaz şu kulüpte adam akıllı bişey yok sorunlardan başka bi oku kulübü komple ondan sonra konuş en ufak sorunu yokmuş buna sen inandın mı? Telefonu aldığımdan beri ne yüklesem çalışmıyor kasa açıklığı yüzünden telefondan soğudum pembeleşme var ekranda 20 cm yükseklikten düştü arka kapak kırıldı hemen. güncelleme desen yaptım bu samsung bu kadar beyinsiz olamaz, bir firma düşünün milyar dolarlık masraf yapıp telefon üretiyolar 1 2 saat incelememişler mi telefondaki sorunları görmüyorlar mı? telefonları gibi kendi beyinleride plastik bunların. forumda herkes deli gibi kılıf arama derdinde, 2 milyar verip telefonu kılıfa sokmak kadar saçma bir duygu yok küçük bir yükseklikten düştü arka kapaktan oldum. note 2'mde elimden düşüp camı kumla buz olmuştu ama samsunga bi daha tövbe gidip sağlam kasası olan bir telefon alıcam aklınıza hangi markadan bahsettiğim gelmiştir zaten. 2 milyar vericeksiniz kasa açıklığı olucak,insani bir durumda elimizden düşse hemen kırılıcak,ekran desen alt taraf pembe olucak,sayfaları kaydırdığımda bile ısınıcak yazılar kayarken okunmicak,herhangi bir dayanıklılığı olmicak, sensörler zaten hikaye adam akıllı çalışmıyor bile. bunları boşverip bi kulübünüzdeki mesajlara bakın zaten anlarsınız demek istediğimi ben milleti birbirine düşürmeye çalışmıyorum, google'a s4 sorunları yazın anlarsınız zaten kamyonlarca çıkan sonuçtan. Hadi onuda geçtim cihaz 2 milyardı şimd 1450 liraya tanıdıklarım aldı. neden bu kadar düştü fiyatı bi düşünün, sadece yazılımsal sorunları yok bir sürü sorunu var zamanla görüceksiniz zaten, donanım özellikleri daha kötü olan telefonların fiyatları bile hala bu kadar hızlı düşmedi şimdi örnek verip mevzuyu uzatmak istemem. nasıl iğrenç bir telefon olduğu zaten ortada, ki hemen birebir çin malları çıktı piyasaya. o kadar para verdim adam akıllı kullanamadım bile bu yüzden bu kadar nefretim var, inanın değmez bu telefonu almaya, yazılımsal yazılımsal diye kimse telafi etmesin kendini sorunsuz kullananlarda vardır ama gidip s4 alındığı zaman büyük ihtimal sorunlu çıkıyor, başka bir model almayı düşünüyorum markasını söylemek istemem, zaten tasarım harikası dediğimde aklınıza gelir direk.gidinde diğer telefon kulüplerini inceleyin bu kadar sorunu olanlar varmı.iyi forumlar

hadi paşam seni iphone paklar.senin derdin belli.değiştirmediysen telefonu halen ne bekliyosun anlamadım değiştirdiysende burda ne işin var onu da anlamadım.sen bence telefondan beklentini bir belirle sonra konuşalım.forumda kirlilik çıkarma

+1

• 
Sayfa: önceki 861862863864865
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.