Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (861. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 859860861862863
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tekos

quote:

Orijinalden alıntı: daylili

quote:

Orijinalden alıntı: By_Rdv

arkadaşlar s4 ile konuşurken ahize de hafif bi cızırtı oluyor mu? çok dikkatli bi dinleme il fark ediliyor zaten bende oluyor da kafayı yiyeceğim.bir de aleti rootladım gerekirse rom bile atarım bi özellik vardı root ile sd kartı ana hafıza olarak değiştirebiliyorduk o zaman uygulamaları taşımaya da gerek kalmıyordu bilen var mı acaba bunu?

Bu sorun ben dahil, bir çok kişide var ve bu şekilde kullanmaya alışarak ve duymazlıktan gelerek çözüm buldum.Bir de ses ayarlarından Net ses seçeneğini seçerseniz bayağı bir azalma oluyor.Anladığım kadarıyla kronik sorunlardan biri bu sesteki cızırtı olayı...

quote:

arkadaşlar s4 ile konuşurken ahize de hafif bi cızırtı oluyor mu? çok dikkatli bi dinleme il fark ediliyor zaten bende oluyor da kafayı yiyeceğim.bir de aleti rootladım gerekirse rom bile atarım bi özellik vardı root ile sd kartı ana hafıza olarak değiştirebiliyorduk o zaman uygulamaları taşımaya da gerek kalmıyordu bilen var mı acaba bunu?

quote:

Orijinalden alıntı: Demon85

bugün hepsiburadadan aldım s4
    note 2 kullanıyordum normalde ama yazın pantolon cebinde taşımak sorun olmaya başlamıştı.
    1 saattir kurcalıyorum ama benim için hayal kırıklığı oldu
    menüde bile 1-2 dakka gezince flaşın oradan ısınmaya başlıyor hemen, note 2 de asla böyle bir şey yoktu
    telefonla konuştum telefonun ahizesi berbat ya resmen cızırdıyor patlak hoparlör gibi, net ses yapınca azaldı ama yinede hafiften var
    şarjı yüzde olarak gösteri açtım note 2 ye göre 2 kat daha hızlı düşüyor rahatlıkla söyleyebilirim, sensörler vs kapalı
    kamerası kalite olarak note 2 den iyi ama görüş açısı bence çok dar, sürekli bir zoom yaparmışçasına çekiyor
    odamdaki dolabı note 2 ile ekrana sığdırdığım noktadan s4 ile çekince dolabın %75 i anca ekrana sığıyor örneğin
    kafayı yiyecem 1.800 lira verdik saçma sapan sorunlar telefondan fena soğudum
    bu samsung denemedenmi satıyor arkadaş bunları karambolemi satıyor okadar millet cızırdıyor yazmış şansıma aldıktan sonra gördüm yorumları
    jelatinide mecbur söktüm çok koyuydu ekranı göstermiyordu, iade etsem alırlarmı onu düşünüyorum

quote:

sayın nigra

ben 2 soru sorabilirmiyim :)

cızırtı oluyormu normal ahizeyle konuştuğunuzda karşı tarafın sesi cızırtılı geliyormu?

siz güç tasarruf modundamı kullanıyorsunuz?

quote:

arkadaşlar i9500 kullanıpta konuşma esnasında en yüksek sese getirince bile cızırtı olmayan varmı aranızda?
    ona göre yarın direk gönderecem telefonu iade, en azından değişim yapsınlar
    aşırı berbat ya ahize katlanılacak gibi değil
    eğer yazılımsalsa neysede bana donanımsal gibi geldi
    bu cızırtı genelde patlak hoparlörlerde gelirde

*S-4 Ses Cızırdaması*
    Merhaba S-4'ü ilk aldığım gün telefonun ahize bölümünde cızırtı-çıtırtı farkettim.Şirketimizde arkadaşların kullandığı 3 adet s4 var hiç birinde böyle bir ses veya cızırtı yok sadece 1 tanesinde çok hafif var.Sim kart değişikliği yaptım,ses ayarları ile uğraştım,ses seviyesini yarıya kadar indirdim,farklı hatlar ile denedim,ses parazit olayını kapadım,farklı numaraları aradım ama sorun bir türlü geçmedi.Tonlamalı(basslı) seslerde,sesin vurgu yaptığı yerlerde bozuk walkman veya mp3 kulaklığı gibi sesde cızırtı ve çıtırdama geliyor.Sessiz ortamlarda,ofis içinde,evde bu ses daha da fazla fark ediliyor.Bu düşük seviyeli seslerde veya yumaşak tonlarda daha az hissediliyor.Cihazı Cuma akşamı aldım.Samsung'un Türkiye yardım hattına konuyu anlattım.Pazartesi günü yani 3.gün cihazı değişim talebi ile izmirde yetkili servise verdim.(1 ay içinde sorun çıkarsa birebir değişim hakkınız var) 4 gün sonra cihazınız hazır dediler , yazılım atılmış ama sorun halen daha var.Sesi teknik servisteki arkadaşlara dinlettim yok oyle bir ses dediler.Ama deyatlı inceleyelim diye bir daha aldılar cihazı yani cihazı almadan bir daha geri verdim.Aradan 4-5 gün geçti cihazınız hazır gelin alın dediler.Gittim aldım Tekrar aynı sorun devam ediyor.Samsungla konuştum cihazınızı farklı bir servise verin dediler.Bende izmirdeki başarı servisine verdim cihazı ama vermeden önce durumu anlattım servis şefini çağırttım ona bu sesi zorda olsa duyurdum ve duyurmak için çok uğraştım.Tamam biz bir kontrol edelim ama değişim garantisi vermiyorum eğer testlerde sorun çıkmazsa değiştiremem dedi.Cihaz 3 gündürde orda yani cihazı alalı 15 gün oldu cihaz halen daha servislerde.En son çare tüketici hakem heyetine gitçem.Yanımda başka s4 de götürcem cihazın orda ücret talebini isticem başka çarem kalmadı çünkü ses rahatsız ediyor beni ve etrafımdaki herkes bu sesi duyuyor ama teknis servisdeki arkadaşlara sesi bir türlü duyuramıyorum.
    @Demon85
    @By_Rdv
    @daylili
    @NIGRA

bendede var bu durum çoğunda olduğu gibi, pek değiştireceklerini veya iade alacaklarını sanmam bunu sorun gibi görmüyorlar sanırım, ben adap soundu ayarlayıp, parazit azaltmayı aktif hale getirerek bu sorunu büyük ölçüde aştım bu şekilde cızırtı olmuyor oluyorsada çok çok azdır, artı belki yeni güncellemede bunada bir çözüm üretmişlerdir umarım, hiçbir şeye gerek kalmadan çözülür...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuRaN.z -- 12 Haziran 2013; 16:02:19 >

• telefonu yeni alıcak arkadaslara tavsiyem samsung mobile bayilerinden bireysel olarak almayın garantilik bir durum oldugunda sizinle ugrasmıyorlar gerekli ilgiyi göremiyorsunuz (forumdan okuduklarımdan edindigim gözlem) tercihen vatan comp, teknosa, mediamarkt, bimeks gibi büyük magazalardan alın. çünkü samsung ve bu tür magazalar hep etkileşim içinde oldugu için garanti konusunda daha ilgili oluyorlar etkileşim içinde oldugu magazalardan gelen garantilik telefonlar için. (tamamen gözlemlere dayalı bi öneridir)
  • quote:

Orijinalden alıntı: opxah93

quote:

Orijinalden alıntı: daimbey

Arkadaşlar buradan teknosaya ve çalışanlarına teşekkür ediyorum yanımda oldukları için. bana sormadan servisten gelen telefonu geri gönderdikleri ve tedarikçi firmayı aradıkları için. Sonunda değişim onayı gelmiş ve benim geri kalan aparatları götürmemi bekliyorlar. arkadaşlar değişim mi yapayım geri iade mi edeyim çok kararsız kaldım. Ama düşünüyorum da s4 harici alınacak başka telefonda varmı ki htc veya sony donanım olarak s4 e yaklaşamamışlar. note3 ü taşıyamam cebimde. s4 mini ise çok küçük kalıyor. kasa açıklığı bir yana birde degrade sorunu var (beyaz ve gride alt tarafla üst taraf bir değil) bu sorun her ülke telefonunda var mı yoksa sadece 32 gb vietnam da mı var arkadaşlar. Acil bir karar verme durumundayım tekrar alayım mı s4

Siz arkadaşlarımın değerli fikirlerini ve bilgilerinizi paylaşmanızı istiyorum.....

teknosa demişsiniz 32gb vietnam malı demişsiniz teknosalar 32gb satmaya başladılar mı ?

kardeş benimki Teknosa 16lık idi ben degrade sorununa parmak bastım sadece 32 gb vietnam üretimlerinde mi ortaya çıkıyor? 16 lıklarda yok mu demek istedim.....

• quote:

Orijinalden alıntı: ferdy

quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

quote:

Orijinalden alıntı: imperial crusader

quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

http://www.multiupload.nl/FDXGCT8AAN
    http://www.multiupload.nl/3CR0OSJYB6

odin ile yapilacak..

ilk linkte direk link yok eklenmesi mümkün mü?

linkleri tekrar ac yani tarayiciyi veya sekmeyi kapatip linkleri tekrardan acin. Az once denedim direk hizli indirme linki calismakta

Bu romu yükledim eski romum gibi açıldı ama versiyon değişmiş tabiki...
    avea kullanıyorum şebeke çekimi yükselmiş gibi. bakalım kamerada reset atacakmı...

edit: birde bu sürükleme kilit ekranında ekrana dokunmadan yukarda parmağımı gezdirince bir ışık küzmesi parmağımı takip ediyor. önceki versiyonda varmıydı hiç fark etmedim.

bende de şebeke problemi var.zaten ev problemli de 5800 vardı o enazından daha iyi çekiyodu.sanki dağ başındayım eskişehirin merkezinde elimde s4 cam kenarlarında oturuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: riko21

slm arkadaslar su anda iphone5 kullanıyorum ve sayfaların bazılarını okudum bazı sorunların oldugunu ogrendim yeni oldugu icin guncellemelerle duzelir fakat benim icin 1 kac sey onemli bir rehber eskisi gibi gecislerde bekleme yapıyor mu 2 konusmada bir sıkıntı var mı s3 almıstım onda sesim karsıya gitmiyordu mesala s4 de nasıl bu bilgileri bana verirseniz sevinirim ve ip5 kullanan ve sonra s4 e gecen arkadasların yorumu olursa daha makbule gecer simdiden tesekkurler herkese

rehber arka planda açıksa yani ram dan simediysen 1 saniyede açılıyor.konuşmada ve seste sorun yok karşımdakinden hiç böyle bi uyarı almadım.benim başıma gelmedi enazından
  • arkadaşlar telefonu aldigim zaman hattiki kestirdim. Sim card yuvasina takiarken kart tam oturmadi. Sanki icinde yayli bi sistem var ve simkarti geri itiyor gibiydi. Bataryayi takarken sim karta baski yaptigi icin sim kart oturdu icine. Bataryayi cikarinca simkartin yarisi geri cikiyor.

bunu kafaya takma sebebim ara sira da olsa hat gidiyor. 2 3 sn sonra geliyor. 4 gunde 2 3 kere olmustur.

3g ye de yavas baglaniyorum ama bu avea dan kaynaklaniyo galiba

Hatti kirdirip taktim. Tam oturmama sebebi bu olabilir mi.

kolay gelsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: opxah93

telefonu yeni alıcak arkadaslara tavsiyem samsung mobile bayilerinden bireysel olarak almayın garantilik bir durum oldugunda sizinle ugrasmıyorlar gerekli ilgiyi göremiyorsunuz (forumdan okuduklarımdan edindigim gözlem) tercihen vatan comp, teknosa, mediamarkt, bimeks gibi büyük magazalardan alın. çünkü samsung ve bu tür magazalar hep etkileşim içinde oldugu için garanti konusunda daha ilgili oluyorlar etkileşim içinde oldugu magazalardan gelen garantilik telefonlar için. (tamamen gözlemlere dayalı bi öneridir)

Eski bir Vatan çalışanı olarak söylediklerinize katılıyorum. Fakat Samsung mobile mağazaları biraz daha şahsi firmalar olduğundan firma ile teknik servisin arasındaki samimiyete bağlı bir durum. Vatan la tedarikçinin arası iyi olduğundan telefon vb elektronik alet serviste hem fazla beklemiyor hemde işçilik ve özenme biraz daha yüksek oluyor. Sonuçta iki firmanın itibarı söz konusu. Birde teknolojik alete duyduğun sempati kullanmayla sınırlıysa ona ilgi duymuyorsan oda seni tabiri caizse iplemiyo bozuluyo trip yapıyor hemen. Ne adamlar gördüm yeni çıkan cihazı 4 kere değiştirdiği halde bir türlü sağlam çalışanı denk gelmeyip satıcı firmayı ve üretici firmaya söven, Ne adamlar gördüm yeni çıkan üründeki %30 - %20 - %10 hatalı üretime denk gelebilirsin deyip taş gibi cihaz alıp giden sonra övgü mailleri yağdıran. Birde Ucuz etin yahnisi diye bir şey var. İşin özü bunlardan ibaret.

• quote:

Orijinalden alıntı: trakyali3559

Bide su kilit sayfasindaki hayatiniza eslik eder yazisini nasil kaldiricaz ???

güç tuşuna bas yazını üstünden doğru aşağıya doğru çek.sağ altta kalem simgesine tıklayarak istediğin düzenlemeyi yapabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuRaN.z

quote:

Orijinalden alıntı: Tekos

quote:

Orijinalden alıntı: daylili

quote:

Bu sorun ben dahil, bir çok kişide var ve bu şekilde kullanmaya alışarak ve duymazlıktan gelerek çözüm buldum.Bir de ses ayarlarından Net ses seçeneğini seçerseniz bayağı bir azalma oluyor.Anladığım kadarıyla kronik sorunlardan biri bu sesteki cızırtı olayı...

quote:

quote:

bugün hepsiburadadan aldım s4
    note 2 kullanıyordum normalde ama yazın pantolon cebinde taşımak sorun olmaya başlamıştı.
    1 saattir kurcalıyorum ama benim için hayal kırıklığı oldu
    menüde bile 1-2 dakka gezince flaşın oradan ısınmaya başlıyor hemen, note 2 de asla böyle bir şey yoktu
    telefonla konuştum telefonun ahizesi berbat ya resmen cızırdıyor patlak hoparlör gibi, net ses yapınca azaldı ama yinede hafiften var
    şarjı yüzde olarak gösteri açtım note 2 ye göre 2 kat daha hızlı düşüyor rahatlıkla söyleyebilirim, sensörler vs kapalı
    kamerası kalite olarak note 2 den iyi ama görüş açısı bence çok dar, sürekli bir zoom yaparmışçasına çekiyor
    odamdaki dolabı note 2 ile ekrana sığdırdığım noktadan s4 ile çekince dolabın %75 i anca ekrana sığıyor örneğin
    kafayı yiyecem 1.800 lira verdik saçma sapan sorunlar telefondan fena soğudum
    bu samsung denemedenmi satıyor arkadaş bunları karambolemi satıyor okadar millet cızırdıyor yazmış şansıma aldıktan sonra gördüm yorumları
    jelatinide mecbur söktüm çok koyuydu ekranı göstermiyordu, iade etsem alırlarmı onu düşünüyorum

quote:

sayın nigra

cızırtı oluyormu normal ahizeyle konuştuğunuzda karşı tarafın sesi cızırtılı geliyormu?

quote:

arkadaşlar i9500 kullanıpta konuşma esnasında en yüksek sese getirince bile cızırtı olmayan varmı aranızda?
    ona göre yarın direk gönderecem telefonu iade, en azından değişim yapsınlar
    aşırı berbat ya ahize katlanılacak gibi değil
    eğer yazılımsalsa neysede bana donanımsal gibi geldi
    bu cızırtı genelde patlak hoparlörlerde gelirde

*S-4 Ses Cızırdaması*
    Merhaba S-4'ü ilk aldığım gün telefonun ahize bölümünde cızırtı-çıtırtı farkettim.Şirketimizde arkadaşların kullandığı 3 adet s4 var hiç birinde böyle bir ses veya cızırtı yok sadece 1 tanesinde çok hafif var.Sim kart değişikliği yaptım,ses ayarları ile uğraştım,ses seviyesini yarıya kadar indirdim,farklı hatlar ile denedim,ses parazit olayını kapadım,farklı numaraları aradım ama sorun bir türlü geçmedi.Tonlamalı(basslı) seslerde,sesin vurgu yaptığı yerlerde bozuk walkman veya mp3 kulaklığı gibi sesde cızırtı ve çıtırdama geliyor.Sessiz ortamlarda,ofis içinde,evde bu ses daha da fazla fark ediliyor.Bu düşük seviyeli seslerde veya yumaşak tonlarda daha az hissediliyor.Cihazı Cuma akşamı aldım.Samsung'un Türkiye yardım hattına konuyu anlattım.Pazartesi günü yani 3.gün cihazı değişim talebi ile izmirde yetkili servise verdim.(1 ay içinde sorun çıkarsa birebir değişim hakkınız var) 4 gün sonra cihazınız hazır dediler , yazılım atılmış ama sorun halen daha var.Sesi teknik servisteki arkadaşlara dinlettim yok oyle bir ses dediler.Ama deyatlı inceleyelim diye bir daha aldılar cihazı yani cihazı almadan bir daha geri verdim.Aradan 4-5 gün geçti cihazınız hazır gelin alın dediler.Gittim aldım Tekrar aynı sorun devam ediyor.Samsungla konuştum cihazınızı farklı bir servise verin dediler.Bende izmirdeki başarı servisine verdim cihazı ama vermeden önce durumu anlattım servis şefini çağırttım ona bu sesi zorda olsa duyurdum ve duyurmak için çok uğraştım.Tamam biz bir kontrol edelim ama değişim garantisi vermiyorum eğer testlerde sorun çıkmazsa değiştiremem dedi.Cihaz 3 gündürde orda yani cihazı alalı 15 gün oldu cihaz halen daha servislerde.En son çare tüketici hakem heyetine gitçem.Yanımda başka s4 de götürcem cihazın orda ücret talebini isticem başka çarem kalmadı çünkü ses rahatsız ediyor beni ve etrafımdaki herkes bu sesi duyuyor ama teknis servisdeki arkadaşlara sesi bir türlü duyuramıyorum.
    @Demon85
    @By_Rdv
    @daylili
    @NIGRA

bendede var bu durum çoğunda olduğu gibi, pek değiştireceklerini veya iade alacaklarını sanmam bunu sorun gibi görmüyorlar sanırım, ben adap soundu ayarlayıp, parazit azaltmayı aktif hale getirerek bu sorunu büyük ölçüde aştım bu şekilde cızırtı olmuyor oluyorsada çok çok azdır, artı belki yeni güncellemede bunada bir çözüm üretmişlerdir umarım, hiçbir şeye gerek kalmadan çözülür...

valla ben dün aldım aynı gün teslimatla hepsiburadadan, bugün direk sabahtan gönderdim, koşulsuz iade kampanyası vardı. benzer bir sorunu 2 sene önce samsung wave telefonumda yaşamıştım kamera pembe çekiyodu çok bariz hemde. bir kısım insanda yoktu bir kısımda vardı. yazılımla düzelir vs dediler 2 yıl ne yazılım çıktıysa yükledim düzelen bişey yok. kesinlikle bazı cihazlarda sorunlu donanım koymuşlar, ses netleştirmede filan ses seviyesi azalıyo tonlama değişiyor. bass yükselince cızırdıyor patlak kulaklık gibi. hem donanımsal olmasa arkadaşın dediği gibi şirkette 3 kişide varda sadece birinde var bu sorun neden diğerlerinde yok? samsung wavede düştüm bu hataya bekledim düzelir yazılımla filan yok bidaha asla. anlamadığım 2.000 liraya telefon satıyosun en önemli fonklsiyonu sağlayan donanıma bakmıyosun bile uyduruk bi malzeme kullanıyosun, 200 liralık telefonun ahizesi daha kaliteli. birde telefon güç tasarruf modunda değilse menüde bile 30 saniye gezince ısınıyordu. ayrıca kameranın görüntü kalitesi iyi ama görüş alanı çok dar bence. note 2 telefonumu eşime vermiştim dün ama geri almak zorunda kalacam gibi görünüyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Darksilence09

Bugun topic içinde biraz gezindim ve bende bıraktığı izlenimler

Hiçbir uygulama açık değilken telefon kasıyor diyenler
    Menülerde gezinirken bile aşırı ısınıyor diyenler
    Telefon cok büyük ele avuca sıgmıyor diyenler
    Telefon s3 ile aynı boyutta diyenler
    Sensörler adam akıllı çalışmıyo diyenler
    Kamera açılınca foto çekecekken reset atıyo diyenler

okudugum tek pozitif yorum pil ömrü s3 den daha çok 1 gün rahat çıkıyo diyenler oldu.

Ama ne olursa olsun samsung alacağım gibi xperia Z hakkında yazılanlardan da olsa gerek biraz sogudum.

Note 2 ile s4 arasında kaldım. Note 2 nin kalem ile yapılacakları ekranın büyük olması ve 3100 mah olması gibi avantajları var ancak s4 de de 13 mb kamera var bu bence daha büyük bir artı gibi duruyor.

en güzelide s4 note2 ye göre daha uzun süre yazılım desteği alacak.son çıkan bu konuda diğerlerine göre daha avantajlı

• Wipe cache yapmaya çalışıyorum ama wipe cache partition a tıkladığımda ekranda "hata" yazıyor ve cihaz kapanıp normal olarak açılıyor. bunun sebebi ne olabilir?
  • quote:

sayın nigra

ben hiç cızırtı duymadım ama bi sonraki konuşmamda dikkat edeceğim bakalım var mı.benim telefonda genelde 24 saat sarj gidiyor.hiç 24 saat altına düşmedi 48 saati de geçmedi.4 5 saat civarı ekran açık olduğu halde 24 saat gidiyor.güç tasarrufu modunda kullanıyorum bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: divan

htc one ve s4 kullanıcıları tehlikenin farkında mısınız?

dünyanın android cihaz listesinin başını çeken bu iki cihaz da ısınıyor deniliyor.

şu "ısınma problemi"ni açar mısınız biraz size zahmet.

ben telefonda oyun oynayan biri değilim o yüzden oyun oynarken ne kadar ısınır bilmiyorum.ama oyun dışında yoğun kullanırken bi ısınma flan görmedim.bende i7 8gbram 2 gb ekran kartı 128bitlik bilgisayar var yakında alev alacak diye korkuyorum.telefondan beklentiniz ne bu konuda anlamadım.dışarısı 30 derece sıcaklıkta zaten siz telefonun 20 derece olmasını mı bekliyorsunuz.tehlike nerde onu anlamadım ben.nasıl bir tehlike bu.tamam telefon 4 4 lük değil elbette ama iphone alan biri de bi çok sorun ortaya koyabilir.bunlar benim düşüncelerim tabi o ayrı

• SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali277 -- 12 Haziran 2013; 16:56:46 >

• Cızırtı çok hafiften ve bazı tonlamarda oluyor hoperlörde yok.Birde dikkat ettim bazı görüşmelerde hiç olmuyor acaba avea türcell hatlarda falan fark varmıdır.Ama genel anlamda iphone 4s deki ses kalitesi bundada aynen var hafif cızırtı hariç.Ama malesef bu cızırtı yazılım işi değil donanımsal bir sorun tabi sorun derseniz çok para verdiğimizdende fazla hassasiyet yapıyoruz birazda:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dacmingoos

sırf bunları söylemek için üye oldum; o kadar para verdim bin pişman oldum s4 aldığıma, bıktım bitmeyen sorunlarından satıyorum ilk fırsatta. bende hiç sorun yok o yok bu yok diyen arkadaşlar olacaktır haliyle cihazının kötülenmesini kimse istemez ama bu kadar rezil telefon kullanmadım daha önce. bende sorun yok diye atlayacak arkadaşlar hiç niyetlenmesin herkeste sorun olduğunu adım gibi biliyorum, üşenmeyinde şu kulüpte 4 5 sayfa okuyun rezalet içinde herkeste sorun var, arkadaşımla beraber aldık komşumda görünce kendisi iade etti ilk fırsatta bende iade ediyorum. allaha emanet

sen sat dostum ben gerçekten çok memnunun yine olsa yine kullanırım.2 ay her markanın forumunu tek tek saatlerce okudum hepsinde bi çok sorun belirtilmiş.ben kararımı bundan yana kullandım.zaten beğenen alır beğenmeyen almaz bu kadar basit.milleti yanlış yönlendirmeyin.eskişehirde olup s4 almak isteyenler gelsin yanıma incelesin telefonu 3 4 saat baksın bi sorun var mı bakalım

• F331 kullanıcısına yanıt
    Selam arkadaşım bende s4 almaya bugün gittim fakat 2 mağaza arasında kararsız kaldım. Teknosadan mı yoksa mediamarketten mi alayım diye düşünüyorum. Teknosanın 50tl teknogaranti paketi var media marketin de 170 tl garanti ötesi paketi var. İkiside farklı şeyler anlatıyor. Ayıptır söylemesi birbirlerine b.k atıyorlar. Ayrıca şunu da belirtmek isterim ki Vatana güvenim maalesef kalmadı tüm ürünlerde %30 indirim var diyo gidip bakıyorsun s4 2400tl den 1999tl olmuş ee zaten her yerde 1999tl satılıyor. Müşterileri yanıltmaktan ve güvenlerini sarsmaktan başka birşey değil bu.
  • elinde MEA nın stock dosya yonetıcı olan burda paylasabilirmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: acunluturk

Wipe cache yapmaya çalışıyorum ama wipe cache partition a tıkladığımda ekranda "hata" yazıyor ve cihaz kapanıp normal olarak açılıyor. bunun sebebi ne olabilir?

XDA da bu sorunun şuan S4 ler için bir bug olduğu ve diğer bütün cihazlarda bu sorunun olduğu, güncelleme ile çözüleceği söyleniyor.

S4 cihazına wipe cache partition yapabilen var mı hata almadan?
  • Arkadaslar telefonu yaklasik 1 aydir kullaniyorum. Telefondan memnunum gayet iyi..sadece guneste ekranda bisey goremiyorum msj falan yazmak icin gölge yapmak gerek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 859860861862863
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.