Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (653. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 651652653654655
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Godolphin

quote:

Orijinalden alıntı: kaiser802

quote:

Ben sandisk 64 Gb kullanıyorum en ufak problem yaşamadım.
    @kaiser802

cvp için sağolun. nerden kaça aldınız. sd card ı tel e taktıktan sonra uyguladığınız işlemler nedir.
    cihaz kendi mi format atıyor.

Forumdan aldım 100 liraya taktım telefona direk formatladım sonra kullanmaya başladım hiç bir problem yok.
    Linki burada;
    http://forum.donanimhaber.com/m_74627138/f_//tm.htm#74627138

cvp için sağolun. nerden kaça aldınız. sd card ı tel e taktıktan sonra uyguladığınız işlemler nedir.

http://www.vatanbilgisayar.com/Haf%C4%B1za%20Kart%C4%B1/sandisk-sdsdu-064g-u46-64gb-sd-kart-30mbs-ultra-c10/productdetails.aspx?I_ID=62129

hocam bahsettiğiniz ürün bu mudur. siz sorun yaşamadıysanız. en azından elimizde somut bi veri oluyor.
    sanırım ben de bundan alıcam.
    müzik dosyaları malum samsung klasörü içinde.. sd card dan müzik atmak için uyguladığınız bi yöntem
    özel bi klasör adı vs var mıdır. yoksa müzik diye bi klasör açsam ve tüm müzikleri keza video ları da video
    diye içine açsam ilgili mp4 leri mkv leri vs cihazın kendi player ı otomatik algılayabiliyor mu..

• arkadaşlar birde cızırtı problemi var sanki bunu yaşayan arkadaşlar nasıl çözdüler bu problemi...kardeşimde de s4 var kendi aramızda konuşurken seslerimizin arkasında cızırtı duyuyoruz ikimzde...
  • 32 likmi tercih etmeliyim yoksa 16 lıkmı sizce :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: karizma6080

quote:

Orijinalden alıntı: mc191

quote:

Orijinalden alıntı: karizma6080

quote:

Orijinalden alıntı: Hakanonur

9500 um arada sirada reset atiyor kamera acikken yada kapatmaya calisirken zorladigim zaman arka arkaya tusa basarak resetlemeyi basariyorum ;) gayet duzel pil uzun suruyor s3 den kat kat ustun s3 u oven arkadaslar bence bi dusunsunler.

Kamera sorunu çoğu kullanıcıda mevcut ama güncellemeyle mutlaka düzelecektir. Şu an için en iyi çözüm kamerayı açmadan önce açık uygulamaları kapatmak. Böyle yapınca ne reset atıyor nede geç açılıyor.

Kamera sorununun cozumu cok basit. Gelistirici seceneklerinden arka plan islem limitini 4 yapin. Daha hic yasamadim bu sorunu. Bir cok kullanicida mevcut degil artik cunku cozumu mevcut :)

Yok hocam onu denedim telefon biraz şişince o metod işe yaramıyor, 2-3 kez restart yaptı. Bende kamera açmadan kendim kapatıyorum programları ve hiç takılma bile olmadan açılıyor.

O islemi yapinca sismez zaten. Onun amaci arkada acik uygulama birakmamak. Yani ha sen kapatmissjn uygulamalari ha onu yapmissin. Hicbir farki yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: merif@st

32 likmi tercih etmeliyim yoksa 16 lıkmı sizce :S

Kesinlikle 32Gb. Aralarında sanıyorum 100 tl fark var. Sıkıntı yaşamamak için bence 32 gb al
    quote:

Orijinalden alıntı: Anıl27

32 gb modelinde kullanılabilir hafıza ne kadar?

25 Gb olması lazım. Sonuçta Samsung uygulamaları vs 7 gb alan kaplıyor
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ben sandisk 64 Gb kullanıyorum en ufak problem yaşamadım.
    @kaiser802

Forumdan aldım 100 liraya taktım telefona direk formatladım sonra kullanmaya başladım hiç bir problem yok.
    Linki burada;
    http://forum.donanimhaber.com/m_74627138/f_//tm.htm#74627138

http://www.vatanbilgisayar.com/Haf%C4%B1za%20Kart%C4%B1/sandisk-sdsdu-064g-u46-64gb-sd-kart-30mbs-ultra-c10/productdetails.aspx?I_ID=62129

hocam bahsettiğiniz ürün bu mudur. siz sorun yaşamadıysanız. en azından elimizde somut bi veri oluyor.
    sanırım ben de bundan alıcam.
    müzik dosyaları malum samsung klasörü içinde.. sd card dan müzik atmak için uyguladığınız bi yöntem
    özel bi klasör adı vs var mıdır. yoksa müzik diye bi klasör açsam ve tüm müzikleri keza video ları da video
    diye içine açsam ilgili mp4 leri mkv leri vs cihazın kendi player ı otomatik algılayabiliyor mu..

-Ürün evet o linkteki ürün.
    -Sd kart içinde zaten music diye klasör var oraya atman yeterli.
    -film içinde zaten SD kart içine dosyayı bıraktığında kendisi soruyor dönüştürüp atayımmı diye evet seçmen yeterli.
    -Kendi playerinde denemedim ama MX player kullanıyorum ben o daha hoşuma gidiyor.

• quote:

32 gb kesinlikle
  • Imei klonlama yapilabiliyormu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brigand45

arkadaşlar birde cızırtı problemi var sanki bunu yaşayan arkadaşlar nasıl çözdüler bu problemi...kardeşimde de s4 var kendi aramızda konuşurken seslerimizin arkasında cızırtı duyuyoruz ikimzde...

konuşma esnasında ekranın ortalarına doğru bir yer var. oraya dokunup, ordan net ses i seçin. sorununuz ortadan kalkacaktır.
  • 10 günden beri kullanıyorum telefonu forumda yazılan olayları okudukca benim makkinede de böyle bir sorun var mı diyip bende denedim suana kadar allaha şükür bir sıkıntı olmadı. kamerada resetlenme veya kilitlenme olmadı. whatsapp,Viber aktif olarak kullanıyorum. bazı arkadaşlarda bunlar kurulu acaba bunlardan dolayı mı yapıyor diye yazmışlar denedim sıkıntı yaşamadım.
  • Arkadaşlar bende kamera resetleme problemi yok ancak nedense kameranın foto çekim hızı,çekim sonrası tekrar kameraya dönüşü gibi geçişler fazlasıyla yavaş acaba sizde durum nasıl (özellikle s3 ile karşılaştırıyorum)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Flood oldu ama idare edin

Adam Şahan Gökbakar'a benziyor:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akbirkurt -- 25 Mayıs 2013; 12:21:42 >

• quote:

2:30'dan itibaren fotoğraf geçişleri biraz yavaş gibi geldi bana kısa süre siyah ekran kalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akbirkurt -- 25 Mayıs 2013; 12:22:11 >

• Şimdi çıkıyorum almak için evden hadi bakalım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: khaos

Arkadaşlar bende kamera resetleme problemi yok ancak nedense kameranın foto çekim hızı,çekim sonrası tekrar kameraya dönüşü gibi geçişler fazlasıyla yavaş acaba sizde durum nasıl (özellikle s3 ile karşılaştırıyorum)

Kamera restleme 1 kere yaşadım. Ama dediğiniz sıkıntılar ve arkada uygulamalar açıkken kamera geç açılma problemi var. Bunlar zamanla güncelleme ile düzeltilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cok teşekkür ederim...
  • quote:

6:00'dan itibaren görüntüyü fazla ışıklı veriyor gibi.

• quote:

Mümkünse 64
  • quote:

Şimdi çıkıyorum almak için evden hadi bakalım :)

Nereden alacaksınız? Hangi timlerde mevcut?
  • arkadaşlar Kızılötesi ile çalışan iyi bir TV kumanda programı önerebilirmisiniz.
  • 
Sayfa: önceki 651652653654655
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.