Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (602. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 600601602603604
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Designer16

quote:

Orijinalden alıntı: Tweeety

quote:

Orijinalden alıntı: Designer16

quote:

Orijinalden alıntı: Tweeety

arkadaşlar ne yaptıysam hangi tarayıcıyı indirdiysem şu linkteki videoyu açamadım var mı acaba çözümü olan

link:http://diziizlegtr.com/izle/yalan-dunya-50bolum-2/

Firefox tarayici ile aciyor bilginize.

olmuyor hocam ya.. video olan yerde 'a plungin to display this content' yazıyor.

firefox tarayıcı içinde settings kısmına girin orada plugins enabled olması gerekiyor.

tabi adobe flash player yüklemeyi unutmayın :) Buyrun linki

çok teşekkür ederim:) komik bir soru olabilir ama ilk android telefonum olduğu için soruyorum bu linkteki apk dosyasını telefonda hangi dosyanın içine atmam gerekiyor acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: emre1802

quote:

Orijinalden alıntı: mahir_01

arkadaşlar size bir sorum olacak.4 gün önce aldığım galaxy s4 ile internette pencere açıyorum önüme beyaz ekran gelince böyle ışığında dalga dalga gidip gelmeler oluyor hani floresanda dalga dalga ışık gidip gelmesi olur ya işte o şekil oluyor.tabi en çok güneş ışığı vurunca bu dalgalanmalar belli oluyor.sizde de böyle bi sorun varmı ne yapmam gerekiyor ne olur yardımcı olun..

Bendede oluyor neden bılmıyorum sormak lazım donanımdan olabılır bugün fark ettım bende 10 gündür kullanıyorum

bendede oluyor hocam hatta facede oyunlarda falanda oluyor
  • Arkadaşlar yeni piyasaya çıkacak 32gb lık model ilk çıkan 16gblık modeldeki stabilite, kilitlenme, reset atma, ısınma , rehber sorunu gibi şansızlıklara son verebilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigitalpgur

quote:

quote:

arkadaşlar size bir sorum olacak.4 gün önce aldığım galaxy s4 ile internette pencere açıyorum önüme beyaz ekran gelince böyle ışığında dalga dalga gidip gelmeler oluyor hani floresanda dalga dalga ışık gidip gelmesi olur ya işte o şekil oluyor.tabi en çok güneş ışığı vurunca bu dalgalanmalar belli oluyor.sizde de böyle bi sorun varmı ne yapmam gerekiyor ne olur yardımcı olun..

Bendede oluyor neden bılmıyorum sormak lazım donanımdan olabılır bugün fark ettım bende 10 gündür kullanıyorum

peki yazılımla halledilebilir mi arkadaşlar yazılımyükletirsek?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Zaten son surum yuklu ne yukleyecekler servise versek bakicaklar tmm diyecekler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

valla ne yaparız bilmiyorum ama 2000 verdiğim bir cihada bu problem hoş değil ama yazılımsalsa sıkıntı yok bekleriz ama donanımsalsa yandık

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

valla ne yaparız bilmiyorum ama 2000 verdiğim bir cihada bu problem hoş değil ama yazılımsalsa sıkıntı yok bekleriz ama donanımsalsa yandık

birileri de çıkıp yardımcı olmuyor ki arkadaş.hiç birlik yok ..

• quote:

Orijinalden alıntı: CeCeKa

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CeCeKa

Şu ana kadar hep üst seviye cihazlar kullandım hemen hemen kullanmadığım model yoktur.Şarzı en uzun giden telefon şimdiye kadar S4 oldu 1 gün 4 saati gördüm note2-note-s3-iphone5-4S-4-One vs vs hepsi 19-20 saat gidiyordu full kullanımda 1 günü gördüm s4 te..

hocam nasıl o rakama ulaştınız ben en fazla 10 saate ulaştım. zahmet olmazsa ayrıntılı açıklar mısınız?

Dostum ekstra yaptigim birsey yok surekli 3g acik tek kapalı olan gps onun dışında ekran parlakligi otomatik baska yaptigim kullandığım birsey yok inanin

peki oyun görüşme nette dolaşma resim çekme nasıl süreleriniz

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

birileri de çıkıp yardımcı olmuyor ki arkadaş.hiç birlik yok ..

aynen hocam fikir veren yardım eden çok nadir...

• Teşekkürler.
    @biltur
  • quote:

Orijinalden alıntı: behcet98

quote:

quote:

Arkadaslar size birsey sorucam is yerinde bi arkadasta da s4 var ama arkasinda fabrika kore yaziyor bende ki cin ama onda snapdragon var benim octa islemci varkindan dolayi mi bu sekilde yoksa fabrika farki mi inceledik onun tlf biraz daha iyi iscilik olarak boya falan sizce neden boyle ayrica pil konusjnda sikintiliyim cok cabuk bitiyor hatta bir fotograf cektim pil yoneticisinin yardimci olacak yada aciklama yapacak varsa sevinirim
    SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

Bana yardimci olucak yok mu kullananlarda pil durumu nedir bakabilirmisiniz

Bendekide made in vietnam... Pilin üzerinde de made in Korea yazıyor.
    Ancak pil bir gün gitmiyor.

google hizmetlerinin en üstte olması garip arka planda çalışan birşey olmalı

• s4 için hangi kılıfları önerirsiniz?

benim en çok kitap kapağı açar gibi tasarımı olan kılıflar hoşuma gidiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tarten

Arkadaşlar yeni piyasaya çıkacak 32gb lık model ilk çıkan 16gblık modeldeki stabilite, kilitlenme, reset atma, ısınma , rehber sorunu gibi şansızlıklara son verebilir mi ?

Cihaz biraz daha rahatlar.Sonuna kadar doldurmadığınız sürece stabilite sıkıntısı yaşanmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Görülene göre s4 ün zamanı var gibi

S3 lte şu an daha mantıklı geliyor

http://www.mediamarkt.de/mcs/product/SAMSUNG-Galaxy-S3-LTE-16GB-black-Vodafone,48353,365283,562433.html?langId=-3

• Arkadaşlar fourquarede yada tangoda arka kamerayı kullanmak ıstedıgınızde telefonu yenıden baslıyan varmı... benımkı oyle samsung galaxy s4 kullanıyorum cok sınır bozucu yanlız mıyım onu ogrenmek ıstıyorum aynı sorunu olan varmı tabı cozum onerısı olan varmı bıde :D
  • slow motion cekimi nasil yapiyorduk arkadaslar ? Birkac sayfa baktimda rastlayamadim.
  • Bence bu yeni kamera donanim olarak uyusmadi benim cihazdada kamerayla ilgili sikintilar var.birde sakin foto ayarlarindan yer imini acmayin kamerayi acinca gpside acio tamamen felaket.bence bir sorun var fakat samsungda bir aciklama yapamiyor yazılımsal cozebilirseler iyi olur yoksa bende yazi yazarim

• quote:

Orijinalden alıntı: agacsakalx

10.05.2013 tarihinde samsung yetkili servisinden almış olduğum Galaxy S4 cihazımda ikinci gün içerisinde kamera modunda ön ve arka mod arasında seçim yaparken cihaz kendi kendine kapanıp sim şifre sorgu ekranı gelmiştir. Bu olay aynı gün içerisinde ikinci kez meydana gelmiş ve bunun yanında işlem yapılmazken kendiliğinden kapanıp açılmıştır ( sim şifre sorgu ekranı belirmiştir). 444 77 11 numaralı sevisteki arkadaşlar sorunun yazılım kaynaklı olabileceğini belirterek fabrika ayarlarına dönmem istenmiştir. Bu işlem sonrası üçüncü günde iki kez kamera modu açıldığında siyah ekran gelip cihaz kendiliğinden tekrar açılmıştır. Aynı gün içerisinde cihaz maltepe samsung yetkili servisine ilgili şikayet özetlenerek bırakılmıştır. Ancak yapılan ön testler ve cihaz programı güncellendikten sonra yapılan testler neticesinde problemin saptanmadığı ve düzgün çalıştığı ifade edilmiştir.

Bu şekilde cihazımı büyük bir iç rahatlığıyla teslim almış ve kullanmaya başlamıştım. Nitekim birkaç gün sonra kamera modunda aynı problem aynı gün içerisinde ( değişik zaman aralıklarında) tekrar kapanıp açılmış ve sorunun devam ettiği gözlenmiştir.

Cihazımı tüm Samsun ilgili birimleri ile yazılı ve sözlü olarak görüşerek ücret iadesi veya cihaz değişimi isteyerek Maltepe servisine teslim ettim. Onlarda bana bilindik beylik cümleler kurarak cihazın tekrar aktif testlere tabi tutulacağını, sorunun saptanması halinde yazılım ile çözülmemesi durumunda cihaz değişimi veya ücret iadesi sunabileceklerini belirtmiştirler.

Bu durumda gayet tabi bu denli cihazlarda bu sorunun oluşabileceği ve çözüm üretilebileceğinide göz önünde tutarak ilk seferde cihazımı yetkili servise bıraktım. Ancak ikinci kez testler yapıldı ve sorun yok denmesine karşı devam eden sorunla karşılaştığımda bu testlerin yaşadığım sorunu ortaya koymadığını ve güvenilirliğinin olmadığını düşünmekteyim.

2000 TL verip yaşadığım sıkıntıları hiç anlatmayacağım ancak göz önünde bulundurmanızıda rica ederim.

30 günlük değişim süresini bu şekilde test yapıldı görülemedi şeklinde geçiştirmelerine asla müsade etmeyeceğim ve gerektiğinde tüketici mahkemesine başvuracağım.

Galaxy S4 kullanıcısı olan arkadaşlardan aşağıdaki sorularıma yardımcı olmalarını bekliyor olacağım. Bunlar;

1) Cihaz üzerinde yaşanılan kapanıp açılma gibi durumlar cihaz veri tabanında yetkili servis tarafından görülmesi mümkünmüdür?
    2) Android tabanlı uygulamalar kamera açıldığında cihazın kapanıp açılmasına sebep olabilirmi ( Kurulu olan uygulamalar ; linkedin, facebook, whatsup, viber, tango, foursquare, ibb trafik vs.)
    3) Yetkili servis tarafından yapılan aktif testlerde bu sorun tüm yazılım güncellendiğinde yapılıyor olması ile cihaz üzerinde uygulamalar yüklüyken yapılması arasında fark varmıdır? ( herhangi bir uygulamanın yazılımda sorun çıkartıyor olması gibi)

Yorumlar ve öneriler için şimdiden teşekkür ederim. Şikayetvar.com başvurum ve güncel Samsung geri dönüşlerinide sizlerce ayrıca bilgi mahiyetinde paylaşarak sorunun çözümü konusunda sizleride bilgilendirmiş olacağımı düşünüyorum.

Saygılarımla,

Samsung Galaxy S4 Kapanma Sorunu ! Abbas K. | 21 Mayıs 2013 09:50 10. 05. 2013 tarihinde Samsung yetkili bayisinden almış olduğum Galaxy S4 cihazı 13. 05. 2013 tarihinde kamera kullanımı sırasında ( arka ve ön kamera etkinleştirme) kendi kendine kapanmış ve sim kart şifre sorgu ekranı belirmiştir. Gün içerisinde kullanım dışındayken de aynı problem (kapanıp açılma) tekrar etmiştir.

Fabrika ayarlarına dönülmüş ancak 15. 03. 2013 tarihinde kamera kullanımında tekrar kapanıp açılması sonrası Maltepe Samsung bayine teslim edilmiştir.18.05.2013 tarihinde cihaz teslim alınmış olup kamera kullanımı sırasında hatanın belirli aralıklarla sürekli tekrarlaması sonrası ürün ücret iadesi veya değişim talebiyle 20.03.2013 tarihinde Samsun Yet. Servise verilmiştir. Etiketler : Kontrolsuz Açılıp KapanmaYetkili Servis Tekrar Eden SorunÜrün Değişim
    Şikayete Destek Verenler Tarık A. Erdal L.
    Şikayet ile ilgili Görüşmeler
    Samsung çağrı merkezinin şikayetime verdiği cevap bilgi amaçlı ekte paylaşılmıştır.

"Sayın Abbas Karadiş,

Samsung Electronics Türkiye’ye ilettiğiniz talep için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili yanıtımız aşağıda bilginize sunulmuştur.

İş emri numarası üzerinden cihazınızın giriş bilgileri kontrol edilmiştir.

4134145136 iş emri numaralı GT-I9500 model cihazınız Samsung Servis Merkezine girmiş olup, "Test ediliyor" olarak görünmektedir.

Cihazınızın işlemlerinin aciliyeti ve detaylı kontrolünün sağlanması için yetkili birimlerimiz ile irtibata geçilmiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Daha detaylı bilgi almak için 444 77 11 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
    Saygılarımızla

Samsung Electronics Turkiye
    Müşteri Hizmetleri "
    21 Mayıs 2013
    22:59:01
    10. 05. 2013 tarihinde Samsung yetkili bayisinden almış olduğum Galaxy S4 cihazı 13. 05. 2013 tarihinde kamera kullanımı sırasında ( arka ve ön kamera etkinleştirme) kendi kendine kapanmış ve sim kart şifre sorgu ekranı belirmiştir. Gün içerisinde kullanım dışındayken de aynı problem (kapanıp açılma) tekrar etmiştir. Fabrika ayarlarına dönülmüş ancak 15. 03. 2013 tarihinde kamera kullanımında tekrar kapanıp açılması sonrası Maltepe Samsung bayine teslim edilmiştir.18.05.2013 tarihinde cihaz teslim alınmış olup kamera kullanımı sırasında hatanın belirli aralıklarla sürekli tekrarlaması sonrası ürün ücret iadesi veya değişim talebiyle 20.03.2013 tarihinde Samsun Yet. Servise verilmiştir.
    21 Mayıs 2013
    12:22:59
    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya dawww.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

Saygılarımızla,

Samsung Çağrı Merkezi
    21 Mayıs 2013
    11:23:25 Beğenmediniz.İptal Et 04
    Samsun müşteri hizmetleri yetkilisi gün içerisinde arayarak tarafıma bilgi sunmuştur. Cihazın tekrar aktif testte denendiği ifade edilmiştir. Bu testin hiçbir işlevi yoktur, sonrasında aynı arızanın devam ettiği gerçeğine istinaden. 30 günlük değişim sürecini bu şekilde aktif, pasif testlerle geçiştirilmesini kabul etmediğimi ve cihazın ivedilikle değişimini talep ettiğimi kendilerine de ilettim. Cihaz üzerinde editör onayı olan uygulamalar nedenli kapanıyorsa şayet bunu da açıklamalarını isterim. Diğer türlü kim 2000 tl verip uygulamaları kullanamadan bu cihazı kullanmak ister bilemiyorum. Samsun'un teknik servisinde yapılan kontrol ve test işlemlerine kesinlikle güvenmiyorum.
    21 Mayıs 2013
    11:18:29

Dostum senin kamera sorunu ilk gunler bendede oldu kendine reset atiyordu ama 2 gundur yok deniyorum bakalim gene yaparsa yazarim 10 gundur kullaniyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre1802 -- 22 Mayıs 2013; 0:20:37 >

• Hocam bu nasil yapiliyordu ?
  • spigen neo hybrid case alıcak arkadaşlara duyrulur. bugün hepsiburada ile görüştüm, 2 gün sonra stoklarında olucakmış bilginize. birde yanında ekran koruyucu verirse tadından yenmez. :)
  • 
Sayfa: önceki 600601602603604
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.