Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (600. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 598599600601602
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    diye şarkı yapıcam az kaldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeYaBaN.

quote:

Orijinalden alıntı: Fthakdgn

Resimdeki mesajlarımın bazılarının sağ üst köşesinde çarpı işareti var..ne anlama geldiğini bilen varmı?

S2 deykende o cikiyordu bir turlu cozemedim ne ile alakali acaba ?

Merhaba,
    O işaretin bazı uygulamalardan dolayı olduğu söyleniyor. Mesela Tango, Google Talk. Şöyle ki mesela Google Talk için karşıdaki kişinin müsait olmadığı anlamına geliyormuş. Yeşil nokta olursa müsait anlamında vs.
    Ben şahsen kullanmadığım için bu uygulamaları veya hesabımı bağlamadığım için kendimden örnek veremiyorum. Sadece okuduklarım bunlar.
    Ve bunu kaldırmak için uygulamanın bağlantısını kaldırmanız gerekiyormuş.

• s4 e gta vc sd si atıcam ama şöyle bir hata alıyorumhttp://o1305.hizliresim.com/19/p/nb14x.jpg neden acaba müzik video film attıgımda böyle bi sorun olmuyor
  • Ürün Fiyat ve Kampanya konusunu bulamadığım için Buraya yazıyorum.

Bursada veya Diğer illlerde 1699 TL Nakit veya Tek çekim Faturalı 2 Yıl Paralel İthalat Garantili ( Firma Güvenilir Bir Firma ) Samsung Galaxy S4 almak isteyenler Özel Mesaj atabilirler.

Satışlar 10'larlı adetler tamamlandığında teslim edilecektir. Yani 10 kişi talep ettiğinde 3 gün içinde elinizde olur İnşaallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigitalpgur

quote:

Orijinalden alıntı: CeCeKa

Şu ana kadar hep üst seviye cihazlar kullandım hemen hemen kullanmadığım model yoktur.Şarzı en uzun giden telefon şimdiye kadar S4 oldu 1 gün 4 saati gördüm note2-note-s3-iphone5-4S-4-One vs vs hepsi 19-20 saat gidiyordu full kullanımda 1 günü gördüm s4 te..

hocam nasıl o rakama ulaştınız ben en fazla 10 saate ulaştım. zahmet olmazsa ayrıntılı açıklar mısınız?

Dostum ekstra yaptigim birsey yok surekli 3g acik tek kapalı olan gps onun dışında ekran parlakligi otomatik baska yaptigim kullandığım birsey yok inanin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HibrahimCK

Ürün Fiyat ve Kampanya konusunu bulamadığım için Buraya yazıyorum.

Bursada veya Diğer illlerde 1699 TL Nakit veya Tek çekim Faturalı 2 Yıl Paralel İthalat Garantili ( Firma Güvenilir Bir Firma ) Samsung Galaxy S4 almak isteyenler Özel Mesaj atabilirler.

Satışlar 10'larlı adetler tamamlandığında teslim edilecektir. Yani 10 kişi talep ettiğinde 3 gün içinde elinizde olur İnşaallah

http://www.teknored.com/Urun/SAMSUNG-Galaxy-S4-i9500-Cep-Telefonu-pmu16708.html

Böyle birşey var havale 1489.50 tl

• Arkadaşlar çok merak ediyorum AIRVIEW özelliği sayesinde ekrana dokunmadanda birşeyleri görüntüleyebiliyiyoruz ya peki Tırnakla bu özellik çalışıyorumu? YAni mesela tırnağımızla yukarı aşağı yaptığımız zaman rehberde galeride dolaşabiliyor yada resim çizebiliyormuyuz?(gitarist olduğum için tırnaklarım hep uzun:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut_1981

16 gb lık s4 ü sattım htc one aldım fakat 32 gb s4 alıcam timlere geldiği anda. Biraz zarara uğrattı bu durum ama 16 gb yetmiyor zaten 8 gb kullanabiliyorsun 3 tane sağlam oyun yükleyince hafıza doluyor.Hafıza kartı 64 gb olsa ne yazar sadece resim müzik video atabiliyorsun. Bi kaç arkadaş rootlayıp atabilirsin demiş bilmeyenler konuşmasın yanlış yönlendirme oluyor. Hafıza kartına attığın oyunu OYNAYAMAZSIN ve ye uygulamayı ÇALIŞTIRAMAZSIN tekrar telefon hafızasına aktarmanız gerekir. Oyun uygulama çok kullanmayan arkadaşlara 8 gb yeter.Tam tersi bir durumda benim gibi satarsınız telefonu. Yeni alacaklar sabretsin biraz 32 gb için.

32 gb sadece turkcell de satılıcak diyorlar
    eğer öyle olursa ne fiyatlar düşer ne de diğer perakendeciler 32'liklere ulaşabilir o zaman napıcaz

• quote:

Orijinalden alıntı: cagdas61topal

quote:

Ürün Fiyat ve Kampanya konusunu bulamadığım için Buraya yazıyorum.

http://www.teknored.com/Urun/SAMSUNG-Galaxy-S4-i9500-Cep-Telefonu-pmu16708.html

Böyle birşey var havale 1489.50 tl

İthalatçıyı öğrenmek lazım burada. Bazıları geçiçi pasaport ürünü olabiliyor. Benim çalıştığım paralelci aynı zamanda kullandığım telefonları temin eden kişi.

Medcell - Güncel Dijital - Promtec gibi firmalardansa sorun olmaz alınabilir.

• Arkadaşlar ebay den 7 $ a flip cover almıştım. Ürün acayip kaliteli çıktı. Hatta bugün orjinaliyle mağazada karşılaştırdım hiç fark yok sanırsam. Size linkini paylaşacaktım fakat satıcı satıştan kaldırdı 1 hafta önce. Ebay kaldırmış daha doğrusu söylediğine göre. Ben almadan önce satıcıdan orjinal ürün resmi istemiştim ve ona göre karar vermiştim. Eğer böyle bir şey denk getirirseniz kaçırmayın.

Bunlarda resimleri

Edit: Tekrar satışa başlamış Link

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmengn -- 21 Mayıs 2013; 21:43:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Talk2MyHand

quote:

16 gb lık s4 ü sattım htc one aldım fakat 32 gb s4 alıcam timlere geldiği anda. Biraz zarara uğrattı bu durum ama 16 gb yetmiyor zaten 8 gb kullanabiliyorsun 3 tane sağlam oyun yükleyince hafıza doluyor.Hafıza kartı 64 gb olsa ne yazar sadece resim müzik video atabiliyorsun. Bi kaç arkadaş rootlayıp atabilirsin demiş bilmeyenler konuşmasın yanlış yönlendirme oluyor. Hafıza kartına attığın oyunu OYNAYAMAZSIN ve ye uygulamayı ÇALIŞTIRAMAZSIN tekrar telefon hafızasına aktarmanız gerekir. Oyun uygulama çok kullanmayan arkadaşlara 8 gb yeter.Tam tersi bir durumda benim gibi satarsınız telefonu. Yeni alacaklar sabretsin biraz 32 gb için.

eğer öyle olursa ne fiyatlar düşer ne de diğer perakendeciler 32'liklere ulaşabilir o zaman napıcaz

Paralel ithalat 27 Mayıstan 2-3 gün sonra türkiye ye düşer merak etmeyin. Distribütör için birşey diyemem

• quote:

Orijinalden alıntı: Talk2MyHand

quote:

hocam dün sordum 2.100 e satıyor timler 16 gb lığı nette 1.999. 32 liği de 2.300 den aşağı satmazlar timler ama parakendecilere 1 ay içinde düşer bak görürsün.

• quote:

Orijinalden alıntı: cmengn

Arkadaşlar ebay den 7 $ a flip cover almıştım. Ürün acayip kaliteli çıktı. Hatta bugün orjinaliyle mağazada karşılaştırdım hiç fark yok sanırsam. Size linkini paylaşacaktım fakat satıcı satıştan kaldırdı 1 hafta önce. Ebay kaldırmış daha doğrusu söylediğine göre. Ben almadan önce satıcıdan orjinal ürün resmi istemiştim ve ona göre karar vermiştim. Eğer böyle bir şey denk getirirseniz kaçırmayın.

Bunlarda resimleri

NFC chipleri Note 2 deki gibi kapakta mı?

Eğer kapakta ise bunda NFC çipleri yok sanırım.

• Ya cahilliğime verin de bulamadım nasıl panoramik duvar kağıdı koyabiliyoruz. Ekranı kaldırdıkta kayan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Onu incelemedim ama batarya da olduğu konuşulmuştu diye hatırlıyorum yanlış hatırlıyor olabilirim. Zaten nfc ile de işim yok benim
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmengn

quote:

Onu incelemedim ama batarya da olduğu konuşulmuştu diye hatırlıyorum yanlış hatırlıyor olabilirim. Zaten nfc ile de işim yok benim

herkes tarafından çok kullanılan bir özellik değil tabiki bilgi için söylemiştim

• peşin 2 yıl garantili alırsak sıfır km ne kadar
  • NFc çipi İstanbul kart ile denedım bırseyler yaptım okudu ama denemedım daha kodlar falan çıktı büyük ıhtımal batarya yada Tlf ıcınde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yarına;
    S IV
    s-cover ( manyetik )
    Ekran filmi
    1 yıl kasko

Samsung garantili ve samsung bayisinden alıcam 2.185

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeYaBaN.

quote:

Orijinalden alıntı: Fthakdgn

Resimdeki mesajlarımın bazılarının sağ üst köşesinde çarpı işareti var..ne anlama geldiğini bilen varmı?

S2 deykende o cikiyordu bir turlu cozemedim ne ile alakali acaba ?

Tango programı çıkartıyor o işaretleri. Kaldırırsanız düzelir. Tango içinde ya da mesajlar içinde ayar da olabilir. Silmek yerine o kısım da araştırılabilir.

• 
Sayfa: önceki 598599600601602
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.