Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (585. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 583584585586587
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EstrEmO

quote:

Orijinalden alıntı: digi_boy2006

quote:

Orijinalden alıntı: yahyademirci

quote:

arkadaşlar s4 için micro sd kart alacağım hangisini tavsiye edersiniz?

http://www.hepsiburada.com/liste/team-16gb-class-10-ultra-micro-secure-digital-hafiza-karti-sd-adaptor-tmmsd16gc10/productDetails.aspx?productId=bd100943&categoryId=1100011

http://www.hepsiburada.com/liste/sandisk-16-gb-class-10-microsd-hafiza-karti-adaptor/productDetails.aspx?productId=fthfzmsd16gbc10adp&categoryId=1100011&navq=fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252fbrand%253d%257bsandisk%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483606%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483606_60000190%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483606_60000190_60002059%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483606_60000190_60002059_1100011%257d%26fh_view%3ddetail%26fh_reftheme%3d1b6b30bc-6795-4192-a891-d1b7e40760bc%252cdetail%252c%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252fbrand%253d%257bsandisk%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483606%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483606_60000190%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483606_60000190_60002059%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483606_60000190_60002059_1100011%257d%26fh_refview%3dlister%26fh_sort_by%3d-item_sale_count_pl%26fh_secondid%3dfthfzmsd16gbc10adp%26fh_secondid2%3dfthfzmsd16gbc10adp_DMY%26categoryid%3d1100011

iki kartıda kullanmış ve hala kullanan biri olarak kesinlikle team olanı al team daha hızlı veri aktarıyor. hatta toshibanın ondroid için üretilmiş olan bi serisi vardı oda class 10 içlerinde en hızlı team olanı

cevap için teşekkürler, tercihimi team'den yana kullanacağım, zaten hepsiburada da en çok satanlarda...

http://www.n11.com/team-32gb-micro-sdhc-uhs-i-40mbsn-500-iops-class10-flash-hafiza-kartisd-donusturuculu-P13188619 almışken şunu al istersen

hocam o da güzelmiş, ancak ben 16 gb istiyorum, o zaman ben UHS-I olanı mı tercih edeyim, gönderdiğim linkteki sandisk'te UHS-I yazıyor, ama team değil? kararsız kaldım, hangisini tavsiye edersiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: ogux5531

Evet arkadaşlar sonunda olan oldu bugün telefonun ekranına jelatin taktırayım dedim adam "kılıf alsana kardeş bak düşer falan neyim bişeyler olur" dedi. Bende "bende aldım bir tane evde var ama biraz kaba saba takmıyorum biraz değişik kılıflar çıksın ondan sonra alıcam" dedim. Demez olaydım dilim kurusaydıda, gaza gelseydimde alsaydım keşke. Bel hizamdan elimden kaçtı ş.refsiz 1 karış irtifa kaybettikten sonra havada müdahelede bulundum ama "banane arkadaş bir kere kaçırdın geçmiş olsun" deyip bıraktı kendini yere . Son gördüğümde sağ üst köşesi yere çarptı. O an neler hissettiğimi anlıyamazsınız. Tecrübe etseniz daha iyi. Neyse sonra nedense bir ışınlanma anı oldu ve sol üst köşesinide yere sürterken gördüm (hayvan dur durak demeden debeleniyordu). Sanki bana gıcıklık yaparmışçasına " alacaktın aslan o kılıfı" diye. Sonuç olarak en dış aliminyumda ezilmeler ve sağ üst ekran tarafındaki parlak ekran tarafındaki metalde ezilme var Yakında fotoğrafları paylaşırım. Öncelikle kılıf . Sonraki planım ise belli bir müddet geçsin artık kasayı değiştiricez herhalde. Bir arkadaşım demişti eskiden garanti kapsamında 1 kereye mahsus kasa değişimi yapıyorlar diye ama zannetmiyorum. Yarın fotoğrafları paylaşırım

Herkeze burdan tavsiye gaza gelip statü yapıcam, s4 aldım şeklim olsun falan filan demeyin. İnanın düşünce bir daha cebinizden çıkarmaya korkucaksınız.

Geçmiş olsun hocam anlatırken siz eyvah cam gitmiş herhalde dedim. Allahtan bu kadarı ile kurtulmuşsunuz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: EstrEmO

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yahyademirci

quote:

arkadaşlar s4 için micro sd kart alacağım hangisini tavsiye edersiniz?

http://www.hepsiburada.com/liste/team-16gb-class-10-ultra-micro-secure-digital-hafiza-karti-sd-adaptor-tmmsd16gc10/productDetails.aspx?productId=bd100943&categoryId=1100011

http://www.hepsiburada.com/liste/sandisk-16-gb-class-10-microsd-hafiza-karti-adaptor/productDetails.aspx?productId=fthfzmsd16gbc10adp&categoryId=1100011&navq=fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252fbrand%253d%257bsandisk%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483606%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483606_60000190%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483606_60000190_60002059%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483606_60000190_60002059_1100011%257d%26fh_view%3ddetail%26fh_reftheme%3d1b6b30bc-6795-4192-a891-d1b7e40760bc%252cdetail%252c%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252fbrand%253d%257bsandisk%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483606%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483606_60000190%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483606_60000190_60002059%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483606_60000190_60002059_1100011%257d%26fh_refview%3dlister%26fh_sort_by%3d-item_sale_count_pl%26fh_secondid%3dfthfzmsd16gbc10adp%26fh_secondid2%3dfthfzmsd16gbc10adp_DMY%26categoryid%3d1100011

iki kartıda kullanmış ve hala kullanan biri olarak kesinlikle team olanı al team daha hızlı veri aktarıyor. hatta toshibanın ondroid için üretilmiş olan bi serisi vardı oda class 10 içlerinde en hızlı team olanı

cevap için teşekkürler, tercihimi team'den yana kullanacağım, zaten hepsiburada da en çok satanlarda...

http://www.n11.com/team-32gb-micro-sdhc-uhs-i-40mbsn-500-iops-class10-flash-hafiza-kartisd-donusturuculu-P13188619 almışken şunu al istersen

hocam o da güzelmiş, ancak ben 16 gb istiyorum, o zaman ben UHS-I olanı mı tercih edeyim, gönderdiğim linkteki sandisk'te UHS-I yazıyor, ama team değil? kararsız kaldım, hangisini tavsiye edersiniz?

team 32 gb aldım.ama takınca 3 gb anında yok oluyor.bunun bilincinde ol.yani seninde kartı takınca 13 gb kalabilir.
    team 32 yi kullandığım yorum yapabilirim; bana kalırsa onu al diyorum
    çok ama çok hızlı bir veri transferi yapıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: behcet98

quote:

Orijinalden alıntı: Murat006

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Free WiLL

yalnız ben hala hareketli fotoğrafları bulamadım sanırım bir sorun var bu kısımda

Kamera/mod/dram

Onu demiyor arkadaş.
    Drama olarak çekilen fotoğrafları nereye kaydettiğini soruyor.
    Açıkçası bende biraz deneme yaptım, bende bulamadım bu fotoğrafları.

Dcim içerisinde işte

çok önceki sayfalarda yazdım kimse oralı olmadı.
    bende şu hareketli fotoğraf işini beceremedim.yapan varsa anlatsında bizde neyi yanlış yaptığımız anlayalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Kumandan -- 21 Mayıs 2013; 1:26:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Tarten

quote:

Orijinalden alıntı: Ffazi

Şimdi ben s3 kullanıcısıyım s4 le değiştirmemmi tavsiye eden var mı?

Gerekli değil arkadaşım, s4 active çıkıcak 3-4 ay içinde onu deneyebilirsin.

s4 active in özelliklerini bir inceleyin s4 ün yanına yaklaşamaz leş olmuş telefon.
  • quote:

neden eski mhl kablosunu desteklemez anlamam bu arada ip5 ten geçmiş birisi olarak şunu çok net söyleyebilirim wifi s4 te pili su gibi içiyor arkadaş wifiyi kapattım data hattından bağlanmaya başladım yarım saatte maxhton ile nette gezdim %4 azaldı. wifide ise neredeyse %10 u buluyor. ip5 te tam tersiydi wifi pili inanılmaz az tüketirken data hattı su gibi içiyordu.

Ben boyle sikayetlerimi forumla beraber samsunga da rapor ediyorum siz de yazin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qazze

quote:

quote:

quote:

quote:

yalnız ben hala hareketli fotoğrafları bulamadım sanırım bir sorun var bu kısımda

Kamera/mod/dram

Onu demiyor arkadaş.

Dcim içerisinde işte

bende şu hareketli fotoğraf işini beceremedim.yapan varsa anlatsında bizde neyi yanlış yaptığımız anlayalım

dostun hareketli fotoğraflar saçma bir şekilde galeride görünmüyor dosya yöneticisini açacaksın gif uzantılı olanlar hareketli fotoğraf oluyor bu teknikle fotoğraf çekmek için asıl nesne sabit kalacak ve telefon kımıldatılmadan fotoğrafı çekeceksin daha sonra parmağınla sabit ya da hareketli olmasını istediğin alanları seçeceksin

• quote:

Orijinalden alıntı: qazze

quote:

quote:

quote:

quote:

Kamera/mod/dram

Onu demiyor arkadaş.

Dcim içerisinde işte

hocam hareketli resmi çektikten sonra üstünde oynamaları yapıp sağ üstten disket e tıklayıp save ediyorsun sonra cihaz uygulanıyor diyor. sonrasında normalde resimleri nereye kaydediyosan(telefon,hafıza kartı) dosya yöneticisinden oraya gir DCIM klasörünün içinde gif uzantılı göreceksin

• arkadaşlar acil yardım gerekiyor.telefonun alalı 2 gün oldu 3 tane program yükledim sadece face,whatsapp,twitter kamerayı açınca "kamera başarısız" uyarısı veriyor ve kapanıyor kamera ne yapıcam? yıllardan beri iphone kullanıcısıydım bin pişmanım samsung a geçtiğime..
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4ump4

arkadaşlar acil yardım gerekiyor.telefonun alalı 2 gün oldu 3 tane program yükledim sadece face,whatsapp,twitter kamerayı açınca "kamera başarısız" uyarısı veriyor ve kapanıyor kamera ne yapıcam? yıllardan beri iphone kullanıcısıydım bin pişmanım samsung a geçtiğime..

telefonu fabrika ayarlarına geri döndür tamamen bi temizle wipe işlemlerini uygulayın yalnız verdiği hata pek hayırlı bir hata değil donanımsal bir sorun olabilir haberiniz olsun
  • quote:

quote:

arkadaşlar acil yardım gerekiyor.telefonun alalı 2 gün oldu 3 tane program yükledim sadece face,whatsapp,twitter kamerayı açınca "kamera başarısız" uyarısı veriyor ve kapanıyor kamera ne yapıcam? yıllardan beri iphone kullanıcısıydım bin pişmanım samsung a geçtiğime..

telefonu fabrika ayarlarına geri döndür tamamen bi temizle wipe işlemlerini uygulayın yalnız verdiği hata pek hayırlı bir hata değil donanımsal bir sorun olabilir haberiniz olsun

hocam yaptım yine aynı hatayı veriyor s3lerde de olmuş bu sıkıntılar nasıl çözücem samsung hakkında da çok tecrübesizim.iphonede jailbreak falan hallediliyordu.fabriba ayarlarına reset at dedim facebook falan geri yüklenmiş tümden 2 gün önce almış haline reset atılmıyor mu..
    donanımsalsa ne yapıcam peki gözümü korkutuyosun walla :S

• quote:

quote:

quote:

hocam yaptım yine aynı hatayı veriyor s3lerde de olmuş bu sıkıntılar nasıl çözücem samsung hakkında da çok tecrübesizim.iphonede jailbreak falan hallediliyordu.fabriba ayarlarına reset at dedim facebook falan geri yüklenmiş tümden 2 gün önce almış haline reset atılmıyor mu..

cihaz içinden değil cihazı kapatın daha sonra ses aç home tuşu ve güç tuşuna aynı anda basın ve yazı gelene kadar bu şekilde tuşlara basılı tutun daha sonra gelen menüde 2 tane wipe seçeneği olacak 2 sinide çalıştırın hala olmuyorsa donanımsaldır çünkü yazılım kameraya ulaşamadığı için hata veriyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

cihaz içinden değil cihazı kapatın daha sonra ses aç home tuşu ve güç tuşuna aynı anda basın ve yazı gelene kadar bu şekilde tuşlara basılı tutun daha sonra gelen menüde 2 tane wipe seçeneği olacak 2 sinide çalıştırın hala olmuyorsa donanımsaldır çünkü yazılım kameraya ulaşamadığı için hata veriyor.

peki hocam ne yapıcam bundan sonra nasıl bir çözüm bulabilirim.

• htc one konusuna bakayım dedim belki faydalanabileceğimiz bir şeyler vardır diye ama millet birbiriyle uğraşmaktan paylaşım yapmaya sıra gelmemiş bile en azından s4 konusunda bir sorun olduğunda sağolsun mutlaka birileri cevap veriyor sırf bu yüzden one alınmaz
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

dediğim işlemleri yaptınız mı ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

dediğim işlemleri yaptınız mı ?

hocam yaptım sarı ekran geldi volumu up down diye down basınca reboot yap diyor yanlış mı yaptım bilemiyorum.vipe diyince terimden anlamadım moralimde sıfır zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: tozparcasi

quote:

Orijinalden alıntı: the show must go on

quote:

Orijinalden alıntı: Anıl27

quote:

Orijinalden alıntı: the show must go on

Beyler kötü haber 32 GB S4 turkcell 1aydan gelecekmiş bugün ta timin müdürünün yanına çıktım arattirdim adama 1 aydan gelecek dedi ben dayanamıyorum 16 GB alıyorum neolursa olsun yapacak bisi yok bekleyemem ben o kadar

Kötü oldu gerçekten fakat internet sayfasında yorumlar bölümünde turkcell 21 Mayıs tarıhinde TİMlerde satışa başlanacağı yazmış
    http://magaza.turkcell.com.tr/akilli-telefon/Samsung-Samsung-Galaxy-S4-32GB/1006407/.html

kardeş internetteki siparişleri gönderebilirler ben tim'e ne zaman gelecek diye sordum inşallah internetteki siparişleri yarın gönderirler

Iyi trolluyorsun birader. Bugun siparis verdigimiz kurumsal musteri temailcimizle konustuk, 32lerin hazir olsugunu. Yarin sabah saatlerinde on siparis verenlerin sirasiyla kargancagini soyledi , ustunede isteyen insanlarin gidip tcell magazasindan da alabilcegini soyledi. Istanbul suadiye magazasindan sabah 10 gibi direk elden de alabilirsiniz misal.
    Not : alintiyi fazla yaptim. Alintidaki ikinci user lutfen ustune almasin

Kardesim ayip ettin benim ne cikarim olur ttollukle ben ne diyorsam sonjna kadar dogru ama bende onlarkn yalancisiyim internet tekileri zaten gönderirler büyük ihtimal ama magazalara gelmeyecek dedi adam bana bu dendi napabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Selamlar, Telefonu yeni aldım sayılır, herşeyinden neredeyse çok memnunum ama beni sinir eden bi durum var. Durum şu telefonu yan kullanmak istediğimde, Galeride veya diğer uygulamarlarda, telefonu yan çevirmemden itibaren 3 saniye geçtikten sonra dönüyor. İnceleme videolarında anında dönerken bende bu kadar geç dönmesi neden bir türlü bulamadım. Bunun bi ayarı varmdır. Yardım ederseniz sevinirim.
  • quote:

htc one konusuna bakayım dedim belki faydalanabileceğimiz bir şeyler vardır diye ama millet birbiriyle uğraşmaktan paylaşım yapmaya sıra gelmemiş bile en azından s4 konusunda bir sorun olduğunda sağolsun mutlaka birileri cevap veriyor sırf bu yüzden one alınmaz

Aynen yine kavga var orda Ulen ben bu telefon konusunda hala bi karar veremedim yaw:)

• ya arkadaslar şu kamera acınca reset olayı iyice kafamı mesgul ediyor telefonu sipariş ettim turkcellden pişman olucam dıe korkuyorum :S:S:S
  • 
Sayfa: önceki 583584585586587
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.