Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

quote:

Orijinalden alıntı: 8888LİVERPOOL8888

Samsung fan boy olarak rahat rahat soyleyebilirim ki, s3 um veya note 2 im olsa kesinlikle satip bu telefonu almam

Tamam htc fanisinizda buladar belli etmeyin

Yok kardes neden oyle bir sey yapayim on kere tanitilmadan once kiskancligin luzumu yok yine en cok samsung satacak yazdim s4 topiclerine, yine cok satacak ama s3 veya note 2 si olanin bu telefonu almasi gereksiz bence, ayrica hic htc telefon kullanmadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: gtr5000

quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

Donanımdan ziyade bence de yazılım tarafı daha önemli bir hale geldi. Çünkü donanım farkları ciddi farklar olmaktan çıkmaya başladı. Ama yazılım tarafında hâlâ ciddi farklar mevcut. Samsung da bunu en iyi yapan firma bence. En akıllı cihazı yapmak için çalışıyorlar. Yazılım tarafı oldukça güçlü bunu güçlü bir donanım ile de birleştirince ortaya güzel bir cihaz çıkıyor. Telefonlar daha akıllı daha işlevsel olmaya başladı. Ve Samsung bu konuda başı çekiyor. Göz takibi, akıllı özellikler ile fark yarattı bence.

Sen s3den gecmeye deger bir ozellik gordun mu hocam?

Elindeki cihazdan memnun olanın geçmesine gerek yok. Ama cuzi bir fark olursa olabilir. Yani elinizdeki cihazın 1 yılda kaybettiği değer civarında bir fark varsa olabilir. S3 için bu 200-300 liradan fazla olmaz. Tabii S3'e 4.2.1 görmeden de kesin konuşmamak lazım. Ne kadar akıcı ve hızlı olduğunu biliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Firaristt -- 16 Mart 2013; 22:23:59 >

• Sony Xperia ARC , Samsung Galaxy S2 ve S3 kullandım . Şuan iPhone 4S kullanıyorum ve tıpkı diğer telefonlardan sıkıldığım gibi iPhone'danda sıkıldım. Eğer paralel ithalat ürünler çok tuzlu olmazsa bende S4'e geçmeyi düşünüyorum. Hem s2 hemde s3'ten memnundum. Ama çabuk sıkıldığım için boyna tel değişiyorum. S4'ün özellikleri güzel. Boyutta çok aşırı büyük değli en azından bi Note2 gibi değil cepte taşınabiliritesi var. Ve Full HD ekran bir super amoled ekran beni cezbediyor açıkçası
  • telefonu Detaylı videolardan da izleyince iyi bi iş çıkarmış bu adamlar yav yapmışlar yine S4'ün Gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum telefonu elime alıp inceledikten sonra da Düşünmeyip Alırım heralde artık en kısa zamanda satışa çıkması dileğiyle :)
  • gelsede yesek diye beklediğimiz yemek siparişi gibi gelsede alsak diyorum
  • sa
    Alıntı;
    Samsung Galaxy S4'ün karşılaştırmalı performans test sonuçları gelmeye başladı.
    Samsung Galaxy S4 resmen tanıtıldı ancak halen bazı detaylar netlik kazanmadı. En büyük soru işareti cihazın işlemcisi ile ilgili. Samsung, ülkelere göre farklı işlemci kullanacak.
    Bazı ülkelerde satışa sunulacak Galaxy S4'lerde Exynos 5 Octa çipseti üzerinde 1.6 GHz frekasında çalışan 4 çekirdekli Cortex-A15 ve 1.2 GHz frekansında çalışan 4 çekirdekli Cortex-A7, PowerVR SGX 544MP3 GPU ile birlikte kullanılacak. Bu modelin kodu GT-I9500.
    Bazı ülkelerde ise videoda da benchmark testi yapılan Qualcomm Snapdragon 600 çipseti üzerinde 1.9 GHz frekansında çalışan Quad-Core işlemcili ve Adreno 320 GPU'ya sahip model satışa sunulacak. Bu modelin kodu ise GT-I9505.
    İki farklı kombinasyon sonucu ortaya çıkan Antutu Benchmark sonuçları oldukça farklı. Snapdragon 600 işlemcili model Google Nexus 4, Note II, Galaxy S3 ve HTC One X+ gibi modellerin gerisinde kalıyor.
    Cihaz Quadrant karşılaştırmalı testinde ise rakiplerinin bir hayli önünde görünüyor.

ben anlamadım bize hangisi gelecek, iphonela başladım yola 4sde kaldım 5i beğenmedim değişiklik olsun S4 alim diyordum kararsızım xperiaZ ve htc olabilir ama bu videohttp://www.youtube.com/watch?v=dgrlrhNzplQ başarılı :D
    işe servisle gidiyorum fullhdd film dizi izlemek bu ekranda nasıl olur?. teşekkürler yorumlar için

• quote:

Orijinalden alıntı: NonstopMusiC

sa
    Alıntı;
    Samsung Galaxy S4'ün karşılaştırmalı performans test sonuçları gelmeye başladı.
    Samsung Galaxy S4 resmen tanıtıldı ancak halen bazı detaylar netlik kazanmadı. En büyük soru işareti cihazın işlemcisi ile ilgili. Samsung, ülkelere göre farklı işlemci kullanacak.
    Bazı ülkelerde satışa sunulacak Galaxy S4'lerde Exynos 5 Octa çipseti üzerinde 1.6 GHz frekasında çalışan 4 çekirdekli Cortex-A15 ve 1.2 GHz frekansında çalışan 4 çekirdekli Cortex-A7, PowerVR SGX 544MP3 GPU ile birlikte kullanılacak. Bu modelin kodu GT-I9500.
    Bazı ülkelerde ise videoda da benchmark testi yapılan Qualcomm Snapdragon 600 çipseti üzerinde 1.9 GHz frekansında çalışan Quad-Core işlemcili ve Adreno 320 GPU'ya sahip model satışa sunulacak. Bu modelin kodu ise GT-I9505.
    İki farklı kombinasyon sonucu ortaya çıkan Antutu Benchmark sonuçları oldukça farklı. Snapdragon 600 işlemcili model Google Nexus 4, Note II, Galaxy S3 ve HTC One X+ gibi modellerin gerisinde kalıyor.
    Cihaz Quadrant karşılaştırmalı testinde ise rakiplerinin bir hayli önünde görünüyor.

ben anlamadım bize hangisi gelecek, iphonela başladım yola 4sde kaldım 5i beğenmedim değişiklik olsun S4 alim diyordum kararsızım xperiaZ ve htc olabilir ama bu videohttp://www.youtube.com/watch?v=dgrlrhNzplQ başarılı :D
    işe servisle gidiyorum fullhdd film dizi izlemek bu ekranda nasıl olur?. teşekkürler yorumlar için

Dostum exynos octa olan versiyon gelecek malum 4g yok bizim ülkede.
    İçiniz rahat olsun, donanım olarak hayal kırıklığına uğratmaz. Amoled ve canlı renkleri seviyorsanız şimdiden güle güle kullanın.

• alıntı yaptığım sitede birde video var testi anket şeklinde gostermiş aralarında fark var ama bu fark sadece internette mi olucak
  • quote:

Orijinalden alıntı: HibrahimCK

quote:

Orijinalden alıntı: Arrow.-

quote:

Orijinalden alıntı: EvoRoncatto

quote:

Orijinalden alıntı: adogs

quote:

Orijinalden alıntı: Miller57

Bu telefonu görünce Galaxy S 3'ümü daha çok sevdim...
    Çakma S3 gibi olmuş.
    Ayrıca S3 ün arka yüzünde ki flaş, kamera ve ses bölümü daha güzel.
    S4 te ses çıkış yerini alta alıp basit plastikten iki delik açıp bırakmışlar.

S3 te kullanmadığım olmasada olur dediğim onlarca özellik vardı. S4 te bunların üstüne yeni ıvır zıvır şeyler eklenmiş
    ekran ufacık büyümüş, kamera ram vs... iyileştirilmiş.

İyi de S3 zaten yetiyordu...

Şimdi hiç bir işime yaramayacak iyileştirmelere ne diye para veriyim.

çok mantıklı zaten böylede olması gerek bende note 2 kullanmaktayım yeni note çıksa dahi değiştirmem çünkü artık çok bir fark kalmıyor arada birtek güncelleme sıkıntısı çekebiliriz. yoksa gayet yeterli şuan ki telefonlar. s4 ile s3 arasında bana göre en büyük fark full hd ekran. açıkcası 5 inç ekranda full hd olması son kullanıcıya çokta birşey katmayacak. sonuç olarak bu işin moku çıktı yani daha farklı bir yerden yürümeliler

Ben şu insanların beklediği yenilik kavramını anlayamıyorum . Uçabilen telefon mu yapsınlar arkadaş .. Ufak ufak yeniliklerle her yıl birşeyler katıyorlar işte .

Haklısınız hocam donanım işi artık kolay yazılım da üzerine ciddi anlamda katmışlar, kamera desen o da iyi, 50 milyon satan bi tasarımdan vazgeçemezsin alırsın ya da almazsın o da tamamen tercih meselesidir.

Telefon sektörü bir yere kadar ilerledi oradna sonra yukarı tırmanmaya başladı. Herkes farklı yollardan tırmannıyor. Biri Kamera diyor biri ses diyor v.s. v.s.

Donanımsal olarak artık onu burdan bunu şurdan alıyorsun takıyorsun ve telefon oluyor. Önemli olan bunu stabilleştirebilmek ve bu donanımları yazılımsal nitelikteki özelliklerle son haddine kadar müşteriye kullandırabilmek. Bunu samsung en iyi yapan firmalardan biri. Bunun üzerindede durmayı planlıyor.

S4 bence bu konuda bir devrim niteliğinde. Gerekse Dual Camera , Smart Pause , Göz ile kontrol gibi başlangıç seviyesinde ki atılımlar ileride yeni bir seri veya bu serilerin devamları ile geliştirilecektir.

Söylediğiniz gibi S3 kullanan biri için S5 veya adı ne olacaksa o beklenebilir ? Ama bunu düşünürken Samsungun emek verip piyasaya belirli bir kriterlerde sunduğu telefonunu o olmamış bunu yapamamışlar diyerek itelemenin bence bir manası yok. ( Öyle diyorsunuz diye demiyorum )

Bundan sonra telefonlara 20 çekirdekli işlemciler 30 GB ram gibi özellikler beklemek yanlış olur çünkü onun sınırına yaklaşıldı. Şimdi savaş yazılımsal gidiyor.

Mesela biz ileride telefonlarda neler göreceğiz ki bunlar bizi yeni modeller almaya sevk edecek. Örneğin;

Sizin ateşinizi ölçebilecek bir sensör
    Nabzınızı ölçen sensör
    Havanın derecesi kendi hissetmesi için sensörler ( Şuan internet üzerinden öğrenilebiliyor.)
    Kamera ya takılınabilecek özel lensler ( Profesyonel manada kasa yapısı uygun telefonlar çıkarılarak )
    Profesyonel manada kablosuz şarj.
    S4 de olduğu gibi aynı modeller arası haberleşmenin profesyonelleştirilmesi.

Bunun gibi günlük hayatınızı esnekleştirebilecek bir sürü özellik.

Benim kanaatim önümüzde bi 5 sene sistemler bunların ve benzerlerinin üzerine kurulacak. Biz artık donanımsal özelliklerden ziyade bunları dikkate alarak ürün seçeceğiz.

Bu donanımın arka plana atılması demek değil tabikide ama şuanlık sistem böyle ilerleyecek gibi duruyor.

Katılıyorum geçen sene S3 e de bunlar yapıldı cihaz 50 Milyon sattı yani burda o kadar tartışmanın manası da yok

• tasarımına laf edenleri hiç anlamış degilim :D ya siz hiç elinize telefon almamıssınız yada öylesine atıp tutuyosunuz burda :D benim sahsi görüsüm kasası plastik olan telefonlar elde daha bi güvenli duruyor tuttugun zaman bunu hisediyosun. iphone 4s kullanmıs biri olarak size sunu söyliyim tek düşürmemle telefon tuzla buz oldu ilk işim telefonu yaptırıp elden cıkartmak oldu 4s den önce 2 yıl nokia n8 (plastik kasa) kullanmıstım plastik kasası hiçte beni rahatsız etmiyordu. şimdide internet ve batarya ömrü testleri netlessin galaxy s4 almayı düşünüyorum. bence s4 suan için piyasada olan en iyi telefon kim ne derse desin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NonstopMusiC

alıntı yaptığım sitede birde video var testi anket şeklinde gostermiş aralarında fark var ama bu fark sadece internette mi olucak

Aralarında fark olacak derken? Tam manasıyla öğrenmek istediğiniz, merak ettiğiniz soruları sorun biz elimizden geldiğince cevap vermeye çalışalım hocam.
  • Takip..... vakit buldukça

• quote:

Orijinalden alıntı: JrMaster

gelsede yesek diye beklediğimiz yemek siparişi gibi gelsede alsak diyorum

+∞
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arrow.-

quote:

Orijinalden alıntı: JrMaster

gelsede yesek diye beklediğimiz yemek siparişi gibi gelsede alsak diyorum

+∞

ben 9 ayda bir usa ya gittigimde telefon sıkıntısı hiç çekmedim hep en uygun fiyata telefonu aldım kullandıktan sonra iyi fiyata tc de sattım gecen hafta elimdeki üç tane ip5 şi güzel fiyata elimden cıkardım su an elimde sadece s3 var cok memnunum mayısta usa da olacam nisanda tc deki fiyata gore rahatlıkla 700 tl daha ucuza alacagımı tahmin ediyorum 7 günlügüne usa ya gittigimde ordan cekilişle bir kişiye aldıgım fiyattan getiricem (bedava degil aldıgım fiyat ne ise o)cekiliside 200 cu mesaja kimin nici var ise ona getirmeyi düşünüyorum ...nasıl fikir?

• Şu linki okumanızı tavsiye ederim,

Link:http://reviews.cnet.com/8301-6452_7-57574618/samsung-galaxy-s4-faq/

kendince sorular sormuş ve cevaplamış...
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan5069

Arkadaşlar;

Sizler birkaç sorum olacak ?

1. Paralel ithalat nedir? (Avantaj-Dezavantaj)
    2. İthalatçı firma garantisi nedir ? (Avantaj-Dezavantaj)
    3. Daha önce akıllı telefon kullanmadım;ilk defa bir telefon alacağım ve şarj sıkıntısı çekmek istemiyorum. Bir telefonda konuşma ve mesajlaşma dışında oyundan ziyade film,video izlemek,müzik dinlemek ve en çok da internet en büyük beklentim. Hal böyle olunca ekran kalitesi ve ses kartı kalitesi benim için ön plana çıkıyor. 2 cihaz arasında kalıyorum: Iphone 5, HTC ONE ve SAMSUNG S4. Tarafsız bir gözle yorumlarınız bekliyorum.
    4.HTC ONE'ın ekran kalitesi ve sesi müthiş ya SAMSUNG S4 ? Bu anlamda s4'ü tavsiye eder misiniz ? S4'ün ses kartı vs. nasıl bilgisi olan var mı?
    5. Ekranda pental dizilim nedir ? (Avantaj-Dezavantaj) HTC'ye ve iphone 5'e kıyasla kötü mü ?
    6. Akıllı telefon kullanmıyorum (hala ilkel); yeni telefonlar ilk çıktıkları 3 ay fiyat olarak çok yüksek oluyorlar; para çokamel eğrisi göz önüne alındığında acaba eski jenerasyon telefon almak mı daha mantıklı (note2, s3, iphone 4s, htc one x vs.) yoksa hazır 1,5 ay sonra yeniler çıkıyor onları bekleyip almak mı ?

1-Yetkili distribitör dışındaki firmaların yasal yollarla vergisini ödeyerek yaptığı ithalattır.Yasadışı falan değildir.
    2-yetkili dist.dışında gelen cihazlar yetkili servislerden faydalanamazlar bu handikapı ortadan kaldırıp satış yapabilmek için ithalatçı firmalar bazı özel servislerle (medcell v.b.) anlaşarak sattığı cihazlara garanti hizmeti sağlarlar.Bence çokta güvenmemek gerekir şöyleki yetkili servisin üretim hatası olarak gördüğü arızayı ( servis herhangi bir maddi külfete girmeyeceği için rahat davranırken) konunun muhatabı paralel servisler maddi anlamda kendilerini bağlayacağı için işi yokuşa sürmektedirler.
    3,4 kişisel tercihinize kalmış ürünler kullanımda olan iyi veya kötü yanları denemelerle tecrübe edilmemiş sadece kağıt üzerindeki özellikleri ve tasarımları ile değerlendirebileceğiniz-miz cihazlardı şuan için.
    6-http://forum.donanimhaber.com/m_55467698/tm.htm burada bazı bilgiler mevcut.

a-En önemli konu ihtiyaç,beklenti ve kullanım alanı nedir?
    b-Üstteki soruların cevabını en ucuz maliyetle nasıl karşılarım?
    c-a ve b ye verilen cevaplara göre hareket edin otomobil alırken gösterdiğiniz özeni telefon alırken de gösterin zira onu alırken en son çıkanı alayım diyenlerin sayısı çok azdır öyle olsaydı hertaraf mercedes bmw v.b. araçlarla dolu olurdu.
    Siz zaten en son model telefonuda alsanız bir yıl sonra dahada özellikler katılmış albeniyle donatılmış başka modeller çıkacak bakınız S3 çıkalı ne kadar oldu hiç kimse S3 ten bahsediyor mu?Ha bu unutulmuşluk S3 ün kötü olduğu anlamına gelmiyor tabi ki tüketim tükettirilebilme stratejileri her alanda bizleri esir alıyor.
    Uzun bir cevap oldu kusura bakmayın otorite değilim sadece duyduğumu gördüğümü ve hissettiğimi yazdım umarım faydası dokunur.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahkap1969

quote:

Arkadaşlar;

3. Daha önce akıllı telefon kullanmadım;ilk defa bir telefon alacağım ve şarj sıkıntısı çekmek istemiyorum. Bir telefonda konuşma ve mesajlaşma dışında oyundan ziyade film,video izlemek,müzik dinlemek ve en çok da internet en büyük beklentim. Hal böyle olunca ekran kalitesi ve ses kartı kalitesi benim için ön plana çıkıyor. 2 cihaz arasında kalıyorum: Iphone 5, HTC ONE ve SAMSUNG S4. Tarafsız bir gözle yorumlarınız bekliyorum.
    4.HTC ONE'ın ekran kalitesi ve sesi müthiş ya SAMSUNG S4 ? Bu anlamda s4'ü tavsiye eder misiniz ? S4'ün ses kartı vs. nasıl bilgisi olan var mı?
    5. Ekranda pental dizilim nedir ? (Avantaj-Dezavantaj) HTC'ye ve iphone 5'e kıyasla kötü mü ?
    6. Akıllı telefon kullanmıyorum (hala ilkel); yeni telefonlar ilk çıktıkları 3 ay fiyat olarak çok yüksek oluyorlar; para çokamel eğrisi göz önüne alındığında acaba eski jenerasyon telefon almak mı daha mantıklı (note2, s3, iphone 4s, htc one x vs.) yoksa hazır 1,5 ay sonra yeniler çıkıyor onları bekleyip almak mı ?

1-Yetkili distribitör dışındaki firmaların yasal yollarla vergisini ödeyerek yaptığı ithalattır.Yasadışı falan değildir.
    2-yetkili dist.dışında gelen cihazlar yetkili servislerden faydalanamazlar bu handikapı ortadan kaldırıp satış yapabilmek için ithalatçı firmalar bazı özel servislerle (medcell v.b.) anlaşarak sattığı cihazlara garanti hizmeti sağlarlar.Bence çokta güvenmemek gerekir şöyleki yetkili servisin üretim hatası olarak gördüğü arızayı ( servis herhangi bir maddi külfete girmeyeceği için rahat davranırken) konunun muhatabı paralel servisler maddi anlamda kendilerini bağlayacağı için işi yokuşa sürmektedirler.
    3,4 kişisel tercihinize kalmış ürünler kullanımda olan iyi veya kötü yanları denemelerle tecrübe edilmemiş sadece kağıt üzerindeki özellikleri ve tasarımları ile değerlendirebileceğiniz-miz cihazlardı şuan için.

c-a ve b ye verilen cevaplara göre hareket edin otomobil alırken gösterdiğiniz özeni telefon alırken de gösterin zira onu alırken en son çıkanı alayım diyenlerin sayısı çok azdır öyle olsaydı hertaraf mercedes bmw v.b. araçlarla dolu olurdu.
    Siz zaten en son model telefonuda alsanız bir yıl sonra dahada özellikler katılmış albeniyle donatılmış başka modeller çıkacak bakınız S3 çıkalı ne kadar oldu hiç kimse S3 ten bahsediyor mu?Ha bu unutulmuşluk S3 ün kötü olduğu anlamına gelmiyor tabi ki tüketim tükettirilebilme stratejileri her alanda bizleri esir alıyor.
    Uzun bir cevap oldu kusura bakmayın otorite değilim sadece duyduğumu gördüğümü ve hissettiğimi yazdım umarım faydası dokunur.

Aynı zamanda şöyle bir durumda var.

Paralel Avantaj olarak parasal yönden avantaj sağlar
    Servis yönüden sıkıntılıdır.

Distribütör 100-200 Lira pahalıdır
    Ama serviste o farkı çıkarırsınız.

Şuda var ki paralel alıp 10 sene kullanabilirsiniz de Dist. alıp servisten hiç çıkmayabilirsinizde . Bunlar tamamen sizin şansınıza kalmış bir durum. Fakat ben size olayı şu şekilde izah edeyim.

Dist. malı direk Samsung'un fabrikasında çeker. Profesyoneldir. Aynı zamanda muhatabı fabrika yani samsungtur. Bir üretim hatası olduğunda cihaz değişimleri hızlı gerçekleşir. Yedek parça konusunda daha seri davranırlar ve Servis elemanları alanında profesyonel denilebilecek kişilerdir.

Paralel ithalat ise. ( Örneğin Ben Pararlel İthalatçıyım. ) Malı fabrikadan da alablirim. Ama bazen İranda ucuz bir malda bulablirim 100 - 200 adet farketmez Bu malı yasal yolla sokarım TC ye ve hepsini satarım. Fakat telefon da garanti kapsamı içinde ve telefonun değişmesi gerektiği bir arıza oluştuğunda muhatabımı bulamayabilirim. Veya muhatabım kaçmış olabilir. İşi yokuşa sürüyor olabilir. Bu sıkıntılarda hali ile cihaz sahibine yansıyacaktır.

Sırf bu sıkıntılarla ve benzerleri ile uğraşmamak için 100 200 fazla vermeye değebilir ?

• quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar;

Şuda var ki paralel alıp 10 sene kullanabilirsiniz de Dist. alıp servisten hiç çıkmayabilirsinizde . Bunlar tamamen sizin şansınıza kalmış bir durum. Fakat ben size olayı şu şekilde izah edeyim.

Dist. malı direk Samsung'un fabrikasında çeker. Profesyoneldir. Aynı zamanda muhatabı fabrika yani samsungtur. Bir üretim hatası olduğunda cihaz değişimleri hızlı gerçekleşir. Yedek parça konusunda daha seri davranırlar ve Servis elemanları alanında profesyonel denilebilecek kişilerdir.

Paralel ithalat ise. ( Örneğin Ben Pararlel İthalatçıyım. ) Malı fabrikadan da alablirim. Ama bazen İranda ucuz bir malda bulablirim 100 - 200 adet farketmez Bu malı yasal yolla sokarım TC ye ve hepsini satarım. Fakat telefon da garanti kapsamı içinde ve telefonun değişmesi gerektiği bir arıza oluştuğunda muhatabımı bulamayabilirim. Veya muhatabım kaçmış olabilir. İşi yokuşa sürüyor olabilir. Bu sıkıntılarda hali ile cihaz sahibine yansıyacaktır.

Sırf bu sıkıntılarla ve benzerleri ile uğraşmamak için 100 200 fazla vermeye değebilir ?

Güzel anlatmışsın hoca..bilgilendirici olmuş..

• quote:

Orijinalden alıntı: hunkar1

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar;

Güzel anlatmışsın hoca..bilgilendirici olmuş..

Eyvallah Hünkarım gözümüz yollarda kaldıydı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: EvoRoncatto

quote:

Orijinalden alıntı: adogs

quote:

Orijinalden alıntı: Miller57

Bu telefonu görünce Galaxy S 3'ümü daha çok sevdim...
    Çakma S3 gibi olmuş.
    Ayrıca S3 ün arka yüzünde ki flaş, kamera ve ses bölümü daha güzel.
    S4 te ses çıkış yerini alta alıp basit plastikten iki delik açıp bırakmışlar.

S3 te kullanmadığım olmasada olur dediğim onlarca özellik vardı. S4 te bunların üstüne yeni ıvır zıvır şeyler eklenmiş
    ekran ufacık büyümüş, kamera ram vs... iyileştirilmiş.

İyi de S3 zaten yetiyordu...

Şimdi hiç bir işime yaramayacak iyileştirmelere ne diye para veriyim.

çok mantıklı zaten böylede olması gerek bende note 2 kullanmaktayım yeni note çıksa dahi değiştirmem çünkü artık çok bir fark kalmıyor arada birtek güncelleme sıkıntısı çekebiliriz. yoksa gayet yeterli şuan ki telefonlar. s4 ile s3 arasında bana göre en büyük fark full hd ekran. açıkcası 5 inç ekranda full hd olması son kullanıcıya çokta birşey katmayacak. sonuç olarak bu işin moku çıktı yani daha farklı bir yerden yürümeliler

Ben şu insanların beklediği yenilik kavramını anlayamıyorum . Uçabilen telefon mu yapsınlar arkadaş .. Ufak ufak yeniliklerle her yıl birşeyler katıyorlar işte .

benim anlatmak istediğim bu değildi, artık büyükbir farklılık olmuyor yani galaxy s ten s2 ye geçtiğinde ki etki oluşmuyor kast ettiğim buydu.

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.