Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (401. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 399400401402403
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vamp

quote:

Orijinalden alıntı: mona_lisa87

Arkadaslar aranizda pil sorunu yasiyan bi benmi varim.Yogun kullanmamama ragmen sarji cok cabuk bitiyor. dun aksam saat 18.30da full sarjdan snra gece 22.30da %27ye indi (ki az kullanilan internet ve muzikten snra) bugun sabah 7.30da internette toplasam 10 dk bile gecirmeme ragmen su anda %13e indi.bu sorunu nasil cozebiliriz.s2den snra baya umitliydim pil konusunda ama buda beni yari yolda birakcak gibi ve bu cok can skici bi durum..
    SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

İnternet kullanımı full şarj olmuş telefonun bile 4 saatte tamamen boşalmasına neden olur. O yüzden internette gezindiğiniz her saniyeyi pil için bir kayıp olarak görün. Kaç saat internette gezindiniz mesela?

Internet kullanımı toplasam bir saati bile geçmemiştir.Kullanmadığım zaman kapatıyorum sürekli açık tutmuyorum oyun deseniz 10-15 dk max temple run oynamışımdır.Internetide whatsapp ve haber okumaktan başka birşey yaptığım söylenemez.

• o zaman şuna dikkat edeceğiz. Bu pil durumu göstergesinde ekran sekmesine girip kaç saat açık kaldığını bize söylerseniz burdaki arkadaşlarda son yorumu yapabilir ;)
  • Interneti kapatmak yerine bence 3G'yi kapatın
  • quote:

Orijinalden alıntı: isimbulunamadı

quote:

Arkadaslar aranizda pil sorunu yasiyan bi benmi varim.Yogun kullanmamama ragmen sarji cok cabuk bitiyor. dun aksam saat 18.30da full sarjdan snra gece 22.30da %27ye indi (ki az kullanilan internet ve muzikten snra) bugun sabah 7.30da internette toplasam 10 dk bile gecirmeme ragmen su anda %13e indi.bu sorunu nasil cozebiliriz.s2den snra baya umitliydim pil konusunda ama buda beni yari yolda birakcak gibi ve bu cok can skici bi durum..

Arkadaşım senin yazdığın durumda kesinlikle bir tuhafklık var. Pilini tamamen boşalt %2-3 kalana kadar, sonra cihazı kapat ve full dolana kadar güzelce bir şarj et, hatta dolduktan sonra da bi yarım saat bekle. (bunu ispatlanmış bir bilgiye dayanarak yazmadım tamamen forumlardan görme bilgi)

Benim şarj durumu da aynen yukarıdaki arkadaşların anlattığı gibi, süper! Sık sık oyun, internet, 3g hep açık akşam eve çok rahat götürüyor. Hiç oyun oynamayan birisi sabahtan akşama kadar bataryayı bitiremez istese de kolay kolay.
    Hiç oyun oynamayan sadece internet facebook kullanan arkadaşım 2 gün kullanıyor telefonu şarj etmeden.

Telefonu alalı 2.haftam olacak.İlk zamanlarda baya iyi gidiyor gibiydi sonradan nolduysa böyle saçmalaya başladı.Sizin dediğinizi yapayım en iyisi bide öle deniyim.Umarım ikinci bir s2 vakası olmaz.Su gibi gidiyodu onunda sarjı.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: isimbulunamadı

quote:

Arkadaşım senin yazdığın durumda kesinlikle bir tuhafklık var. Pilini tamamen boşalt %2-3 kalana kadar, sonra cihazı kapat ve full dolana kadar güzelce bir şarj et, hatta dolduktan sonra da bi yarım saat bekle. (bunu ispatlanmış bir bilgiye dayanarak yazmadım tamamen forumlardan görme bilgi)

Benim şarj durumu da aynen yukarıdaki arkadaşların anlattığı gibi, süper! Sık sık oyun, internet, 3g hep açık akşam eve çok rahat götürüyor. Hiç oyun oynamayan birisi sabahtan akşama kadar bataryayı bitiremez istese de kolay kolay.
    Hiç oyun oynamayan sadece internet facebook kullanan arkadaşım 2 gün kullanıyor telefonu şarj etmeden.

Telefonu alalı 2.haftam olacak.İlk zamanlarda baya iyi gidiyor gibiydi sonradan nolduysa böyle saçmalaya başladı.Sizin dediğinizi yapayım en iyisi bide öle deniyim.Umarım ikinci bir s2 vakası olmaz.Su gibi gidiyodu onunda sarjı.

hocam yüklediğin bir programda yapıyor olabilir. normal değil. zaten ilk başlarda böyle olmadığını sende belirtmişsin buda yuklediğin bir programdan kaynaklandığı varsayımını güçlendiriyor. pil ekranında neyin ne kadar pil tükettiğini gösteriyor bir incele ve mümkünse telefonunu format atarak sıfırlamanı öneririm. yukarıda da bahsettim s2-s3 ve iphone5 ten sonra pil bana bitmicek gibi geliyor :))) şuan bile sabah 7 de şarjdan aldım, facebook, twit, whatsup 15-20 dk ve netten 5-10 karıştırdım 17 dk telefon görüşmesi ve pil durumu %94

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CemyK -- 8 Mayıs 2013; 12:03:45 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ogulcanx

arkadaşlar amerikadan i9500 almak mümkün mü yoksa 4 çekirdek almak zorunda mıyız

http://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_noss_1?url=search-alias%3Daps&field-keywords=galaxy%20s4&sprefix=galaxy+s%2Caps&rh=i%3Aaps%2Ck%3Agalaxy%20s4

Amazonun kendine özel bir magazası var mı yoksa sadece internet alışveriş sitesi mi yani elden satış mümkün mü ? Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

arkadaşlar amerikadan i9500 almak mümkün mü yoksa 4 çekirdek almak zorunda mıyız

http://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_noss_1?url=search-alias%3Daps&field-keywords=galaxy%20s4&sprefix=galaxy+s%2Caps&rh=i%3Aaps%2Ck%3Agalaxy%20s4

Amazonun kendine özel bir magazası var mı yoksa sadece internet alışveriş sitesi mi yani elden satış mümkün mü ? Teşekkürler

Ben internet üzerinden almıştım :) Yamuk yapan bir site değildir. Dünyanın en sağlam sitesidir. Yollayacakları ürünün kutusunda küçücük boyası bile kalksa 50-100$ indirimle satmaktadırlar. BEn galxy s2 mi amazon ingiltereden aldım. Hiçbir sorunumda yok. Zaten galaxy s4 kronik sorunları olan bir ürün değil. HTC one alıyorum deseydiniz online alışverişten uzak durun derdim. ölü pikselinden kasa açıklığına kadar her türlü sorun mevcut. GAlaxy s4 modelinde pek sorun olacağını samıyorum. Yinede alacak olan kişi iyice araştırsın sundukları hizmeti ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vamp -- 8 Mayıs 2013; 12:16:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: EvrenOzdal

quote:

Orijinalden alıntı: Tweeety

Arkadaslar watchON da d-smarti calistirabilen var mi? Digiturk cikiyor ama dsmart bulamadim

Digitürk menüde çıkıyor ama Digitürk IQ boxını kontrol edemiyor.. Farklı bir yöntemle kontrol etmeyi buldu isen paylaşabilir misin?

Digiturku ben bulamadım hangi listede buldunuz
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ben internet üzerinden almıştım :) Yamuk yapan bir site değildir. Dünyanın en sağlam sitesidir. Yollayacakları ürünün kutusunda küçücük boyası bile kalksa 50-100$ indirimle satmaktadırlar. BEn galxy s2 mi amazon ingiltereden aldım. Hiçbir sorunumda yok. Zaten galaxy s4 kronik sorunları olan bir ürün değil. HTC one alıyorum deseydiniz online alışverişten uzak durun derdim. ölü pikselinden kasa açıklığına kadar her türlü sorun mevcut. GAlaxy s4 modelinde pek sorun olacağını samıyorum. Yinede alacak olan kişi iyice araştırsın sundukları hizmeti ;)

Yazın amerikaya gidecegim oradan samsung store gibi yerlerden alabilirmiyim i9500

• Selam arkadaşlar.
    Telefonun ayarlarından mı oldu yoksa kendi mi gitti bilmiyorum ama benim S4 'ün ekranın sol tarafında çıkan ince beyaz kısayol şeridi kayboldu. Nasıl geri getirebilirim?
    Bir de bu ayarlar/cihaz/ekran/hayal modu ne işe yarar?
    Yardım için şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cakabey06

Selam arkadaşlar.
    Telefonun ayarlarından mı oldu yoksa kendi mi gitti bilmiyorum ama benim S4 'ün ekranın sol tarafında çıkan ince beyaz kısayol şeridi kayboldu. Nasıl geri getirebilirim?

o tuş hızlı kısayoldan ziyade ekran da multi pencere açmak için (aynı anda iki app çalıştırmak için ama tüm appler de olmuyor)... geri tuşuna basılı tut, bu şekilde istediğinde getirirsin o seçeneği istediğinde yok edersin ekrandan...
  • quote:

Selam arkadaşlar.

Sanırım bahsettiğiniz şey çoklu pencere android menüsünden açabilirsiniz çoklu pencereyi
  • quote:

Telefonu Fabrika ayarlarına Döndür. Birde ondan sonra dene. Eger yine olmazsa Son çıkan romlardan birini wipeları yaparak odin ile kur. Bence sorun düzelecektir. Kolay Gelsin.

• arkadaşlar ben telefonu yeni sipariş verdim 32 gb lık kapak olarak view cover düşünüyodum ama bi arkadaş NFC çipi yok dedi bilginiz varmı acaba? gerçekten çip yokmu orjinalinde bile 100 liralık kılıfta çip yoksa ağzım açık kalır valla :( çip yoksa wifi charger bi işe yaramaz değil mi?
  • Arkadaşlar merhaba, bluetooth ile ilgili bir problemim var. Bluetooth kendiliğinden açılıyor bazen, böyle bir sorun yaşayan oldu mu aranızda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: streetmyther

quote:

Selam arkadaşlar.

Sanırım bahsettiğiniz şey çoklu pencere android menüsünden açabilirsiniz çoklu pencereyi

Teşekkürler düzelttim şimdi.
  • quote:

Grafik cok dik olmus eger oyun oynamiyorsan o kadar dik inmez ya arkada calisan doluca uygulaman var pil somurucu. Ama oyun oynadiysqn gariplik yok ki bana oyleymis gibi geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: whynot1982

arkadaşlar ben telefonu yeni sipariş verdim 32 gb lık kapak olarak view cover düşünüyodum ama bi arkadaş NFC çipi yok dedi bilginiz varmı acaba? gerçekten çip yokmu orjinalinde bile 100 liralık kılıfta çip yoksa ağzım açık kalır valla :( çip yoksa wifi charger bi işe yaramaz değil mi?

Hayırlı olsun. Turkcellmağaza.com dan verdiniz büyük ihtimalle. Ve bi sorum olacak size.
    Siteden sipariş verirken şifre istiyor mu? Turkcell liler için giriş şifresi vb.. gibi? Teşekkür ederim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Berk Erden

quote:

Buna sen inanıyor musun? Neden başka bi yerde denemiyorsun? Böyle bişey mümkün değil. Bu programı kurup bi test et bakalım

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.zwanoo.android.speedtest&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwyLDEsIm9yZy56d2Fub28uYW5kcm9pZC5zcGVlZHRlc3QiXQ..

Neye inanıyor muyum ne diyosun ? 2 wifi bağlantısında da denedim yukarda arkadaşın dediğini yapmadan önce hızı dediğim gibiydi şimdi biraz iyileşti ama yinede S3deki gibi değil

Ayrıca internet bağlantımın hızını ölçtürerek neyi amaçlıyorsun tam olarak ?

Neyi mi amaçlıyorum? telfonunun wifi sinin bozuk olup olmadığını. Bazı şeyleri bilmiyosan ters bir şekilde yorumda yazmamlısın. Burda sana yardımcı olmaya çalışıyoruz. Benim galaxy 2 bile speedtest wifi testinde 19000kb/sn alıyorsa (zaten modemin verdiği maksimum hız bu) galaxy s4 te bağlı olduğu modemin maksimum hızını alır.

Normalmi bu peki ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Losangelos -- 8 Mayıs 2013; 14:25:05 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Buna sen inanıyor musun? Neden başka bi yerde denemiyorsun? Böyle bişey mümkün değil. Bu programı kurup bi test et bakalım

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.zwanoo.android.speedtest&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwyLDEsIm9yZy56d2Fub28uYW5kcm9pZC5zcGVlZHRlc3QiXQ..

Neye inanıyor muyum ne diyosun ? 2 wifi bağlantısında da denedim yukarda arkadaşın dediğini yapmadan önce hızı dediğim gibiydi şimdi biraz iyileşti ama yinede S3deki gibi değil

Ayrıca internet bağlantımın hızını ölçtürerek neyi amaçlıyorsun tam olarak ?

Neyi mi amaçlıyorum? telfonunun wifi sinin bozuk olup olmadığını. Bazı şeyleri bilmiyosan ters bir şekilde yorumda yazmamlısın. Burda sana yardımcı olmaya çalışıyoruz. Benim galaxy 2 bile speedtest wifi testinde 19000kb/sn alıyorsa (zaten modemin verdiği maksimum hız bu) galaxy s4 te bağlı olduğu modemin maksimum hızını alır.

Normalmi bu peki ?

aynı testi bilgisayarında bu adrestende yap. Senin bağlantıda sorun var mı bakalım iyice.

http://www.speedtest.net/

Telefondan paylaşmış olduğun hız sonucu gayet sorunlu. Ancak bunun telefondan ziyade senin bağlantınla ilgili olabileceğini düşünüyorum. Bilgisayarında da buna benzer bi sonuç alırsan direk internet sağlayıncınla görüşmeler başlamalısın

• 
Sayfa: önceki 399400401402403
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.