Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (400. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 398399400401402
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kean0025

quote:

Mrb arkadaşlar bu samsungun vereceği hediyelerle ilgili imei numarasını yazan oldumu? Ben bir türlü imei yazılacak yeri bulamadım. Size zahmet bilgisi olan bilgilendirirmi.
    Saygilar sevgiler

Güncel

başvuru zamanı 6 mayısta bitti. ben 1 mayısta yazmıştım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: m184

quote:

Orijinalden alıntı: ersoyesra

quote:

Orijinalden alıntı: cemeltut

Selamlar Arkadaşlar... S4 için navigasyon proğramı çalıştırabilen varsa hangi proğram olduğunu söylerse memnun olurum....

Sygic yesilcin de ara

ben igo öneririm çoğu navigasyon programını denedim fakat en iyi rota çiziminin ve arama kolaylığının igo'da olduğunu düşünüyorum harita görüntü kalitesi sygic kadar iyi değil fakat asıl amacınız olan yer değiştirme tarifini en makul yapan bu.

http://www.androidhatti.com/igo_primo_2_0_1_9_6_7_281004_1920x1080-t4315p9.html

Çok teşekkür ederim... Yükledim çalışt.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaslar aranizda pil sorunu yasiyan bi benmi varim.Yogun kullanmamama ragmen sarji cok cabuk bitiyor. dun aksam saat 18.30da full sarjdan snra gece 22.30da %27ye indi (ki az kullanilan internet ve muzikten snra) bugun sabah 7.30da internette toplasam 10 dk bile gecirmeme ragmen su anda %13e indi.bu sorunu nasil cozebiliriz.s2den snra baya umitliydim pil konusunda ama buda beni yari yolda birakcak gibi ve bu cok can skici bi durum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mona_lisa87 -- 8 Mayıs 2013; 8:57:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: CemyK

quote:

quote:

Mrb arkadaşlar bu samsungun vereceği hediyelerle ilgili imei numarasını yazan oldumu? Ben bir türlü imei yazılacak yeri bulamadım. Size zahmet bilgisi olan bilgilendirirmi.
    Saygilar sevgiler

Güncel

başvuru zamanı 6 mayısta bitti. ben 1 mayısta yazmıştım...

Yani ben kanpanyadan faydalanamicam. Bana verilen şifre elimde patladı ozaman. Samsung sitesinde imei yerini göremeyince bende sanmıştım hala talep Başvurusu oluyor.
    Bilgilendirme için teşekürler müşteri hizmetleriylede bir görüşme yapayım belki bir yol bulunur.

• quote:

Orijinalden alıntı: ertantana

28.04 tarihinde teknosadan aldigim siyah renk s4 cihazimi,beyaz renk garantili iphone 5 ile takas etmek istiyorum.ilgilenen arkadaslar pm atabilirler.

Ayrılma sebebin nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: noyancelebi

quote:

Orijinalden alıntı: berkans

quote:

ANDROID'DE GELMIŞ GEÇMİŞ EN IYI UYGULAMADIR.

OZELLIKLE IOS'DAN GEÇMEYE BİLE DEĞER

SORUMLULUK KABUL ETMEM :)

Sayfalarca konusuldugu ıcın BURADAN

Dostum fena uygulamadır bu :)

Starbucksa gıt dırek tum wıfıları kopar hahaha

Hemde ne fena :)

yenı versıyonlarında ozellıkler daha da artmıs

Rootlamadan kullanamıyor muyuz bunu?

İndirip kurdum ama herhangi bir wifi taraması gerçekleştiremedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

quote:

Orijinalden alıntı: Murat006

quote:

Orijinalden alıntı: Tweeety

Arkadaslar watchON da d-smarti calistirabilen var mi? Digiturk cikiyor ama dsmart bulamadim

Bende bunu merak ediyordum.
    Az önce sony tv var onu kumanda edebildim.
    Gel gelelim dsmart uydu alısına gelince listede bulamadım. Cihazın markası goldmaster.
    Biraz önce araştırdım bulamadım açıkçası.

Hocam tamamen aynı durum. Sony TV, Goldmaster uydu alıcısı. Ama bir yolunu bulamadım :/

Diğer markalı uydu alıcıları seçip deneme yapmak lazım.
    Belki o zaman çalışır. Sonuçta bütün uydu cihazları farklı frekanslarla kumanda edilmiyordur.
    Akşam deneyeyim evde, buradan paylaşırım sonucu

• quote:

Orijinalden alıntı: Berk Erden

Wifi performansı hala berbat. Hayatımda gördüğüm en kötü wifiye sahip telefon olabilir. Öncekiler telefonlarım S2-S3, 3-4 kat daha hızlıydı bundan. İnanamıyorum şuan 19mblık programı 8-9 dkda falan indiriyor şaka gibi

Wi-Fi download hızında, yani servis sağalayıcında sorun olamaz mı? Hadi orada sorun yok, indirdiğin sitenin upload hızı 2kb ise senin elindeki cihazın download edebilme yeteneği saniyede 1 tb bile olsa 2kb'nin üzerine çıkamazsın.. Çıkamadığın için de 8-9 dakikada değil 80 dakikada bile indirmen sürpriz olmaz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tweeety

Arkadaslar watchON da d-smarti calistirabilen var mi? Digiturk cikiyor ama dsmart bulamadim

Digitürk menüde çıkıyor ama Digitürk IQ boxını kontrol edemiyor.. Farklı bir yöntemle kontrol etmeyi buldu isen paylaşabilir misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EvrenOzdal

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: berkans

quote:

ANDROID'DE GELMIŞ GEÇMİŞ EN IYI UYGULAMADIR.

OZELLIKLE IOS'DAN GEÇMEYE BİLE DEĞER

SORUMLULUK KABUL ETMEM :)

Sayfalarca konusuldugu ıcın BURADAN

Dostum fena uygulamadır bu :)

Starbucksa gıt dırek tum wıfıları kopar hahaha

Hemde ne fena :)

yenı versıyonlarında ozellıkler daha da artmıs

Rootlamadan kullanamıyor muyuz bunu?

İndirip kurdum ama herhangi bir wifi taraması gerçekleştiremedim.

Kullanamazsınız

• let the flashing games begin...
  • Merhaba, Sandisk Mobile Ultra Class 10 ve Kingston Class 10 MicroSD Hafıza Kartları Stoklarımızdadır.

64GB
    32GB
    16GB
    8GB

Modelleri mevcuttur. Aynı gün kargoluyoruz.

İlgilenenler için ilanımız;

http://forum.donanimhaber.com/m_64233640/f_//tm.htm#64233640
  • Arkadaşlar ekran koruyucu olarak glas.t alan oldumu nasıl memnunlarmı?
    kılıf olarak Protective Cover+ alan oldumu nasıl güzelmi ?

veya kılıf ve ekran koruyucu olarak ne önerirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berk Erden

quote:

Orijinalden alıntı: vamp

Buna sen inanıyor musun? Neden başka bi yerde denemiyorsun? Böyle bişey mümkün değil. Bu programı kurup bi test et bakalım

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.zwanoo.android.speedtest&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwyLDEsIm9yZy56d2Fub28uYW5kcm9pZC5zcGVlZHRlc3QiXQ..

Neye inanıyor muyum ne diyosun ? 2 wifi bağlantısında da denedim yukarda arkadaşın dediğini yapmadan önce hızı dediğim gibiydi şimdi biraz iyileşti ama yinede S3deki gibi değil

Ayrıca internet bağlantımın hızını ölçtürerek neyi amaçlıyorsun tam olarak ?

Neyi mi amaçlıyorum? telfonunun wifi sinin bozuk olup olmadığını. Bazı şeyleri bilmiyosan ters bir şekilde yorumda yazmamlısın. Burda sana yardımcı olmaya çalışıyoruz. Benim galaxy 2 bile speedtest wifi testinde 19000kb/sn alıyorsa (zaten modemin verdiği maksimum hız bu) galaxy s4 te bağlı olduğu modemin maksimum hızını alır.

• quote:

Orijinalden alıntı: mona_lisa87

Arkadaslar aranizda pil sorunu yasiyan bi benmi varim.Yogun kullanmamama ragmen sarji cok cabuk bitiyor. dun aksam saat 18.30da full sarjdan snra gece 22.30da %27ye indi (ki az kullanilan internet ve muzikten snra) bugun sabah 7.30da internette toplasam 10 dk bile gecirmeme ragmen su anda %13e indi.bu sorunu nasil cozebiliriz.s2den snra baya umitliydim pil konusunda ama buda beni yari yolda birakcak gibi ve bu cok can skici bi durum..

İnternet kullanımı full şarj olmuş telefonun bile 4 saatte tamamen boşalmasına neden olur. O yüzden internette gezindiğiniz her saniyeyi pil için bir kayıp olarak görün. Kaç saat internette gezindiniz mesela?

• quote:

Orijinalden alıntı: mona_lisa87

Arkadaslar aranizda pil sorunu yasiyan bi benmi varim.Yogun kullanmamama ragmen sarji cok cabuk bitiyor. dun aksam saat 18.30da full sarjdan snra gece 22.30da %27ye indi (ki az kullanilan internet ve muzikten snra) bugun sabah 7.30da internette toplasam 10 dk bile gecirmeme ragmen su anda %13e indi.bu sorunu nasil cozebiliriz.s2den snra baya umitliydim pil konusunda ama buda beni yari yolda birakcak gibi ve bu cok can skici bi durum..

Arkadaşım senin yazdığın durumda kesinlikle bir tuhafklık var. Pilini tamamen boşalt %2-3 kalana kadar, sonra cihazı kapat ve full dolana kadar güzelce bir şarj et, hatta dolduktan sonra da bi yarım saat bekle. (bunu ispatlanmış bir bilgiye dayanarak yazmadım tamamen forumlardan görme bilgi)

Benim şarj durumu da aynen yukarıdaki arkadaşların anlattığı gibi, süper! Sık sık oyun, internet, 3g hep açık akşam eve çok rahat götürüyor. Hiç oyun oynamayan birisi sabahtan akşama kadar bataryayı bitiremez istese de kolay kolay.
    Hiç oyun oynamayan sadece internet facebook kullanan arkadaşım 2 gün kullanıyor telefonu şarj etmeden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isimbulunamadı -- 8 Mayıs 2013; 11:28:23 >

• arkadaşlar amerikadan i9500 almak mümkün mü yoksa 4 çekirdek almak zorunda mıyız

• 64 Gb Class 10 siparişi verdim şu uygulamaları root olmadan sd karta taşımanın yolu yok mu arklar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ogulcanx

arkadaşlar amerikadan i9500 almak mümkün mü yoksa 4 çekirdek almak zorunda mıyız

http://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_noss_1?url=search-alias%3Daps&field-keywords=galaxy%20s4&sprefix=galaxy+s%2Caps&rh=i%3Aaps%2Ck%3Agalaxy%20s4

• 
Sayfa: önceki 398399400401402
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.