Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (399. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 397398399400401
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Berk Erden

Wifi performansı hala berbat. Hayatımda gördüğüm en kötü wifiye sahip telefon olabilir. Öncekiler telefonlarım S2-S3, 3-4 kat daha hızlıydı bundan. İnanamıyorum şuan 19mblık programı 8-9 dkda falan indiriyor şaka gibi

İlginç gerçekten. Ben playstore dan 15-20 mb lık oyunu 25-30 sn. de indiriyorum. Mesafem 7-8m var arada duvarlarda olmasına rağmen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayMakers

800 mb lik torrenti 19 dakkada indirdim.

Nasil bir internete bagliysa oyle indirir . Mesela benim ace 2 vodafone un igrenc 3g sine bagliyken 10 mb lik uygulamayi 10 dakkada indirirken evin wifisine bagliyinca 500 mb fln uygulamalari 10 dk da indiriyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmengn

Baya aydınlatıcı oldu hocam sağolasın. Ay sonuna kadar bekleriz muhtemelen. Arayıp tekrar adres alırlarsa iyi olur çünkü verdiğim adreste değilim ve birçok öğrenci arkadaş ailesinin adresini felan vermiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murat006

quote:

Orijinalden alıntı: Tweeety

Arkadaslar watchON da d-smarti calistirabilen var mi? Digiturk cikiyor ama dsmart bulamadim

Bende bunu merak ediyordum.
    Az önce sony tv var onu kumanda edebildim.
    Gel gelelim dsmart uydu alısına gelince listede bulamadım. Cihazın markası goldmaster.
    Biraz önce araştırdım bulamadım açıkçası.

Hocam tamamen aynı durum. Sony TV, Goldmaster uydu alıcısı. Ama bir yolunu bulamadım :/

• Arkadaşlar, ahizeden konuşma esnasında cızırtı sesi alan kaç kişiyiz? Belli bir seride mi var bu durum ?
  • quote:

Telefonu bugün aldım. Wifi de indirme hızı s3 e göre çok düşük bir ayarı falan var mıdır ?

xda'da var böyle bir sıkıntı şöyle birşey buldum bi bakın derim olmadı xdayı karıştırmakta fayda var

To do this simply type in the phone app
    *#0011# an a new option will pop up, then tap the menu
    option, you will now see a square at the bottom saying "On"
    Click it an turn it off, its your gs4 wifi power saving option once you click it you are turning off the power off the power saving mode
    now you should be flying fast on any wifi router.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

quote:

Orijinalden alıntı: noyancelebi

ANDROID'DE GELMIŞ GEÇMİŞ EN IYI UYGULAMADIR.

OZELLIKLE IOS'DAN GEÇMEYE BİLE DEĞER

SORUMLULUK KABUL ETMEM :)

Sayfalarca konusuldugu ıcın BURADAN

Nedir bu ne işe yarar?

wifi kill

• quote:

Orijinalden alıntı: Ceqa

quote:

Telefonu bugün aldım. Wifi de indirme hızı s3 e göre çok düşük bir ayarı falan var mıdır ?

xda'da var böyle bir sıkıntı şöyle birşey buldum bi bakın derim olmadı xdayı karıştırmakta fayda var

To do this simply type in the phone app
    *#0011# an a new option will pop up, then tap the menu
    option, you will now see a square at the bottom saying "On"
    Click it an turn it off, its your gs4 wifi power saving option once you click it you are turning off the power off the power saving mode
    now you should be flying fast on any wifi router.

Biraz hızlandı gibi ama hala S3 deki gibi değil gerçekten yavaş modemin yanından bağlanmama rağmen. Yinede teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: vamp

Buna sen inanıyor musun? Neden başka bi yerde denemiyorsun? Böyle bişey mümkün değil. Bu programı kurup bi test et bakalım

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.zwanoo.android.speedtest&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwyLDEsIm9yZy56d2Fub28uYW5kcm9pZC5zcGVlZHRlc3QiXQ..

Neye inanıyor muyum ne diyosun ? 2 wifi bağlantısında da denedim yukarda arkadaşın dediğini yapmadan önce hızı dediğim gibiydi şimdi biraz iyileşti ama yinede S3deki gibi değil

Ayrıca internet bağlantımın hızını ölçtürerek neyi amaçlıyorsun tam olarak ?

• Mrb arkadaşlar bu samsungun vereceği hediyelerle ilgili imei numarasını yazan oldumu? Ben bir türlü imei yazılacak yeri bulamadım. Size zahmet bilgisi olan bilgilendirirmi.
    Saygilar sevgiler

• Temassız hareketler ana gırıs sayfasına grafıklerle eklenmıstır.

Baska neler ıstersınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkans

Temassız hareketler ana gırıs sayfasına grafıklerle eklenmıstır.

Baska neler ıstersınız ?

Konu sayende daha da güzelleşiyor emeğine sağlık :) Dostum youtube inceleme videoları var güzel olanlar onları ekleyebilirsin bir iki tane.. Ve anasayfaya telefonun beyaz rengini de koysan iyi olur derim.. :) ve kullanıcılar kısa kullanım tecrübelerini yazsalar veya sana pmle yollasalar onları koysan güzel olur bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaptanjack026

quote:

Baska neler ıstersınız ?

Konu sayende daha da güzelleşiyor emeğine sağlık :) Dostum youtube inceleme videoları var güzel olanlar onları ekleyebilirsin bir iki tane.. Ve anasayfaya telefonun beyaz rengini de koysan iyi olur derim.. :) ve kullanıcılar kısa kullanım tecrübelerini yazsalar veya sana pmle yollasalar onları koysan güzel olur bence

Dostum senden baslayalım, daha oncede soylemıstım zaten bence mukemmel olur, kısa yorumlarını alayım, tabı sadece senın degıl tum arkadasların kısa yorumlarını alıp ana sayfaya koymak ısterım

• quote:

quote:

quote:

Baska neler ıstersınız ?

Dostum senden baslayalım, daha oncede soylemıstım zaten bence mukemmel olur, kısa yorumlarını alayım, tabı sadece senın degıl tum arkadasların kısa yorumlarını alıp ana sayfaya koymak ısterım

Keşke dostum ama daha alamadım teli şu an sadece takip edebiliyorum bildiğim bir şey varsa yardımcı olmaya çalışıyorum :) İnşallah Temmuz-Ağustos gibi almayı düşünüyorum ben.. Aslında aklımda note 3 te var ama çok büyük yani s4 benim kullanabileceğim en uygun boyutlarda görünüyor :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Baska neler ıstersınız ?

Keşke dostum ama daha alamadım teli şu an sadece takip edebiliyorum bildiğim bir şey varsa yardımcı olmaya çalışıyorum :) İnşallah Temmuz-Ağustos gibi almayı düşünüyorum ben.. Aslında aklımda note 3 te var ama çok büyük yani s4 benim kullanabileceğim en uygun boyutlarda görünüyor :)

Dostum note 2 efsane bır telefondur, tabı bu benım dusuncemdır, ama dedıgınız gıbı cok buyuk. Note 3 'e S4 ekranı gelınce dusunemıyorum ben o cıhazı. Hayırlısı olsun umarım en kısa zamanda kavusursunuz.

• Evet kısa sürede olsa Note 2 kullanmıştım ve s3 ten daha çok beğenmiştim.. :) Ama büyük geldi belki de uzun süreli kullanmadığım için büyük geldi ve alışamadım :) Neyse zaten s4 ü alabileceğim zamanlar note 3 tanıtılmış olur ona göre kararımı veririm ama gene de büyük ihtimal s4 olacak o zamanki güncellemelerle s4 daha da iyi olur :) Ayrıca teşekkürlerr
  • Cihazın pili süper.

HTC One X 9-10 saati zor tamamlarken 17 saat dolu dolu kullandım ve pil şu an %43'te.

Böyle saatlerce ekrana bakmayan tiplerden değilim, devamlı mesajlaşırım, internete girerim. Ama oyun oynamadım hiç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ketek21

quote:

Orijinalden alıntı: caglet

Snapdragon almak hayal kirikligi olur mu amerikadan ? Ucuz olmasi icin ?
    Yoksa paraya kiyayim paşa paşa exynos mu kullanayim ?

valla kardeşim bence o farkı normal kullanımda anlayamayacağımız bir miktar bence pişman olmazsın şimdi octa5 e yeni güncellme gelecek diyorlar 8 çerkirdek aynı anda aktif çalışacakmış şarj düşüsü olcak ihtimalle bence s600 ün geri kalır yanı yok gibi sadece yeni oyunlarda belki kasma durmu olabilir bende s600 alacağım almanyadan..

Ya aslinda yeni oyunlari pekde oynamam , subway falan gibi oyunlar oynarim 2 gb oyunlari oynamam ,mesut cevik s600 almak yerine htc one daha mantikli dedi Neyse biraz daha dusuneyim , amerikada 32 gbrahat bulunabilir mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Miex

Cihazın pili süper.

HTC One X 9-10 saati zor tamamlarken 17 saat dolu dolu kullandım ve pil şu an %43'te.

Böyle saatlerce ekrana bakmayan tiplerden değilim, devamlı mesajlaşırım, internete girerim. Ama oyun oynamadım hiç.

+1500

Kesinlikle Pili Harika Gidiyor. Telefon elimden düşmüyor, ama pilide aşağı düşmüyor :))))

s2,s3 ve özellikle iphone 5 ten sonra pili inanılmaz geldi. ekran görüntüsü paylaşayım zaten wifi, ekran açıklık ve uyanık kalma sıklığından anlarsınız. Telefon i9500 octa işlemcili...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CemyK -- 8 Mayıs 2013; 8:05:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kean0025

Mrb arkadaşlar bu samsungun vereceği hediyelerle ilgili imei numarasını yazan oldumu? Ben bir türlü imei yazılacak yeri bulamadım. Size zahmet bilgisi olan bilgilendirirmi.
    Saygilar sevgiler

Güncel

• 
Sayfa: önceki 397398399400401
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.