Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (398. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 396397398399400
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bende note 2 vardı orda s penle bir kaç çizim yapmştm onları sd karta attm. bu s4 çıkınca teli sattm şimdi s4 ün buraya gelmesini bekliyorum ancak bu s penle yaptığım çizim dosyası snb uzantılı bu dosyayı s4 açar mı? birde note2 alınca dropbox hesabı aldım o dropbox hesabı süreli midir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkans

quote:

Orijinalden alıntı: profxxx

Bir kaç sayfa önce sormuştum bir cevap alamadım tekrar aynısını kopyalıyorum bir yorumda bulunun özellikle eski galaxy s kullanıcıları falan. bende s4-iphone 5 arasında kaldım.Benim için en önemli olan şey ikisinden birini alınca en az 4 yıl kullanıcam.Bu sürede güncel olması önemli.2.plandada oyunlarda kasma vs.hiç sevmem.Oyun dediğim klasik temple run fruit ninja.Telefondaki basit oyunlar.Bunlarda s4de sorun falan var mı? Birde s4 4 yıl gider mi yani android'e gelen update'lerle zamanla yavaşlama vs.gibi şeyler istemiyorum.Iphone 5 bu yönde bir adım önde sanırım.Bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Dostum hıc bır telefon 4 sene gıtmez. 2 sene kullandıgım ıphone 4 artık asırı derecede yavas kalıyordu. Artı 3. seneden sonra update te alamamaya baslarsın. Bır sekılde ıdare edersın belkı ama yuksek kullanıcı duzeyınde olmaz.

Iphone dan androıde mı geceyım dersen bugun saat 12 cıvarlarında ıphone 5 ve s4 farkı dıye lıstelemıstım, okuyup fıkır sahıbı olabılırsın.

Not: Ben sadece sms atarım ve telefon acarım yada bır web sayfası okurum dıyorsan o zaman 6 senede gıder.

Gerçekten 4 sene gitmez mi? bende arkadaş gibi 2 telefon arasında kaldım ama bana en az bi 4 sene gitmesi lazım. 4 sene sonra tabi ilk günkü gibi olmasını beklemiyorum ama hiç kullanılmicak gibide olmaz heralde? ortalama 4 sene sonra telefonun neyini kullanamam açıklayabilirmisiniz? yani neden 4 sene gitmez dediniz?

• Hocam oncelikle yanlis anlamayin da annenize neden s4 aliyorsunuz ?

Teknolojiye biraz ilgisi oldugunu tahmin ederekten cok gereksiz bir cihaz olmaz mi anneniz icin ? Bende gecende anneme cihaz aldim , kendisi bir telefonu 6 7 sene kullanir artik son cihazin ekrani dahi catlatki bende lumia 820 aldim.

Bence biraz daha alt modeller dusunurseniz anneniz icin son derece yeterli olacaktir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: caglet

Snapdragon almak hayal kirikligi olur mu amerikadan ? Ucuz olmasi icin ?
    Yoksa paraya kiyayim paşa paşa exynos mu kullanayim ?

valla kardeşim bence o farkı normal kullanımda anlayamayacağımız bir miktar bence pişman olmazsın şimdi octa5 e yeni güncellme gelecek diyorlar 8 çerkirdek aynı anda aktif çalışacakmış şarj düşüsü olcak ihtimalle bence s600 ün geri kalır yanı yok gibi sadece yeni oyunlarda belki kasma durmu olabilir bende s600 alacağım almanyadan..
  • quote:

Orijinalden alıntı: noyancelebi

quote:

Orijinalden alıntı: tnrskr

quote:

ANDROID'DE GELMIŞ GEÇMİŞ EN IYI UYGULAMADIR.

OZELLIKLE IOS'DAN GEÇMEYE BİLE DEĞER

SORUMLULUK KABUL ETMEM :)

Sayfalarca konusuldugu ıcın BURADAN

Pardon bu program ne iş yapar.

diyelimki bir ortama gırdınız(starbucks vs...)
    burada ortak kullanımda wi-fi agı var ve o ağa katıldınız

programı acıyorsunuz

o ağa baglı butun cıhazları cıhaz modelı hatta gırdıgı sıteye kadar gorup
    ag ile baglantısını jesebiliyorsunuz

genelde ıos cular uzerınde onların ınternet baglantılarını kesmek dalga gecmek maksatlı kullanılyor :)

root gerektırır

Haci, wifi sifre kirmaya yarayan bi program var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Audio dock ve kablosuz ped kampayasından ses seda var mı arkadaşlar? Arayan soran oldu mu hiç.
  • Wifi performansı hala berbat. Hayatımda gördüğüm en kötü wifiye sahip telefon olabilir. Öncekiler telefonlarım S2-S3, 3-4 kat daha hızlıydı bundan. İnanamıyorum şuan 19mblık programı 8-9 dkda falan indiriyor şaka gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Khalasar

Audio dock ve kablosuz ped kampayasından ses seda var mı arkadaşlar? Arayan soran oldu mu hiç.

Samsung Çağrı Merkezin deki arkadaşın söylediğine göre yoğun talep nedeniyle mayıs sonuna doğru gönderilecekmiş, eğer tebrikler hediyeye hak kazandınız mailini almış iseniz hediyeniz gönderilecekmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zafermavi

quote:

Audio dock ve kablosuz ped kampayasından ses seda var mı arkadaşlar? Arayan soran oldu mu hiç.

Samsung Çağrı Merkezin deki arkadaşın söylediğine göre yoğun talep nedeniyle mayıs sonuna doğru gönderilecekmiş, eğer tebrikler hediyeye hak kazandınız mailini almış iseniz hediyeniz gönderilecekmiş.

bunu söyleyen kesin samsung çağrı merkezindeki ramazan adlı arkadaştır
  • quote:

Orijinalden alıntı: emincoo22

quote:

Orijinalden alıntı: berkans

quote:

Orijinalden alıntı: profxxx

Bir kaç sayfa önce sormuştum bir cevap alamadım tekrar aynısını kopyalıyorum bir yorumda bulunun özellikle eski galaxy s kullanıcıları falan. bende s4-iphone 5 arasında kaldım.Benim için en önemli olan şey ikisinden birini alınca en az 4 yıl kullanıcam.Bu sürede güncel olması önemli.2.plandada oyunlarda kasma vs.hiç sevmem.Oyun dediğim klasik temple run fruit ninja.Telefondaki basit oyunlar.Bunlarda s4de sorun falan var mı? Birde s4 4 yıl gider mi yani android'e gelen update'lerle zamanla yavaşlama vs.gibi şeyler istemiyorum.Iphone 5 bu yönde bir adım önde sanırım.Bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Dostum hıc bır telefon 4 sene gıtmez. 2 sene kullandıgım ıphone 4 artık asırı derecede yavas kalıyordu. Artı 3. seneden sonra update te alamamaya baslarsın. Bır sekılde ıdare edersın belkı ama yuksek kullanıcı duzeyınde olmaz.

Iphone dan androıde mı geceyım dersen bugun saat 12 cıvarlarında ıphone 5 ve s4 farkı dıye lıstelemıstım, okuyup fıkır sahıbı olabılırsın.

Not: Ben sadece sms atarım ve telefon acarım yada bır web sayfası okurum dıyorsan o zaman 6 senede gıder.

Gerçekten 4 sene gitmez mi? bende arkadaş gibi 2 telefon arasında kaldım ama bana en az bi 4 sene gitmesi lazım. 4 sene sonra tabi ilk günkü gibi olmasını beklemiyorum ama hiç kullanılmicak gibide olmaz heralde? ortalama 4 sene sonra telefonun neyini kullanamam açıklayabilirmisiniz? yani neden 4 sene gitmez dediniz?

Dostum bırıncısı ıslemcısı cok gerıler

zaman ıcınde yenı modeller cıkacagı ve bu modellerın daha guclu ıslemcılerı olacagı ıcın o modellere gore uygulamalar gelıstırılır

bu tum platformlarda boyledır

Dedıgım gıbı ıphone 4 um bıle artık bazı seylerde kasıyordu

zamanla bazı seylerı update ler gelse bıle kullanamassınız

ornek olarak ıphone 5 le cıkan apple maps takı 3d bakısı ıphone 4 e harıtaların gelmesıne ragmen gelmedı, cunku makıne kaldırmıyordu, baska ornek sırı, 4s le gelen bu ozellık ıphone 4'e verılmedı

eger yogun program kullanıyorsanız bır sure sonra telefonunuz kasmaya baslar

ıos ta bu boyledır ancak cok stabıl bır sıstem oldugu ıcın ıdare edersınız

mısal bana yavas gelen ıphone 4 sadece sms atan arama yapan veya ınternette bır ıkı seye bakan bır arkadasıma hıc yavas gelmıyor

4 sene teknolojıde cok uzun bır suredır

her sene yenı seyler cıkar

tabıkı sıze her sene telefon alın demıyorum tamamen butce ıle ılgılı bır sey ama sunu bılınkı bırıncı seneden sonra elınızdekı telefon yavaslamaya baslar

teknolojıde uzun vadelı cıhaz alanlara her zaman nacızane tavsıyem bır kere aldıkları ıcın en ıyısını almaları

s4 en ıyısı demıyorum, sonra topa tutuyorlar benı

ama ıslemcısı ve ramı mınumum 2 sene sızı goturur

ama 4 sene ıddıalı bır sure ozellıkle sureklı gelısen androıd platformu ıcın

ıos tan son bır mısal

ıphone 3g sonrasında 3gs cıktı sonra ıphone 4, 4s ve bu sene ıphone 5

su an ıcın 3g ıos 6 calıstırmıyor, apple destek vermıyor

3gs e bıle vermıyecektı ancak ıos 6 cıktıgında halen serı uretımde bır telefon oldugu ıcın oyle bır sansı yoktu

• Buna sen inanıyor musun? Neden başka bi yerde denemiyorsun? Böyle bişey mümkün değil. Bu programı kurup bi test et bakalım

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.zwanoo.android.speedtest&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwyLDEsIm9yZy56d2Fub28uYW5kcm9pZC5zcGVlZHRlc3QiXQ..
  • 28.04 tarihinde teknosadan aldigim siyah renk s4 cihazimi,beyaz renk garantili iphone 5 ile takas etmek istiyorum.ilgilenen arkadaslar pm atabilirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Berk Erden

Wifi performansı hala berbat. Hayatımda gördüğüm en kötü wifiye sahip telefon olabilir. Öncekiler telefonlarım S2-S3, 3-4 kat daha hızlıydı bundan. İnanamıyorum şuan 19mblık programı 8-9 dkda falan indiriyor şaka gibi

500mblik programi 8 9 dakkada indiriyorum ben

• Arkadaslar watchON da d-smarti calistirabilen var mi? Digiturk cikiyor ama dsmart bulamadim

• quote:

Orijinalden alıntı: PlayMakers

Hocam oncelikle yanlis anlamayin da annenize neden s4 aliyorsunuz ?

Teknolojiye biraz ilgisi oldugunu tahmin ederekten cok gereksiz bir cihaz olmaz mi anneniz icin ? Bende gecende anneme cihaz aldim , kendisi bir telefonu 6 7 sene kullanir artik son cihazin ekrani dahi catlatki bende lumia 820 aldim.

Bence biraz daha alt modeller dusunurseniz anneniz icin son derece yeterli olacaktir.

valla hocam genel düşünürsek haklısınız da olay şu annem ceza avukatı davalarını duruşmalarını görüşmelerini sürekli takip ediyor telefonundan cogu zaman benden daha aktif kullanıyor telefonunu şu anda misal lg optimus black kullanıyor ve son 1 aydır "bu telefon artık yavaş kalıyor iki saat açılmıyor bunların daha hızlısından alalım sen bana bir telefon bak" demeye başladı

• 800 mb lik torrenti 19 dakkada indirdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berk Erden

Wifi performansı hala berbat. Hayatımda gördüğüm en kötü wifiye sahip telefon olabilir. Öncekiler telefonlarım S2-S3, 3-4 kat daha hızlıydı bundan. İnanamıyorum şuan 19mblık programı 8-9 dkda falan indiriyor şaka gibi

senin wifi de sıkıntı olmasın sakın ben gayet iyi kullanıyorum 700mb lık ıronman oyununu 20 dk da indirdi.
  • quote:

ANDROID'DE GELMIŞ GEÇMİŞ EN IYI UYGULAMADIR.

OZELLIKLE IOS'DAN GEÇMEYE BİLE DEĞER

SORUMLULUK KABUL ETMEM :)

Sayfalarca konusuldugu ıcın BURADAN

Nedir bu ne işe yarar?

• quote:

Orijinalden alıntı: Tweeety

Arkadaslar watchON da d-smarti calistirabilen var mi? Digiturk cikiyor ama dsmart bulamadim

Bende bunu merak ediyordum.
    Az önce sony tv var onu kumanda edebildim.
    Gel gelelim dsmart uydu alısına gelince listede bulamadım. Cihazın markası goldmaster.
    Biraz önce araştırdım bulamadım açıkçası.
  • quote:

bgun yazığım yazı

Hediyelerle ilgili biraz önce samsungla görüştüm tahmin ettiğiniz gibi bir şey bilmiyorlar. Sonra bize hediyeleri getirecek kargo firmasını aradım ve çok ilgili bi beyle uzun uzun konuştuk. Adam dedi ki samsungun saçma sapan bir sayfa açmasından dolayı kimse adresini düzgün yazamamış ve bize gelen bilgilerle o adresleri bulmamız imkansız. Biz de samsunga bunu ilettik ve onlara seçenek sunduk. Dedik ki biz bu insanları tek tek arayalım ve açık adreslerini ağzılarından öğrenelim. Bu da size şu kadara mal olur dedik. Bugun 3 kere aradık ve haber bekliyoruz dedi. Kampanya yeni bittiği için henüz bize listeler bile ulaşmadı. Sadece ilk 550 kişilik liste gelmiş. Depolarında da 7000 tane audio dock varmış. Ben depoma başka ürün koyamıyorum bunların yüzünden diyo. Ayrıca ek olarak size kötü haber hediyeleri sizden başka kimse teslim alamayacakmış. Annenize bile vermeyeceklermiş. Çünkü milli piyango dairesiyle alakalı bi durummuş o hediyeyi teslim alınca sonradan adımıza bi kağıt fln gelecekmiş. Bu yüzden hediye geleceği zaman kesinlikle kendimiz teslim almalıymışız. Bu yüzden hediyenin geleceği zaman adresinizi iyi belirleyin ve o adreste olmaya çalışın yoksa peşinden koşarsınız.

Özetle şu anda adamların eli kolu bağlı samsungdan gelecek haberleri bekliyorlar. Ona göre dağıtımlar başlayacak. Ben ayın 29 unda imei kaydı yapmıştım ilk listede adımı gördüğünü söyledi. Sonraki listeler de yakında gelecektir.

• 
Sayfa: önceki 396397398399400
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.