Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (3906. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 39043905390639073908
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2743877

Bunu deneyebilirsin
    Ben bu romu kullanıyorum 3 yıldır yetiyor bana
  • Ekranı kırık bir galaxy s4'üm var. Aslında telefon çalışabiliyor belli oluyor çalıştığı fakat görüntü alamıyorum. İçinde de telefon hafızasına kayıtlı önemli bilgilerim var, yazılar var. Ekranı yaptırmadan, bu bilgilere ulaşabilmemin bir yolu var mı arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: chesteren

Ekranı kırık bir galaxy s4'üm var. Aslında telefon çalışabiliyor belli oluyor çalıştığı fakat görüntü alamıyorum. İçinde de telefon hafızasına kayıtlı önemli bilgilerim var, yazılar var. Ekranı yaptırmadan, bu bilgilere ulaşabilmemin bir yolu var mı arkadaşlar?
    bilgisayara bağlamak usbden
  • ÖZELKUVVET kullanıcısına yanıt
    en basit yöntem olarak bu bahsettiğinizi elbette denedim fakat pin girmek gerekiyor telefonu açmak için, sim kartı çıkarınca da ekranı açabilmek için desen şifresi lazım.
  • chesteren kullanıcısına yanıt
    Hattı başka telefona takıp,pin sormayı kapatın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 yıl önce migros tan 1049 tl ye almıştım. 30 tl yede new face marka akıllı kılıf almıştım. Dün 480 tl ye sattım. Yanında kutusunu, eskimiş kılıfını ve şarj cihazını verdim. Tertemiz bir cihazdı. İnternete bile girsem soba gibi yanıyordu cihaz. Şarjı öğlene kadar zor gidiyordu. Gece %100 şarjda bıraksam bile sabah %90 a düşüyordu. Cihaz biraz kurcalamayla hemen ısınıyor ve ekran parlaklığını kısıyordu. Kasmalarda cabası. Tasarım olarak güzel cihaz ancak kullanım olarak hiç tatmin edici değil. Şimdi LG g4c kullanıyorum. 1 gb ram 1.2 ghz işlemci var ama ne kasma ne donma nede ısınma yapıyor. Şarjıda iyi gidiyor. LG nin özellilkleri s4 den çok geride ama çok daha sorunsuz bir cihaz. Kurtulduğuma seviniyorum s4 ten. Özenerek almıştım halbuki. Şarj ve ısınma sorunu yüzünden uzak durulması gereken bir cihaz. Chrome açıp 30 dakika internette dolaşın telefon cayır cayır yanıyordu. Hele güncelleme yapmaya kalkarsanız yandınız demektir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi steven spielberg -- 25 Ağustos 2018; 14:17:48 >

• steven spielberg kullanıcısına yanıt
    4 yıl LG kullan, gel telefon sağlam satabildim diye yaz buraya şükret. Yakında sorunlar baş gösterir maalesef. Lg yazılım olarak evet daha az kasar. Ama donanım anlamında farkı göreceksin.

• Verimli kullanamadıktan sonra sağlamlığın hiçbir kıymeti yok. Sabah full şarjdan çektiğim telefonun pili öğlen olunca bitiyordu. Yarım saat internette gezinmeyle cihaz soba gibi yanıyordu. Cihaz ısınca hem ekranı karartıyor hemde yavaşlıyordu. Chrome a girip internetten film izlemeye başlayınca kasmalar başlıyordu. Film takılarak ilerliyordu. LG g4c de bunların hiçbiri yok. Üstelik s4 ün özelliklerinin yarısına sahip cihaz. 1 gb ram, 1.2 ghz 4 çekirdek işlemci, 8 gb hafıza, hd ekran vs... s4 ün yarısı kadar donanımla 2 katı performans gösteriyor cihaz. Ciddi diyorum s4 işe yaramaz bir cihaz. LG g4c 6.0 marsmallow güncellemesi aldı. Belki o yüzden böyle performans gösteriyor onu bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi steven spielberg -- 8 Eylül 2018; 1:53:16 >
  • Yurtdışından gelme bi GT-I9505 var imesi klon tespit edildi telefon kitlendi usb ile pcye veya box'a bağlanmıyor ve şebeke çekmiyor. Telefoncuya götürdüm oda box kutusuna bağlanamadıgı için imei atamıyor bu versiona imei atılmaz diyor. Aklımada kalan tek yöntem; sağlam bi GT-I9505 olan birisi kendi imesinin EFS dosyasını yedeklese sonra herhangi bir box ile imei atsa bu efs dosyasınıda yedeklese bu yedeği bana atsa sonra kendisi orjinal efs dosyasını restore edip kendi imeisine dönse bana boxla yedeklediği imeiyi atarsa restore edip kullanıma açabilirmiyim tekrar telofonu hiç deneyen birisi oldumu bu metodu
  • Hortlatıcam konuyu ama tek güvendiğim yer burası ve sizlersiniz. Elimde GT-I9515 bulunmakta cihaz çok temiz sadece pil ile ilgili sorunum var.%15-10 'a geldiği zaman hemen %2-5 e düşüyor ve 1-2 dakika sonra cihaz kapanıyor. Bunu yazılımsal olarak iyileştirebilir miyim ? Veya önerebiliceğiniz batarya var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NexusElite

Hortlatıcam konuyu ama tek güvendiğim yer burası ve sizlersiniz. Elimde GT-I9515 bulunmakta cihaz çok temiz sadece pil ile ilgili sorunum var.%15-10 'a geldiği zaman hemen %2-5 e düşüyor ve 1-2 dakika sonra cihaz kapanıyor. Bunu yazılımsal olarak iyileştirebilir miyim ? Veya önerebiliceğiniz batarya var mı ?
    Deji batarya
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiSKE

Deji batarya

Alıntıları Göster
    Nette çok duydum baya tavsiye eden olmuş siz kullanıyor musunuz veya kulladınız mı hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NexusElite

Nette çok duydum baya tavsiye eden olmuş siz kullanıyor musunuz veya kulladınız mı hocam ?

Alıntıları Göster
    1 senedir, Kullanıyorum.
    Oyun yok, sadece ihtiyaç halinde internet 3 - 5 dk
    whatsapp- face- youtube, banka uygulamaları falan yüklü
    mobil int sürekli açık
    akşam eve gidene kadar anca yetiyor
    5 yıllık telefondan 2 günlük pil ömrü beklemiyorsan alabilirsin.
  • TiSKE kullanıcısına yanıt
    Günü çıkartsın yeter genelde telefon görüşmesi yapıcam zaten oyun yok bende de + wp - youtube - banka
  • TiSKE kullanıcısına yanıt
    Günü çıkartsın yeter genelde telefon görüşmesi yapıcam zaten oyun yok bende de + wp - youtube - banka
  • Beyler galaxy s4 ekran satan varsa alabilirim 1 tane. Eski telefonu tamir edeyim diyorum:)

• Deji batarya alacaklar ilk 6 ay iyi, sonrasında gözle görülür performans düşüşü yaşıyorsunuz. 1 seneyi doldursun benim için parasının hakkını vermiştir. Size tavsiyem orjinal batarya alacağınıza deji alın. 1 sene sonra 2.yi alır sıfırdan kullanırsınız. 1 orjinal batarya 2 deji parası sonuçta

• Bu telefonu bende kullanıyorum. Bazı sıkntılarım var.
    Chrome girerken, kamera açılırken, hatta watsapa girerken bile bir müddet düşünüyor.
    Müzik dinlerken chrome açarsam müzik sesi kesiliyor.
    Cihaz 32gb versiyon yarısı boş hafızanın.
    Hafıza kartım var 32 gb yarısı boş.
    Android sürümü 5.0.1

Arayüz hızlı donma takılma falan yok.

Cihaz 1 yıldır bende.
    Aldığımda formatlamıştım.

Hızlandırmak için birşey yapılabilir mi ?
    Yoksa bu telefonun elinden gelen bu mu bu saatten sonra.
  • Deji bataryayı s4 de kullandım.
    İlk 6 ay çok iyi sonrasında farkedilir şekilde performans düşüyor,yılını doldurduğunda ise artık eskisiyle aynı duruma geliyor.
  • S4 için orjinal batarya nerede bulabilirim? Bir arkadaşımın s4 ünün bataryası bitik. Yaklaçık 3 -4 yıldır aynı bataryayı kullanıyor:)

• 
Sayfa: önceki 39043905390639073908
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.