Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (3895. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38933894389538963897
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arakdaslar, telefonu ilk ciktiginda almistim ,bazi sorunlari olsa da hala kullaniyorum fakat wifi cekimi cok azaldi zaman icerisinde. modeme 5 adimdayken bile sadece tek bar cekiyor, 4 veya 3 cekmesi icin modemle yanyana durmam gerekiyor, yan odaya gectigimde cekmiyor bile. Ne yapmak gerekli ?
  • Cihaz icin sarji en uzun giden rom hangisi custom veya stock farketmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar xdadaki lineage romunda kulaklıkla arama yaparken sıkıntı var. Hiçbir şekilde karşı tarafın sesi duyulmuyor. Bu problemi yaşayan var mı?
  • Sizce orjinal mi? 75 tl ye almış, ve 2 gun kullanmış ve cihaz anakart arızalı olduğu için satıyor. 30 tl.

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

• themaniak kullanıcısına yanıt
    hocam bende i9505 modelini kullanıyorum yurtdısından geldi.

Öncelikle bataryayı deji batarya olarak degiştirdim. Ayrıca Android 4.4.2 sürümünr ve degişik bir mod yükledim. s5 lerde olan ultra tasarruf modu geldi. Şarj sorunu büyük ölçüde çözüldü. 1 gün çok rahat çıkıyor. Telefonda sürekli instagram whatsapp kullanıyorum.

Şuanda imkanım oldugu halde telefonu degiştirmiyorum. Cidden piyasadaki telefonlara oranla daha sağlam emin ol.

tek dezavantajı kamerası..
  • arkadaşlar pratik çözümler düşünün. mesela ben ultra tasarruf modu getirdim. ayrıca toolbox entegre yazılımları yükledim.
    https://i.hizliresim.com/3qy8JA.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr.akbulut -- 28 Ağustos 2017; 14:23:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gezgin adam

hocam bende i9505 modelini kullanıyorum yurtdısından geldi.

Öncelikle bataryayı deji batarya olarak degiştirdim. Ayrıca Android 4.4.2 sürümünr ve degişik bir mod yükledim. s5 lerde olan ultra tasarruf modu geldi. Şarj sorunu büyük ölçüde çözüldü. 1 gün çok rahat çıkıyor. Telefonda sürekli instagram whatsapp kullanıyorum.

Şuanda imkanım oldugu halde telefonu degiştirmiyorum. Cidden piyasadaki telefonlara oranla daha sağlam emin ol.

tek dezavantajı kamerası..

Size katılıyorum.

Kullanımama göre yeni model cihazın bir artısı olmadığı için bende değiştirmiyi düşünmüyorum.

Sadece batarya ömrünü tamamladı gibi.

• H.SAHİN kullanıcısına yanıt
    Pilin üzerinde NFC çipi varsa orjinaldir.

• Arkadaşlar elimde s4 ün tam kasası var; orta, ön kasa, arka kapak, ön cam, tornavida seti. Uv yapıştırma loca jeliyle beraber. İlgilenen varsa uyguna verecem.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emelek53

Pilin üzerinde NFC çipi varsa orjinaldir.

Ürün başka şehirde olduğu için

Cihaza takılmadan anlama olanağı var mı?

Tsk.

Ambalajından çıkarmadan anlamak mümkün değil. Eğer ambalajı bozulmadan çıkarabiliyorsanız nfc izleri kağıt kaplamanın altında şerit izler şeklinde belli olur

Pilin orjinalliğine takılmayın bu saatten sonra. Çünkü orjinalde alsanız aynı süreleri verir. Bu piller kullanılmadığında bile ömrünü tüketir. En son orjinal pil kim bilir ne zaman üretildi.

N11 de felan kargo dahil 20tl ye piller saılıyor alın kullanın. Kullanımınıza bağlı 6 ay 1 sene ömürleri olur. Ölünce yenisini alırsınız. Ben 2. yi aldım 4-5 saat ekran süresi veriyor piller.

Tek handikap nfc eksikliği olur, onuda kullanmıyorsanız problem yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: themaniak

Cihaz icin sarji en uzun giden rom hangisi custom veya stock farketmez

bir cevap alabildiniz mi ? yada siz buldunuz mu ?

RR
    Lineos felan nasıldır ?

yada aşagıdakılerden hangisi.
    https://forum.xda-developers.com/galaxy-s4/i9500-orig-develop

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ender -- 5 Eylül 2017; 9:48:23 >
  • ender E kullanıcısına yanıt
    Kitkat iyi diyolar hocam

• Merhaba,S4 telefonum var, ben bu telefona Android 5.0.1, TWRP ya da root atamıyorum. Aşağıdaki gibi ya da setupconnectionda kalıyor. Ne yapabilirim? Teşekkürler.
    Usb yi başka yere taktım,odinin ve android sürümünü başka sürüm yükledim,samsung driverları silip yükledim ama yine olmadı.SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DangerousRabbit -- 6 Eylül 2017; 0:20:9 >
  • DangerousRabbit kullanıcısına yanıt
    Dostum kolay yolu var. Kingroot apk sını indir google dan. Cihazı root et. Rom toolbox tarzı bir programla recovery dosyasını cihaza yazdırırsın. Ama bu kısmı araştırarak yaparsan iyi olur.

• Merhaba,yazmayı unutmuşum! Bilgi için teşekkürler fakat cihaz açılmıyor,samsung yazısından sonra siyah ekran var,recovery menüye de girmiyor,sadece donwload moda alabiliyorum,Odin görüyor telefonu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DangerousRabbit -- 6 Eylül 2017; 11:36:38 >
  • Arkadaslar acil bir şekilde 5.0.1 lollipopa root atmam lazım varmı dosya?

• trewdx kullanıcısına yanıt
    Orjinale en yakın kapasitede pil, tavsiye ederim. İki hafta içinde geliyor.https://www.aliexpress.com/item/2017-Nephy-2600mAh-B600BC-S-4-Battery-For-Samsung-galaxy-S4-i9505-i9502-i9508-i959-g7106/32818393753.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.HFj8PB

• quote:

Orijinalden alıntı: themaniak

Kitkat iyi diyolar hocam

RR kurduk şimdilik gayet hızlı ve sıkıntısız
  • 
Sayfa: önceki 38933894389538963897
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.