Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (3893. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38913892389338943895
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynısını bende yaşıyorum. Sanırım chrome dan kaynaklanıyor. Başka hiçbir uygulamada karşılaşmadım bununla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rakipsiz Fırtına

arkadaşlar merhabalar.şarjım az gidiyordu ben de romu değiştirip deneyeyim dedim.lollipop 5 sürümünden 4.4.2 ye döndüm ama imei gitti sanırım yanlı romu yükledim.araştırmama göre İ9500XXUBMG9 romu ile sorunsuz çalışıyormuş.bu romun linki varsa atarsanız çok sevinirim.yardım bekliyorum telefonum sım kartı görmüyor :( cihazım samsung türkiye bu arada imei atılı bir cihaz da değil

Hocam eski versiyona donunce sim kullanilmiyor modem yuklemen lazim. Tekrar lolipopa gecersen imei geri gelir ama 4.4.2 kullanmak istiyorsan modem bak. Odin ile yuukleyeceksin. Istersen mail adresi ver mail atiyim modem dosyasini. Odin ile yukleyince cozulicek. Ben de android 7 den 4 e donunce yasamistim bunu

• quote:

Orijinalden alıntı: boorock666

Android 7 rom deneyen oldu mu? Hangi rom u tavsiye edersiniz? Sorunsuz çalışıyor mu?

Lineage os un android 7.1.2 sini kullandim 3 ay falan. Yag gibi akiyor cok hizli. Sarj biraz az dayaniyor. Baglanti guclu degildi wifi baglaniyordu ama cok yavasti ve kopmalar oluyordu. Kamera cyanogen kamerasi klasik. Iyi degil yani.

Genel olarak kullanilabilir. Kendi kendine reset atma gibi hatalari vs vardi ama hizi inanilmaz. Gercekten yag gibi. Hele ilk yukledigimde s8 mi kullaniyorum noluyo demistim. Kucuk hatalari goz ardi ederjm dersen yukle hocam

• BRO EAGLE B kullanıcısına yanıt
    RR Yükledim, gerçekten hızlı, akıyor cihaz. Şarj biraz sorunlu, arada şebeke internetinde sorun yasatabiliyor.

• Telefonu satmayi düşünüyorum kozmetik olarak pek bi sorunu yok kaca gider?

• Ale95-N5Port.7.1fix kullanan S4 kullanıcıları görüşlerini buraya yazarsa iyi olur memnunsanız değiştirmeyeyim, değilseniz elimde 6.0 + 6.5.1 versiyonları var Upload ederim.

https://forum.donanimhaber.com/tr-nin-en-buyuk-samsung-rom-yukleme-rehberi-faydali-bilgiler-ipuclari-dev-konu--83924265

Bu Rom görsel ve uygulama güncelliği açısından S4 için en iyisidir, telefonu S6'dan farksız yapıyor.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    7.1 gayet iyi hocam.
  • Arkadaşlar merhaba,
    S4üm yavaşladığı için format attım ama format sonrası cihaza usb ile aktardığım fotoğrafları galeri altında göremiyorum. Aynı şekilde usb ile aktardığım müzik dosyalarını da müzik çalarda göremiyorum. Dosya yöneticisinde tümünü görebiliyorum. Bu kopyalamaları yaparken de zaten indirme yöneticisi durduruldu ve android.process.media işlemi durduruldu hataları veriyor.
    android.process.media hatası ile ilgili internette yer alan çözümleri de denedim ama değişen birşey olmadı, tekrar format attım durum gene aynı. Destek rica ediyorum. :(

Teşekkürler şimdiden
  • ogulgunes O kullanıcısına yanıt
    O durdurulmalar normal değil hocam.
    İsterseniz orjinal Türkiye firmware ü indirip odin ile flashlayın. Belki düzelir sorununuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: A4L

O durdurulmalar normal değil hocam.
    İsterseniz orjinal Türkiye firmware ü indirip odin ile flashlayın. Belki düzelir sorununuz.

evet öyle de yaptım. telefoun orijinali RUS romu. fabrika ayarlarına döndürdüm, wipe işlemlerini yaptım baktım olmadı sammobile dan son TR romunu indirdim, gene olmadı gene olmadı. Benim asıl sorunum bu durduruldu meselesi de değil aslında telefona usb ile fotoğraf kopyaladığımda galeride de görüntüleyemiyorum ya da müzik dosyası kopyaladığımda müzik çalarda görüntülüyemiyorum. Dosyalarım içerisinden bakınca hepsini görebiliyorum ve açabiliyorum. Daha ne yapacağımı bilemiyorum, çaresiz kaldım :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Ale95-N5Port.7.1fix kullanan S4 kullanıcıları görüşlerini buraya yazarsa iyi olur memnunsanız değiştirmeyeyim, değilseniz elimde 6.0 + 6.5.1 versiyonları var Upload ederim.

https://forum.donanimhaber.com/tr-nin-en-buyuk-samsung-rom-yukleme-rehberi-faydali-bilgiler-ipuclari-dev-konu--83924265

Bu Rom görsel ve uygulama güncelliği açısından S4 için en iyisidir, telefonu S6'dan farksız yapıyor.

Merhaba şuan elimde lolipop yüklü s4 var yeni batarya almama rağmen şarj 4-5 saate bitiyor. Şarjı uzun giden en kullanışlı rom nedir neyi tavsiye edersiniz. Miui romlarını tavsiye edermisiniz saygılarımla.

• limonlusoda L kullanıcısına yanıt
    Dediğim romu yükleyin S4'ten en iyi böyle verim alırsınız, hem yeni uygulamaları kullanmanın zevkini yaşarsınız, Miui romlarını pek önermem.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim musait oldugumda deneyeceğim.

• Ekran kırıldı ekran fiyatları nedir yan sanayi varmıdır çıkma bulabilirmiyiz ekran fiyatı telefon fiyatını geçerse yaptırmaya değermi yardımlarınızı bekliyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar elimde çok kaliteli 2 tane kapaklı kılıf var.

İlgilenen ulaşabilir.

• Arkadaşlar birde şöyle bir sorum var sizlere. Kusura bakmayın pek anlamam bu rom olaylarından.

Rom değişikliği kameraları etkiler mi ? Daha iyi görüntü kalitesi sağlar mı ?

• Bide benim kendi s4 ümde android 5.0.1 var ve çok ısınıyor. Bunu nasıl çözebilirim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: iustumExtract

Arkadaşlar birde şöyle bir sorum var sizlere. Kusura bakmayın pek anlamam bu rom olaylarından.

Rom değişikliği kameraları etkiler mi ? Daha iyi görüntü kalitesi sağlar mı ?

Eğer touchwiz tabanlı bir roma geçiş yaparsanız bir değişiklik olmaz.
    Ama aosp tabanlı (lineageos gibi) bir roma geçerseniz kamera kalitesi azalır.
  • A4L kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam

• Ey gidi emektar 4 yıl oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 38913892389338943895
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.