Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (3892. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38903891389238933894
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bilgi için teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhabalar.şarjım az gidiyordu ben de romu değiştirip deneyeyim dedim.lollipop 5 sürümünden 4.4.2 ye döndüm ama imei gitti sanırım yanlı romu yükledim.araştırmama göre İ9500XXUBMG9 romu ile sorunsuz çalışıyormuş.bu romun linki varsa atarsanız çok sevinirim.yardım bekliyorum telefonum sım kartı görmüyor :( cihazım samsung türkiye bu arada imei atılı bir cihaz da değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rakipsiz Fırtına -- 23 Haziran 2017; 2:14:14 >
  • Arkadaşlar samsung s4 telefonumu sattığımdan boşa çıkan 2 adet yedek ((biri vatan computerden alınma faturalı 5 aylık diğeri İstanbul forum içinde mevcut samsung yetkili bayiinden alınmış şarj kiti +batarya şeklinde fakat faturasını bulamadığım orjinal)bataryaları satmak durumundayım, ihtiyacı olan arkadaşlar için aşağıda linkte detaylı olarak bilgileri yazılmıştır. Hayırlı bayramlar

https://forum.donanimhaber.com/samsung-s4-2-adet-orjinal-batarya-ve-kit--127212757

• Android 7 rom deneyen oldu mu? Hangi rom u tavsiye edersiniz? Sorunsuz çalışıyor mu?

• Arkadaşlar kardeşimin s4 telefonunda fotoğraflarda ışılar hep sünerek çıkıyor.

Bu problemi yaşyan var mı? Napılabilir?

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

• quote:

Orijinalden alıntı: boorock666

Android 7 rom deneyen oldu mu? Hangi rom u tavsiye edersiniz? Sorunsuz çalışıyor mu?

buyrun

https://forum.xda-developers.com/galaxy-s4/i9500-develop/rom-resurrection-remix-n-t3591063
  • quote:

Orijinalden alıntı: azygo85

Arkadaşlar kardeşimin s4 telefonunda fotoğraflarda ışılar hep sünerek çıkıyor.

Bu problemi yaşyan var mı? Napılabilir?

Kamera caminin temiz olduguna eminmisiniz. Cami lens temizleyici ile temizlemeyi deneyin. Duzelmezse kamera unitesinin degismesi gerekebilir.

• Lens temiz gündüz böyle bi şey yok ama akşamları ışıklar böyle oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azygo85 -- 28 Haziran 2017; 16:38:58 >
  • azygo85 kullanıcısına yanıt
    kamera camını silgi ile silip temizleyin yine düzelmezse kamera ayarlarını sıfırlayın yine düzelmezse başka bir kamera uygulaması deneyin yine düzelmezse telefonu formatlayın yine düzelmezse lenste sorun olabilir
  • azygo85 kullanıcısına yanıt
    Fotoğraf çekmeden önce kamera camınızı üstünüzdeki kıyafetle silmenizi tavsiye ederim. O zaman çok kaliteli fotoğraflar ortaya çıkıyor.
  • Bendeki s3 neo Isınma sorununu 2 yıl aradan sonra çözdüm diğer modeller içinde mantık aynı ama bunun için öncelikle telefona root yetkisi vermelisiniz . Daha sonra google playdan 3c system tunner uygulamasını indirin ordan işlemci yönetimi çıkan menüden çoklu işlemi kapalı konuma getirin işlemci sabit frekansta çalışmaya başlıyor çekirdeklerden biri çevrim dışı oluyor frekansı biraz düşürünce ısınma sorunu çözülüyor.cpu sıcaklığı 50-60 arasında kalıyor şarj süresi bende üçkat uzadı..

Nasıl yaptığımı videoya çekip yükledim linki paylaşıyorum

https://m.youtube.com/watch?v=4r3uoLK9VTA

• bozok6666 B kullanıcısına yanıt
    Islem oncesi ve sonrasi cihazin antutu benchmark puanlarina baktinizmi?

• SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

Birden bire bu sıkıcı uyarılar çıkmaya başladı. Üstüne uzun basıp, ne olduğunu da göremiyorum. Ayarlardan da bulamıyorum. Kötü bir antivirüs veya temizlik programı gibi bildiğim şeyleri öneriyor. Başına gelen ve kapatmayı bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkwingduckwithblaster -- 5 Temmuz 2017; 18:41:43 >

• mrb arkadaşlar. chromeda internette gezinirken ana menü tuşuna basıp başka uygulamaya geçip sonra tekrar chroma döndüğümde ilk birkaç saniye ekranda acaip şeyler oluyor resim yüklüyorum. varsa bilen yorumu ya da tecrübesi olan beni aydınlatırsa çok sevineceğim.
    No: ekran kırılmıştı çakma ekran ile değiştirdim 250tlye, acaba o yapar mı bu sorunu??

• serdarrrrr kullanıcısına yanıt
    onla alakalı olduğunu sanmam..
    programsal sanıyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeaCaptain

onla alakalı olduğunu sanmam..
    programsal sanıyorum..

ben de öyle düşünüyorum çünkü bir tek chromeda yapıyor başka hiçbir tarayıcı ya da ekranda yapmıyor. sağol cevap için.
  • selam arkadaşlar,telefonum note 2 s4 le takas etmek istiyorum ne dersiniz,manatıklımı telefonumda yan donme sensoru bozuk bunu takas yapacagım arkadaş bılıyor,takaslayım mı?benım telefonda baska hıc bır sorun problem yok,ne sarjında nede ekranında donma kasma asla yok,s4 te herhangı bır sorun yasarmıyım,lütfen acil cevap verirseniz çok sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkboy -- 6 Temmuz 2017; 14:8:3 >
  • Note 2 bilmiyorum, ama S4 ısınma sorunu var,
    Sosyal uygulamalarda kasıyor ve komutlara gec cevap veriyor.
  • TiSKE kullanıcısına yanıt
    S4 ile Takas yapmak pek mantıklı değil o zaman,çünkü kullandığım telefonda kasma yada donma sorunları benim için büyük problem,note 2 tlefonumda bu sorunları yaşamadım diyebilirim,ısınma sorunu var fakat bir kaç saat sürekli vıdeo yada oyun oynarsam oluyor,tavsiyeniz dikkate alarak takasa girmeyeceğim
  • bjkboy kullanıcısına yanıt
    Gerek yok hocam.

• 
Sayfa: önceki 38903891389238933894
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.