Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (3143. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31413142314331443145
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dediğiniz bu şey bence yazılımsal. S5 bu kadar basariliyken note 4 un bu anlamda geride kalmasi sacma olurdu cunku

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TiSKE kullanıcısına yanıt
    Nova'da 12'ye kadar ayarlanabiliyor. Bir kontrol edin, sizde de olması lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: stxanger

ben genelde normal format atıyorum.Geçen hafta aformat attım baya bi telefon düzeldi de hızlandı da ama hiç ROM kurmadım aldığımdan beri.Kurulumunu bile bilmiyorum

Hocam rom stock zaten bende rom kurmam ya sorunlu yada yavasliyo sonradan ekran suresi ne kadar gidiyo acaba

• destroy00 D kullanıcısına yanıt
    Rom surumunu degistir diyecegim ama ona da cok gerek yok bence..

• quote:

Orijinalden alıntı: Haluk Cecan

Rom surumunu degistir diyecegim ama ona da cok gerek yok bence..

Aynn hocamda lollipopu bekleyicem dediğin gibi gerk yok
  • .........................
  • ilhan3535 kullanıcısına yanıt
    Lg kendini aşti..tebrik etmek lazim..

• quote:

Orijinalden alıntı: stxanger

ben genelde normal format atıyorum.Geçen hafta aformat attım baya bi telefon düzeldi de hızlandı da ama hiç ROM kurmadım aldığımdan beri.Kurulumunu bile bilmiyorum

Aformat ne?

• Erken gelmesi de iyi değil işin aslina bakilacak olursa lollipop getirdik demek için getiriyorlarmış gibime geldi g3 incelemelerine baktığımda...Ayrıca lollipopta daha hızlı gidiyor gibi s4'ün şarjı inş çıkmadan duzeltirler yabancı forumlar kaynıyor "amoled ekrana beyaz tasarim olmamis,niye romu çıkarmıyor sunuz vs."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8DD1B5BB3 -- 11 Kasım 2014; 14:05:12 >
  • Arkadaşlar telefonu servise verdim açıklama kısmına telefon kenarlarında darbe var yazmışlar, bozuk olan parça kamera bi sorun çıkar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: e6750

quote:

Orijinalden alıntı: lewent20

quote:

Orijinalden alıntı: e6750

quote:

Orijinalden alıntı: lewent20

quote:

Orijinalden alıntı: huseyinos

İç ekran kirildi ve renkler birbirine girdi iç ekran degisiyormu arkadaşlar yada uygun komple degisim yaptıran varmi

Aliexpress den 114 usd ye getirtip kendin montajini yapabilirsin.En dusuk bu sekilde mal edebilirsin.Tlf tamir eden firmalar cami kirilmis lcd si saglam ekranlari yeni cam takarak sifir ekran diye 350 tl civari takiyorlar bir diger ucuz yontemde bu alternatif olarak.Youtube a Galaxy S4 screen replacement diye yazip gelen videolari izleyin,bana cok basit geldi ve kendim yaptim 6 aydan daha fazladirda hicbir sikinti olmadan kullaniyorum

http://www.aliexpress.com/item/original-for-SamSung-Galaxy-S4-SIV-i9500-LCD-Screen-display-with-Touch-screen-Digitizer-Assembly-Blue/1807746426.html

Üstad selamlar. Benim de ekran pert oldu, birkaç yere sordum 400 civarı ücret istediler. Telefonun sıfırı zaten 950 civarı. Ben de aliexpressten getirtip kendim yapmak istiyorum. Birkaç ilan buldum:
    http://www.aliexpress.com/item/100-New-For-Samsung-Galaxy-SIV-S4-i9500-i9505-i337-M919-Replacement-LCD-Display-Touch-Digitizer/1510787957.html
    http://www.aliexpress.com/store/product/5pcs-lot-100-Original-Replacement-LCD-Touch-Digitizer-Screen-With-Frame-Assembly-For-Samsung-Galaxy-SIV/424388_1508579655.html (Bu da ekran çerçevesi dahil fiyatı)

Sizin verdiğiniz linke göre daha hesaplı. Yorumlar gayet iyi, satıcıya sordum orjinal ekran diyor. Ama orjinal olduğunu anlamanın bir yolu var mı bilmiyorum.
    Sizce hangisini almalıyım? Çerçeve dahil alsam ekranı takmak daha mı pratik olur, yoksa çerçevenin alakası yok mu? Takarken zorlandınız mı? Nelere dikkat etmek lazım? Cevaplarsanız memnun olurum, saygılar.

Bende cercevesiz alip taktip her ikisindede ayni islemi yapiyorsun yani.sensorler hoparlorler on kamera arka kamera vs.hepsi sokulup yeniden takiliyor ama hem cok basit hemde cok zevkli
    Saglam plastikten spatula kullan saticidan iste varsa elinde yollar,onun disinda kredi kartiyla sokme isi daha garanti.
    Her iki saticida iyiye benziyor feedback leri gayet iyi sikinti olmaz sadece kitalararasi yolculuk can sikici 2-3 hafta surebiliyor bazende 1 haftada geliyor.siparisinizi verin sokme takma asamasindada yardimci olurum

Üstad çerçeveyle olan daha pratik sanki. Birkaç video izledim de
    http://www.youtube.com/watch?v=fdc9zA-mGq8

http://www.aliexpress.com/store/product/5pcs-lot-100-Original-Replacement-LCD-Touch-Digitizer-Screen-With-Frame-Assembly-For-Samsung-Galaxy-SIV/424388_1508579655.html
    Bunu alsam daha iyi olacak galiba. Tüm kasa değişiyor. Parçaları ordan alıp oraya takıyor. Asıl lcd ekranı ayırmaya falan uğraşmıyor. Zaten sökme takma araçlarını da hediye ediyormuş. Aklıma yattı bakalım

Üstad siparişi geçtim hayırlısıyla.

http://www.aliexpress.com/snapshot/6330369384.html

Bunu 87 dolara mal ettim. Gelince takıldığım bir yer olursa sorarım, saygılar.

• Rappapompom kullanıcısına yanıt
    Kamera da sorun oldugunu belirtseydin keşke..

• Belirttim onu zaten açıklamada da yazıyorda, iste o darbe olayınıda yazmış öyle aşırı darbede yok zaten ama çakallar didik didik inceliyo.Darbeyi bahane edip kamerayı yapmamalarından korkum var.
  • Rappapompom kullanıcısına yanıt
    Yok o yonden korkuya duşme bence..
    O baska iş o başka iş...
    Ama belli de olmaz darbeye bagli kamera sorunu diyip ucret talep edebilirler..

• quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

• Birkac gundur g2 g3 s4 karmasasini s4be alarak bitirdim sarji biraz daha iyi gitse dusunmezdim bu kadar neyse bakalim nasil olacak genelde zaten masa basindayim deyip aldim:)

• afc101 A kullanıcısına yanıt
    Iyi yapmissin hocam..hayirli olsun..

• quote:

Orijinalden alıntı: baranbrs

quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

Bu güzelmiş nasıl yaptın bunu

• quote:

Orijinalden alıntı: afc101

Birkac gundur g2 g3 s4 karmasasini s4be alarak bitirdim sarji biraz daha iyi gitse dusunmezdim bu kadar neyse bakalim nasil olacak genelde zaten masa basindayim deyip aldim:)

İyi yapmışsın.
  • Beyler ingiltereden not4 kaca gelir acaba? Bilginiz varmi

• 
Sayfa: önceki 31413142314331443145
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.