Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (3045. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30433044304530463047
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Değerler hala iyi senin aynen 3g ye alınca benim de pil performansı çakılıyor. Ayrıca ben 1200 e alınca bu 4+4 denen kısımdaki ikinci 4 olan ve 1600 e çıkartan çekirdeklere geçiş olmaz anlamında dedim ve o zamanda. Isınma olmuyor bende aşırı cpu ile kısıtlama yapmasam bile. Sadece pil fazla gidiyor cpu kısıtlamayı kaldırınca o kötü oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ystipi kullanıcısına yanıt
    Sağolasın

• Arkadaslar telefon % 96 dan direk batarya tam dolu diyor % 100 oluyor cikarip yeniden takiyorum bu sefer % 100 de sarj oluyor ayrica bir diger sorun ise genellikle yazi yazarken kendiliginden sensor acilip kapaniyor bi saat ve bildirim gibi bisey cikiyor aninda kayboluyor ama surekli olan bisey degil ve tum ozellikleride kapali yardimci olursaniz sevinirim

• resmi 4.4.4 kit kat güncellemesi ne zaman gelicek arkadaslar
  • muhsin_cepelli M kullanıcısına yanıt
    Bak ben dün baktım,

%100'den %50'ye kadar 2 saat 45 dk ekran almişim..
    %50'den bitime kadar 1.30 saat..

• quote:

Orijinalden alıntı: kankatree

resmi 4.4.4 kit kat güncellemesi ne zaman gelicek arkadaslar

herhangi bir açıklama yok şuan samsung'tan ama bekletirler daha her zamanki gibi amerikaya yaranıyorlar şuan oraya çıkan özel tellere verdiler bize 1 ayı daha vardır en az
  • Murat hoca ne gibi modlar var elinde s4'e göre..

• quote:

Orijinalden alıntı: hunkar1

Murat hoca ne gibi modlar var elinde s4'e göre..

S4 ' e şuan birşey koymadım gerek görmüyorum stabil stok rom, birde biraz daha geçsin o zaman bakarız Android L yi alacakmıyız alamayacakmıyız alamazsak paylaşıma boğarız burayı.

• Doğrusun mantıkli;
    Eyvallah

• quote:

Orijinalden alıntı: Lapsetur

Son güncellemeden sonra Wifi-alani'ni açinca hersey normal görünmesine ragmen mobil veriden internete girilmiyor.

PDA versiyonu I9500XXUFNF3 çikmadan önce hiç bir sorun yoktu Android 4.4.2 de ne zaman yeni kararlilik güncellemesi çikti sorun basladi. Wifi-ala'nini açinca ne ben nede benim cihaza baglananlar internete giremiyor. Ne zaman Wifi-Ala'nini kapatiyorum o zaman ben internete girebiliyorum

Garip bur durum yaşıyorum.

Benim Sim kartı başka telefonlarda denediğimde Wifi-Alanı (hotspot) sorunsuzca çalışıyor. Benim telefona başka sim kartları taktığımda benim telefonumda da Wifi-Alanı (hotspot) sorunsuzca çalışıyor.

Fakat kendi sim kartım kendi telefonumda Wifi-Alanı (hotspot) çalışmıyor.

İnternet ayarlarını sildim elle yapılandırdım fakat değişen bir şey yok.

Daha öncede bu konu yazıldı biraz. Diğer arkadaşın dediğini de uyguladım olmadı.

Bilen var mı acaba ?

Çözümü buldum sanırım.

APN'lerin içinde "Vodafone Live" diye bir APN vardı onu sildim sadece "Vodafone Internet" APN'sini bıraktım ve canavar gibi çalışmaya başladı.

Sanırım hangi APN'yi kullanacağına karar verimiyordu cihaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lapsetur -- 15 Eylül 2014; 16:33:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 1080p

*#0228# ile defalarca fulledikten sonra %90 farklı bir zaman da %80 ve %50 de iken tekrar *#0228# kalibrasyonu uyguladım
    kafadan %10-15 şarj azalıyor. Bu sorun daha önce S2 kullanırken de vardı şimdi de var.

Bunu başından kabul etmek lazım 2600mah batarya bu cihaza yetmiyor bu kadar basit. 3000-3200mah batarya olsa ancak bu durum çözülür.

Batarya %100 iken *#0228# yaptığımda şarj oranı %5 ile %10 arasında düşüyor, ancak şarj %20 iken *#0228# yaptığımda %15 - 17 birden düşüyor.

• blacksss kullanıcısına yanıt
    Çift batarya ile bu ekran süresini almasını çok doğal.
    1 batarya ile 5-6 saat ekran süresi alıyorsan çok çok güzel.

benim cihazda rus+root + gereksiz uygulamaları ve programları grenify ile uyutmama rağmen ekran süresini 4 saat göremiyorum.

Hafta sonu hastanede telefon lazım oldu şarjım bitti, yedek batarya şart.
  • ilhan3535 kullanıcısına yanıt
    4 saat wifi ile mi 3g ile mi. Wifi ile 6 saatleri görüyorum ama 3g olunca 3 ile 4 saat arasında değişiyor. Yedek batarya ve şarj kiti ile çok memnunum ben tavsiye de ederim

• hunkar1 kullanıcısına yanıt
    Dediğim gibi telefonun %100 - %50 arası ile %50 - %0 arası aynı performansı vermiyor. En az %25 daha az gidiyor. Dedigim gibi sıkıştırma teknolojisi ile elde edilmiş 2600mah ancak bu kadar olur ama telefonu ince yapmak için samsungun yapacağı başka bi şey de yoktu

• Merhaba,

Koyu lacivert s4 rengini değişltirmek istiyorum.

Duyduğum kadarı ile komple kasa değştirme yapılıyormuş (ekran vs hariç)

Bunu mecidiyeköy gayrettepe esentepe vs yapan bir yer biliyor musunuz? yada tavsiye debileceğiniz yer?

Teşekkürler

(komple kasa tuştakımı ince çıta hepsi değişecek)
    Evet ona yapacak bir şey yok..

Yedek batarya buldum,kit de bulursam sıkıntım kalmıyor..

• hunkar1 kullanıcısına yanıt
    Dün bi arkadaş satıyordu burda sorsaydın. Telefonu satacakmış aparatları ayrı sat demiştim

• Genellikle wifi kullanıyorum. Uykudayken Wi-Fi yi açık tut ASLA ve Şebeke Modu Sadece WCDMA seçili.
    --------------
    Benimde ihtiyacım olacak orijinal kit ve batarya, bulursan buradan paylaşırmısın..
    --------------
    Mavi renkte ne gibi bir sıkıntı var. Ben mavi renk çok istedim ama 2.el aldığım için beyaz kullanıyorum.
    Kasayı komple değiştireceksiniz, bi ara paylaşılmıştı 300 - 400 TL arasında bi rakam istemişti servisler.

• 
Sayfa: önceki 30433044304530463047
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.