Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (3042. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30403041304230433044
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vay arkadas bu konuda yavas yavas oluyor hey gidi hey ....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahmydz A kullanıcısına yanıt
    4.4.4 gelirse bir cansuyu olur android L gelirse devrim olur, 3500mah batarya gelirse bomba olur :)
  • 1080p kullanıcısına yanıt
    4.4.4 gelsin ben onu bekliyorum..
    Pil çok sorun degil bu saatten sonra çikmaz saniyorum..

• Telefonumda ekran problemi vardi ve root rom isine girdigim icin garantiye vermeye cekiniyordum. Telefondaki custom romu silip stock tr rom yukledim ve carsamba gunu gittim garantiye verdim. Sayaca hic bakmadilar ve lcd panel garantiden degisti, telefonu bugun aldim ve tekrar root yapip miui 4.4.2 custom rom yukledim simdilik kullaniyorun ve gayet akici gozukuyor. Biraz kullanip ozcan rom v5 e gececegim.

Bu sayac artma olayi ya coj takilacak bir mevzu degil, yada bazi servisler donanim arizasi varken yazilima bakmiyorlar. Mantikli olanda bu aslinda. Telefon garantideyken iphone 4 kullandim ve hic begenmedim. Simdi telefona ve samsunga daha iyi gozle bakiyorum.

• Arkadaslar bu ozcan rom nasildir ? Tavsiye eder misiniz ? Ayrica bunu yapan turk mudur ? "+" lari "-" leri nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 161907

Arkadaslar bu ozcan rom nasildir ? Tavsiye eder misiniz ? Ayrica bunu yapan turk mudur ? "+" lari "-" leri nedir ?

Hocam s5 deneyimi yaşamak istiyorsan yükle derim. Ben uzun zamandır kullaniyorum ve cok mennunum. Şimdi v5 versiyonunu cikartmis. Yapan ise Özcan Göral isminde Turk bir arkadaş.

• Bugun BİMEKS ten aşağıdaki tutucuyu aldım 15 TL
    PLastik ön konsola yapışmıyor, cama taktım bende
    Hareketler iyi, eğimi ters bile dursa telefon düşmüyor.
    BirCamda durduğu için biraz yukarda gibi duruyor ama görüntüye bakmayın normal seviyede..

H.Burda 10 TL ama ayrıca kargo var..
    http://www.hepsiburada.com/liste/petrix-pfm-100-universal-arac-ici-telefon-tutucu/productDetails.aspx?productId=telaractutpetrix1&categoryId=29004492#Gorseller

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)
    ---

---

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 13 Eylül 2014; 20:30:37 >

• quote:

Arkadaslar bu ozcan rom nasildir ? Tavsiye eder misiniz ? Ayrica bunu yapan turk mudur ? "+" lari "-" leri nedir ?

Aynen ben de V4.2 kullanıyorum
    V5 yeni duydum
    Adam TURK, Youtubeda falan turkce ve yabancı kullanıcıların inceleme videoları var
    Adama mail de attım ama cevap alamadım
    Kim olduğun bilen yok, herhangi bir yerde yazısı da yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 13 Eylül 2014; 19:48:26 >
  • 2 gündür, Telefon Açılırken Yeniden Başlıyor

Telefonun bataryasını taktıgımda kendisi açılıyor Samsung logosu çıkıyor ve tekrar yeniden başlıyor, her zaman animasyon kendini tekrar ediyor. Cihazda Türkiye 4.4.2 stock rom mevcut.

Cihaz rootlu olduğu için garantiye yollayamıyorum bu aşamada ne yapmamı önerirsiniz?
  • arladaslar ben g2 kullaniyorum kardesime telefon alacagim s4 mu alayim yoksa g2 mi g2 guzel de fakat fotograf odaklanmasi birde video cekerken bazen bulanik gosteriyor bu huylari yuzunden g2yi ikinci planda tutuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: TiSKE

quote:

Aynen ben de V4.2 kullanıyorum
    V5 yeni duydum
    Adam TURK, Youtubeda falan turkce ve yabancı kullanıcıların inceleme videoları var
    Adama mail de attım ama cevap alamadım
    Kim olduğun bilen yok, herhangi bir yerde yazısı da yok

ben versiyon 5 i kurdum gayet güzel öncedende v4.2 kullanıyordum.
    denemenizi tavsiye ederim.
    ozcan room diye google arat kendi sitesine gidersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1080p

4.4.4 gelirse bir cansuyu olur android L gelirse devrim olur, 3500mah batarya gelirse bomba olur :)

Hocam L değilde 3200-3500 mahlık bir batarya çıkarsa tadından yenmez:)

• quote:

Orijinalden alıntı: nbdrkc1215

arladaslar ben g2 kullaniyorum kardesime telefon alacagim s4 mu alayim yoksa g2 mi g2 guzel de fakat fotograf odaklanmasi birde video cekerken bazen bulanik gosteriyor bu huylari yuzunden g2yi ikinci planda tutuyorum

Hocam iki telefonuda birkaç kez aldım sattım . Sana artı ve eksileri söyleyim kabaca.

Lg g2 artıları:

Çok daha iyi batarya , daha iyi ve büyük ekran , daha seri stabil bir tel ve bence daha şık bir tel.

Galaxy s4 artıları:

Yüksek, net ahize ve hoparlör sesi ki lg de bu bazen büyük sorun oluyor karşı taraf duyulmuyor tabi 4.4.2 ile değiştimi bilmiyorm.
    Daha iyi kamera .

Şuan s4 kullanıyorum saçma yavaşlamaları geçtim ama bu telde 3000 mah ve civarı batarya olsa değiştirmem. 150,200 vererek 32 gb lık g2 alabiliyorum ama g2 ahize sesi endişelendiriyr beni belki ekran süresi olarak 2 katı süre alacam ama ses önemli benim için.

• akgolo kullanıcısına yanıt
    Yüksek kapasiteli pil çıkarsalardı iyi olacaktı..

• quote:

Orijinalden alıntı: akgolo

quote:

Orijinalden alıntı: nbdrkc1215

arladaslar ben g2 kullaniyorum kardesime telefon alacagim s4 mu alayim yoksa g2 mi g2 guzel de fakat fotograf odaklanmasi birde video cekerken bazen bulanik gosteriyor bu huylari yuzunden g2yi ikinci planda tutuyorum

Hocam iki telefonuda birkaç kez aldım sattım . Sana artı ve eksileri söyleyim kabaca.

Lg g2 artıları:

Çok daha iyi batarya , daha iyi ve büyük ekran , daha seri stabil bir tel ve bence daha şık bir tel.

Galaxy s4 artıları:

Yüksek, net ahize ve hoparlör sesi ki lg de bu bazen büyük sorun oluyor karşı taraf duyulmuyor tabi 4.4.2 ile değiştimi bilmiyorm.
    Daha iyi kamera .

Şuan s4 kullanıyorum saçma yavaşlamaları geçtim ama bu telde 3000 mah ve civarı batarya olsa değiştirmem. 150,200 vererek 32 gb lık g2 alabiliyorum ama g2 ahize sesi endişelendiriyr beni belki ekran süresi olarak 2 katı süre alacam ama ses önemli benim için.

hocam yorumun için tesekkurler g2 ahize sesi guncelleme ile duzeldi ama kamera ve video sorunu devam ediyor benim merak ettiğm kamera hangisi daha iyi

• @nbdrkc1215

4.3 zaamanındaki g2 yi düşünüyorm kesinlikle s4 daha iyi . Güncellemeyle noldu bilmiyrm sözde iyi bi sony lens var

• nbdrkc1215 kullanıcısına yanıt
    aynı kararsızlığı yaşadım.

850 liraya 4 aylık G2 buldum ama ben android'te samsung'tan başka tel kullanamayacağımı anladım G2 menülerini görünce.

özellikleri hemen hemen yakın fakat S4 çok daha şık ve ele tam oturuyor, ekranı daha canlı, birde ne bileyim samsung arayüzü > Lg arayüzü. kassada donsada (ki güncel 4.4.2 ile çok iyi) Samsung derim. tv ' de nasıl LG daha iyiyse telefonda samsung şuan bu bariz LG yeni çıktı zaten adam akıllı. Samsung daha profesyonel LG ' nin yazılımlara ve menülere baktım yok abi olmamış daha.

ha ben ne mi yaptım ? S4 aldım iyiki almışım çok memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 14 Eylül 2014; 1:45:10 >
  • Az önce ozcanrom v5.0 ı kurdum. vipe data vipe cache dalvick cache falan yaptım öncesinde. Ve şu an sistem açılmıyor. Direkt olarak recovery menüsüne atıyor telefon açıldığında. Kernel menüsü falan geliyor. Nasıl açabilirim telefonu?
  • Odin ile yuklemeye çalış

Veya CWM ile ozcan Rom V4.2 kur
    Muhtelemelen hatalı kurulum yaptın

Custom rom topicini oku
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiSKE

Odin ile yuklemeye çalış

Veya CWM ile ozcan Rom V4.2 kur
    Muhtelemelen hatalı kurulum yaptın

Custom rom topicini oku

Hocam 3-4 kez kurdum acaba ilkinde yanlış mı kurdum diye. Custom rom yükledim odinden sonra yeniden kurdum. Hep aynı şey oluyor neden acaba
  • 
Sayfa: önceki 30403041304230433044
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.