Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (3034. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30323033303430353036
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erergin

s3 neo ile s4 arasında S Beam kullanmaya çalıştım ama beceremedim. Videoları filan da izledim ama iki cihaz birbirine bağlanmıyor. Kılıf filan da kullanmıyorum, her iksinde de S Beam ve NFC açık. sorun nedir acaba?

NFC de sıkıntı olabilir, öncelikle onu kontrol edin.
  • egemen_e kullanıcısına yanıt
    Bu romun bug'u sorunu vs varmı acaba hocam hiç sorun yaşadın mı
  • format data format system format cache yaparsam cwm den,tekrar yükleyebilirmiyim Odin ile Rom? Downloading Mod silinmez dimi bu islemlerle ??
  • Beyler light manager kurdum telefona ama çalışmıyor. Önerebileceğiniz bir program var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arkin39

quote:

Orijinalden alıntı: ilhan3535

watch on kurulurken
    dsmart
    digiTÜrk
    TÜRKSAT

seçeneği çıkıyor, daha sonra tv nizin markasını seçerken kumandanızın tv'yemi yoksa uydu alıcısına kumanda edeceğinizi soruyor.

Öyle bir seçenek hatırlamıyorum sanırım atlamisim deneyeceğim telefon görüntü aktarımı nasıl olacak tv smart degil

Benim Tv'de smart değil, görüntü aktarımı için farklı bir aparat kullanıyorum. Ses + görüntü de sıkıntı yok.https://www.iezvu.com/ Tr'de satışı var, 150 Tl civarlarında.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tr@mmler

Spigen'in Neo Hybrid kılıfı güncellenmiş arkadaşlar. Sert dış çerçevenin micro usb'yi çevreleyen bölümü ürünün en zayıf noktasıydı ve bir kaç aylık kullanımdan sonra bu bölgede kırılma meydana gelebiliyordu. Bu bölüm Note 3'te de olduğu gibi silikon yüzeye doğru genişletilerek kalınlaştırılmış ve mukavemeti artırılmış. Almak isteyen arkadaşlara iletmek istedim.

Link var mı?

• Arkadaslar s4 de en stabil en iyi ekran süresi ve en çok kullanılan rom hangisi suan ilgilenirseniz çok sevinirim

• Rus romu...
  • Ebay dan 8.90$ almış oldugum deri kapak geldi. Süper tavsiye ederim.

• quote:

quote:

quote:

watch on kurulurken
    dsmart
    digiTÜrk
    TÜRKSAT

seçeneği çıkıyor, daha sonra tv nizin markasını seçerken kumandanızın tv'yemi yoksa uydu alıcısına kumanda edeceğinizi soruyor.

Öyle bir seçenek hatırlamıyorum sanırım atlamisim deneyeceğim telefon görüntü aktarımı nasıl olacak tv smart degil

Benim Tv'de smart değil, görüntü aktarımı için farklı bir aparat kullanıyorum. Ses + görüntü de sıkıntı yok.https://www.iezvu.com/ Tr'de satışı var, 150 Tl civarlarında.

Gerek yok o kadar masrafa 2 ay once ebaydan aldim 45 tl ye geldi cok da memnunum

• quote:

Orijinalden alıntı: H.SAHİN

Ebay dan 8.90$ almış oldugum deri kapak geldi. Süper tavsiye ederim.

Hocam link alabilir miyim?

• kullandığım süre içinde sıkıntı yapmadı. görüntülü arama olmadığı için vaz geçtim. yoksa çok sevdiğim bir romdur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Masdera

quote:

Orijinalden alıntı: H.SAHİN

Ebay dan 8.90$ almış oldugum deri kapak geldi. Süper tavsiye ederim.

Hocam link alabilir miyim?

http://www.ebay.com/itm/281371401247

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H.SAHİN -- 9 Eylül 2014; 16:56:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 1080p

Benim bildigim samsung
    S4 defterini 4.4.4 le kapatir.
    Ne art gelir ne lolipop ne de
    3-3500 mah batarya.

Adamlar extra bataryali sarj kitini Dunyadan kaldirdilar yav.

Android L gelir umarım s3te yaptığı hatayı yapmaz yoksa çok müşteri kaybeder.

• ranegade95 kullanıcısına yanıt
    Stock Rus Rom+wanam xposed

• quote:

quote:

watch on kurulurken
    dsmart
    digiTÜrk
    TÜRKSAT

Kumandasının televizyonu kontrol ediyorum ama cihazı edemiyorum cihaz digiturk dcr dt 5002 modeli nasıl yapabilirim

• merhaba arkadaşlar . Bende s4 var i337 modeli amerika att versiyonu olan . Bu telefon 4.2 deydi bende kendim odinle 4.4 e flaşladım ancak wireless sorunu baş gösterdi. Ve bu yüzden eski sürüme dönmek istiyorum ancak eski sürümü flaş atamıyorum odinle bi türlü . Sürekli hata veriyor . Ne yapabilirim yardımcı olur musunuz ?
  • yani custom rom mu yüklemem gerekiyor ? onu da bi ara denedim bi sürü ayarı yüklemesi falan var uğraştım olmadı biliyosanız kısa yoldan nasıl halledecegimi söylebilir misiniz ?
  • Arkadaşlar aramalarda mikrofon işe yaramıyor. Başta mikrofon bozuldu sandım ama çalışıyor mikrofon arama yaparken kulaklık sesim gidiyor ama kendi mikrofunundan gitmiyor bir fikri olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1080p

Stock Rus Rom+wanam xposed

Rusya rom yerine Türkiye rom yüklesem daha iyi olmaz mı acaba ?

• 
Sayfa: önceki 30323033303430353036
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.