Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (2982. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29802981298229832984
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ilhan3535

Bugüne kadar hiç test etmedim, senin için yükledim ve 29510 puan aldım AnTuTu Benchmark.

Çok iyi. Bugün geçerim ozaman bide üstüne root da atimmi tamam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün ilginç bir şekilde evdeki tüm telefonlar yavaş şarj oluyor. Sabaha kadar şarjda duran S3 %70 şarj olmuş, sabah 9'dan beri şarjda duran S4 %40 şarj olmuş. Galaxy Charging current uygulamasını indirip baktım 560-680-1200mA arası değişiyor akım. Farklı priz, farklı kablo, farklı adaptör, PC fark etmiyor. S3'te güvenlik devresi de kernelle devre dışı. Yani yavaş şarj olması için cihazda ve adaptör - kabloda bir sorun yok. İki cihazda da kutularından çıkan kablo ve adaptör kullanılıyor. Dün çatır çatır şarj olan aletler bugün ne olduysa şarj olmuyor.

Antutu'dan NG3 sürümünde güç tasarrufunu kapatınca geçen gün 31.5K almıştı. Sonraki test 21 bin, ondan sonraki 32 bine yakın çıktı. Kararlı bir uygulama değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Firaristt -- 7 Ağustos 2014; 12:46:39 >
  • Firaristt F kullanıcısına yanıt
    Kendi kablosu olsa sorun olabiliyor denediğiniz diğer kablolarda da sorun olabilir. Benimkinin kutudan çıkan kablo 1 sene dayandı. Sonra kuzenin tabletinin kablosuyla denedim o da düşük akımla şarj etti, evdeki başka bir kabloyu denedim, o da ilk başta sağlam çıkıp, 1 ay kadar dayandı, şimdi evdeki diğer bir kabloyu kullanıyorum o 15-20 gündür götürüyor işi ama o da bozulursa evde kablo kalmadı. Mecbur alıcam yeni kablo.

• şu antutu vs gibi test sonuçlarına takılmayın

oyuncak değil telefon alıyorsunuz ihtiyaçlarınız neler ilk önce onları düşünün ne kadarını karşılıyor ne kadarını karşılamıyor...

S4 piyasaya çıkalı 1.5 seneyi geçti.. ve hala çok ağır oyunlar hariç her türlü işinizi görür..

faceyemi giremiyorsunuz whatsup mı kullanamıyorsunuz mail mi gönderemiyorsunuz neyi yapamıyorsunuz anlamadım alıp veremediğiniz ne telefonda.

S 4 Andorid L güncellemesi alır almaz bilemem fakat geliştiriciler mutlaka L güncellemesini verecektir.

Sonuç olarak oyun hariç en az 2 yıl daha tık demeden her türlü işinizi halledebileceğiniz bir telefon..

Tüketim çılgınlığı yapmayalım.

• Hava durumu widgeti ni her saat yenileme ayarlamaya rağmen interneti açtığımda neden otomatik yenileniyor acaba

• S.BLaSTeR kullanıcısına yanıt

• arkin39 kullanıcısına yanıt
    Durduruldu hatasinin bir cozumunu biliyorum belki isine yarar kardesim..
    uygulama yoneticisinde en sagda hepsine gel secenekler tusuna bas ve uygulama tercihini sifirla de

• quote:

Orijinalden alıntı: TeknoŞizofren

quote:

Orijinalden alıntı: C0LDWAVE

beyler telefon hard brick oldu garantisi delta servis ne kadar tutar sizce :(

at çöpe gitsin kardeşim. Hard brick ise en az 400tl filan isterler. Zaten garantisi de yok. Paran varsa yeni telefon al derim

At çöpe derken, mendil mi atıyon?
  • quote:

Orijinalden alıntı: S.BLaSTeR

şu antutu vs gibi test sonuçlarına takılmayın

oyuncak değil telefon alıyorsunuz ihtiyaçlarınız neler ilk önce onları düşünün ne kadarını karşılıyor ne kadarını karşılamıyor...

S4 piyasaya çıkalı 1.5 seneyi geçti.. ve hala çok ağır oyunlar hariç her türlü işinizi görür..

faceyemi giremiyorsunuz whatsup mı kullanamıyorsunuz mail mi gönderemiyorsunuz neyi yapamıyorsunuz anlamadım alıp veremediğiniz ne telefonda.

S 4 Andorid L güncellemesi alır almaz bilemem fakat geliştiriciler mutlaka L güncellemesini verecektir.

Sonuç olarak oyun hariç en az 2 yıl daha tık demeden her türlü işinizi halledebileceğiniz bir telefon..

s4te kasan oyun optimize sorunundan dolayı kasar cihazı yerine dibine sokmuşsun orta seviye cihazla eşdeğer tutmuşsun yanlış bilgilendirme yapmayın eleştirdiğin konuya sende destek veriyosun farkında değilsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozan_26

arka planda bişeyler çalışıyor ama bulamıyorum bir türlü

4 saatte telefonda saat dışında bişey bakmadım ve % 66'dan kapanmış

servise versem batarya değiştirip yollar mı ki ?

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

sorun yazılımdan bataryadan değil exchange hizmeti şarjını sömürüyo.

• quote:

Orijinalden alıntı: bblokee

quote:

s4te kasan oyun optimize sorunundan dolayı kasar cihazı yerine dibine sokmuşsun orta seviye cihazla eşdeğer tutmuşsun yanlış bilgilendirme yapmayın eleştirdiğin konuya sende destek veriyosun farkında değilsin.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alynty: bblokee

quote:

Orijinalden alynty: S.BLaSTeR

?u antutu vs gibi test sonuçlaryna takylmayyn

oyuncak de?il telefon alyyorsunuz ihtiyaçlarynyz neler ilk önce onlary dü?ünün ne kadaryny kar?ylyyor ne kadaryny kar?ylamyyor...

S4 piyasaya çykaly 1.5 seneyi geçti.. ve hala çok a?yr oyunlar hariç her türlü i?inizi görür..

faceyemi giremiyorsunuz whatsup my kullanamyyorsunuz mail mi gönderemiyorsunuz neyi yapamyyorsunuz anlamadym alyp veremedi?iniz ne telefonda.

S 4 Andorid L güncellemesi alyr almaz bilemem fakat geli?tiriciler mutlaka L güncellemesini verecektir.

Sonuç olarak oyun hariç en az 2 yyl daha tyk demeden her türlü i?inizi halledebilece?iniz bir telefon..

Tüketim çylgynly?y yapmayalym.

s4te kasan oyun optimize sorunundan dolayy kasar cihazy yerine dibine sokmu?sun orta seviye cihazla e?de?er tutmu?sun yanly? bilgilendirme yapmayyn ele?tirdi?in konuya sende destek veriyosun farkynda de?ilsin.

imza

• quote:

Orijinalden alıntı: bblokee

quote:

+1

• Kendi halt etmem sonucu telefonu bozmuştum. Garantiye verdim, kot pantolonlarının bozuk para cebi olur hani, onların oradaki metale sürtmekten dolayı film çizilmişti. Garantiye verirken kıza sadece açılmıyor telefon dedim; çünkü yediğim haltın farkındaydım; durumu anlatsam daha gitmeden kullanıcı hatası diyeceklerdi. Kız garanti kağıdına "panelde çizikler var, açılmıyor" yazdı. Kıza dedim, ithalatçı firma garantili mi yoksa samsung garantili mi bilmiyorum, kız da telefonun üzerindeki barkodu okutarak samsung garantili dedi. Dedim yalnız fatura da yok bende, sorun değil dedi; aldı telefonu. 4-5 iş günü içerisinde mesaj gelir telefonunuza falan.

31.07'de verdim, 05.08'de mesaj geldi, telefonunuz hazır diye. IMEI numarası ile kontrol ettim telefonumun durumunu, garanti kapsamında anakartı değiştirilmiş. Şimdi çalışıyor eskisi gibi. Ben sürümü 4.2.2'de bırakmıştım, haliyle güncelleyip getirilmiş. Yapacak bir şey yok ona ancak Samsung'un garantisinden inanılmaz memnun kaldım.

Ayrıca Ankara Necatibey'deki Samsung Teknik Servisini kullandım.

• E®TAŞ kullanıcısına yanıt
    Ben de eski Galaxy'imi servise vermistim ve cok guzel ilgilendiler. Gercekten memnunum Samsung'dan.

• Arkadaslar Merhaba son günlerde benim kamera da bir sorun oluşmaya başladı

Çekim yaparken kumlanma ve odaklanmama gibi problemler yaşıyorum kameranın bozulduğunu düşünüyorum

Örn resim ;

• arkadaslar s4 mu 1000 tl satmalimiyim garantisi devam etmekte bugune kadar bir kere bile hata almadim telin hic bir yerinden acaba ucuzami gider 1000 tlye

• Black edition kapagindan bulan yok mu yaw ?

• slm arkadaşlar s4 deki ısınma sorunu halen devam ediyormu güncellme ile giderildimi
  • @S.BLaSTeR

dostum sen Cm11 paranoidandroid aicp gearcm filan bunları denedinmk hangisini önerirsin?

• S.BLaSTeR kullanıcısına yanıt
    Sorun oyunlarda kasması falan değil. Öyle bir arayüz ki hiçbir baskı altında olmadan menü geçişlerinde kasıyor, uygulama açılışı animasyonları kasıyor. wipe yapıp fabrika ayarlarına döndürüyorsun, yetmiyor custom rom ile kullanıyorsun ama nafile. 10 gün geçmeden telefon yine şişiyor. Kasılmalar dur durak bilmiyor. Bunları takmıyorsan amenna ama aynı düzeydeki telefonlara bakarsak gerçekten rakiplerinin altında, ki zamanında 2000tl gibi bir fiyata satılan telefondan beklenti yüksek olacaktır. Oyun performansından önce bu arayüzü adam edemedi samsung. Bu yüzden s4 son samsung telefonum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JellyBrain -- 7 Ağustos 2014; 23:33:25 >
  • 
Sayfa: önceki 29802981298229832984
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.