Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
78.213
Cevap
386
Favori
3.231.275
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)
Giriş
    221 Mesaj

s4 şimdi android l alıcak gibi süper bi telefon 1 2yıl gider
    |
    |
    akgolo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    herkesin zevk anlayışı farklıdır ama ben sırf o home tuşu için samsung a devam ederim lg sony falan hikaye benim için. fazla kafa yoran biri değilim bu işe telefonu adam gibi kullandıktan sonra bir şey olmaz beni uzun süre idare eder s4 şuan için ihtiyacımı fazlasıyla karşılıyor 2 sene daha götürür beni aldığım günden beri burada okuduğum olur olmaz şikayetlerin hiçbirini yaşamadım çünkü telefonun orijinalliğini bozacak hiçbir oynama yapmadım bugüne kadar gayet sağlıklı tüm özellikleriyle kullanıyorum akıcı şekilde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Creav -- 6 Ağustos 2014; 16:19:07 >

Orijinalden alıntı: Creav

herkesin zevk anlayışı farklıdır ama ben sırf o home tuşu için samsung a devam ederim lg sony falan hikaye benim için. fazla kafa yoran biri değilim bu işe telefonu adam gibi kullandıktan sonra bir şey olmaz beni uzun süre idare eder s4 şuan için ihtiyacımı fazlasıyla karşılıyor 2 sene daha götürür beni aldığım günden beri burada okuduğum olur olmaz şikayetlerin hiçbirini yaşamadım çünkü telefonun orijinalliğini bozacak hiçbir oynama yapmadım bugüne kadar gayet sağlıklı tüm özellikleriyle kullanıyorum akıcı şekilde

+1

Buraya yazıyorlar yok telefona hettürü füttürü yaptım fışırt oldu. Yok tayvan şeyini şettirecem telefona. Yok ben hindistan şeyini şey ettim şey olmadı. Knox fox root moot hede hödö.............

• Teğmen
    116 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 1080p

Cihazinizi rootlayip,
    Xposed installer kuracak
    Xposed framewori ustunden
    App settings modulunu indirecek
    Ve bunlari aktif ettikten sonra
    Yeniden baslatip app settingse girip bu ayarlari yapacaksiniz.
    Xposed installer linki icin imzamda ki konuya tiklayin.

Teşekkür ederim bilgi için fakat uzun iş ben böyle kullanayım telefonumu...
    |
    |
    Ben de alırken aklımda LG Optimus G2, Sony Xperia Z1C ve S4 Black Edition vardı, alırken temel kriterim tasarım ve kullanışlılık oldu ve S4 bana bu yönlerden daha mantıklı geldi. Bir önceki telefonum Nexus 4 idi ondan önceki de S3. Donanım konusu G2 ile Z1C kağıt üzerinde iyi olsa da bu farkı cihazı kullanırken hissedemiyorsunuz ki Nexus 4'ün bile seriliği, akıcılığı bir çok telefonda yok, oyun performansı da en güncel modelleri aratmıyordu.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    37 Not

Haklısınız..
    Benim de bundan sonraki cihazım,nexus olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Hughes kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: screws_conv

quote:

Orijinalden alıntı: Creav

+1

Buraya yazıyorlar yok telefona hettürü füttürü yaptım fışırt oldu. Yok tayvan şeyini şettirecem telefona. Yok ben hindistan şeyini şey ettim şey olmadı. Knox fox root moot hede hödö.............

hocam sende haklısında sonuçta yüksek özellikli bir tel alıyorsun bununla çoğu kişi uğraşmak ister eğer telefonla uğraşılmıcaksa ne gerek var ki böyle bir telefon almaya benim düşüncem bu açıkcası
    |
    |

• Binbaşı
    1712 Mesaj
    Arkadaşlar s health i ne yaptıysam çalıştıramadım acaba s health mi sorunlu bu rusya romunda ama çalışmıştı bi ara :(

|
    |

[One Plus 7 Pro 8/256 Nebula Blue
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    3 Not

Çok hesaplı bulursam G flex bulamazsam G2 den başka bir cihaza geçmeyi düşünmüyorum.
    Yalnız S4 ün inceliği,hafifliği,5" de rakipsiz ölçülerini ve amoled ekranı arayacağım kesin.
    Özellikle hoparlörü arka kapak tarafında bulunan birşey almayacağım, eller serbest modunda görüşme çok etkileniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1080p -- 6 Ağustos 2014; 17:38:52 >
    |
    |
    hunkar1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    arkadaşlar geçen sene galiba saf android gelcek deniyordu kitkatla google edition mı neydi bayadır ilgilenmiyordum telefonlada bu rom geldi mi şu an kullanan varmı xda'da buldum bir şey ama kullanan var mı bu romu acabahttp://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2544474
    birde bu 9505 içinmiş 9500 için olanı var mı acaba arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spread -- 6 Ağustos 2014; 17:33:36 >
    |
    |

Bende lg'den hazzetmiyorum..
    Bedava verseler kullanmam..
    Bundan sonra ya nexus ya apple.

|
    |
    1080p kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

SuperSu'nun versiyonunu yükleyin. :)

Bende yüklü olan versiyon v2.01
    |
    |
    C0LDWAVE kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    ((( DH İZMİR GRUBU ))) ** --Wir Leben Autos-- Club Astra** /// 2008 OPEL ASTRA H NB 1.3 CDTI Enjoy_Sp Metro Mavi_Yağmur/Far Sensörü, Kararan Ayna, CID Ekran ve Elektrikli Katlanır Ayna + UHP Bluetooth+CDC40 Opera+ESP.->...Yenilenebilir Enerji Kaynak. Destek. Kulübü.

• Yarbay
    2112 Mesaj
    L kesin mi?
    |
    |
    ((( DH İZMİR GRUBU ))) ** --Wir Leben Autos-- Club Astra** /// 2008 OPEL ASTRA H NB 1.3 CDTI Enjoy_Sp Metro Mavi_Yağmur/Far Sensörü, Kararan Ayna, CID Ekran ve Elektrikli Katlanır Ayna + UHP Bluetooth+CDC40 Opera+ESP.->...Yenilenebilir Enerji Kaynak. Destek. Kulübü.

• Yüzbaşı
    337 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba..

Geçen yıl mayıs ayında aldığım i9500 cihazımı halen 4.2.2 android sürümüyle kullanıyorum. (google iran'a güncelleme vermedi ve paralel ithalat mağduru oldum)

Sizce telefona Türkiye sürümü atıp android 4.4... 'e geçmeli miyim, yoksa şimdiki gibi 4.2.2 de sizce yeterince iyi midir??

Ayrıca, bu güncelleme hususunda (root vs işlemlerine yabancı olduğum için) Ankara'da bana yardımcı olabilecek biri var mıdır?

Orijinalden alıntı: chesteren

Arkadaşlar merhaba..

Geçen yıl mayıs ayında aldığım i9500 cihazımı halen 4.2.2 android sürümüyle kullanıyorum. (google iran'a güncelleme vermedi ve paralel ithalat mağduru oldum)

Sizce telefona Türkiye sürümü atıp android 4.4... 'e geçmeli miyim, yoksa şimdiki gibi 4.2.2 de sizce yeterince iyi midir??

Ayrıca, bu güncelleme hususunda (root vs işlemlerine yabancı olduğum için) Ankara'da bana yardımcı olabilecek biri var mıdır?

4.4'e stock türkiye veya rusya stock romuyla geçmeyim hocam knox falan gelir ileride rom atmak isterseniz sıkıntı olur, geçecekseniz custom romla geçin şu an ozcanrom var mesela
    |
    |

Orijinalden alıntı: hunkar1

Bende lg'den hazzetmiyorum..
    Bedava verseler kullanmam..
    Bundan sonra ya nexus ya apple.

+1 milyon :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    1 yıllık TR garantili S4'ü ve üzerine 750 TL vererek sıfır G3 alınması sizce mantıklı mı.. (Böyle bir teklifi değerlendiriyorum da)
    |
    |

2. bir soruya gelecek olursak 7 aylık 0 s4 ümü satıp note3 mü alsam diyorum ya da s5 ya da önerebileceğiniz başka bir tel var mı g2 falan diyorlardı yukarda
emek server
bankalar.org
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,672
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.