Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (2980. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29782979298029812982
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok hesaplı bulursam G flex bulamazsam G2 den başka bir cihaza geçmeyi düşünmüyorum.
    Yalnız S4 ün inceliği,hafifliği,5" de rakipsiz ölçülerini ve amoled ekranı arayacağım kesin.
    Özellikle hoparlörü arka kapak tarafında bulunan birşey almayacağım, eller serbest modunda görüşme çok etkileniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1080p -- 6 Ağustos 2014; 17:38:52 >
  • arkadaşlar geçen sene galiba saf android gelcek deniyordu kitkatla google edition mı neydi bayadır ilgilenmiyordum telefonlada bu rom geldi mi şu an kullanan varmı xda'da buldum bir şey ama kullanan var mı bu romu acabahttp://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2544474
    birde bu 9505 içinmiş 9500 için olanı var mı acaba arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spread -- 6 Ağustos 2014; 17:33:36 >
  • 1080p kullanıcısına yanıt
    Bende lg'den hazzetmiyorum..
    Bedava verseler kullanmam..
    Bundan sonra ya nexus ya apple.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • C0LDWAVE kullanıcısına yanıt
    SuperSu'nun versiyonunu yükleyin. :)

Bende yüklü olan versiyon v2.01
  • L kesin mi?
  • Arkadaşlar merhaba..

Geçen yıl mayıs ayında aldığım i9500 cihazımı halen 4.2.2 android sürümüyle kullanıyorum. (google iran'a güncelleme vermedi ve paralel ithalat mağduru oldum)

Sizce telefona Türkiye sürümü atıp android 4.4... 'e geçmeli miyim, yoksa şimdiki gibi 4.2.2 de sizce yeterince iyi midir??

Ayrıca, bu güncelleme hususunda (root vs işlemlerine yabancı olduğum için) Ankara'da bana yardımcı olabilecek biri var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: chesteren

Arkadaşlar merhaba..

Geçen yıl mayıs ayında aldığım i9500 cihazımı halen 4.2.2 android sürümüyle kullanıyorum. (google iran'a güncelleme vermedi ve paralel ithalat mağduru oldum)

Sizce telefona Türkiye sürümü atıp android 4.4... 'e geçmeli miyim, yoksa şimdiki gibi 4.2.2 de sizce yeterince iyi midir??

Ayrıca, bu güncelleme hususunda (root vs işlemlerine yabancı olduğum için) Ankara'da bana yardımcı olabilecek biri var mıdır?

4.4'e stock türkiye veya rusya stock romuyla geçmeyim hocam knox falan gelir ileride rom atmak isterseniz sıkıntı olur, geçecekseniz custom romla geçin şu an ozcanrom var mesela
  • Slmn alykm. Bende i9505 modeli var buna kitkat gelmedi neden olabilir aceba bildigim tum s4ler guncellendi hemde aylar oldu bilen var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: hunkar1

Bende lg'den hazzetmiyorum..
    Bedava verseler kullanmam..
    Bundan sonra ya nexus ya apple.

+1 milyon :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 yıllık TR garantili S4'ü ve üzerine 750 TL vererek sıfır G3 alınması sizce mantıklı mı.. (Böyle bir teklifi değerlendiriyorum da)
  • Sıcagı Sıcagına Arrow v15 flashladim. İzlenimlerimi yazarim :)
  • Arkadaşlar 18 saatlik kullanım ekran süresi 3.5 saat şarj %17 şuan normal midir ? Go launcher ve Go kilitleyiciyi yükledim de ondan sordum

2. bir soruya gelecek olursak 7 aylık 0 s4 ümü satıp note3 mü alsam diyorum ya da s5 ya da önerebileceğiniz başka bir tel var mı g2 falan diyorlardı yukarda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Afr0oo

Arkadaşlar 18 saatlik kullanım ekran süresi 3.5 saat şarj %17 şuan normal midir ? Go launcher ve Go kilitleyiciyi yükledim de ondan sordum

2. bir soruya gelecek olursak 7 aylık 0 s4 ümü satıp note3 mü alsam diyorum ya da s5 ya da önerebileceğiniz başka bir tel var mı g2 falan diyorlardı yukarda

G3 veya M8

Z2 çok ısınıyor diyorlar ve tasarımını pek beğenemiyorum nedense

S5den uzak dur derim benim kafadaysan...
  • Yaz bakalim,bende değiştireceğim romu..

• Hocam o kadar çıkacak bütcem yok bunu 1000 e falan satıp 200 - 300 falan ekleyerek düşünüyorum :)
  • quote:

Yaz bakalim,bende değiştireceğim romu..

hocam fena değilde sıkıcı ısınıyor bide ilk açıldığında kilitlendi tavsiye etmem pek...

S4le artık yolun sonuna geldik bence düzgün romlar çıkmıyor, çıkanlar sorunlu veya sıkıcı benzer şeyler oluyor. Bir değişiklik olmuyor. Omegadayken hiçbir sorunum yoktu v22ye geri döneceğim artık boşu boşuna aramamak lazım bişiler bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Afr0oo

Hocam o kadar çıkacak bütcem yok bunu 1000 e falan satıp 200 - 300 falan ekleyerek düşünüyorum :)

Nexus5 kaçınılmaz o zaman. Performans ve güncelleme desteği ile süper bir cihaz. Öneririm. Belki 100tl filanda cebinde kalır ekipman alırsın :oke:
  • bende stock roma döneyim o zaman...

evet fazla arayışa girmemek lazım..
  • quote:

bende stock roma döneyim o zaman...

evet fazla arayışa girmemek lazım..

Aynen hocam.

İnan Stok romda Bir keresinde 5 buçuk saat ekran, 16 saat genel süre aldım tek şarj ile

bu performansı hiçbir custom romda yakalayamadım

stok en iyisi
  • o zaman dönüyoruz üstat...

en son sürümü mü yukleyeceğiz tr mi rus mu?
  • 
Sayfa: önceki 29782979298029812982
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.