Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (2979. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29772978297929802981
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar black edition kapağını istanbul veya izmit'te orijinal olarak nerede bulabilirim kadıköy civarı olursa daha iyi olur
  • Spread kullanıcısına yanıt
    Biz internet dahil bulabileceğiniz heryerde razıyım ama malesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lapsetur

quote:

Orijinalden alıntı: TeknoŞizofren

quote:

Orijinalden alıntı: Lapsetur

quote:

Orijinalden alinti: TeknoSizofren

quote:

Orijinalden alinti: Lapsetur

Son güncellemeden sonra Wifi-alani'ni açinca hersey normal görünmesine ragmen mobil veriden internete girilmiyor.

PDA versiyonu I9500XXUFNF3 çikmadan önce hiç bir sorun yoktu Android 4.4.2 de ne zaman yeni kararlilik güncellemesi çikti sorun basladi. Wifi-ala'nini açinca ne ben nede benim cihaza baglananlar internete giremiyor. Ne zaman Wifi-Ala'nini kapatiyorum o zaman ben internete girebiliyorum

Deneyen varmi acaba ?

bende sorunsu bi sekilde giriyor hocam

Cevap için te?ekkür ederim.

Wifi-Alanı yani Hotspot açıkken hem sizin üstünüzden internete bağlananlar hemde siz sorun yaşamıyorsunuz anladığım kadarıyla.

Ben normal Mobil veri üzerinden internete giriyorum fakat ne zaman telefonu hotspot'a çeviriyorum kimse internete giremiyor

O zaman ben bir fabrika ayarına dönsem iyi olacak.

He, hocam yanlız siz sorduğunuz için taşınabilir hotspotu açıp mobilden girmeyi denedim kimse bağlı değilken yani. Bu şekilde sorun çıkmıyor ama evet bi fabrika ayarlarına dönmenizi tavsiye ederim =)

quote:

Son güncellemeden sonra Wifi-alanı'nı açınca herşey normal görünmesine rağmen mobil veriden internete girilmiyor.

PDA versiyonu I9500XXUFNF3 çıkmadan önce hiç bir sorun yoktu Android 4.4.2 de ne zaman yeni kararlılık güncellemesi çıktı sorun başladı. Wifi-ala'nını açınca ne ben nede benim cihaza bağlananlar internete giremiyor. Ne zaman Wifi-Ala'nını kapatıyorum o zaman ben internete girebiliyorum

Fabrika ayarlarına döndüm yine değişen birşey olmadı.

Bu konuda bilgisi olan varmı acaba

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alinti: Lapsetur

Son güncellemeden sonra Wifi-alani'ni açinca hersey normal görünmesine ragmen mobil veriden internete girilmiyor.

PDA versiyonu I9500XXUFNF3 çikmadan önce hiç bir sorun yoktu Android 4.4.2 de ne zaman yeni kararlilik güncellemesi çikti sorun basladi. Wifi-ala'nini açinca ne ben nede benim cihaza baglananlar internete giremiyor. Ne zaman Wifi-Ala'nini kapatiyorum o zaman ben internete girebiliyorum

Deneyen varmi acaba ?
    Garip bur durum yaşıyorum.

Benim Sim kartı başka telefonlarda denediğimde Wifi-Alanı (hotspot) sorunsuzca çalışıyor. Benim telefona başka sim kartları taktığımda benim telefonumda da Wifi-Alanı (hotspot) sorunsuzca çalışıyor.

Fakat kendi sim kartım kendi telefonumda Wifi-Alanı (hotspot) çalışmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: arkin39

Biz internet dahil bulabileceğiniz heryerde razıyım ama malesef

anladım anlaşılan zor neyse hocam sağlık olsun :D bulursanız yazarsınız arayış içerisindeyim çünkü
    --------------------------------------------------
    arkadaşlar bu arada ben ozcanrom v4 kullanıyorum şu an için önerebileceğiniz custom rom var mı batarya süresinin uzunluğu ve performansı yüksek olan knox sayacını aktif etmemek istediğimden stock roma geçmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: esc0rpi01

Merhaba arkadaşlar. Yeni S4 aldım. 2 sorum olacak. Antutu puanından kaç alıyor bu cihaz sizlerde ve yüksek kapasiteli ve güvenilir batarya (4000 mAh ++) varmı önerebileceğiniz ? Acil !

ben 26-27k civarı alıyorum fakat kullanılan rom'un falanda etkisi var, arkadaşında dediği gibi yan sanayi batarya kullanma hocam
    edit// 29435 aldım şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spread -- 6 Ağustos 2014; 12:30:28 >

• s4 hala alınırmı 2.el olarak almak istiyorum 1 2 ay içinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: kronos34

s4 hala alınırmı 2.el olarak almak istiyorum 1 2 ay içinde

Bence alınır uygun fiyata bulursan ben 15 ay garantili 2 küçükboya atması olan s4 785 e aldım samsung garantili kutu fatura mevcut.

Ayrıca knox sayacı artmadan root atıp gereksiz uygulamaları silebilirmiyim tabi sonrasında root u kaldıracam

• akgolo kullanıcısına yanıt
    ya herkez g2 diyor kafa karıştırıyor ama g2 bakınca çok şekilsiz ve home tuşu yok sadece işlemci ya sadece işlemci için s4 e karşı koyuyorlar bu telefonu
    bence s4 genc telefonu kamerası oyun vb acısından g2 kullananların çoğu 25+ bu forumda ki zaten sadece forumda g2 kullanıcısı var ben normalde görmedim etrafımda
  • Spread kullanıcısına yanıt
    Iki üç sayfa önce bir arkadaş izmir de bulmuş iletişim bilgisi yazarsa paylaşırız bizlerde arayış icerisindeyiz

• G2'nin birçok konuda üstün olduğu tartışılmaz. Sadece işlemci değil pil ömrü ve soyulmayan çerçevesi ile benim gözümde 10 adım önde. Tasarımı da hoş bir cihaz. 25+ genellemesi baya bi yanlış olmuş, daha çok teknolojiyi araştıran ve fiyatları önemseyen kullanıcılar G2'yi tercih ediyor.

Not: S4 kullanıyorum.
  • @kronos34

Hocam süphe yok g2 fark atar s4 e ama alınacaksa 32 lik alınması lazım . Bence s4 800-850 arası bulunursa alınması lazım . G2 32 lik 1100-1200 civarı çok telle uğraşmıyrsan o farka değmez s4 gününüz şartlarında iyi tel

• arkadaşlar rusya ng3 romunu yükledim telefon root olmuyor
  • akgolo kullanıcısına yanıt
    s4 şimdi android l alıcak gibi süper bi telefon 1 2yıl gider
  • herkesin zevk anlayışı farklıdır ama ben sırf o home tuşu için samsung a devam ederim lg sony falan hikaye benim için. fazla kafa yoran biri değilim bu işe telefonu adam gibi kullandıktan sonra bir şey olmaz beni uzun süre idare eder s4 şuan için ihtiyacımı fazlasıyla karşılıyor 2 sene daha götürür beni aldığım günden beri burada okuduğum olur olmaz şikayetlerin hiçbirini yaşamadım çünkü telefonun orijinalliğini bozacak hiçbir oynama yapmadım bugüne kadar gayet sağlıklı tüm özellikleriyle kullanıyorum akıcı şekilde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Creav -- 6 Ağustos 2014; 16:19:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Creav

herkesin zevk anlayışı farklıdır ama ben sırf o home tuşu için samsung a devam ederim lg sony falan hikaye benim için. fazla kafa yoran biri değilim bu işe telefonu adam gibi kullandıktan sonra bir şey olmaz beni uzun süre idare eder s4 şuan için ihtiyacımı fazlasıyla karşılıyor 2 sene daha götürür beni aldığım günden beri burada okuduğum olur olmaz şikayetlerin hiçbirini yaşamadım çünkü telefonun orijinalliğini bozacak hiçbir oynama yapmadım bugüne kadar gayet sağlıklı tüm özellikleriyle kullanıyorum akıcı şekilde

+1

Buraya yazıyorlar yok telefona hettürü füttürü yaptım fışırt oldu. Yok tayvan şeyini şettirecem telefona. Yok ben hindistan şeyini şey ettim şey olmadı. Knox fox root moot hede hödö.............

• quote:

Orijinalden alıntı: 1080p

Cihazinizi rootlayip,
    Xposed installer kuracak
    Xposed framewori ustunden
    App settings modulunu indirecek
    Ve bunlari aktif ettikten sonra
    Yeniden baslatip app settingse girip bu ayarlari yapacaksiniz.
    Xposed installer linki icin imzamda ki konuya tiklayin.

Teşekkür ederim bilgi için fakat uzun iş ben böyle kullanayım telefonumu...
  • Ben de alırken aklımda LG Optimus G2, Sony Xperia Z1C ve S4 Black Edition vardı, alırken temel kriterim tasarım ve kullanışlılık oldu ve S4 bana bu yönlerden daha mantıklı geldi. Bir önceki telefonum Nexus 4 idi ondan önceki de S3. Donanım konusu G2 ile Z1C kağıt üzerinde iyi olsa da bu farkı cihazı kullanırken hissedemiyorsunuz ki Nexus 4'ün bile seriliği, akıcılığı bir çok telefonda yok, oyun performansı da en güncel modelleri aratmıyordu.
  • Haklısınız..
    Benim de bundan sonraki cihazım,nexus olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: screws_conv

quote:

Orijinalden alıntı: Creav

herkesin zevk anlayışı farklıdır ama ben sırf o home tuşu için samsung a devam ederim lg sony falan hikaye benim için. fazla kafa yoran biri değilim bu işe telefonu adam gibi kullandıktan sonra bir şey olmaz beni uzun süre idare eder s4 şuan için ihtiyacımı fazlasıyla karşılıyor 2 sene daha götürür beni aldığım günden beri burada okuduğum olur olmaz şikayetlerin hiçbirini yaşamadım çünkü telefonun orijinalliğini bozacak hiçbir oynama yapmadım bugüne kadar gayet sağlıklı tüm özellikleriyle kullanıyorum akıcı şekilde

+1

Buraya yazıyorlar yok telefona hettürü füttürü yaptım fışırt oldu. Yok tayvan şeyini şettirecem telefona. Yok ben hindistan şeyini şey ettim şey olmadı. Knox fox root moot hede hödö.............

hocam sende haklısında sonuçta yüksek özellikli bir tel alıyorsun bununla çoğu kişi uğraşmak ister eğer telefonla uğraşılmıcaksa ne gerek var ki böyle bir telefon almaya benim düşüncem bu açıkcası

• Arkadaşlar s health i ne yaptıysam çalıştıramadım acaba s health mi sorunlu bu rusya romunda ama çalışmıştı bi ara :(

• 
Sayfa: önceki 29772978297929802981
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.