Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (2962. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78.249
Cevap
355
Favori
3.291.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29602961296229632964
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: C0LDWAVE

arkadaşlar telefon cebimdeyken veya kullanırken yeniden başlatıyor kendisini başlattıkdan sonra ısınmış oluyor telefon

Yukarı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cemu kullanıcısına yanıt
    Türkiye den alabilecegimiz bir yer yok mu telefon kac aydir satiliyor kapak mi satilmiyor acaba

• arkin39 kullanıcısına yanıt
    Servislerde bulunabiliyor ama fiyatına değmez. 40-60 lira arası bir fiyatı vardı tam hatırlamıyorum ama o fiyata değmez. Hele ki kılıfla kullanılacaksa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonumda United Arab Emirates romu var ben bunun üzerine en son çıkan Türkiye romunu kursam herhangi bir sorun yaşarmıyım arkadaşlar? İmei silinmesi ,sayaç artma gibi bir durum olur mu? Garantiyi bozmak istemiyorum ama Tr romu kullanmak istiyorum.Ne yapmalıyım
  • Tüm arkadaşlarıma sevdikleriyle beraber mutlu ve huzurlu bir bayram geçirmelerini dilerim.
    İyi bayramlar..

• 4.4.3 daha cikmadiki.son güncellemeyi yükledi m alarm calarken ekran camindN gözüküyor artik son yazilim iyi olmus

• quote:

Orijinalden alıntı: memo7000

Telefonumda United Arab Emirates romu var ben bunun üzerine en son çıkan Türkiye romunu kursam herhangi bir sorun yaşarmıyım arkadaşlar? İmei silinmesi ,sayaç artma gibi bir durum olur mu? Garantiyi bozmak istemiyorum ama Tr romu kullanmak istiyorum.Ne yapmalıyım

Telefonumda yüklü olan rom bu :

Country: United Arab Emirates
    Product Code: XSG
    PDA: I9500XXUFNB4
    CSC: I9500OJVFNC1
    MODEM: I9500XXUFNC1

Kurmaya tırstığım en son çıkan TR romu bu :

Country: Turkey
    Product Code: TUR
    PDA: I9500XXUFNF3
    CSC: I9500OJVFNF3
    MODEM: I9500XXUFNC1

Evet arkadaşlar bilgilendirmenize ihtiyacım var.Yıllar önce S1 telefonuma rahatca rom yükleyebiliyordum ama S4 ile bu işe girişmedim.Sayaç artması ve imei null olma gibi sorunlardan dolayı.Ben sadace türkiye romunu kurup gelen güncellemeleride ota yoluyla almak istiyorum.Root-custom rom-kernel vs olayına bulaşmadan sağlıklı bir şekilde TR romuna geçebilir miyim?

Herkese iyi bayramlar

• quote:

Telefonumda United Arab Emirates romu var ben bunun üzerine en son çıkan Türkiye romunu kursam herhangi bir sorun yaşarmıyım arkadaşlar? İmei silinmesi ,sayaç artma gibi bir durum olur mu? Garantiyi bozmak istemiyorum ama Tr romu kullanmak istiyorum.Ne yapmalıyım

Türkiye romunu kur sorun olmaz sayaç falan artmaz.Kurmadan önce wipe cache işlemlerini yap kurmadan önce ve sonra.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LanManiaX

quote:

Türkiye romunu kur sorun olmaz sayaç falan artmaz.Kurmadan önce wipe cache işlemlerini yap kurmadan önce ve sonra.

Cevabını yen gördüm hocam yüklü olan romu belirttim bu şekildeyken yüklesem bişey olmaz dimi ? Biraz stres yaptım kusura bakma
  • Sorun yok yükle aynı şekilde bende yaptım orjinal rom yükledikten sonra sayaç artmaz.Wipe cache işlemlerini kurmadan önce ve kurduktan sonra yap mis gibi kullan.
  • Arkadaşlar iyi bayramlar dun itibari ile araniza katıldım. Ilk izlenimlerimden size bir kac soru sormak istiyorum. Daha onceki telefonum s3 miniydi.bunda gelistirici seceneklerinden arka plan verilerini sinirla ile en fazla 3 islem yada stamdart limit tarzi sinirlandirma yapip hem ram kullaniminda hemde sajda tasarruf yapiyordum.simdi s 4 te bakiyorumda 1.5 e yakin ram kullaniyor bundada sinirlama yok mu xunku aksam ilk sajdan sonra sabaha kadar yuzde 40 harcadi. Ayrica telefon kendi kendine bildirim icin otuyor internet filan acik olmamasina ve mesaj gelmemesine rağmen bu nedir ve nasil kapanir

• Arkadaşlar bu bildirim sesi olayı cok sinir bozucu telefonda ne mesaj ne uyari var internet bile acik degil ortalama 20 dk da bir bildirim kendi kendine caliyor

• Herkese iyi bayramlar arkadaslar

• Arkadaşlar bu bildirim sesi olayı cok sinir bozucu telefonda ne mesaj ne uyari var internet bile acik degil ortalama 20 dk da bir bildirim kendi kendine caliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: arkin39

Arkadaşlar iyi bayramlar dun itibari ile araniza katıldım. Ilk izlenimlerimden size bir kac soru sormak istiyorum. Daha onceki telefonum s3 miniydi.bunda gelistirici seceneklerinden arka plan verilerini sinirla ile en fazla 3 islem yada stamdart limit tarzi sinirlandirma yapip hem ram kullaniminda hemde sajda tasarruf yapiyordum.simdi s 4 te bakiyorumda 1.5 e yakin ram kullaniyor bundada sinirlama yok mu xunku aksam ilk sajdan sonra sabaha kadar yuzde 40 harcadi. Ayrica telefon kendi kendine bildirim icin otuyor internet filan acik olmamasina ve mesaj gelmemesine rağmen bu nedir ve nasil kapanir

S4 te var sinirlama olayi 4.2.2 stock romu kullaniyorum inatla hala cok memnunum : ) bildirim olayi ayarlanabiliyor fakat sarzin sabaha kadar hic kullanmiyorsaniz durduk yerde o kadar cok gitmesi normal degil bilginize

• quote:

Orijinalden alıntı: AnacoN

Arkadaşlar merhaba, konuyu ara ara takip ediyorum ama son 1 haftadaki yoğun işlerim nedeniyle takip edemedim. Şu anda orjinal romlar içinde en sorunsuzu hangisi? Hala Rusya rom'u gng3 en iyisi mi yoksa TR Rom'u da iyi mi?

Kullanan arkadaşlardan yorum alabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rocky Balboa®

Beyler sadece 3g'yi kullanmak istiyorum h,h+'yı kapatmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim ?

H, H+ zaten 3G nin çeşitleri. E yazarsa 3G yoktur 2G desinizdir

• GOXB G kullanıcısına yanıt
    Biliyorum hocam ama ben sadece 3g olsun istiyorum h+ çok şarj yiyor, s3 için nasıl yapıldığını buldum ama s4 için bulamadım
  • Hepsi 3g hocam aralarında hiçbir fark yok. Telefon yine aynı miktarda ısınır aynı miktarda şarj yer. 3G ve HSDPA aynı bant üzerinden geliyor siz onu kapatarak sadece gelen sinyali kesiyorsunuz. Ayrıca kitkat sürümlerinde o kullandığınız *#....# şekildenki kod yok. Belki play store da root ile çalışan uygulamalar bulabilirsiniz.

edit imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JellyBrain -- 28 Temmuz 2014; 15:58:21 >
  • JellyBrain kullanıcısına yanıt
    Uğraşmaya gerek yok diyosun yani hocam :) peki teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 29602961296229632964
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.