Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (2954. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29522953295429552956
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Recovery'e girip yapacaksınız da önemli olan ekran süresi. O 3 günlük kullanımda 3 saat ekran süresi aldıysanız bir önemi kalmıyor açıkçası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son güncellemeden sonra, telefonun kilit ekranında olan "Işık Efekti"nin sesi azaldı mı sizde de?
  • Güncellemeden sonra

• quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

Recovery'e girip yapacaksınız da önemli olan ekran süresi. O 3 günlük kullanımda 3 saat ekran süresi aldıysanız bir önemi kalmıyor açıkçası.

recover e nasıl giriliyor.. recover e girdikten sonra hangisini seçmeliyim..
  • bazı forum sayfalarında advanted e girin diyor. ama ben 3 tuşa basılı tuttuğum zaman bende advanted çıkmıyor.
  • ya arkadaslar su spigen neo hybrid lerin sadece frame yani cercevesini nereden bulabilirim. tamamini alsam cok pahalıya geliyor sadece degisik renklerde dis cercevesini almak istiyorum. yok mu bir bilen

• laruz kullanıcısına yanıt
    Recovery: Ses açma güç home
    Download: Ses kısma güç home

ezbere bilmiyorum ama bir menünün altındaydı o seçenek. Alttakilere girip bakın.(Wipe data veya cache seçmeyin. Verileri siler)
  • [Caty] kullanıcısına yanıt
    Kendi sitesinde(ABD) satılıyor. Resmi eBay satıcısında da bulabilirsiniz ama pek uygun fiyatlı değiller. Bknz: Spigen USA Sayfası

Aynı şekilde slim armor için de var (10$). Açıkçası o fiyata 3 tane Çin malı Slim armor veya 3 tane Neo Hybrid alırım daha iyi.
  • ilhan3535 kullanıcısına yanıt
    Yurt dışından aldığım telefonun pilini değiştirdiler. Çok ta ilgililer.

• quote:

Orijinalden alıntı: ilhan3535

quote:

Orijinalden alıntı: ClearNOS

s5 çıktı mı?

S6 çıkacak yakında.

vay be
  • quote:

Kendi sitesinde(ABD) satılıyor. Resmi eBay satıcısında da bulabilirsiniz ama pek uygun fiyatlı değiller. Bknz: Spigen USA Sayfası

Aynı şekilde slim armor için de var (10$). Açıkçası o fiyata 3 tane Çin malı Slim armor veya 3 tane Neo Hybrid alırım daha iyi.

aynen hocam haklisiniz kargosu vesaire astari yuzunu geciyor. birebir cin mali olanlari nereden bulurum peki, yurtici ya da uygun kargo denk gelirse yurtdisindan..

• [Caty] kullanıcısına yanıt
    eBay, Aliexpress.

• quote:

eBay, Aliexpress.

Teşekkür ettim

• quote:

Yedek pil alın. Şarjlı kılıf düşmelerde cihaza zarar verebilir ki pil için de pek sağlıklı bir çözüm değil.

Bu sabah aliexpress'ten aldığım Slim Armor kılıfım geldi ve beklediğimden daha iyi çıktı

Pil tak çıkar falan biraz zahmetli diye şarjlı olan kılıf düşünmüştüm bide yüksek kapasiteli piller var ama kapak kalınlasiyormus sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: DoveSea

Hafıza kartı hızlı olsun, markası çok da önemli değil diyenlere inanarak almış olduğum Team marka 16 GB class 10 kartım 2 senenin sonunda çok acı bir şekilde düzgün çalışmamaya başladı. Oğlumun gösterisi sırasında yüksek boyutlarda kayıt yaptım, resim çektim derken daha gösteri bitmeden bir de baktım ki kaydettiğim bir sürü video ve resim uçup gitmiş yerinde siyah ekran üzerinde kalbim gibi kırık bir görsel.... ne kadar kızsam da küfretsem de kurtaramadım hiçbirisini...

neyse, yeni ve hızlı bir kart arayışındayım...
    http://www.n11.com/samsung-32gb-pro-class-10-microsdhc-hafiza-karti-mb-mgbgbatr-P18379374
    veya
    http://www.hepsiburada.com/liste/sandisk-mobile-extreme-microsdhc-32gb-card-sd-adapter-45mb-s-class-10-hafiza-karti-sdsdqxl-032g-g4/productDetails.aspx?productId=ftsanmoblmcsd32ext&categoryId=60003724
    bunlar iyi midir? forumu aradım ama yeni bilgiler bulamadım.. ne dersiniz alayım mı?

Sizin ilacınız burada:

http://www.vatanbilgisayar.com/32gb-micro-sd-plus-c10-mb-mpbgca_tr.html

• ilk fırsatta elden çıkaracağım.. hatta meraklısı varsa pm atsın. samsung turkiye garantili, 1 yıl garantisi var devam eden..

• bariscapt B kullanıcısına yanıt
    Düştüğünde şarj soketinde olacak bir sorun için para dökmek yerine yedek pil pratik ve makul geliyor bana. 2300mAh markalı veya 2600mAh orjinal pil alıp harici cihazla şarj edip kullandığınızda 2 kat kullanım süresi sunar ki bir günden fazlasına tekabül ediyor. Telefonu şarj et, kılıfı şarj et yine zahmetli. Çıkarması zor bir kılıf kullanmıyorsanız benim tavsiyem kesinlikle yedek pil.
  • quote:

Düştüğünde şarj soketinde olacak bir sorun için para dökmek yerine yedek pil pratik ve makul geliyor bana. 2300mAh markalı veya 2600mAh orjinal pil alıp harici cihazla şarj edip kullandığınızda 2 kat kullanım süresi sunar ki bir günden fazlasına tekabül ediyor. Telefonu şarj et, kılıfı şarj et yine zahmetli. Çıkarması zor bir kılıf kullanmıyorsanız benim tavsiyem kesinlikle yedek pil.

Aynen kardesim bende s4 için orjinal extra battery kit aldim onu aldigimden beri telefonu şarja takmadim daha. Pil bitince cikarip dolu pili takiyorum bos pili makineye takip şarj aletine bağliyorum o kendi kendine şarj oluyor telefondan ayri bi sekilde hatta %50 daha hizli doluyor çok pratik bence sadece pil alacagina 20 tl fazla verin extra pil kiti alin inanin çok işe yariyor.

• İyiymiş hocam bende yeni yükledim bakalım biraz kullanalım bu şekilde olmazsa rootlarım. Şarj olayı hakkaten sıkıntı, gereksiz uygulamalarda cabası ama facebook ve whatsapp benim için vazgeçilmez, uyutmam onları.

@devil

Şarj olayına gelmedim daha ama bakalım göreceğiz. Belki senin şarj adaptörünle vs ilgili bir sorundur. Olmazsa eskiye dönerim zaten sorun değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MetoCxCx

quote:

Aynen kardesim bende s4 için orjinal extra battery kit aldim onu aldigimden beri telefonu şarja takmadim daha. Pil bitince cikarip dolu pili takiyorum bos pili makineye takip şarj aletine bağliyorum o kendi kendine şarj oluyor telefondan ayri bi sekilde hatta %50 daha hizli doluyor çok pratik bence sadece pil alacagina 20 tl fazla verin extra pil kiti alin inanin çok işe yariyor.

Teşekkürler tavsiyeler için gayet mantıklı

• 
Sayfa: önceki 29522953295429552956
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.