Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (2838. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28362837283828392840
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekran koruması gerekli değil bence. Arkadaşımda da S4 var direk cebine atıyor arka kapakta 2-3 küçük çizik dışında bir de ekran çerçevesinde bir çentik dışında hiçbir şey yok. Ekran kırılacaksa kırılıyor. Zaten pencereli kılıfların ekran bölümü darbe emmiyor. Jelatin sadece çizilmelere karşı ama ekran çizilmelere karşı bayağı dayanıklı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam telin yanlarında gri kısmında çizik soyuk oluyo ya. bi de beyaz kenarlarda. bi arkadaş note 2 kullnaıo kılıf yüzünden kenarlar hep çizildi dedi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhat1971

quote:

Orijinalden alıntı: ucuß3

quote:

Orijinalden alıntı: Free User

Home tuşu çıt çıt sesi bu videodaki gibi mi ? Videodaki benim cihazım. Belli açılar ile basınca ses çıkıyor. Bazende çıkmıyor. Denediğim diğer 2 tane S4 de de aynı ses vardı.

http://www.youtube.com/watch?v=j2eqlWl0H8s

zamanla kullanıma bağlı olarak bu ses çıkması normal . bende de aynı ses mevcut

Arkadaslar slm ayni tuş çıtırdamasi 2.el aldigim s4 dede vardı.sanki tuşla kasanin arasina kola damlamışta yapişiyormuş gibi yada tuşun arasina toztoprak dolmuşta sürtüyormuş gibi tuşa basinca ses yapiyordu.Bende eski tecrubelerime dayanarak dügmenin etrafini hafif nemli bezle silerek arkasina çok ince bir not kagidinin tam koşesine çok az vazelin sürerek tuşla kasanin arasinda tuşun etrafi boyunca sürterek dolaştirdim.sonra tuşu saga sola oynatarak defalarca bastim ve vazelinin milimetrik olarak araya girmesini sagladim ve ses kesildi yag gibi oldu :) Ancak yag konusunda cok dikkatli olunmali ince ve akici yag kullanilmamali mazallah tuşun altina doluverir.vazelinde sadece kagidin emdigi kadar sürülmeli.Herkezin sorunu ayni olmayabilir ama genelde sorunlar ayni oluyor.El becerisi olmayan denemesin :)

adam vazelin sürmüş ya :D 2 güne ne kadar toz toprak varsa doluşcak oraya

• quote:

Orijinalden alıntı: vuralvural

hocam telin yanlarında gri kısmında çizik soyuk oluyo ya. bi de beyaz kenarlarda. bi arkadaş note 2 kullnaıo kılıf yüzünden kenarlar hep çizildi dedi..

Kılıfın kalitesine bağlı.

• Ben cam taktım valla çok güzel oldu..

• Arkadaşlar telefonu alali 3 hafta oldu telefonun yukaridaki şarj göstergesi betmyaz olarak gözüküyor neden acaba almadan önce s4ün resimlerine baktiğimda yeşil olarak gözüküyordu ayrica note 2 ve s3 kullanan arkadaşlarim var onlarda şarj çubuğu yeşil gözüküyor bende beyaz neden ? Ayari var mu bunun

• beyler rus romuna güncelleme gelmedimi hala ? hangi roma geçsek o en sona düşüyor heralde herkes güncelleme almış
  • quote:

Orijinalden alıntı: MetoCxCx

Arkadaşlar telefonu alali 3 hafta oldu telefonun yukaridaki şarj göstergesi betmyaz olarak gözüküyor neden acaba almadan önce s4ün resimlerine baktiğimda yeşil olarak gözüküyordu ayrica note 2 ve s3 kullanan arkadaşlarim var onlarda şarj çubuğu yeşil gözüküyor bende beyaz neden ? Ayari var mu bunun

sorun yok dostum 4.4.2 sürümünde böyle oluyor. bizimde yeşildi son güncellemeyle birlkte beyaz oldu
  • Arkadaşlar benim cihaz yurtdışı arabistandan aldım 1 ay kadar oldu ilk aldığım gün 4.4.2ye güncelledim başka güncelleme olmadı. Şu son ufak bi güncelleme çıkmış sanırım. Arabistan için yayınlandığında bende alabilecek miyim güncellemeyi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vuralvural

SERHAT HOCAM TEŞK. PEKİ KAPAKSIZLAR EKRANI KORUMASIZ BIRAKMAZ MI. KAPAKLI ALIRSAM DA UYKU MODLU KILIF SANIRIM DAHA İYİ.TEL ÇALDIGINDA KAPAGI AÇMAYA GEREK KALMAYIP PENCERELİ YERDEN CEVAPLAMAK PRATİK OLUR GALİBA

Tabiki kapak olayi göreceli biraz yani herkezin zevki fikri ayridir.Ben silikon kapak kullaniyorum ekranda şeffaf ekran koruyucu var bu sekilde rahat ediyorum.Ama tabiki sizin dediginiz ön korumali kapaklarıda severek kullandim.Siz hangisini arzu ediyosaniz onu alin yada benim gibi iki tane alin :)

• quote:

beyler rus romuna güncelleme gelmedimi hala ? hangi roma geçsek o en sona düşüyor heralde herkes güncelleme almış

Telefonum hangi ülkenin romu nasıl öğrenirim yani hangi ülkenin güncellemesini alacak ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: serhat1971

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Free User

Home tuşu çıt çıt sesi bu videodaki gibi mi ? Videodaki benim cihazım. Belli açılar ile basınca ses çıkıyor. Bazende çıkmıyor. Denediğim diğer 2 tane S4 de de aynı ses vardı.

http://www.youtube.com/watch?v=j2eqlWl0H8s

zamanla kullanıma bağlı olarak bu ses çıkması normal . bende de aynı ses mevcut

Arkadaslar slm ayni tuş çıtırdamasi 2.el aldigim s4 dede vardı.sanki tuşla kasanin arasina kola damlamışta yapişiyormuş gibi yada tuşun arasina toztoprak dolmuşta sürtüyormuş gibi tuşa basinca ses yapiyordu.Bende eski tecrubelerime dayanarak dügmenin etrafini hafif nemli bezle silerek arkasina çok ince bir not kagidinin tam koşesine çok az vazelin sürerek tuşla kasanin arasinda tuşun etrafi boyunca sürterek dolaştirdim.sonra tuşu saga sola oynatarak defalarca bastim ve vazelinin milimetrik olarak araya girmesini sagladim ve ses kesildi yag gibi oldu :) Ancak yag konusunda cok dikkatli olunmali ince ve akici yag kullanilmamali mazallah tuşun altina doluverir.vazelinde sadece kagidin emdigi kadar sürülmeli.Herkezin sorunu ayni olmayabilir ama genelde sorunlar ayni oluyor.El becerisi olmayan denemesin :)

adam vazelin sürmüş ya :D 2 güne ne kadar toz toprak varsa doluşcak oraya

Sen merak etme insaatlarda çalismiyorum.Ayrica yazdigim tecrubeyle sabittir.Daha dün yapmadim bu işi.

• güncellemeden sonra şarjım çok kısa sürede boşalıyor ekran görüntüsünü atıyorum anlayan biri varsa yardımcı olabilir mi ?

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

https://store.donanimhaber.com/1d/32/bf/1d32bfa00f4bc3be6905544b88136168.png
    SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

• Arkadaşlar bende telefona reset atınca batarya kullanım süreleri sıfırlanıyor. Sizdede öyle mi?
  • anroid kit katmıdır o geldikten sonra sarj süreleri berbat oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre0808

Arkadaşlar bende telefona reset atınca batarya kullanım süreleri sıfırlanıyor. Sizdede öyle mi?

Slm sifirlanmamasi lazim.Simdi ben tekrar emin olmak için reset attim pil süreleri hâlâ duruyodu...

• quote:

Orijinalden alıntı: X-PLAYER

quote:

beyler rus romuna güncelleme gelmedimi hala ? hangi roma geçsek o en sona düşüyor heralde herkes güncelleme almış

Telefonum hangi ülkenin romu nasıl öğrenirim yani hangi ülkenin güncellemesini alacak ?

teli nerden aldınız ? telefonu bilgisayara bağlayın kies 3 kurulu olsun teli tanır ve sürüm kısmında parantez içinde yazar mesela türkiye (TUR)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: X-PLAYER

quote:

teli nerden aldınız ? telefonu bilgisayara bağlayın kies 3 kurulu olsun teli tanır ve sürüm kısmında parantez içinde yazar mesela türkiye (TUR)

Tamam hallettim hocam türkiyeymiş teşekkürler

• arkadaşlar iphonedeki gibi kilit ekranında sağ altta yukarı çekilerek açılan kamera kısayolunu nasıl yapabilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ustad-kun

Ekran koruması gerekli değil bence. Arkadaşımda da S4 var direk cebine atıyor arka kapakta 2-3 küçük çizik dışında bir de ekran çerçevesinde bir çentik dışında hiçbir şey yok. Ekran kırılacaksa kırılıyor. Zaten pencereli kılıfların ekran bölümü darbe emmiyor. Jelatin sadece çizilmelere karşı ama ekran çizilmelere karşı bayağı dayanıklı.

bence yanılıyorsun. kılcal çizikler kesinlikle oluyor. ayrıca jelatinler daha az parmak izi ve ter bırakıyor rahat siliniyor
    sadece çizik olarak bakmayın. kullanım kolaylığıda sağlıyor.
  • 
Sayfa: önceki 28362837283828392840
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.