Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (267. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 265266267268269
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben hediye formunu doldurdum arkadaşlar. Sonra hemen mail geldi. Audio dock 7 iş günü içerisinde gelecekmiş. Dağıtım firması da İs-mail dağıtım hizmetleri diye bi yermiş. Sanki hiç adam gibi kargo firması yok gibi burayla anlaşmışlar. Bakalım alabilecek miyiz
  • cihaz güzel zaten ses çıkışı yüksek ama onedekiyle karşılaştırılamaz elbette sonucta one veya s4 alsanızda kılıf alıcaksın tasarım çokda birşeye yaramayacak her dakkada muzik dinlemedigim için eski bir s2 kullancısıda oldugum için s4 alıyorum 1-2 güne. düşünecekler bunlarıda düşünsün oneyle s4 arasında kalanlar için yazdım bu yazıyı .2 aydır one bekleyen biri olarak sadece ses ve tasarım fark edecek kamera öyle ahım şahım fark etmiyor.
  • beyler alınma tarihine ne diyeceğiz? hepsiburadadan alanlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tarten

89 sayfa sonunda şuna karar kıldım arkadaşlar

S4 alanlar yazmıyor...

Çünkü 2000tl verdiklerine pişmanlar...

Ne resim çeken paylaşıyor...

Ne telefon hakkında yorum yazan var doğru dürüst...

Ne şarj hakkında konuşan var...

Ne ram hakkında konuşan var...

Ne ısınma sorunundan bahseden var...

Sonuç: Samsung S4 ile bize çelmeyi takmış...

Geçmiş olsun...

alakası yok. ben three UK den geçen sene s3 aldım. adamlar mail attılar, telefona ön para ödemeden sahip olun 25 nisan son gün falan.

he şimdi almaya gitsem, 3 mayıstan önce sahip olamam. koskoca three bunu yapıyorsa :)

s4 de htc, apple ve sonyci fan boylar saydırıyor ama satışlar üst noktada s4 ün :)

bende 1 ay geçsin amerikan sipariş vericem. uk de 549 pound, amerikadan getirtince 450 pound oluyor ...

• beyler bu on kayıt yaptırdım hediye için fakat onay kodu nerede, bana telefona gelmedi msj gelmiştide kod yok, nereye gıdıyor epostayada gelmemiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pasolvon

quote:

Orijinalden alıntı: vamp

Ne plastikmis arkadas ya. Simdi uzun uzun yazacagim ama mobildeyim. Halen ayni muhabbet. Be arkadas ekran testlerindede bu telefon mukemmellige ulasmis denildi daha nedir bu plastik davasi. Siz plastiga dokunarakmi telefonu kullaniyorsunuz yoksa ekrana bakarak mi? Ne acayip insanlar turedi. Htc one modeline ovguler yagdi yagdi hani telefon nerede. Uretilemeyen telefonun ovgusu mu olur. icindeki mikrofonda degisek yeni uretilen partide. Ekrani kucuk telefon buyuk. Nedir abi cekemediginiz? Gidin olmayan telefonunuzu beklemeye devam edin

mikrofon problemi nedir hocam? ikinci partiyi mi beklemeli bu durumun düzelmesi için?

2. partide normal mikrofonları kullanılar muhtemelen. Nokia çift zarlı 140 db e kadar temiz ses kaydı yapan mikrofonu htc one modelinden kaldırttı. HTC deki sessizliğin ana nendenlerin biriside bu.

http://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/Nokianin-HAAC-mikrofon-davasi-HTC-One-satislarini-etkilemeyecek.htm

http://haber.gazetevatan.com/htc-one-modeli-icin-mikrofon-arayisinda/533946/43/teknoloji

• mediamarkt istanbul bilişim gold paralel ithalat fiyatı ne olur bilginiz var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmengn

Ben hediye formunu doldurdum arkadaşlar. Sonra hemen mail geldi. Audio dock 7 iş günü içerisinde gelecekmiş. Dağıtım firması da İs-mail dağıtım hizmetleri diye bi yermiş. Sanki hiç adam gibi kargo firması yok gibi burayla anlaşmışlar. Bakalım alabilecek miyiz

O firma iyi çalışıyor merak etme s3 de kılıf kampanyası vardı aynı firma getirdi sıkıntı yok merak etmeyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar aranızda s4ün bataryasini s3e takıp deneyen oldu mu?

• Banada ne mail geldi nede kod verdi başarıyla tamamladınız dedi sadece insallah problem çıkmaz
  • telefon çıkalı 4-5 gün oldu forumda da en az 10-15 kişi aldı ama hala bir video çeken yok???

edit:youtubede türkçe inceleme varsa link atarsanız sevinirim yabancı videolarını izlemekten ciğerim soldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi behzatinbirasi -- 29 Nisan 2013; 19:15:42 >
  • bataryaların boyutları ve tırtıkları aynı değilki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahlaki Adam -- 29 Nisan 2013; 19:19:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iwas1911

Banada ne mail geldi nede kod verdi başarıyla tamamladınız dedi sadece insallah problem çıkmaz

Aynen. Bakalım ne olacak
  • Android'i iyice öğrenmem lazım belli ki. Yıllarca iPhone kullanınca, menüyü falan garipsedim. Öyle deli dehşet anladığımdan da değil hani ama bu ekranı sevmemek elde değil. İlk gün saatlerce skype yaptım ve şarjı çok gitmedi, fakat sabah %100 almışken şu an %40'ta, öyle çok da bir şey yapmadım. Onun dışında sormak istediğiniz bir şey varsa cevaplayabilirim elimden geldiğince.
  • Dün Ankara'dan kuzenim aracılığı ile aldırttım Galaxy S4'ü.Gece sularında elime geçti. Kutuyu ilk ben açtım bir kaç fotograf çektim kutu içerisindeki s4'ün sonra telefonu elime alıp bi baktım Güç tuşunun önünde bulunan metal şeritte ezilme var. Şaştım bu gün Telefonu aldığım yeri aradım yeni bir ürünle değiştiremezlermiş telefon mağazalarında açılmadığı için servise götürdüm dış yüzeyde hasar olduğu için büyük ihtimalle kullanıcı hatası olarak işlem görür dediler. Ben böyle şansın diyorum başka birşey demiyorum. Servise bıraktım telefonu nihai sonucun çıkmasını bekliyorum. Herhalde servise gönderen ilk şanslı kişi ben olmuşumdur.
  • Ismail mi? yazık valla paranla rezil olmak nedir vol 688542589469 bu adamlar daha mercedes kupamı getiremedi!

• Alacak Arkadaşlara Hayırlı Olsun Fakat Bir Telefona 2000TL Verene Kadar Bilgisayar Toplarım Fakat Tabi Bu Benim Şahsi Düşüncem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ColDasHeLL

cihaz güzel zaten ses çıkışı yüksek ama onedekiyle karşılaştırılamaz elbette sonucta one veya s4 alsanızda kılıf alıcaksın tasarım çokda birşeye yaramayacak her dakkada muzik dinlemedigim için eski bir s2 kullancısıda oldugum için s4 alıyorum 1-2 güne. düşünecekler bunlarıda düşünsün oneyle s4 arasında kalanlar için yazdım bu yazıyı .2 aydır one bekleyen biri olarak sadece ses ve tasarım fark edecek kamera öyle ahım şahım fark etmiyor.

Ses konusunda kısaca bir şey söylemek istiyorum. Aldığı gibi kullanananlar, hakkını vererek kullananlar. Aldığınız gibi kullanırsanız bir şey beklemeyin ama gerekli desteği(yazılımsal) sağlarsanız pc kalitesinde ses alırsınız. Kamerada da çözünürlük düşük olduğu için One'da makroda sorun yok ama birazcık mesafe uzayınca kalite sürünmeye başlıyor. S4'ün burada bir üstünlüğü var. Hoparlör sesi olarak One daha iyi tabii ama kulaklıkta S4-S3 daha iyi.

• Arkadaşlar TURKCELLden fatura örneği talep ettim yok, kargo takip numarası talep ettim o da yok. Ne yapabilirim. Yokmu turkcell mağazadan alan...
  • beyler sonunda açılmış hediye kampanyası. formu doldurduktan sonra onay kodunu girdim ve başarıyla tamamladınız dedi ardından mail geldi. mailde ürün yola çıktığı anda telefonumuza mesaj gelceğini, audio dockların yedi iş günü içerisinde, kablosuz şarj pedinin ise 20 mayıs haftasından itibaren kargo şirketi tarafından gönderileceği yazıyor. kargo bilgileride verilmiş istersek hediye takibini kendimiz yapabiliyormuşuz.

İs-mail Dağıtım Hizmetleri
    Altınay Cad. Leman Sk. No:7 Seyrantepe/İSTANBUL
    tel:212 321 6595
    fax:212 3215698
    mobile:552 4159912
    www.is-mail.com
  • 
Sayfa: önceki 265266267268269
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.