Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (2303. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23012302230323042305
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar aranıda battery doctor uygulamasını kullanan varmı ? Tavsiye edermisiniz ?
  • alastor06 A kullanıcısına yanıt
    Evde silah yağı varsa 1 damla ama bak sadece 1 damla tuşla camın arasına damlat basılı tut tuşa bas çek bas çek iyice yedir.Düzelir aynısı bende de olmuştu.Ben yapalı 1,5 ay oldu ses çıkmıyor artık.İlk günkü gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtrhn

Sen aynı oyunu daha düşük güçte daha iyi oynuyorsun daha ne istiyorsun ki ? Hem cpu değil gpu önemli. Adamlar s4'ün hızına ulaşmak için 2.3 ghz telefon yapıyor ama yinede ulaşamıyor. Mimari uçuk.

Madem oyle neden 1.6 ghz lik cekirdekleri insa ettiler sadece 1.2 ghz olarak satsalardi 1.6 ghz hi ne zaman kullanacaz ne ise yaricak onlar ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonun arka kamerasıyla fotoğraf çekerken ara ara çok geç odaklanıyor.Bunu nasıl çözerim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerdaR^73

quote:

Orijinalden alıntı: GOXB

quote:

Orijinalden alıntı: HavayaHavaAtanAdam

S4 ile mutlu olanlar :)

Zor bulursun

Ben:) suan note 3 kullanıyorum fakat note 3 de dahil olmak üzere enteresandir en sorunsuz kullandığım telefon oldu s4.note 3 bile 2 kez reset attı, s4 de hiç olmadı kaldıki s4 de daha fazla uygulama yüklü idi.sadece 4.3 guncellemesinden sonra batarya ömrü biraz daha kisaldi :)

ben de ios'tan, 5 yıl kullandıktan sonra geçtim s4'e. hiçbir sorun yaşamadım. Tek sorun diyecegim Pil sorunu. Çabuk bitmesi ama sebep ben çok kurcaladığım için.
    Bizim millette şu var yenisi çıktı aman hemen bu olsun. Tamam da 3-5 ay sonra başkası çıkacak. Hangisine yetişeceksin. Alın biraz kullanın bari.

• quote:

Orijinalden alıntı: alastor06

quote:

Arkadaşlar daha önce bahsedildimi bilmiyorum ama bu HOME tuşunun gıcırtısı beni deli etti. Basmasam bile dokununca çıtırdaması,basarken de sanki iki defa basıyormuşum gibi çııt çıt etmesi... Nedir bu tuşun bozulduğunun veya bozulacağının işaretimi yoksa olağan birşeymi?

Yok mu yardımcı olacak kimse

home tuşu kullanmayın. google play den Swipe Home Button programını kurun olay çözülsün.
  • ....Font_Drakula...vallahi yerden göğe kadar hakkın var.. Aynen katılıyorum

• quote:

Arkadaşlar daha önce bahsedildimi bilmiyorum ama bu HOME tuşunun gıcırtısı beni deli etti. Basmasam bile dokununca çıtırdaması,basarken de sanki iki defa basıyormuşum gibi çııt çıt etmesi... Nedir bu tuşun bozulduğunun veya bozulacağının işaretimi yoksa olağan birşeymi?

Ayni problem bende de vardi 1 ay kadar devam etti daha sonra kendiliginden duzeldi simdi birsey yok ama kullanima engel bi durum degil zaten alismaya bak.

• quote:

Orijinalden alıntı: oguz_61_61

quote:

Orijinalden alıntı: mrtrhn

Sen aynı oyunu daha düşük güçte daha iyi oynuyorsun daha ne istiyorsun ki ? Hem cpu değil gpu önemli. Adamlar s4'ün hızına ulaşmak için 2.3 ghz telefon yapıyor ama yinede ulaşamıyor. Mimari uçuk.

Madem oyle neden 1.6 ghz lik cekirdekleri insa ettiler sadece 1.2 ghz olarak satsalardi 1.6 ghz hi ne zaman kullanacaz ne ise yaricak onlar ...

Sanirim bundan bahsediyorsunuz. 1600 mhz ile calisma saatine dikkat edin
    SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

• ere2013 E kullanıcısına yanıt
    flash player googleplayde başa programlar adı altında var onları yüklüyorum sonuç gene aynı hangi siteden indirip tarayıcıya entegre etmeliyim kendisi yükleenince entegre oluyor mu?
  • Font_Drakula F kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle çok güzel program.butun galaxy serisi telefonlarimda kullandım. Orta tuşu unuttum artık. .benim için vazgeçilmez bir program

• Exynos kadar saçma mimarı yok şu dünyada. 8 adet çekirdeğin 4u oyun dışında çalışmıyor oyundayken de diğer 4u sinek avlıyor boşu boşuna enerji israfı. Onun yerine 4 adet güçlü çekirdek koysalardı çok daha iyi olurdu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • millet yok 1,6 çalışsın yok 1,2 olsun neden 1,4. RAM niye böyle. Arkadaşlar önemli olan stabil çalışması. rakamlar çok önemli değil. Sistem telefon uyumu önemli olan. Eğer öyle olsaydı iphoneların sürünmesi lazımdı. ios'un bence sıkıntısı çok kapalı devre bir sistem ve kişiselleştirmesi zor. Onun da kendi içinde kendilerine göre cevapları mevcut. Stabilite ve uyumluluk bozulmasın diye. Tabi ki iphoneların ekranlarının küçük olması da ayrı bir sorun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Font_Drakula -- 19 Ocak 2014; 13:21:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOXB

quote:

Orijinalden alıntı: HavayaHavaAtanAdam

S4 ile mutlu olanlar :)

Zor bulursun

fıstık gibi telefon şu ana kadar hiç pişman etmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: raif86

quote:

Orijinalden alıntı: kaan262626

I Phone da Sadece Dış Görünüş Var Özellik 0 Ayrıca Değerinden de Fazlaya Satıyorlar O yüzden I Phone Almam LG G2'de S4 Gibi Ne Özellik Var Mesala Örneğin Samsungda Grup Play Var..?

Bende grup play varda ne oluyor. Daha bir kere denemedim bile :) Saydığım işlemci, ekran, batarya ve kasa avantajı için G2 alınması için yeterli.

Ben cikartilabilir pili olmayan bir cihaza yuklenmeye korkuyorum ileri kullanimlarimda pilim ölecek diye. Ama s4 te veriyorum kardesime pili bitesiye kadar oynadigi bile oluyor. Pili bazen tam bitirmeden takiyorum bazende gece sarjda birakiyorum sabah cekiyorum. Bunlari her zaman yapmam ama mecbur kaldigimda yapmaktan cekinmem. G2 de bunu yapamazsin. Telefonu alip 4 5 ay sonra cok yüklendiğin icin pilinde bari dusmeler yasarsan hayal kirikligina ugrarsin. Belki guncellemelerde sıkıntı yasicaksin. Benim cihaz 16gb modeli ama bana yetmiyor 32 gb kart aldim 50 liraya en son 24 doluydu dun bir kac film daha attim tv de izlemek icin 27 28 olmustur. Izledikce siliyorum muziklerim fotograflarim hatta cektigim hd videolar bile hafiza kartinda. Yer sıkıntısı yok pil sıkıntısı yok. Yedek pil 70 lira hafiza karti 50 lira. Pil öldü derdide yok istedigin gibi kullan. Ha cabuk mu biter evet ama caresi var. Lg gibi kapali kutu bir cihaz almak beni sinirlandirdigi icin tercih etmedim. Karar senin. Oyun konusunda da s4 un kastigi bir oyun yok aklinda olsun :) asphalt 8 de iphone 5 ve s3 un vermedigi grafikleri veriyor ekstra effectler var yani dusuk kalitede degil en yuksek kalitede aciyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: rapperasi

quote:

Orijinalden alıntı: raif86

quote:

Orijinalden alıntı: kaan262626

I Phone da Sadece Dış Görünüş Var Özellik 0 Ayrıca Değerinden de Fazlaya Satıyorlar O yüzden I Phone Almam LG G2'de S4 Gibi Ne Özellik Var Mesala Örneğin Samsungda Grup Play Var..?

Bende grup play varda ne oluyor. Daha bir kere denemedim bile :) Saydığım işlemci, ekran, batarya ve kasa avantajı için G2 alınması için yeterli.

Ben cikartilabilir pili olmayan bir cihaza yuklenmeye korkuyorum ileri kullanimlarimda pilim ölecek diye. Ama s4 te veriyorum kardesime pili bitesiye kadar oynadigi bile oluyor. Pili bazen tam bitirmeden takiyorum bazende gece sarjda birakiyorum sabah cekiyorum. Bunlari her zaman yapmam ama mecbur kaldigimda yapmaktan cekinmem. G2 de bunu yapamazsin. Telefonu alip 4 5 ay sonra cok yüklendiğin icin pilinde bari dusmeler yasarsan hayal kirikligina ugrarsin. Belki guncellemelerde sıkıntı yasicaksin. Benim cihaz 16gb modeli ama bana yetmiyor 32 gb kart aldim 50 liraya en son 24 doluydu dun bir kac film daha attim tv de izlemek icin 27 28 olmustur. Izledikce siliyorum muziklerim fotograflarim hatta cektigim hd videolar bile hafiza kartinda. Yer sıkıntısı yok pil sıkıntısı yok. Yedek pil 70 lira hafiza karti 50 lira. Pil öldü derdide yok istedigin gibi kullan. Ha cabuk mu biter evet ama caresi var. Lg gibi kapali kutu bir cihaz almak beni sinirlandirdigi icin tercih etmedim. Karar senin. Oyun konusunda da s4 un kastigi bir oyun yok aklinda olsun :) asphalt 8 de iphone 5 ve s3 un vermedigi grafikleri veriyor ekstra effectler var yani dusuk kalitede degil en yuksek kalitede aciyor.

doğru tüm tespitler doğru. kişisel yaşanılan problemleri genelleştirmeninde bir anlamı yok. S4 bence iyidir. ben de seneler önce ilk akıllı dokunmatik telefon olarak lg gm 735 almıştım perişan olmuştum. sisteminden servisine. 1-2 ay içinde satıp HTC sonra da yurtdışı iphone 2 aldım. Yıllar sonrada iphone serisini tükettikten sonra iphone5'ten S4'e geçtim. memnunum.

• quote:

quote:

Ayni problem bende de vardi 1 ay kadar devam etti daha sonra kendiliginden duzeldi simdi birsey yok ama kullanima engel bi durum degil zaten alismaya bak.

Engel değil evet ama bu mekanik bir problem çıkartmaz umarım.Yani tuş bozulmaz mozulmaz inşallah.
  • Font_Drakula F kullanıcısına yanıt
    Beni Sıkıntıya Düşüren Tek Şey LG G2'de Çıkartılabilir Bir Pili Olmaması ve SD Kart Yuvası Olmaması. Ama bunlar s4'de var s4'ünde tek eksiği 8 çekirdeğin aynı anda çalışmaması. Arasında Kaldım Hangisini Alsam Diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakopsi

4.3 yükledikten sonra jireskop kalbrasyonun kalktığını frkettim. bulabilen var mı acaba nerededir vs..

daha önce kalibrasyonu kullanma durumu kimsenin başına gelmedi heralde...
  • quote:

S4 ile cekip Snapseed ile shopladim ve bence androiddeki en iyi shop programlarindan biri
    SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)
    SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

hocam resimler harika kamera ayarlarında bi değişiklik yapıyormusunuz hdr ayar filan ?

• 
Sayfa: önceki 23012302230323042305
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.