Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (2302. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23002301230223032304
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kickboxer_18

quote:

Orijinalden alıntı: GodLeSs CapTive

Galaxy s4 i9590 aldim bu hafta arkadadlar ios dan geldim fakat iki sorum var.
    1. Programlar micro sd ye atilmiyor mu?

2. Gta sa yı aldim. Siyah ekran okuyor ve telefon bazen çöküyor. Iyunla ilgiki bir sorun mudur? Cunku bazen menu falan da gta ya girdikten sonra siyaha dusuyor. Daha yeniyim. Yardımlarınızı bekliyorum.

yenimi çıktı o model?

Pardon reyiz o i9500 yav yanlış yazmışım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 9500 fransa için belli bir kesime 4.4 güncellemesi verilmiş.

• telefonun csc sini değiştiriyordum csc changer ile ancak telefon samsung logosunda kalıyor açılmıyor. Ben de mj5 stock romunu kurdum recovery de csc unknown yazıyor ve telefon hala logoda kalıyor tüm wipeları yaptım ne yapmalıyım ?
  • Arkadaşlar Telefon Alacağımda LG G2Mi Yoksa Galaxy S4Mü Sizce Hangisi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan262626

Arkadaşlar Telefon Alacağımda LG G2Mi Yoksa Galaxy S4Mü Sizce Hangisi?

Daha iyi bir işlemci, daha iyi batarya, daha iyi bir kasa, gündüz daha iyi görünen bir ekran için LG G2 diyorum. S4 ün G2 ye göre üstün bir yanı yok. Bu arada ilk çıktığında s4 alan birisiyim. Yaklaşık 4 akıllı telefon kullandım. Beni bin pişman eden telefondur s4. Sekiz ay önce 2000 verdiğim telefonun bugün ikinci eli 1000 lira. Komik olan iphone 4s in ikinci eli de 1000 bin lira.

• raif86 R kullanıcısına yanıt
    I Phone da Sadece Dış Görünüş Var Özellik 0 Ayrıca Değerinden de Fazlaya Satıyorlar O yüzden I Phone Almam LG G2'de S4 Gibi Ne Özellik Var Mesala Örneğin Samsungda Grup Play Var..?
  • kaan262626 kullanıcısına yanıt
    Kullanım amacına bağlı

• Ben Mesala daha Çok Büyük Oyun Oynamak İçin Kullanacağım Sizce Hangisi?
  • S4 ile mutlu olanlar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: kaan262626

I Phone da Sadece Dış Görünüş Var Özellik 0 Ayrıca Değerinden de Fazlaya Satıyorlar O yüzden I Phone Almam LG G2'de S4 Gibi Ne Özellik Var Mesala Örneğin Samsungda Grup Play Var..?

Bende grup play varda ne oluyor. Daha bir kere denemedim bile :) Saydığım işlemci, ekran, batarya ve kasa avantajı için G2 alınması için yeterli.

• quote:

Orijinalden alıntı: HavayaHavaAtanAdam

S4 ile mutlu olanlar :)

Zor bulursun

• quote:

Orijinalden alıntı: cyta07

tarayıcı bazı sayfaları bu şekilde göstermektedir hangi program yüklenmesi gerekli.

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

flash player yüklemek gerekli

• quote:

Orijinalden alıntı: GOXB

quote:

Zor bulursun

Ben kullaniyorum bi sıkıntı yok....
    Internetime giriyorum...gta san modern combat guzel oyunlarida yukledim...face yede giriyorum...13mp kamera bana yetiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4RedSea -- 19 Ocak 2014; 11:29:35 >
  • quote:

Kasasındaki metal görünümlü çerçevenin sakız kıvamında bir plastik olduğunu anladığım gün samsung beni Mutlu etti :)

• quote:

Orijinalden alıntı: raif86

quote:

Kasasındaki metal görünümlü çerçevenin sakız kıvamında bir plastik olduğunu anladığım gün samsung beni Mutlu etti :)

ince mesaj ;)

• kaan262626 kullanıcısına yanıt
    G2 oyun için ama şunu söyleyeyim g2 oyun konusunda alacağı güncelleme ile % 10 s4'ten iyi olacaktır. Diğer bir iyi olduğu konu ise pil.
    Onun dışında her alanda s4'ün üstün olduğunu söyleyebilirim.
    Oyun konusunda şu an iyi ama g2 4.4 güncellemesi ile s800'ün potansiyeline kavuşur. Tabi 4.4'ü 3 aydır oyalıyor Lg, bir daha güncelleme alır mı bilmiyorum.

• LG G3 Çıkacak Diyorlar Bekleyimmi Alayımmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOXB

quote:

Zor bulursun

Ben:) suan note 3 kullanıyorum fakat note 3 de dahil olmak üzere enteresandir en sorunsuz kullandığım telefon oldu s4.note 3 bile 2 kez reset attı, s4 de hiç olmadı kaldıki s4 de daha fazla uygulama yüklü idi.sadece 4.3 guncellemesinden sonra batarya ömrü biraz daha kisaldi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: alastor06

Arkadaşlar daha önce bahsedildimi bilmiyorum ama bu HOME tuşunun gıcırtısı beni deli etti. Basmasam bile dokununca çıtırdaması,basarken de sanki iki defa basıyormuşum gibi çııt çıt etmesi... Nedir bu tuşun bozulduğunun veya bozulacağının işaretimi yoksa olağan birşeymi?

Yok mu yardımcı olacak kimse
  • Wifi yi kapadığım halde açık gözüküyor 4.3 yükledikten sonra oldu fakat kullanıma bir etkisi yok pil sürem yine 1 günlük kullanimda 5 saatin üzerinde whatsapp internetten 1 saat üzeri film izleme 1 saat telefon konuşması oyun vs..
    Bu wifi açık görünme durumunu reset atma dışında nasıl düzeltebilirim?
    SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)
    SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Midnightmrt -- 19 Ocak 2014; 12:45:19 >

• 
Sayfa: önceki 23002301230223032304
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.