Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (1994. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19921993199419951996
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese iyi geceler yarin guzel bir gun olacak 4.3 ruyalar :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roygs

Hahah Malesef zamani geldi 4.3 un 11 e kadar en gec yolluyrz :)

Görünmüyor ama live feed kısmında :)
  • Sallıyor ya

• Roygs kullanıcısına yanıt
    Dostum senin meslek ne ki veya direk sorayım samsung ta falan mı çalışıyorsun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiZoKoLiK

Genel olarak bilgilendirme yapayım bu konuyu yaşayan arkadaşlar için. İlk batarya bozulmaları gözlemlediğim Telefonu şarja taktığım da 1saat 15dk civarında %100 oluyordu, 45dk sonra da batarya doldu simgesi sağ üst köşede çıkıyordu ilk anormaliği orda farkettim. bi keresinde telefona msj geldimi diye kontrol etmek için cebimden cıkardğım da ekran da renkli tonlarla kalın çizgiler karıncalanma gibi belirip kaybolmaya başladı bi anda oldu geçti.. Bi gece %40 dayken şarja takıp öyle yattım. sabah çektim işe gittim ve öğlen yemek molasına çıktığım da telefonum kapalı olarak gördüm. telefonu tekrar açtığım da şarj %10 du :)

Fazla uzatmadan kısa geçeyim. Kapanma vakaların dan sonra internette araştırdım piş şişmesi konusu vardı ordan şüphelenerek bataryayı çıkarıp baktğım da pilin kapağa bakan yüzünde bir bombelik vardı. telefondan bakan yüzü normal biz şekildeydi. Bazı arkadaşlar ekran kalktı diyolar ama bende o sorun olmadı Allaha şükür.
    Kurban arefesine denk geldim servisi aradım telefonu verseniz bile 10 gün burda kalır tatile giricez dediler, bende bayram da telefonsuz kalmamak için vermedim 10 gün daha açıla kapana kullandım. Şimdi düşünüyorum ki şansım varmış ki ekranı şişirmedik

Neden o süre içinde aynı pili kullanmakta ısrar ettiniz peki? Yeni batarya alsaydınız servise de gerek kalmazdı belkide

• Android versiyon 4.1.2 yazıyor yalnış alarm mı oldu acaba ?
    SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)
  • quote:

Android versiyon 4.1.2 yazıyor yalnış alarm mı oldu acaba ?

oha 4.3 yerine bi alt sürüm 4.1 imi veriyorlar

• quote:

Android versiyon 4.1.2 yazıyor yalnış alarm mı oldu acaba ?

GT-S7710 yazısınıda silmişin çakallık mı yapıyon sen

• Ystipi kullanıcısına yanıt
    Batarya şişmesini arefe günü fark ettim ve bayram da telefonum yanımda olsun istedim onun için vermedim. Yeni batarya için niye 50 - 60 tl vereyim ki? bozulacağı varsa o şekilde bozulsun. Servisin yaptığı testler de Module-sub PBA + Sensor FPCB değişimi de yapmışlar. Tek sorun batarya olarak görmediler sanırım.
  • ben bişeyi silmedim dostum.. çakallık falan ağır hitaplar da bulunmayalım lütfen.
    http://www.sammobile.com/firmwares/ Güncelle gelecek diyen arkadaşın verdiği sayfa burdadır. alt da upload yazarken versiyon yazmıyordu, yukarıda ki listeye eklenince versiyon yazısını görüp print screen yaparak resim attm.. Resim çekerken ki ekran da GT-S7710 yazısını göstermemiş, şuan sayfayı yenilediğimde çıkıyor..

edit: sayfanın mavi şeridini turkiye üstüne getirince mavi şerif ile mavi yazı birleşiyor orası boş kalıyor dikkatle bakmanızı öneririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cihan45manisa -- 9 Kasım 2013; 2:24:51 >
  • 4.3 yarın filan gelmez kesin umudunuz samsung lettopda sorun var diye servisi aradım adamlara sordum 1-2 dk bekletti gelcekmi dedim şuan için yok dedi ne zaman için var dedim yani 4.3 için tr için birşey yok dedi inşallah 4.3 gelirde rahatlarız s3 lere bile geldi
  • quote:

ben bişeyi silmedim dostum.. çakallık falan ağır hitaplar da bulunmayalım lütfen.
    http://www.sammobile.com/firmwares/ Güncelle gelecek diyen arkadaşın verdiği sayfa burdadır. alt da upload yazarken versiyon yazmıyordu, yukarıda ki listeye eklenince versiyon yazısını görüp print screen yaparak resim attm.. Resim çekerken ki ekran da GT-S7710 yazısını göstermemiş, şuan sayfayı yenilediğimde çıkıyor..

Şaka yaptığımı anlayamamana üzüldüm dostum, herkes heyecanla bekliyor.

• Hayırlısı bakalım ben daha önce ki sayfalar da 13 kasım diye kaynak göstermiştim. Bakalım ne zaman gelecek..
  • Alıntıdır.
    ‘’Adım Octave ve APC’den giyiniyorum. Reklamcıyım: Evet, kâinatı kirletiyorum. Ben, size pisliği satan adamım, asla sahip olamayacağınız o şeylerin hayalini kurduran… Hep mavi gökyüzü, daima güzel kadınlar, PhotoShop’ta rötuşlanmış kusursuz bir mutluluk. Kılı kırk yararak yaratılmış görüntüler, moda müzikler. Zar zor biriktirdiğiniz paralarla, son kampanyamda itelediğim rüyalarınızın arabasını satın almayı başardığınızda, ben onu çoktan demode etmiş olacağım. Ben üç model önden gidiyorum ve her zaman sizi hüsrana uğratmanın bir yolunu buluyorum. Glamour (cazibe, büyüleyicilik), attığınız her adımda sizden biraz daha uzaklaşan o masal ülkesinin adıdır. Sizi yenilik bağımlısı yapıyorum. Yeniliğin avantajı, hiçbir zaman yeni kalmaması. Her zaman bir öncekini eskitecek yeni bir yenilik bulunuyor. Salyalarınızı akıtmak, işte benim kutsal görevim bu. Benim mesleğinde kimse mutlu olmanızı istemez, çünkü mutlu insanlar tüketmezler’’

Frederic Beigbeder – 99 Francs

• Mobildeki 2000. Sayfamiz hayirli olsun hepimize

• quote:

2013-11-08 TUR - Turkey GT-S7710
    Guncelleme geldi Sirada i9500 var TUR Serverlari actim 1gun geriden gelityrz 8 9 kasim dememdeki etken bu inanmayan arkadaslar sorgulasn simdi beni bakalm :))

Orda yazdigimi gormuyolar sonradan yok bize cikti dio die yalan atiimusum ? Yazik... modeli gormems yazdgm

• quote:

Yalancıyı !...
  • quote:

Orijinalden alıntı: modoste

merhaba arkadaşlar
    video oynatma programları ile ilgili bir sorum olacaktı
    Camtasia player ile kaydedilmiş bir videoyu daha önce (3-4 ay kadar önce) Samsung Galaxy S4 ile izleyememiştim.
    Tüm video oynatıcılar (Kendi video oynatıcısı, MX player, VLC player) bunlarda izleyememiştim ses vardı ama görüntü yok idi
    acab şu an için bu videoları oynatacak bir program samsung Galaxy S4 da varmı yardımcı olurmusunuz

yanıt beklemekteyim arkadaşlar lütfen yardımcı olurmusunuz SGS4 de camtasia player videolarını oynatmanın yolu nedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdc

quote:

Yalancıyı !...

milleti kandırmanın ne anlamı var kardeşim bugün bu güncelleme gelmeyecek o zaman ne yapacaksın bir özür yeter mi sence ? bence yetmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: anatolia28

quote:

Orijinalden alıntı: erdc

quote:

Yalancıyı !...

milleti kandırmanın ne anlamı var kardeşim bugün bu güncelleme gelmeyecek o zaman ne yapacaksın bir özür yeter mi sence ? bence yetmez

özür yetmez herkese zenusun nubuk kılıfından vermesi lazım :P
  • 
Sayfa: önceki 19921993199419951996
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.