Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (1987. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19851986198719881989
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: midnightnexus4

quote:

Orijinalden alıntı: xhsnx

yaa bu 4.3 mısıra mı önce gelir yoksa türkiyeye mi(benim csc egy) mısırada verirler mi acaba hani karışık ya oralar

Tam ve sağlıklı olarak gelsin de tek geç gelsin onemli değil

katılıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtrhn

9506'yı kısmen inceledim.

benim için önemli olan şey internet performansı.. kendi telefonum yanımda yoktu ancak başka bir s4 ile karşılaştırdım, chrome konusunda 9506 9500e göre daha hızlı. stock, boat, dolphin, firefox'u denedim bunların çoğunda 9506 biraz altta kaldı. opera'da ise hemen hemen aynı. ancak 4.3 olmasına rağmen hâlâ (5s ve note 3 haric tüm amiral gemileri kullandım) 9506 9500'den düşük performans verdi.

sizin ilgi duyacağınız bazı şeyleri incleyemedim, antutu testi yapamadım.
    Asphalt'ı indirince ve birazda uğraşınca şarjı %80'den 3,5 saatte % 15lere indi.

Asphalt'da daha iyi gibiydi kendi telefonum yanımda olmadığından kesin bir yorum yapamıycam ama OpenGL 3.0 desteği bazı yansımaları falan güçlendirmiş. oyun oynamak 9506'da daha iyiydi hemen hemen.

şarjı ise bahsettigim gibi.

Yazın çok bilgilendirici oldu kardeş Yazından anladığım kadarıyla 9506 ile 9500 arasında öyle iddia edildiği gibi devasa farklar yok. Tek artısı oyunlardaki opengl 3,0 desteği ile oyunlarda biraz daha performans. Valla şu an bende 4,3 Rusya yüklü gta vice city bile oynuyorum şu anda.

• quote:

Orijinalden alıntı: sp@wn

İlk bahsettiğin problem bende de oluyordu ancak fark ettim ki yüklediğim Clean Master uygulamasındaki otomatik ram boşaltma işlemi buna sebep oluyor. Yani bu uygulamada ekranı kapadığımda ram temizleme yap demiştim ve bunu iptal ettiğimde bu problemim çözüldü...

Öyle bir program kullanmıyorum. Hatta geçen wipe yaptım yine aynı arama sırasında ekran kulağa ilk gittiği zaman kararıyor ama sonra uzaklaştırdığım zaman açılmıyor home tuşuna basmak gerekiyor. Açıldığı zamanda geri kapatmal içinde ekran kapatma tuşuna basmam gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeYaBaN. -- 8 Kasım 2013; 17:23:11 >
  • bugün saat 11:00 de 4.3 güncellemesi kesin yayınlanacak diyen arkadaşlar biliyorlarmı neden yayınlanmadığını?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okan9455

quote:

Orijinalden alıntı: BeYaBaN.

Arkadaşlar bu sensör ile olan problem nedir ki acaba ? Değişiklik yaptılar pil ile birlikte. Bende de şöyle bir problem var normalde telefonu kulağımıza götürdüğümüz zaman ekran kararıyor geri aldığımız zaman ise ekran tekrar açılıyor ya hani bende o işlem olmuyor. Ekran bir kararıyor bir daha açılmıyor home tuşuna basmam gerekiyor. Diğer bir problemim ise ekran bazen çok değişik bir hal alıyor yazılar falan inceliyor ekran bozulacakmış gibi oluyor renkler bir tuhaf oluyor. Kapatıp açmadan da düzelmiyor. Servise vermeyi düşünüyorum. Vizelerim var bitsin ilk işim götürüp servise vermek olacak burada (eskişehir) servis işlemleri çok kısa sürüyor. Pazartesi verdiğim zaman cuma günü elimde oluyor.

telefonda root var mı ?

hayır yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Roygs

quote:

Orijinalden alıntı: fenerliyildiz

Benim batarya BD serisinden şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadım bir şişlik de görmedim batarya da sizce bir sıkıntı çıkar mı @Roygs

telefonu alalı ne kadar oldu ne yogun kullanıomusunuz ? ılk belırtıler kendı kendıne kapanma olarak baslar ayrıca her bd de sorun yok serı numaraları var fakat aklımda degıl yanı bd lı surum de cok cıkıyo ama demek degılkı hepsı copluk olsun umarm skntı yasamazsnz :)

Ağustos'ta aldım

Çok az oyun oynuyorum ama internete giriyorum

Parlaklık en yüksekte güç tasarrufu açık

Herhangibir resetleme olmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Okan9455

quote:

Arkadaşlar bu sensör ile olan problem nedir ki acaba ? Değişiklik yaptılar pil ile birlikte. Bende de şöyle bir problem var normalde telefonu kulağımıza götürdüğümüz zaman ekran kararıyor geri aldığımız zaman ise ekran tekrar açılıyor ya hani bende o işlem olmuyor. Ekran bir kararıyor bir daha açılmıyor home tuşuna basmam gerekiyor. Diğer bir problemim ise ekran bazen çok değişik bir hal alıyor yazılar falan inceliyor ekran bozulacakmış gibi oluyor renkler bir tuhaf oluyor. Kapatıp açmadan da düzelmiyor. Servise vermeyi düşünüyorum. Vizelerim var bitsin ilk işim götürüp servise vermek olacak burada (eskişehir) servis işlemleri çok kısa sürüyor. Pazartesi verdiğim zaman cuma günü elimde oluyor.

telefonda root var mı ?

hayır yok

hım eğer olsaydı full wipe yapıp odinle yeniden yazılım yüklemenizi tavsiye edecektim.temiz yazılımla eğer donanımsal bir sorun yoksa ekranın garipleşmesi ve sensör sorununun düzelmesi gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Galaxys7

quote:

Orijinalden alıntı: mrtrhn

9506'yı kısmen inceledim.

benim için önemli olan şey internet performansı.. kendi telefonum yanımda yoktu ancak başka bir s4 ile karşılaştırdım, chrome konusunda 9506 9500e göre daha hızlı. stock, boat, dolphin, firefox'u denedim bunların çoğunda 9506 biraz altta kaldı. opera'da ise hemen hemen aynı. ancak 4.3 olmasına rağmen hâlâ (5s ve note 3 haric tüm amiral gemileri kullandım) 9506 9500'den düşük performans verdi.

sizin ilgi duyacağınız bazı şeyleri incleyemedim, antutu testi yapamadım.
    Asphalt'ı indirince ve birazda uğraşınca şarjı %80'den 3,5 saatte % 15lere indi.

Asphalt'da daha iyi gibiydi kendi telefonum yanımda olmadığından kesin bir yorum yapamıycam ama OpenGL 3.0 desteği bazı yansımaları falan güçlendirmiş. oyun oynamak 9506'da daha iyiydi hemen hemen.

şarjı ise bahsettigim gibi.

Yazın çok bilgilendirici oldu kardeş Yazından anladığım kadarıyla 9506 ile 9500 arasında öyle iddia edildiği gibi devasa farklar yok. Tek artısı oyunlardaki opengl 3,0 desteği ile oyunlarda biraz daha performans. Valla şu an bende 4,3 Rusya yüklü gta vice city bile oynuyorum şu anda.

oyun oynayacak insanların tercihi olabilir. birde ısındığını söyliyim, exynos'tan daha fazla ısınıyor, cok isininca sendeliyor. ram kullanımı da daha az ( 4.3'ün etkisi olabilir).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freudunpiposu -- 8 Kasım 2013; 17:55:16 >

• Arkadaslar USA ve UK'eye de daha 4.3 gelmedi. Acaba bize onlarla ayni anda mi verilecek? Sonucta Amerika ve Ingiltere.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr-Trojan

quote:

Orijinalden alıntı: sedate

quote:

9505 model telefonumu kiese bi türlü bağlayamadım sürüm 2 yide denedim 3 üde denedim bi türlü görmedi :S

Malesef ayni sorun bende de var. model: 9500. Ne yapmaliyiz?

Bu yüzden güncellemede yapamıyorum ne yapacaz bende bilmiyorum

Bendede var

• quote:

Orijinalden alıntı: sp@wn

İlk bahsettiğin problem bende de oluyordu ancak fark ettim ki yüklediğim Clean Master uygulamasındaki otomatik ram boşaltma işlemi buna sebep oluyor. Yani bu uygulamada ekranı kapadığımda ram temizleme yap demiştim ve bunu iptal ettiğimde bu problemim çözüldü...

Telefon temizleme araçlarından hiçbiri yüklü değil zaten daha eski fotolarım silinmemiş son 4-5 gün önce çekilen fotolar silinmiş...Bence bütün arkadaşlar dikkatli olsun sık sık yedek alsınlar yada belkide telefonla ilgili ciddi bir sıkıntıdır gözleri kulakları açık olsun benden söylemesi...
  • Merhaba arkadaslar cok ciddi bir soru ile karsinizdayim...

Bende sony xperia u var, ve S4 buldum imei klonlu. Klonlandigi imeinin telefonu da atilmis. ben xperia u+200TL seklinde bu cihazi almayi planliyorum.... takasi yapma asamasindayiz.Kulaklik haric tüm aksesuarlari vardir,beyaz renktir.

Sizce bu telefonu bu fiyata almaliyim bi sikinti cikar mi imeisinde ve replika olma ihtimali nedir ?
    acickasi bu kadar ucuz bir teklifi kabul edince süphelerim artti..

Birde KitKat alacak mi S4

Mesajimi alinti ile cevaplayin lütfen...
  • Arkadaslar yurt dısından bır arkadasımın tanıdıgı s4 yollayacak urunu orjınal veya klon olup olmadıgını nasıl anlarım ayrıca daha once de sordum cevap veren olmadı bu telefonların clone ımeı ıslemı yapılıyor mu yapılırsa ılerde guncelleme de sıkıntı cıkarır mı ve cıkarttıgı zaman duzelme ımkanı var mı

not:urun mogolıstan dan gelecek ama urun alman kodlu oldugunu soyledı yollayacak arkadas
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alegro1453

Arkadaslar USA ve UK'eye de daha 4.3 gelmedi. Acaba bize onlarla ayni anda mi verilecek? Sonucta Amerika ve Ingiltere.

seni üzmek istemem ama amerikada gt-9500 yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karşıyakalı_

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sedate

quote:

9505 model telefonumu kiese bi türlü bağlayamadım sürüm 2 yide denedim 3 üde denedim bi türlü görmedi :S

Malesef ayni sorun bende de var. model: 9500. Ne yapmaliyiz?

Bu yüzden güncellemede yapamıyorum ne yapacaz bende bilmiyorum

Bendede var

Ben de Mac'e kablo ile bağlamaya çalıştım (kablosuz bağlantıda Mac ya da PC hiç sorunum olmuyor). Bilgisayar telefonu tanımadı, başka USB girişi denedim, telefonu açtım-kapadım vs eski usul her yöntemi denedim. Bir kaç deneme sonunda tanıdı...

• İyi akşamlar herkese,
    Benim bir sorum olacak. Takvimde mesela abcd isminde bir olay kaydettik. O olayı geçti ve takvimden sildik. Tekrar yeni bir olay ekleyince ab yazınca abcd çıkmamasını istiyorum.
    Kısaca takvimdeki olayların isimlerinin hatırlanmamasını istiyorum. Samsung klavyeyi vs. sıfırladım fakat tekrar çıkıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar kies ile samsung ativ pro win8 tabletime yükledim ve usb ile telefonumu bağlayınca alttaki resimdeki gibi güncelleme yok yazıyor son sürüm yüklüymüş kies 2.6 kies 3 yükledim oda bağlantıyı desteklemiyor uyarısı veriyor. sorum turkiye s4 android 4.3 güncellemesi gelmedimi hala birde kiesde android sürümü yazmıyor sonu mg9 yazan tur yazan kodlar var başka güncellem ile ilgili bölüm yok telefon için. pil konusundada AA ile başlayan serinolu pilim şişme yok fakat son 4 gündür günü tamamladığım pil gücü yarım günde bitiyor aynı kullanım tarzında şu *#0228# kodundan sonra bişeyler oldu galiba anlayamadım yada pil arızalandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mugam78 -- 8 Kasım 2013; 18:18:05 >

• Ekranin sol üst köşesinde hafif bir çatlama olmuş. Olmuş diyorum çünkü telefonu hiç düşürmedim. Ve catlak icerden tek cizgiydi. Bugun baktigimda yandan 3 kılcal çıkmış. Bu garanti kapsamina girer mi acaba?

• Bu güncellemenin geleceği yok. S4 e MJ9 atmak istiyorum herhangi bir riski var mı? Garanti vs.
  • S4 telefonumda google play store girdim ve telefon kafayi yedi kaldırdım google play storeyi telefon kendine geldi ama bbazen donuyor uygulama hatasi veriyor .com durduruldu seklinde ve simdi google play store nasil yuklerim ne yapmam bunun icin cevaplarinizi bekliyorrum yardimci olursaniz sevinirim...

• 
Sayfa: önceki 19851986198719881989
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.